Live3s Logo

Australia Victorian Premier League Livescore - Australia Victorian Premier League Live Scores & Results

16/02 15:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Bentleigh Greens 
16/02 14:00
FT 
 St Albans Saints
Green Gully Cavaliers 1
15/02 17:00
FT 
1 Hume City
Altona Magic 2
15/02 16:00
FT 
 Dandenong Thunder
Dandenong City Sc 1
14/02 16:45
FT 
 Port Melbourne Sharks
Melbourne Knights 1
14/02 16:30
FT 
 South Melbourne
Heidelberg United 
13/02 16:45
FT 
 Oakleigh Cannons
Avondale Heights 1
15/09 16:30
AET 
 Avondale Heights
Bentleigh Greens 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Bentleigh Greens win
15/09 10:30
FT 
 Dandenong Thunder
Fc Bulleen Lions 
07/09 16:00
FT 
 Heidelberg United
Bentleigh Greens 
07/09 12:00
FT 
 Avondale Heights
Oakleigh Cannons 1
31/08 17:30
FT 
 Oakleigh Cannons
Hume City 
25/08 13:00
FT 
 Port Melbourne Sharks
Dandenong City Sc 
25/08 13:00
 
 Bentleigh Greens
Avondale Heights 
25/08 13:00
FT 
 Altona Magic
Pascoe Vale Sc 
25/08 13:00
 
 Oakleigh Cannons
Green Gully Cavaliers 1
25/08 13:00
 
 South Melbourne
Heidelberg United 
25/08 13:00
 
 Hume City
Kingston City 
25/08 13:00
 
 Dandenong Thunder
Melbourne Knights 
19/08 18:30
FT 
1 Kingston City
Dandenong City Sc 
18/08 14:00
FT 
 South Melbourne
Altona Magic 
18/08 13:00
 
 Melbourne Knights
Hume City 
17/08 16:00
 
 Port Melbourne Sharks
Bentleigh Greens 
17/08 13:05
 
 Green Gully Cavaliers
Dandenong Thunder 1
17/08 12:45
 
 Avondale Heights
Heidelberg United 
16/08 18:15
 
 Pascoe Vale Sc
Oakleigh Cannons 
09/08 17:50
 
 Heidelberg United
Oakleigh Cannons 
03/08 17:00
 
 Dandenong Thunder
Pascoe Vale Sc 1
03/08 16:00
FT 
 Altona Magic
Avondale Heights 
03/08 16:00
 
1 Port Melbourne Sharks
Heidelberg United 
03/08 15:30
 
 Hume City
Green Gully Cavaliers 
02/08 18:30
FT 
 Dandenong City Sc
Bentleigh Greens 
02/08 18:30
 
 Oakleigh Cannons
South Melbourne 
02/08 18:30
 
 Kingston City
Melbourne Knights 1
28/07 14:00
 
 South Melbourne
Dandenong Thunder 
27/07 17:30
 
 Oakleigh Cannons
Avondale Heights 
27/07 16:00
FT 
 Port Melbourne Sharks
Altona Magic 
27/07 13:00
 
 Green Gully Cavaliers
Melbourne Knights 
26/07 18:30
FT 
 Dandenong City Sc
Heidelberg United 
26/07 18:15
 
 Bentleigh Greens
Kingston City 
26/07 18:15
 
 Pascoe Vale Sc
Hume City 
20/07 17:00
 
 Dandenong Thunder
Avondale Heights 
20/07 16:00
FT 
 Altona Magic
Dandenong City Sc 
20/07 15:30
 
 Hume City
South Melbourne 
20/07 13:00
 
 Green Gully Cavaliers
Kingston City 
19/07 18:15
 
 Bentleigh Greens
Heidelberg United 
19/07 17:45
 
 Oakleigh Cannons
Port Melbourne Sharks 
19/07 17:45
 
 Melbourne Knights
Pascoe Vale Sc 
15/07 18:30
 
 Kingston City
Heidelberg United 
14/07 14:00
 
 South Melbourne
Melbourne Knights 
13/07 17:30
FT 
 Oakleigh Cannons
Dandenong City Sc 
13/07 16:05
 
 Pascoe Vale Sc
Green Gully Cavaliers 1
13/07 16:05
 
 Port Melbourne Sharks
Dandenong Thunder 
13/07 12:45
 
 Avondale Heights
Hume City 
12/07 18:15
FT 
 Bentleigh Greens
Altona Magic 
08/07 18:30
 
 Kingston City
Pascoe Vale Sc 
06/07 17:00
FT 
 Dandenong Thunder
Dandenong City Sc 
06/07 16:00
FT 
 Altona Magic
Heidelberg United 
06/07 15:30
 
 Hume City
Port Melbourne Sharks 
06/07 13:10
 
 Green Gully Cavaliers
South Melbourne