Live3s Logo

Italy C Play-Off & Out Livescore - Italy C Play-Off & Out Live Scores & Results

23/07 02:45
FT 
 Reggio Audace
Bari 
18/07 02:45
AET 
 Bari
Carrarese 
90min [1-1], 120min [2-1],
18/07 02:30
FT 
 Reggio Audace
Novara 
14/07 02:45
FT 
 Reggio Audace
Potenza 
14/07 02:30
FT 
 Bari
Ternana 1
14/07 02:30
FT 
 Carpi
Novara 
14/07 02:30
FT 
 Carrarese
Juventus U23 
10/07 02:45
FT 
 Ac Monopoli
Ternana 
10/07 02:30
FT 
1 Juventus U23
Padova 
10/07 02:30
FT 
 Potenza
Triestina 
10/07 02:30
FT 
 Renate Ac
Novara 
10/07 02:30
AET 
 Carpi
Alessandria 
90min [2-2], 120min [2-2],
06/07 02:45
FT 
 Potenza
Catanzaro 
06/07 02:45
FT 
 Padova
Feralpisalo 
06/07 02:30
FT 
 Ternana
Catania 
06/07 02:30
FT 
 Alessandria
Robur Siena Ssd 1
06/07 02:00
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Triestina 1
02/07 02:30
FT 
 Ternana
Avellino 
01/07 02:45
FT 
 Padova
Sambenedettese 
01/07 02:30
FT 
 Catania
Virtus Francavilla 1
01/07 02:30
FT 
 Catanzaro
Teramo 1
01/07 02:30
FT 
 Novara
Albinoleffe 
01/07 01:55
FT 
 Giana
Olbia 2
01/07 01:00
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Bisceglie 1913 
01/07 00:30
FT 
 Ravenna
Alma Juventus Fano 
01/07 00:00
FT 
 Az Picerno Asd
Rende 1
30/06 23:30
FT 
1 Us Pergolettese
Us Pianese 
30/06 23:30
FT 
1 Imolese
Azy Based Nano Bo 
30/06 18:00
 
 Alessandria
Arezzo 
30/06 18:00
 
 Feralpisalo
Modena 
30/06 18:00
 
 Piacenza
Triestina 
30/06 18:00
 
 Robur Siena Ssd
Juventus U23 
09/06 02:30
AET 
 Bisceglie 1913
Lucchese 
90min [1-0], 120min [1-0], Penalty [2-3], Lucchese win
02/06 02:30
FT 
 Lucchese
Bisceglie 1913 
17/06 02:45
FT 
 Robur Siena Ssd
Cosenza Calcio 1914 
18/06 00:05
FT 
 Parma
Alessandria 1
12/06 23:59
FT 
 Foggia
Pisa 
05/06 23:59
FT 
 Pisa
Foggia 
30/05 02:45
FT 
 Foggia
Lecce 
29/05 22:00
FT 
1 Pordenone Calcio Ssd
Pisa 
28/05 23:30
FT 
 Pro Piacenza
Albinoleffe 3
28/05 22:00
FT 
 Ac Monopoli
Ischia Isolaverde 
28/05 22:00
FT 
1 Melfi
Asd Martina Franca 
28/05 22:00
FT 
 Rimini
Laquila 
28/05 21:00
FT 
 Mantova
Cuneo 
28/05 21:00
FT 
 Prato
Lupa Roma 
23/05 02:45
FT 
 Cittadella
Spal 
22/05 23:59
FT 
 Lecce
Foggia 
22/05 21:00
FT 
 Pisa
Pordenone Calcio Ssd 
21/05 23:30
FT 
 Albinoleffe
Pro Piacenza 
21/05 22:30
FT 
 Lupa Roma
Prato 
21/05 22:00
FT 
 Laquila
Rimini 
21/05 22:00
FT 
 Ischia Isolaverde
Ac Monopoli 
21/05 22:00
FT 
 Asd Martina Franca
Melfi 
21/05 21:00
FT 
 Cuneo
Mantova 
19/05 03:15
FT 
 Benevento
Cittadella 
16/05 02:45
FT 
 Spal
Benevento 1
16/05 02:45
FT 
 Foggia
Alessandria 
15/05 23:59
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Us Casertana 1908 1
15/05 22:00
FT 
 Pisa
Ss Maceratese 1922