Live3s Logo

Argentina Cup Livescore - Argentina Cup Live Scores & Results

22/03 04:45
 
 San Lorenzo
Gimnasia LP 
22/03 00:15
 
 Argentinos Juniors
Aldosivi 
20/03 05:00
 
 Defensores de Belgrano
Almirante Brown 
18/03 08:10
 
 Independiente
Villa Mitre 
12/03 09:10
FT 
 Argentinos Juniors
Canuelas 
11/03 05:00
FT 
 Ca Platense
Deportivo Madryn 
06/03 07:05
AET 
 Union Santa Fe
Sportivo Dock Sud 
90min [1-1], Penalty [5-6],
05/03 08:30
FT 
 Central Cordoba Sde
San Telmo 
05/03 06:00
AET 
 Estudiantes
Deportivo Laferrere 1
90min [1-1], Penalty [4-5],
28/02 07:05
AET 
 Patronato Parana
Instituto 
90min [1-1], Penalty [5-3],
27/02 04:35
FT 
1 Aldosivi
Talleres Rem De Escalada 
26/02 08:10
FT 
 Gimnasia LP
Si Bodi Pere Lachaise 
20/02 08:45
FT 
1 Sportivo Penarol
Desamparados 1
20/02 07:10
FT 
 Sportivo Las Parejas
Estudiantes De San Luis 2
13/02 09:45
Postp. 
 Desamparados
Sportivo Penarol 
06/02 07:00
FT 
 Union Sunchales
Sportivo Belgrano 
06/02 04:00
FT 
 CA Douglas Haig
Defensores Belgrano Villa Ramallo 
05/02 09:00
 
 Chaco For Ever
Sarmiento Resistencia 2
05/02 08:00
FT 
 Boca Unidos
Gsan Martin Formosa 
24/01 08:30
 
 Club Cipolletti
Ferrol Carril Oeste 
23/01 08:40
 
 Deportivo Maipu
Huracan Las Heras 
23/01 08:00
 
 Villa Mitre
Sansinena 
22/01 09:00
FT 
 Ca Guemes
Central Norte Salta 
22/01 08:45
FT 
 Defensores Pronunciamiento
Crucero del Norte 1
22/01 08:00
 
 Sarmiento Resistencia
Chaco For Ever 
20/01 07:00
FT 
 Defensores Belgrano Villa Ramallo
CA Douglas Haig 
20/01 06:00
FT 
 Sportivo Belgrano
Union Sunchales 
20/01 05:00
FT 
 Deportivo Madryn
Sol De Mayo 
20/01 04:30
FT 
 Gsan Martin Formosa
Boca Unidos 
20/01 04:10
AET 
 Deportivo Camioneros
Club Circulo Deportivo 1
90min [2-1], Aggregate [3-3], Penalty [3-0],
19/01 07:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Sportivo Las Parejas 1
17/01 08:15
FT 
 Crucero del Norte
Defensores Pronunciamiento 
16/01 04:30
FT 
 Club Circulo Deportivo
Deportivo Camioneros 1
16/01 04:00
FT 
 Sol De Mayo
Deportivo Madryn 
14/12 08:10
FT 
 Central Cordoba Sde
River Plate 
15/11 08:10
FT 
 River Plate
Estudiantes de Caseros 
15/11 04:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Lanus 
26/10 04:10
FT 
 Independiente
Lanus 
17/10 08:10
AET 
 Colon
Estudiantes de Caseros 
90min [2-2], Penalty [6-7], Estudiantes de Caseros win
17/10 02:35
FT 
 Central Cordoba Sde
Estudiantes 
12/10 07:30
FT 
 River Plate
Almagro 1
11/10 05:10
AET 
 Estudiantes De San Luis
Estudiantes 
90min [2-2], Penalty [2-4], Estudiantes win
27/09 08:10
FT 
1 Defensa Y Justicia
Independiente 
26/09 07:00
AET 
 Estudiantes de Caseros
Real Pilar 
90min [1-1], Penalty [4-3], Estudiantes de Caseros win
20/09 04:10
FT 
 Estudiantes
Barracas Central 
19/09 08:10
FT 
1 Godoy Cruz
River Plate 
19/09 05:10
AET 
1 Talleres Cordoba
CA Banfield 1
90min [0-0], Penalty [6-5], Talleres Cordoba win
11/09 06:10
AET 
 Colon
Atletico Tucuman 
90min [1-1], Penalty [4-3], Colon win
09/09 02:05
FT 
 Villa Mitre
Central Cordoba Sde 
08/09 04:10
FT 
 Lanus
Argentinos Juniors 
05/09 08:10
AET 
 Atletico Tucuman
Boca Juniors 
90min [2-2], Penalty [5-4], Atletico Tucuman win
29/08 06:10
FT 
 Arsenal de Sarandi
Estudiantes de Caseros 
29/08 04:00
FT 
 Patronato Parana
Independiente 
29/08 01:40
FT 
 Sol De Mayo
Colon 
22/08 06:15
AET 
 San Martin Tucuman
Argentinos Juniors 
90min [0-0], Penalty [2-3], Argentinos Juniors win
22/08 02:30
FT 
 All Boys
Central Cordoba Sde 
14/08 08:15
AET 
 Boca Juniors
Almagro 
90min [1-1], Penalty [1-3], Almagro win
04/08 00:10
FT 
 Villa Mitre
San Martin San Juan 1
27/07 23:10
FT 
1 Belgrano
Real Pilar 1
22/07 04:10
AET 
 Racing Club
Boca Unidos 
90min [0-0], Penalty [3-4], Boca Unidos win