Live3s Logo

LiveScore 27 Oct 2020

28/10 01:55
 
 Shakhtar Donetsk
Inter Milan 
28/10 01:55
 
 Lokomotiv Moscow
Bayern Munich 
28/10 04:00
 
 Atalanta
Ajax Amsterdam 
28/10 04:00
 
 Atletico Madrid
Red Bull Salzburg 
28/10 04:00
 
 Monchengladbach
Real Madrid 
28/10 04:00
 
 Marseille
Manchester City 
28/10 04:00
 
 Porto
Olympiakos Piraeus 
28/10 04:00
 
 Liverpool
Midtjylland 
28/10 03:00
 
 Barnsley
Queens Park Rangers 
28/10 03:45
 
 Swansea City
Stoke City 
28/10 03:45
 
 Brentford
Norwich 
28/10 03:45
 
 Wycombe Wanderers
Watford 
28/10 03:45
 
 Middlesbrough
Coventry 
28/10 03:45
 
 Blackburn Rovers
Reading 
27/10 21:00
 
 Sampdoria
Salernitana 
27/10 22:00
 
 Bologna
Reggina 
27/10 22:00
 
 Virtus Entella
Pisa 
28/10 01:00
 
 Pordenone Calcio Ssd
Ac Monza 
28/10 01:45
 
 Twente Enschede
De Graafschap 
28/10 02:45
 
 SC Heerenveen
Oss 
28/10 02:45
 
 VVV Venlo
Den Bosch 
28/10 04:00
 
 Dordrecht 90
Utrecht 
28/10 06:15
 
 Audax Italiano
Bolivar 
28/10 06:15
 
 Sport Huancayo
Liverpool P 
28/10 08:30
 
 Lanus
Sao Paulo 
28/10 08:30
 
 Union La Calera
Deportes Tolima 
28/10 07:00
 
 Montreal Impact
Nashville 
28/10 10:00
 
 Vancouver Whitecaps
Seattle Sounders 
27/10 20:00
 
 Altyn Asyr
Esteghlal Dushanbe 
27/10 20:00
 
 Al-Qadsia
Dhufar 
27/10 21:00
 
 Urartu 2
Pyunik 2 
28/10 06:00
 
 Vasco da Gama
Fortaleza 
28/10 06:00
 
 Chapecoense
CSA Alagoas AL 
28/10 08:30
 
 Botafogo
Cuiaba (MT) 
27/10 21:00
 
 Flambeau De L’est
Olympique Star 
28/10 03:00
 
 Palestino
Univ. Catolica 
27/10 15:30
 
 Guangzhou R&F
HeNan JianYe 
27/10 19:35
 
 ShenHua SVA FC
Chongqing Lifan 
28/10 09:00
 
 Atletico Huila
Universitario De Popayan 
28/10 05:00
 
 Limon
Ad Grecia 
28/10 10:00
 
 Herediano
Ad San Carlos 
27/10 20:00
 
 Hobro Reserve
Aalborg Bk Reserve 
28/10 03:45
 
 Hartlepool United FC
Altrincham 
28/10 03:45
 
 Bromley
Weymouth 
28/10 03:45
 
 Wrexham
Barnet 
28/10 03:45
 
 Macclesfield Town
Chesterfield 
28/10 03:45
 
 Aldershot Town
Torquay United 
28/10 03:45
 
 Kings Lynn
Wealdstone 
28/10 03:45
 
 Stockport County
Solihull Moors 
28/10 03:45
 
 Yeovil Town
Sutton United 
28/10 03:45
 
 Maidenhead United
Dagenham and Redbridge 
28/10 03:45
 
 Boreham Wood
Woking 
28/10 03:45
 
 Halifax Town
Notts County 
28/10 03:45
 
 Dover Athletic
Eastleigh 
28/10 03:45
 
 Hereford
Bradford Park Avenue 
28/10 03:45
 
 Boston United
Guiseley 
28/10 03:45
 
 Chippenham Town
Dartford 
28/10 03:00
 
 Crewe Alexandra
Lincoln City 
28/10 03:00
 
 Peterborough United
Burton Albion 
28/10 03:00
 
 Ipswich
Gillingham 
28/10 03:00
 
 Swindon
Accrington Stanley 
28/10 03:00
 
 Milton Keynes Dons
Wigan Athletic 
28/10 03:00
 
 Charlton Athletic
Oxford United 
28/10 03:00
 
 Bristol Rovers
Hull City 
28/10 03:00
 
 AFC Wimbledon
Blackpool 
28/10 03:45
 
 Fleetwood Town
Shrewsbury Town 
28/10 03:45
 
 Plymouth Argyle
Doncaster Rovers 
28/10 03:45
 
 Rochdale
Sunderland 
28/10 03:45
 
 Portsmouth
Northampton Town 
28/10 02:30
 
 Crawley Town
Tranmere Rovers 
28/10 03:00
 
 Bolton Wanderers
Bradford AFC 
28/10 03:00
 
 Southend United
Oldham Athletic 
28/10 03:00
 
 Carlisle
Morecambe 
28/10 03:00
 
 Port Vale
Cheltenham Town 
28/10 03:00
 
 Leyton Orient
Exeter City 
28/10 03:00
 
 Mansfield Town
Barrow 
28/10 03:00
 
 Walsall
Cambridge United 
28/10 03:00
 
 Forest Green Rovers
Grimsby Town 
28/10 03:00
 
 Harrogate Town
Stevenage Borough 
28/10 03:00
 
 Newport County
Colchester United 
28/10 03:45
 
 Scunthorpe United
Salford City 
28/10 03:45
 
 Stafford Rangers
Atherton Collieries 
28/10 03:45
 
 Stalybridge Celtic
Morpeth Town 
28/10 03:45
 
 Basford Utd
Scarborough 
28/10 03:45
 
 Warrington Town AFC
Buxton FC 
28/10 03:45
 
 Matlock Town
Nantwich Town 
28/10 03:45
 
 South Shields
Fc United Of Manchester 
28/10 03:45
 
 Bamber Bridge
Gainsborough Trinity 
28/10 03:45
 
 Ashton United
Grantham Town 
28/10 03:45
 
 Radcliffe Borough
Whitby Town 
28/10 03:45
 
 Mickleover Sports
Hyde United 
28/10 03:45
 
 Lancaster City
Witton Albion 
28/10 03:45
 
 Potters Bar Town
Worthing 
28/10 03:45
 
 St Ives Town
Leiston 
27/10 20:00
 
 Ipswich U23
Sheffield Wed U23 
27/10 21:00
 
 Cardiff City U23
Hull City U23 
27/10 21:00
 
 Colchester United U23
Sheffield United U23 
27/10 21:00
 
 Bristol City U23
Crewe Alexandra U23 
27/10 22:00
 
 Queens Park Rangers U23
Barnsley U23 
27/10 19:00
 
 Georgia (w)
Israel (w) 
27/10 21:00
 
 Moldova (w)
Poland (w) 
27/10 22:00
 
 Russia (w)
Turkey (w) 
27/10 23:30
 
 Romania (w)
Switzerland (w) 
27/10 23:30
 
 Greece (w)
Ukraina (w) 
28/10 00:00
 
 Czech (w)
Azerbaijan womens 
28/10 00:15
 
 Finland (w)
Scotland (w) 
28/10 00:30
 
 Italy(w)
Denmark (w) 
28/10 00:30
 
 Wales (w)
Norway (w) 
28/10 01:00
 
 Slovakia (w)
Latvia womens 
28/10 01:00
 
 Belarus (w)
Northern Ireland (w) 
28/10 01:00
 
 Litva (w)
Belgium (w) 
28/10 01:00
 
 Estonia (w)
Slovenia (w) 
28/10 01:30
 
 Sweden (w)
Iceland (w) 
28/10 02:00
 
 Kosovo Womens
Netherlands (w) 
28/10 02:00
 
 Portugal (w)
Cyprus Womens 
28/10 04:00
 
 Austria (w)
France (w) 
27/10 18:00
 
 Sioni Bolnisi
Gagra 
27/10 18:00
 
 Samgurali Tskh
WIT Georgia Tbilisi 
27/10 21:00
 
 Giorgos Karaiskakis
PAE Levadiakos 
27/10 16:30
 
 Persebaya Surabaya
Madura United 
27/10 16:30
 
 Bhayangkara Surabaya United
Barito Putera 
27/10 19:15
 
 Persija Jakarta
Pss Sleman 
27/10 20:00
 
 Zakho
Al Karkh 
28/10 03:45
 
 Cobh Ramblers
Shamrock Rovers ii 
28/10 03:45
 
 Galway United
UC Dublin UCD 
28/10 03:45
 
 Wexford Youths
Longford Town 
28/10 03:45
 
 Athlone
Bray Wanderers 
28/10 03:45
 
 Cabinteely
Drogheda United 
28/10 00:00
 
 Sahab Sc
Al Hussein Irbid 
27/10 17:00
 
 Shakhtyor Karagandy
Kyzylzhar Petropavlovsk 
27/10 21:00
 
 Kf Feronikeli
Kf Prishtina 
28/10 07:00
 
 Mineros De Zacatecas
Tampico Madero 
28/10 08:00
 
 Cancun
Tlaxcala 
28/10 09:05
 
 Cocodrilos De Tabasco
Alebrijes De Oaxaca 
28/10 10:05
 
 Cimarrones De Sonora
Tepatitlan De Morelos 
28/10 02:00
 
 Viking
FK Haugesund 
27/10 22:40
 
 Al Sahel
Al Draih 
27/10 22:40
 
 Al Jeel
Arar 
27/10 22:50
 
 Al Kawkab
Al Feiha 
27/10 23:20
 
 Uhud
Hajer 
27/10 22:55
 
 Al Hilal
Abha 
28/10 01:30
 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al-Nasr Riyadh 
28/10 01:30
 
 Black Leopards
Baroka 
28/10 01:30
 
 Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC 
28/10 02:00
 
 Girona
Futbol Club Cartagena 
28/10 01:30
 
 Jitex Bk Womens
Alingsas Womens 
27/10 19:00
 
 Ranong
Sisaket 
27/10 19:00
 
 Nakhon Pathom FC
JL Chiangmai United 
27/10 19:00
 
 Khonkaen FC
Customs Department FC 
27/10 19:00
 
 Chiangmai
Samut Sakhon 
27/10 19:00
 
 Lampang
Khonkaen United 
27/10 19:00
 
 Phrae United
Chainat 
27/10 19:00
 
 Navy
Ayutthaya United 
27/10 19:00
 
 Uthai Thani Forest
Udon Thani 
27/10 19:00
 
 Kasetsart
Nong Bua Lamphu 
27/10 18:45
 
 Bangkok Glass
Ratchaburi FC 
27/10 19:00
 
 Samut Prakan City
Trat 
27/10 20:00
 
 Bangkok United
Rayong 
27/10 21:00
 
 Buriram United
PT Prachuap 
27/10 22:15
 
 Al-Sharjah
Al-Dhafra 
27/10 22:15
 
 Ahli Al-Fujirah
Al Ain 
27/10 18:00
 
 Andijon
Qizilqum Zarafshon 
27/10 20:00
 
 Navbahor Namangan
Kuruvchi Bunyodkor 
28/10 05:00
 
 Deportivo Lara
Mineros de Guayana 
27/10 23:00
 
 Germany (w)
England (w)