Live3s Logo

Czech Republic 4. Liga Livescore - Czech Republic 4. Liga Live Scores & Results

17/11 17:15
FT 
 Zenit Caslav
Velke Hamry 
17/11 17:05
FT 
 Meteor Praha
Cesky Brod 
16/11 17:30
FT 
 Jindrichuv Hradec
Rokycany 
16/11 17:30
 
 Uhelne Sklady
Predni Kopanina 
16/11 17:15
FT 
 Aritma Praha
Brandys Nad Labem 
16/11 17:15
FT 
 Sk Mondi Steti
Kladno 
10/11 17:00
FT 
 Sk Rudolfov
Jiskra Trebon 
27/10 17:15
FT 
 Brno B
Zdar Nad Sazavou 
27/10 17:15
FT 
 Brumov
Tatran Vsechovice 
26/10 16:15
FT 
 Brandys Nad Labem
Sk Mondi Steti 
26/10 16:15
FT 
 Novy Jicin
Polanka 
26/10 16:15
FT 
 Velke Hamry
Horky Nad Jizerou 
26/10 16:15
FT 
 Luhacovice
Sk Batov 
26/10 00:30
AET 
 Chomutov
Spolana Neratovice 
90min [1-1], Penalty [11-10], Chomutov win
20/10 16:00
FT 
1 Sokol Opatovice
Sternberk 
13/10 16:15
FT 
 Brno B
Bystrice Nad Pernste 
13/10 16:15
FT 
 Brumov
Kozlovice 
13/10 16:15
FT 
 Slavicin
Bzenec 1
12/10 16:15
FT 
 Brandys Nad Labem
Louny 
12/10 00:30
AET 
 Chomutov
Olympie Brezova 
90min [1-1], Penalty [9-8], Chomutov win
11/10 22:00
FT 
 Sardice
Nove Sady 
06/10 16:15
FT 
 Meteor Praha
Brandys Nad Labem 
06/10 16:00
FT 
 Slovan Cernovir
Tj Sokol Usti 
06/10 16:00
FT 
 Sokol Opatovice
Tj Medlov 
02/10 22:00
FT 
1 Sparta Brno
Bosonohy 
22/09 16:15
FT 
 Opava Ii
Hermanice 1
11/09 22:30
FT 
 Ivancice
Bosonohy 
11/09 22:00
FT 
1 Tj Sokol Usti
Sokol Opatovice 1
08/09 16:15
FT 
 Meteor Praha
Sk Mondi Steti 
08/09 16:15
FT 
 Sumperk
Sardice 
08/09 16:00
FT 
 Sokol Opatovice
Sokol Kralice 
06/09 00:00
FT 
 Vejprnice
Sk Rapid Plzen 1
01/09 16:00
FT 
1 Slovan Cernovir
Sokol Opatovice 1
30/08 23:35
FT 
 Chomutov
Louny 
28/08 23:00
FT 
 Bosonohy
Tatran Rousinov 
28/08 23:00
FT 
 Sk Celadna
Bridlicna 
21/08 23:00
FT 
 Bystrc Kninicky
Tj Tatran Bohunice 
18/08 16:15
FT 
 Brno B
Tj Sokol Lanzhot 
16/08 23:30
FT 
 Hermanice
Mfk Havirov 
16/08 23:30
FT 
 Boskovice
Ivancice 
11/08 23:00
FT 
 Velka Bites
Breclav 
11/08 23:00
FT 
 Kozlovice
Bzenec 2
11/08 16:15
FT 
 Clu Beroun
Jindrichuv Hradec 
11/08 16:15
FT 
 Brumov
Nove Sady 
11/08 16:15
FT 
 Slavicin
Strani 
04/08 16:00
FT 
 Slovan Cernovir
Sternberk 
09/06 23:30
FT 
 Sk Olympia Rajecko
Tj Start Brno 
09/06 23:00
FT 
 Sk Sulko Zabreh
Velke Losiny 
09/06 23:00
FT 
 Tatran Vsechovice
Sokol Opatovice 1
09/06 23:00
FT 
 Tj Stitna Nad Vlari
Sk Borsice 
09/06 23:00
FT 
 Tj Hluboka Nad Vltavou
Sk Cimelice 
09/06 16:30
FT 
 Jiskra Trebon
Sk Rudolfov 
08/06 16:30
FT 
 Havlickuv Brod
Afc Humpolec 
08/06 00:00
FT 
1 Zenit Caslav
Kolin 1
08/06 00:00
FT 
1 Preddie J
Klatovy 
08/06 00:00
FT 
 Afk Tisnov
Sparta Brno 
07/06 23:30
FT 
 Velka Bites
Nove Sady 
07/06 23:00
FT 
 Strani
Blansko 
06/06 00:00
FT 
 Sokol Zapy
Pisek 
06/06 00:00
FT 
 Chomutov
Kladno