Live3s Logo

Belarus Premier League Livescore - Belarus Premier League Live Scores & Results

30/05 01:00
FT 
 Gorodeya
Neman Grodno 1
29/05 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Smolevichy Sti 
24/05 01:30
FT 
 Vitebsk
Dinamo Minsk 
23/05 23:30
FT 
 Isloch Minsk
Energetik Bgu Minsk 
23/05 21:30
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Ruh Brest 
23/05 19:00
 
 Smolevichy Sti
Torpedo Minsk 
23/05 01:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Belshina Babruisk 
22/05 23:00
FT 
 Slavia Mozyr
Gorodeya 
22/05 00:00
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Zhodino 
21/05 00:00
FT 
 Dinamo Brest
BATE Borisov 
18/05 00:00
FT 
 Ruh Brest
Smolevichy Sti 
17/05 22:00
FT 
1 Dinamo Minsk
Isloch Minsk 
17/05 20:00
FT 
1 Belshina Babruisk
Vitebsk 
17/05 00:00
FT 
 BATE Borisov
Slutsksakhar Slutsk 
16/05 22:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slavia Mozyr 1
16/05 20:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Dinamo Brest 
15/05 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Gorodeya 1
11/05 01:00
FT 
 Dinamo Brest
Dinamo Minsk 
10/05 23:00
FT 
 Smolevichy Sti
BATE Borisov 
10/05 21:00
FT 
 Vitebsk
Shakhter Soligorsk 1
10/05 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Belshina Babruisk 
09/05 22:00
FT 
 Neman Grodno
Ruh Brest 1
09/05 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
Torpedo Zhodino 
09/05 00:00
FT 
 Gorodeya
Torpedo Minsk 
08/05 22:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Energetik Bgu Minsk 1
04/05 01:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Isloch Minsk 
03/05 23:00
FT 
 BATE Borisov
Neman Grodno 
03/05 21:00
FT 
 Vitebsk
Slavia Mozyr 
03/05 19:00
FT 
 Belshina Babruisk
Dinamo Brest 
02/05 23:00
FT 
 Dinamo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
02/05 21:00
FT 
 Ruh Brest
Gorodeya 
02/05 19:00
FT 
 Torpedo Minsk
Torpedo Zhodino 
01/05 21:00
FT 
1 Energetik Bgu Minsk
Smolevichy Sti 1
26/04 23:00
FT 
 Isloch Minsk
Vitebsk 
26/04 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Ruh Brest 1
26/04 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Belshina Babruisk 1
26/04 00:00
FT 
 Dinamo Brest
Shakhter Soligorsk 
25/04 22:00
FT 
 Gorodeya
BATE Borisov 
25/04 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
Torpedo Minsk 
25/04 01:00
FT 
 Neman Grodno
Energetik Bgu Minsk 
24/04 23:00
FT 
 Smolevichy Sti
Dinamo Minsk 
19/04 01:00
FT 
 BATE Borisov
Torpedo Zhodino 
18/04 23:00
FT 
 Vitebsk
Dinamo Brest 2
18/04 21:00
FT 
 Ruh Brest
Torpedo Minsk 
18/04 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Slavia Mozyr 
18/04 00:30
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slutsksakhar Slutsk 1
17/04 22:30
FT 
 Belshina Babruisk
Smolevichy Sti 
17/04 00:30
FT 
 Dinamo Minsk
Neman Grodno 
16/04 22:30
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Gorodeya 
13/04 22:30
FT 
 Slavia Mozyr
Ruh Brest 1
13/04 00:00
FT 
 Dinamo Brest
Isloch Minsk 
12/04 22:00
FT 
 Smolevichy Sti
Shakhter Soligorsk 
12/04 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
BATE Borisov 
11/04 23:00
FT 
 Gorodeya
Dinamo Minsk 1
11/04 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Energetik Bgu Minsk 
11/04 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Vitebsk 
11/04 00:00
FT 
 Neman Grodno
Belshina Babruisk 
05/04 23:00
FT 
 Isloch Minsk
Slutsksakhar Slutsk 1
05/04 21:00
FT 
 Smolevichy Sti
Vitebsk 
05/04 19:00
FT 
1 Energetik Bgu Minsk
Torpedo Minsk