Live3s Logo

Estonia Cup Livescore - Estonia Cup Live Scores & Results

24/09 00:30
FT 
 Levadia Tallinn
Jk Retro 
17/09 01:30
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Kuressaare 2 
16/09 22:45
FT 
 Kose
Viljandi Jk Tulevik 
11/09 00:30
AET 
 Rapla Jk Atli
Hell Hunt 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4],
04/09 01:30
FT 
 Tallinna Wolves
Kohtla Jarve Jk Jarve 
02/09 23:00
FT 
 Laanemaa Haapsalu
Levadia Tallinn 
27/08 01:45
AET 
 Fci Tallinn
Kuressaare 
90min [2-2], 120min [2-2],
27/08 00:00
FT 
 Transfer Wise
JK Tallinna Kalev 
26/08 23:00
FT 
 Saku Sporting
Rakvere Flora 1
13/08 01:45
 
 Romoli
Parnu Sadam 
13/08 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Nomme United 
13/08 00:00
FT 
 Vastseliina Fc Tannem
Trans Narva 
13/08 00:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Flora Tallinn 2 
12/08 00:00
 
 Maksatransport
Tallinna Jk Legion 
12/08 00:00
AET 
 Viimsi Mrjk
Maardu Fc Starbunker 
90min [1-1], 120min [1-2],
04/08 00:00
FT 
 Parnu Jk
Flora Tallinn 
03/08 00:00
FT 
 Viimsi Lovid
Parnu Linnameeskond 
30/07 00:00
FT 
 Sk Imavere Forss
Warrior Valga 
30/07 00:00
AET 
1 Jogeva Sk Noorus 96
Hell Hunt 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
29/07 00:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Rummu Dunamo 
29/07 00:00
FT 
 Zenit Tallinn
Tartu JK Tammeka 
29/07 00:00
FT 
 Fci Tallinn
Helios Kharkiv 
29/07 00:00
FT 
 Trans Narva
Paide Linnameeskond C 
26/07 21:00
AET 
1 Tallinn
Elva 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-5],
04/07 21:00
 
 Flora Tallinn
Trans Narva 
21/06 00:00
FT 
 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
20/06 18:00
FT 
 Elva
Flora Tallinn 
12/03 01:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Flora Tallinn 
12/03 01:00
FT 
 Helios Kharkiv
JK Tallinna Kalev 
11/03 01:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Trans Narva 
01/03 19:00
FT 
 Flora Tallinn
Trans Narva 1
07/11 01:00
FT 
 Elva
Tabasalu Charma 
31/10 01:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Tartu JK Tammeka 
31/10 01:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
30/10 01:00
FT 
1 Tabasalu Charma
Flora Tallinn 2 1
24/10 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Jk Volta 2 1
24/10 00:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Flora Tallinn 
12/10 18:00
AET 
 Paide Linnameeskond C
Nomme JK Kalju 
90min [0-0], 120min [0-3], Nomme JK Kalju win
25/09 22:00
FT 
 Kuressaare
Trans Narva 
12/09 00:00
AET 
 Kohtla Jarve Jk Jarve Ii
Jk Tallinna Kalev 3 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [10-9], Kohtla Jarve Jk Jarve Ii win
06/09 02:00
FT 
 Jk Volta 2
Viimsi Mrjk 
05/09 00:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Tallinna Wolves 
04/09 23:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Pohja Tallinna Jk Volta 
22/08 00:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Keila Jk 
20/08 21:30
FT 
 Flora Tallinn
Kohtla Nomme 
20/08 17:00
FT 
 Tarvastu
Elva 1
20/08 17:00
FT 
 Pohja Sakala
JK Tallinna Kalev 
15/08 01:15
AET 
 Rasmus Varki
Eston Villa 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-3], Rasmus Varki win
14/08 00:00
AET 
 Parnu Sadam
Otepaa 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [3-4], Otepaa win
13/08 00:00
FT 
 Kose
Paide Linnameeskond C 
08/08 00:00
FT 
 Anija United
Kompanii Marjamaa 
07/08 01:30
FT 
 Hell Hunt
JK Tallinna Kalev 
07/08 01:00
FT 
 Puhkus Mehhikos
Kohtla Jarve Jk Jarve Ii 
07/08 00:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Rapla Jk Atli 
07/08 00:00
FT 
1 Nomme United
Tartu JK Tammeka 
07/08 00:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Trans Narva 
07/08 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Jk Tallinna Kalev 3 
02/08 02:00
FT 
 Jk Volta 2
Jogeva Wolves 
01/08 00:00
FT 
 Laanemaa Haapsalu
Flora Tallinn 2 
01/08 00:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Voru Jk