Live3s Logo

LiveScore 23 Oct 2020

24/10 03:00
 
 Aston Villa
Leeds United 
24/10 03:00
 
 Elche
Valencia 
24/10 02:45
 
 Sassuolo
Torino 
24/10 02:30
 
 VfB Stuttgart
Koln 
24/10 03:00
 
 Stade Rennais
Angers SCO 
24/10 02:45
 
 Nottingham Forest
Derby County 
24/10 02:45
 
 Kortrijk
Anderlecht 
24/10 03:30
 
 Desportivo de Tondela
Portimonense 
24/10 08:30
 
 Nashville
New England Revolution 
23/10 18:00
 
 Suwon Samsung Bluewings
Seongnam Ilhwa Chunma 
24/10 00:30
 
 Tc Sports Club
Chennai City 
24/10 03:00
 
 Al Ahly
Wydad Casablanca 
23/10 19:30
 
 Junior Sevan
West Armenia 
24/10 10:15
 
 Adelaide City Reserve
North Eastern Metrostars Reserve 
24/10 10:15
 
 Cumberland United Reserve
Adelaide Comets Reserve 
24/10 10:15
 
 Modbury Jets Reserve
Adelaide United Reserve 
24/10 11:00
 
 South Hobart
Riverside Olympic 
24/10 11:30
 
 Glenorchy Knights
Devonport City 
23/10 17:45
 
 Adelaide Olympic
Para Hills Knights 
23/10 17:45
 
 Adelaide Raiders SC
Adelaide Blue Eagles 
24/10 12:00
 
 Croydon Kings
Campbelltown City SC 
24/10 00:30
 
 SK Vorwarts Steyr
Rapid Vienna Youth 
24/10 00:30
 
 Dornbirn
SV Horn 
24/10 00:30
 
 Lafnitz
SG Austria Klagenfurt 
24/10 00:30
 
 Grazer AK
SKU Amstetten 
24/10 00:30
 
 Wacker Innsbruck
Blau Weiss Linz 
24/10 00:30
 
 Austria Wien Youth
Austria Lustenau 
24/10 00:30
 
 Juniors OO
Kapfenberg Superfund 
24/10 02:25
 
 FAC Team Fur Wien
Liefering 
23/10 23:00
 
 Sv Gossendorf Jaz
Sv Strass 
24/10 00:00
 
 Sv Gerasdorf Stammer
Sv Donau 
24/10 01:00
 
 Weinland Gamlitz
Sv Wildon 
24/10 01:00
 
 Sv Eberstein
St Michael Lav 
24/10 01:00
 
 Sv Lebring
Usv Mettersdorf 
24/10 01:00
 
 Gratkorn
Ask Mochart Koflach 
24/10 01:30
 
 Ask Elektra
Slovan Hac 
24/10 01:30
 
 Usc Rohrbach
Kremser 
24/10 01:30
 
 Langenrohr
ASK Mannersdorf 
24/10 01:30
 
 Wiener Sportklub
Sc Neusiedl 1919 
24/10 01:30
 
 Fcm Traiskirchen
Sv Leobendorf 
24/10 01:30
 
 SC Wiener Neustadt
SC Mannsdorf 
23/10 21:00
 
 Wolfsberger Ac Amateur
Sc Gleisdorf 
24/10 01:00
 
 Tus Bad Gleichenberg
Sv Spittal 
24/10 01:00
 
 SC Kalsdorf
Wels 
24/10 01:00
 
 SC Weiz
SV Allerheiligen 
24/10 01:00
 
 Union Gurten
Sturm Graz Amateur 
24/10 01:00
 
 Wsc Hertha Wels
Atsv Stadl Paura 
23/10 21:00
 
 Bate Borisov Reserve
Vitebsk Reserve 
23/10 21:00
 
 Gorodeya Reserve
Smolevichi Reserve 
23/10 21:00
 
 Dinamo Minsk Reserve
Belshina Babruisk Reserve 
24/10 02:00
 
 Kmsk Deinze
Westerlo 
23/10 17:00
 
 Paro
Tensung 
24/10 02:00
 
 Linense Sp Youth
Desportiva Ferroviaria U20 
24/10 02:00
 
 Agua Santa Sp Youth
Portuguesa Youth 
24/10 02:00
 
 Gremio Osasco Youth
Juventus Ac Youth 
24/10 02:00
 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Sao Bernardo Youth 
24/10 02:00
 
 Osto Youth Team
Sao Paulo U20 
24/10 02:00
 
 Portuguesa Santista U20
Santos Youth 
24/10 02:00
 
 Uniao Mogi Youth
Corinthians Paulista U20 
24/10 02:00
 
 Vocem Sp Youth
Guarani SP Youth 
24/10 06:15
 
 Brasil De Pelotas Rs
CSA Alagoas AL 
24/10 08:30
 
 Chapecoense
Operario Ferroviario Pr 
24/10 01:00
 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Hebar Pazardzhik 
23/10 19:30
 
 Muzinga
Flambeau De L’est 
23/10 21:00
 
 Musongati
Bumamuru 
23/10 22:00
 
 Vitalo
Kayanza Utd 
23/10 15:30
 
 Wuhan ZALL
HeNan JianYe 
23/10 19:35
 
 Shanghai SIPG
ShenHua SVA FC 
23/10 21:00
 
 Psp Macau
Casa De Portugal 
24/10 08:40
 
 Barranquilla
Union Magdalena 
24/10 00:00
 
 Varteks Varazdin
Slaven Belupo Koprivnica 
23/10 21:00
 
 Radnik Sesvete
Orijent Rijeka 
23/10 23:00
 
 AEP Paphos
Karmiotissa Pano Polemidion 
23/10 23:00
 
 Digenis Morphou
Agia Napa 
24/10 01:00
 
 HIK
Bronshoj 
24/10 01:00
 
 Roskilde
Skovshoved 
24/10 01:00
 
 Lyngby
Odense BK 
24/10 04:30
 
 Mushuc Runa
Sociedad Deportiva Aucas 
24/10 08:00
 
 Univ. Catolica
Deportivo Cuenca 
23/10 20:00
 
 Derby County U23
Southampton U23 
23/10 21:00
 
 West Ham United U23
Blackburn Rovers U23 
23/10 21:00
 
 Middlesbrough U23
Burnley U23 
23/10 21:00
 
 West Bromwich U23
Newcastle U23 
24/10 02:00
 
 Manchester United U23
Everton U23 
24/10 02:00
 
 Brighton U23
Leicester City U23 
23/10 20:00
 
 Watford U23
Coventry U23 
23/10 22:30
 
 Russia (w)
Slovenia (w) 
23/10 23:00
 
 Poland (w)
Azerbaijan womens 
24/10 00:00
 
 Ukraina (w)
Ireland (w) 
24/10 00:00
 
 Litva (w)
Romania (w) 
24/10 00:00
 
 Cyprus Womens
Portugal (w) 
24/10 00:00
 
 Turkey (w)
Kosovo Womens 
24/10 01:30
 
 Netherlands (w)
Estonia (w) 
24/10 02:00
 
 Hungary (w)
Slovakia (w) 
24/10 02:30
 
 Scotland (w)
Albania (w) 
24/10 03:00
 
 France (w)
North Macedonia Womens 
24/10 03:00
 
 Spain (w)
Czech (w) 
24/10 02:00
 
 Bergerac
Canet Roussillon 
24/10 00:00
 
 Quevilly
Stade Briochin 
24/10 02:00
 
 Le Mans
Stade Lavallois MFC 
24/10 02:00
 
 US Boulogne
Creteil 
24/10 02:00
 
 Bastia
Orleans US 45 
24/10 02:00
 
 Annecy
Lyon la Duchere 
24/10 02:00
 
 Villefranche
Sete FC 
24/10 00:00
 
 Dinamo Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
24/10 01:00
 
 Fsv Zwickau
Te Cu Kukuh Atta Seip 
24/10 00:30
 
 Nurnberg
Karlsruher 
24/10 00:30
 
 SSV Jahn Regensburg
Eintr. Braunschweig 
23/10 20:00
 
 Koln U19
Bayer Leverkusen U19 
24/10 01:30
 
 Engers
Fsv Salmrohr 
24/10 01:30
 
 Tsv 1880 Wasserburg
Turkspor Augsburg 
24/10 01:30
 
 Sv Drochtersen/assel
Hansa Luneburg 
24/10 01:00
 
 VSG Altglienicke
Hertha Bsc Berlin Am 
24/10 01:00
 
 Tennis Borussia Berlin
Berliner Fc Dynamo 
24/10 01:00
 
 Viktoria Berlin 1889
SV Babelsberg 03 
24/10 02:30
 
 Lynx
Manchester 62 
24/10 02:45
 
 Derry City
Shelbourne 
24/10 03:00
 
 Empoli
Pisa 
24/10 12:00
 
 Suzuka Unlimited
Osaka 
24/10 12:00
 
 Honda
Kochi United 
24/10 10:00
 
 Fuchu Athletic Futsal
Espo Lada Hokkaido Futsal 
24/10 12:00
 
 Peace Does Machida Futsal
Vasagey Oita Futsal 
24/10 12:00
 
 Seoul United Fc
Yeoju Sejong 
23/10 20:30
 
 Shabab El Bourj
Shabab Al Ghazieh 
24/10 03:40
 
 Nouadhibou
Asac Concorde 
24/10 08:30
 
 Puebla
Leon 
23/10 22:00
 
 Puebla U20
Leon U20 
23/10 20:00
 
 Victoria Bardar
Iskra-stal Ribnita 
23/10 20:00
 
 Olimp Comrat
Cs Sparta Chisinau B 
24/10 00:45
 
 NEC Nijmegen
Go Ahead Eagles 
24/10 00:45
 
 Volendam
Dordrecht 90 
24/10 00:45
 
 Telstar
Helmond Sport 
24/10 00:45
 
 MVV Maastricht
Jong Ajax Amsterdam 
24/10 00:45
 
 Utrecht Am
Oss 
24/10 03:00
 
 Cambuur Leeuwarden
Roda JC Kerkrade 
24/10 03:00
 
 Den Bosch
SBV Excelsior 
24/10 03:00
 
 Almere City FC
NAC Breda 
24/10 03:00
 
 De Graafschap
Jong PSV Eindhoven 
24/10 03:00
 
 Eindhoven
Az Alkmaar 2 
24/10 10:00
 
 Real Esteli
Juventus Managua 
24/10 01:00
 
 Nardo U19
Stjordals Blink U19 
23/10 20:00
 
 Bahla
Mrbat 
23/10 20:00
 
 Dhufar
Muscat 
23/10 20:00
 
 Alrstak
Al Nasr(OMA) 
23/10 20:00
 
 Sohar Club
Saham 
23/10 20:00
 
 Al-Suwaiq Club
Al Oruba Sur 
23/10 20:00
 
 Oman Club
Al Seeb 
23/10 20:00
 
 AL-Nahda
Fnjaa SC 
24/10 06:30
 
 12 De Octubre
General Diaz 
24/10 00:00
 
 Cienciano
Melgar 
24/10 04:30
 
 Deportivo Municipal
Sport Huancayo 
23/10 23:40
 
 Widzew lodz
Belchatow 
23/10 23:40
 
 GKS Tychy
Gks Jastrzebie 
24/10 00:00
 
 Piast Gliwice
Wisla Plock 
24/10 02:30
 
 Zaglebie Lubin
Lechia Gdansk 
24/10 01:30
 
 Penafiel
Arouca 
24/10 00:00
 
 Louletano
Pinhalnovense 
24/10 03:15
 
 Agueda
Sp Espinho 
23/10 23:00
 
 Gaz Metan Medias
Botosani 
24/10 02:00
 
 Universitatea Craiova
Clinceni 
23/10 20:00
 
 Balotesti
Steaua Bucuresti 2 
23/10 20:00
 
 Fcm Alexandria
Unirea Bascov 
23/10 20:00
 
 Acs Dumbravita
ACS Poli Timisoara 
23/10 20:00
 
 Avantul Reghin
Unirea Ungheni 
23/10 20:00
 
 Cetate Deva
Acs Flacara Horezu 
23/10 18:00
 
 Strogino Moscow
Sokol 
23/10 20:30
 
 Krasnodar Youth
Tambov Youth 
23/10 22:40
 
 Al Qadasiya
Dhamk 
23/10 23:05
 
 Al-Raed
Al Shabab Ksa 
24/10 00:55
 
 Al Faisaly Harmah
Al Baten 
23/10 20:25
 
 Al Taawon Youths
Al Faisaly Harmah Youth 
23/10 20:55
 
 Al Wehda Youth
Abha U20 
23/10 22:45
 
 Al Ettifaq Youths
Hajer Youths 
23/10 23:30
 
 Al Ittihad Youths
Al Shabab Youth 
24/10 02:45
 
 Arbroath
Hearts 
23/10 19:30
 
 Internacional U19
Cukaricki U19 
24/10 03:00
 
 Xota Navarra Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
24/10 04:00
 
 Villa Santa Brigida
Arucas 
24/10 04:00
 
 Atletico Union Guimar
Cd Santa Ursula 
24/10 00:00
 
 Brommapojkarna Womens
Ifk Kalmar Womens 
24/10 02:00
 
 Kriens
Thun 
24/10 01:00
 
 Kasimpasa
Goztepe 
24/10 00:00
 
 Diyarbakirspor
Kizilcabolukspor 
23/10 22:15
 
 Khor Fakkan
Al Nasr Dubai 
23/10 22:15
 
 Al-Jazira UAE
Al-Dhafra 
24/10 01:00
 
 Ajman
Ittihad Kalba 
24/10 01:00
 
 Shabab Al Ahli Dubai
Al Ain 
23/10 20:55
 
 Al Hamriyah
Emirate 
23/10 20:55
 
 Al Arabi Uae
Dubba Al-Husun 
23/10 20:55
 
 Al Bataeh
Al Taawon 
23/10 16:00
 
 Olimpic Donetsk U21
Desna Chernihiv U21 
24/10 01:15
 
 Liverpool P
Cerro Montevideo 
24/10 03:30
 
 Ca River Plate
Danubio FC 
24/10 05:45
 
 Cerro Largo
Torque 
23/10 18:00
 
 Zaamin
Neftchi Fargona 
23/10 19:00
 
 Metallurg Bekobod
Buxoro 
23/10 21:00
 
 Qizilqum Zarafshon
Lokomotiv Tashkent 
24/10 01:00
 
 Moss
Baerum SK 
24/10 01:00
 
 Notodden FK
Fram Larvik