Live3s Logo

LiveScore 26 Oct 2020

27/10 01:30
FT 
 Brighton
West Bromwich 
27/10 04:00
FT 
 Burnley
Tottenham Hotspur 
27/10 04:00
FT 
 Levante
Celta Vigo 
27/10 03:45
FT 
 AC Milan
AS Roma 
27/10 03:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Augsburg 
27/10 03:45
FT 
 Bishop's Stortford
St Albans City 
27/10 03:45
FT 
 Gent
Genk 
27/10 04:15
FT 
 Benfica
Belenenses 
27/10 01:45
FT 
 SBV Excelsior
Helmond Sport 
27/10 04:00
FT 
 Go Ahead Eagles
NAC Breda 
27/10 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Arsenal Tula 
26/10 20:00
FT 
 Al-Ahed
Al-Jaish Damascus 
26/10 20:00
FT 
 Al-Qadsia
Al-Jazeera (Jordan) 
26/10 20:00
FT 
 Al-Faisaly
Al Kuwait SC 
26/10 20:00
FT 
 Al-Wathba Homs
Al Ansar Lib 
26/10 19:30
FT 
 Shirak
Alashkert 
26/10 19:30
FT 
 Gandzasar Kapan
Urartu 
26/10 19:45
FT 
 Lori Vanadzor
Ararat Yerevan 
27/10 01:00
FT 
 Sc Bregenz
Lauterach 
26/10 17:30
FT 
 Kapfenberg Superfund
SG Austria Klagenfurt 
26/10 17:30
FT 
 FAC Team Fur Wien
Austria Wien Youth 
26/10 17:30
FT 
 Rapid Vienna Youth
Austria Lustenau 
26/10 21:30
FT 
 Dornbirn
Wacker Innsbruck 
26/10 21:30
FT 
 Liefering
Lafnitz 
27/10 00:00
FT 
 Grazer AK
Blau Weiss Linz 1
27/10 01:30
FT 
 SKU Amstetten
Juniors OO 
27/10 01:30
FT 
 SV Horn
SK Vorwarts Steyr 
26/10 21:00
FT 
 Sv Wildon
Sc Liezen 
26/10 21:00
FT 
 Usv Mettersdorf
Rottenmann 
26/10 21:00
FT 
 Kac 1909
SAK Klagenfurt 
26/10 21:00
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Usv Gnas 
26/10 23:00
FT 
1 Usc Rohrbach
Harreitherwaldhofen 
27/10 00:00
FT 
 Kremser
Kottingbrunn 
26/10 22:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Wsc Hertha Wels 
26/10 22:00
FT 
 SV Allerheiligen
Sv Ried 2 1
26/10 23:00
FT 
 Atsv Stadl Paura
Wolfsberger Ac Amateur 
26/10 23:00
FT 
 Wels
Vocklamarkt 
26/10 23:30
FT 
 Sv Spittal
Union Gurten 
27/10 00:00
FT 
 SC Weiz
Tus Bad Gleichenberg 
27/10 00:00
FT 
 Santa Ana
Deutschlandsberger Sc 
27/10 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
SC Kalsdorf 
26/10 23:00
FT 
 Bahrain Sc
Busaiteen 
26/10 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
Dinamo Brest 
26/10 22:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Slutsksakhar Slutsk 
27/10 03:00
 
 Oud Heverlee Leuven U21
Anderlecht U21 
27/10 02:00
FT 
 Comercial Sp Youth
Inter Bebedouro Sp Youth 
27/10 02:00
 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Taubate Womens 
27/10 07:00
FT 
 Parana
Oeste FC 
26/10 23:15
FT 
 Botev Plovdiv
Botev Vratsa 
27/10 01:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Beroe 
26/10 20:30
FT 
 Ludogorets Razgrad 2
Septemvri Simitli 1
26/10 15:30
FT 
 Dalian Pro
Tianjin Teda 
26/10 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Shandong Luneng 
27/10 07:00
FT 
 Aguilas Doradas
Deportivo Pereira 
27/10 09:00
FT 
 Atletico Bucaramanga
Cucuta 
27/10 00:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEL Limassol 
26/10 20:00
FT 
 Lyngby Reserve
Brondby Reserve 
26/10 21:00
FT 
 Odense Bk Reserve
Nordsjaelland Reserve 
27/10 02:00
FT 
 Aalborg BK
Vejle 
27/10 06:30
FT 
 Guayaquil City
Orense Sc 
27/10 02:00
FT 
 El Zamalek
El Ismaily 1
26/10 21:00
FT 
 Sunderland U23
Fulham U23 
26/10 22:00
FT 
 Crystal Palace U23
Wolves U23 
27/10 03:00
FT 
 Stoke City U23
Reading U23 
26/10 21:00
FT 
 Charlton Athletic U23
Nottingham Forest U23 
26/10 21:00
FT 
 Swansea City U23
Birmingham U23 
27/10 01:45
 
 Le Mans
Stade Lavallois MFC 
27/10 03:45
FT 
1 Sochaux
Amiens 
27/10 00:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Dila Gori 
27/10 02:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Munchen 1860 
27/10 02:30
FT 
1 TUS Mechtersheim
Arminia Ludwigshafen 1
27/10 01:30
FT 
 Atromitos Athens
Panaitolikos Agrinio 1
27/10 01:00
 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Club Comunicaciones 
26/10 20:00
FT 
 Naft Alwasat
Al Semawah 
26/10 20:00
FT 
 Al-Naft
Alsinaat Alkahrabaiya 
26/10 20:00
FT 
 Baghdad
Arbil 
26/10 23:00
FT 
 Al Talaba
Naft Al Junoob 1
26/10 21:30
FT 
 Genoa U20
Bologna U20 
27/10 04:00
FT 
 Bari
Catania 
26/10 23:00
FT 
 Al-Faisaly
AL-Sareeh 
26/10 15:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Kaisar Kyzylorda 1
26/10 16:00
FT 
 Tobol Kostanai
Kairat Almaty 
26/10 20:00
FT 
 Kaspyi Aktau
Ordabasy 
26/10 22:30
FT 
 Okzhetpes
Astana 
27/10 00:00
FT 
 Zebbug Rangers
St Georges 
27/10 04:15
FT 
 San Gwann
Pieta Hotspurs 
27/10 00:00
FT 
 Balzan
Hamrun Spartans 
27/10 04:15
FT 
1 Birkirkara FC
Sliema Wanderers FC 1
27/10 11:00
 
 Pachuca
Pumas UNAM 1
27/10 06:30
FT 
 Guarani CA
Cerro Porteno 
27/10 02:00
FT 
 Alianza Universidad
Dep. San Martin 
27/10 04:30
FT 
1 Alianza Lima
Inti Gas Deportes 
27/10 07:00
FT 
 Utc Cajamarca
Em Deportivo Binacional 
27/10 01:00
FT 
 Warta Poznan
Gornik Zabrze 
27/10 02:30
FT 
 Feirense
CD Mafra 1
26/10 22:30
FT 
 Al-Sailiya
Al-Gharafa 
27/10 00:45
FT 
 Al-Khuraitiat
Al Khor SC 
27/10 00:00
 
 CS Mioveni
Universitaea Cluj 
27/10 03:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Hermannstadt 
26/10 22:00
 
 Mfk Tyumen Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
26/10 23:00
FT 
 Urozhay Krasnodar
Spartak Nalchik 
27/10 06:00
FT 
1 Trafalgar Southstars
Old Road Jets 
26/10 22:40
FT 
 Al Adalh
Al Thuqbah 
27/10 00:00
FT 
 Radnicki Nis
Partizan Belgrade 
27/10 00:00
FT 
 Spartak Subotica
Mladost Lucani 
27/10 00:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Radnik Surdulica 
27/10 00:00
FT 
 Karadjordje Topola
Cukaricki 
26/10 20:30
FT 
 Graficar Beograd
Buducnost Dobanovci 
27/10 01:00
FT 
 Alcorcon
Mallorca 
27/10 02:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Elfsborg 
27/10 02:00
FT 
 IFK Norrkoping
AIK Solna 
27/10 02:00
FT 
 Trollhattan
Tvaakers IF 
27/10 02:00
FT 
 Umea FC
GAIS 
27/10 02:00
FT 
 IK Brage
Jonkopings Sodra IF 
27/10 02:00
FT 
 Ljungskile SK
GIF Sundsvall 
26/10 21:00
 
 Mtibwa Sugar
Azam 
26/10 21:00
 
 Simba Sports Club
Ruvu Shooting 
27/10 01:00
FT 
 Denizlispor
Besiktas 1
27/10 01:00
FT 
 Sivasspor
Rizespor 
27/10 00:00
FT 
 Boluspor
Menemen Belediye Spor 1
27/10 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Bursaspor 
26/10 20:00
FT 
 Hirnyk Sport
Metalist Kharkiv 
26/10 20:00
FT 
 Veres Rivne
Ahrobiznes Tsk Romny 
26/10 20:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
26/10 21:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Vpk Agro Magdalinovka 
26/10 22:00
FT 
 Volyn
Polissya Zhytomyr 
27/10 00:00
FT 
 Obolon Kiev
Krystal 
27/10 01:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Nyva Ternopil 
27/10 02:15
FT 
1 Ca Juventud
Cs Cerrito 1
27/10 04:30
FT 
 Central Espanol
Rocha 
27/10 06:45
FT 
 Ia Sud America
Racing Club Montevideo 
26/10 18:00
FT 
 Kokand 1912
AGMK 
26/10 20:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Nasaf Qarshi 
26/10 16:00
 
 Nam Dinh 2
Da Nang 2 
26/10 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Apollon Larissas 
27/10 02:00
FT 
 Valerenga B
Kjelsas IL