Live3s Logo

J-League 1 Livescore - J-League 1 Live Scores & Results

28/10 18:00
FT 
 Tokyo
Kashiwa Reysol 
28/10 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Yokohama F Marinos 
28/10 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Vissel Kobe 
25/10 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Shonan Bellmare 
24/10 16:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka 
24/10 15:00
FT 
 Gamba Osaka
Kashiwa Reysol 
24/10 14:00
FT 
1 Tokyo
Yokohama F Marinos 
24/10 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Vegalta Sendai 
24/10 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Yokohama 
24/10 13:00
FT 
 Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima 
21/10 18:30
FT 
 Shonan Bellmare
Sagan Tosu 
21/10 18:30
FT 
 Yokohama F Marinos
Nagoya Grampus Eight 
21/10 17:00
FT 
 Vissel Kobe
Kashima Antlers 
18/10 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus Eight 
18/10 16:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe 
18/10 15:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Vegalta Sendai 
18/10 14:00
FT 
 Shonan Bellmare
Kashiwa Reysol 
18/10 13:00
FT 
 Oita Trinita
Gamba Osaka 
18/10 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu 
18/10 13:00
FT 
 Yokohama
Tokyo 
18/10 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Kashima Antlers 
17/10 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Yokohama F Marinos 
14/10 18:30
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Consadole Sapporo 
14/10 18:30
FT 
 Cerezo Osaka
Shonan Bellmare 
14/10 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Yokohama 
14/10 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale 
14/10 18:00
FT 
 Tokyo
Shimizu S-Pulse 
14/10 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Yokohama F Marinos 
14/10 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Urawa Red Diamonds 
14/10 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Oita Trinita 
14/10 17:45
FT 
 Sagan Tosu
Kashima Antlers 
10/10 17:00
FT 
 Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds 
10/10 17:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Vegalta Sendai 
10/10 15:00
FT 
 Kashima Antlers
Yokohama 
10/10 15:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Oita Trinita 
10/10 14:00
FT 
1 Kashiwa Reysol
Vissel Kobe 
10/10 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 
10/10 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Cerezo Osaka 
10/10 13:00
FT 
 Tokyo
Gamba Osaka 
10/10 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Shonan Bellmare 
07/10 18:00
FT 
 Sagan Tosu
Gamba Osaka 
04/10 16:00
FT 
1 Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus Eight 
04/10 15:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Vissel Kobe 
04/10 14:00
FT 
 Shonan Bellmare
Tokyo 
03/10 18:00
FT 
 Oita Trinita
Shimizu S-Pulse 
03/10 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Kashima Antlers 
03/10 16:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Sagan Tosu 
03/10 15:00
FT 
 Yokohama
Kashiwa Reysol 
03/10 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Kawasaki Frontale 
03/10 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Vegalta Sendai 
30/09 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Tokyo 
30/09 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Sagan Tosu 
30/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Nagoya Grampus Eight 
27/09 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Yokohama F Marinos 
27/09 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale 
27/09 17:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka 
27/09 16:00
FT 
 Kashima Antlers
Oita Trinita 
27/09 15:00
FT 
 Sagan Tosu
Tokyo 
27/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai
Cerezo Osaka 
26/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Consadole Sapporo