Live3s Logo

Australia West Premier Bam Creative Night Series Livescore - Australia West Premier Bam Creative Night Series Live Scores & Results

15/02 19:00
FT 
1 Rocking Ham City
ECU Joondalup 
15/02 19:00
FT 
 Armadale
Willip 
15/02 17:00
FT 
 Cockburn City
Floreat Athena 
15/02 17:00
FT 
 Bayswater City
Perth SC 
14/02 20:30
 
 Perth Glory Am
Balcatta 
14/02 18:30
 
 Sorrento
Inglewood United 
08/02 19:05
FT 
 Rocking Ham City
Bayswater City 
08/02 19:05
FT 
 Floreat Athena
ECU Joondalup 
08/02 19:05
FT 
 Willip
Balcatta 
08/02 17:00
FT 
 Cockburn City
Perth SC 
08/02 17:00
FT 
 Inglewood United
Perth Glory Am 1
08/02 17:00
FT 
2 Sorrento
Armadale 
02/02 19:00
FT 
 Willip
Perth Glory Am 
02/02 19:00
FT 
 Inglewood United
Armadale 
02/02 17:00
FT 
1 Cockburn City
ECU Joondalup 
02/02 17:00
FT 
 Perth SC
Rocking Ham City 
31/01 20:30
FT 
 Sorrento
Balcatta 
31/01 18:30
 
1 Bayswater City
Floreat Athena 
25/01 19:00
FT 
 Floreat Athena
Rocking Ham City 
25/01 19:00
FT 
 Inglewood United
Willip 
25/01 17:00
 
 Perth SC
ECU Joondalup 
25/01 17:00
FT 
 Bayswater City
Cockburn City 
24/01 20:30
FT 
 Balcatta
Armadale 
24/01 18:30
FT 
 Sorrento
Perth Glory Am 
09/03 19:30
FT 
1 Bayswater City
Floreat Athena 1
02/03 19:00
AET 
 Floreat Athena
Rockingham City 
90min [2-2], Penalty [7-6], Floreat Athena win
02/03 17:00
FT 
 Pires
Bayswater City 
23/02 19:00
FT 
 Bayswater City
Armadale 
23/02 19:00
FT 
 Perth Glory Am
Balcatta 
23/02 17:00
FT 
 ECU Joondalup
Rockingham City 
23/02 17:00
FT 
 Floreat Athena
Cockburn City 
22/02 20:30
FT 
 Sorrento
Stirling Lions 2
22/02 18:30
FT 
 Inglewood United
Perth SC 
17/02 19:00
FT 
 Armadale
Floreat Athena 
17/02 17:00
FT 
 Cockburn City
Perth Glory Am 
15/02 20:35
FT 
 Bayswater City
Balcatta 1
15/02 20:30
FT 
 Sorrento
Rockingham City 
15/02 18:30
FT 
 ECU Joondalup
Inglewood United 
15/02 18:30
FT 
 Perth SC
Stirling Lions 
09/02 19:00
FT 
 Floreat Athena
Perth Glory Am 
09/02 19:00
FT 
 Inglewood United
Rockingham City 
09/02 19:00
FT 
 Armadale
Balcatta 
09/02 17:00
FT 
 Perth SC
Sorrento 
09/02 17:00
FT 
 Stirling Lions
ECU Joondalup 
09/02 17:00
FT 
 Cockburn City
Bayswater City 
03/02 19:00
FT 
 Floreat Athena
Balcatta 
03/02 17:00
FT 
 Rockingham City
Perth SC 
01/02 20:30
FT 
 Sorrento
ECU Joondalup 
01/02 20:30
FT 
 Cockburn City
Armadale 
01/02 18:30
FT 
 Inglewood United
Stirling Lions 
01/02 18:30
FT 
 Bayswater City
Perth Glory Am 
25/01 20:40
FT 
 Floreat Athena
Bayswater City 
25/01 20:30
FT 
 Rockingham City
Stirling Lions 
25/01 20:30
FT 
 Cockburn City
Balcatta 
25/01 18:35
FT 
1 Perth SC
ECU Joondalup 
25/01 18:35
FT 
 Armadale
Perth Glory Am 
25/01 18:30
FT 
 Inglewood United
Sorrento 
10/02 19:30
AET 
 Perth SC
Floreat Athena 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [1-3], Floreat Athena win
10/02 17:30
FT 
 Cockburn City
Subiaco AFC 
03/02 19:40
FT 
1 Subiaco AFC
Joondalup United 1