Live3s Logo

LiveScore 22 Oct 2020

23/10 00:55
FT 
 Rapid Wien
Arsenal 
23/10 00:55
FT 
 Standard Liege
Glasgow Rangers 
23/10 00:55
FT 
 Bayer Leverkusen
Nice 
23/10 00:55
FT 
 PSV Eindhoven
Granada 
23/10 00:55
FT 
 Young Boys
AS Roma 
23/10 00:55
FT 
 CSKA Sofia
CFR Cluj 
23/10 00:55
FT 
 PAOK Saloniki
Omonia Nicosia 
23/10 00:55
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Slavia Praha 
23/10 00:55
FT 
 Lech Poznan
Benfica 
23/10 00:55
FT 
 NK Rijeka
Real Sociedad 
23/10 00:55
FT 
 Dundalk
Molde 
23/10 00:55
FT 
 Napoli
AZ Alkmaar 
23/10 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur
LASK Linz 
23/10 03:00
FT 
 Leicester City
Zorya 
23/10 03:00
FT 
 Celtic
AC Milan 
23/10 03:00
FT 
 Villarreal
Sivasspor 
23/10 03:00
FT 
 Sporting Braga
AEK Athens 
23/10 03:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Feyenoord Rotterdam 1
23/10 03:00
FT 
 Slovan Liberec
Gent 
23/10 03:00
FT 
1 Sparta Praha
Lille 
23/10 03:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Qarabag 
23/10 03:00
FT 
 Hoffenheim
Crvena Zvezda 
23/10 03:00
FT 
 Wolfsberger AC
CSKA Moscow 
23/10 03:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Royal Antwerp 
23/10 08:30
FT 
1 Gremio
America de Cali 
23/10 08:30
FT 
 Univ. Catolica
Internacional RS 
23/10 08:30
FT 
 Boca Juniors
Caracas FC 
23/10 08:30
FT 
 Libertad Asuncion
Dep.Independiente Medellin 
23/10 10:30
FT 
 Seattle Sounders
Portland Timbers 
23/10 02:00
FT 
 St Margarethen
Sc Ritzing 
23/10 01:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Sv Ried 2 1
22/10 17:00
 
 Sabah 2
Zaqatala 
22/10 23:00
FT 
 Busaiteen
Bahrain Sc 
22/10 22:00
FT 
 Dinamo Brest
Slutsksakhar Slutsk 
22/10 19:00
FT 
 Paro United
Ugyen Academy 
23/10 08:30
 
1 Vitoria Salvador BA
Guarani 
22/10 20:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Septemvri Simitli 
22/10 20:00
AET 
 Sozopol
Etar Veliko Tarnovo 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [2-4],
22/10 20:00
FT 
 Oborishte
Botev Plovdiv 
22/10 19:00
FT 
 Prey Veng
Visakha 
22/10 15:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Dalian Pro 
22/10 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Shandong Luneng 
23/10 07:00
 
 Atletico Bucaramanga
Alianza Petrolera 2
23/10 07:00
FT 
 Aguilas Doradas
Leones 
23/10 09:00
 
 Patriotas
Santa Fe 
23/10 08:15
FT 
 Municipal Limeno
Forge 1
23/10 10:30
AET 
 CD Motagua
Club Comunicaciones 1
90min [2-2], Penalty [15-14],
23/10 00:00
FT 
 Silkeborg IF
Viborg 
23/10 01:00
FT 
 Kolding Bk
Viby 
23/10 03:30
FT 
 Manta
Chacaritas Sc 
23/10 02:00
FT 
 Ittihad Alexandria
Arab Contractors 
23/10 00:00
 
 Parnu Jk
Parnu Linnameeskond 
22/10 22:30
FT 
 Greece (w)
Montenegro (w) 
22/10 23:30
FT 
 Wales (w)
Faroe Islands (w) 
23/10 00:45
FT 
 Sweden (w)
Latvia womens 
22/10 23:00
FT 
 HIFK
RoPS Rovaniemi 
22/10 23:30
FT 
 Inter Turku
TPS Turku 
22/10 23:30
FT 
1 Honka
Lahti 
22/10 23:30
FT 
 KuPS
Haka 
22/10 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
Ilves Tampere 
23/10 01:30
FT 
 Angouleme
Romorantin 
23/10 01:30
FT 
 Sc Union Nettetal
Spvg Schonnebeck 
22/10 21:00
 
 Pro Patria
Lucchese 
23/10 02:30
 
 Como
Us Pergolettese 
23/10 02:45
FT 
 Foggia
Avellino 
23/10 02:45
 
 Juve Stabia
Cavese 1
22/10 23:00
FT 
1 Shabab AlOrdon
Sahab Sc 
22/10 16:00
FT 
 Ordabasy
Zhetysu Taldykorgan 
22/10 16:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Shakhtyor Karagandy 
22/10 19:00
FT 
 Astana
Tobol Kostanai 
22/10 23:00
FT 
 Vittoriosa Stars
Zebbug Rangers 
23/10 08:00
FT 
2 Alebrijes De Oaxaca
Celaya 
23/10 10:05
FT 
 Venados
Correcaminos Uat 
23/10 02:15
FT 
1 Follo U19
Valerenga U19 
23/10 02:15
FT 
 Ready U19
Kfum U19 
22/10 23:45
 
 Al Sadd Sc U23
Al Duhail U23 
22/10 20:40
FT 
 Abha
Al Hilal 
22/10 23:05
FT 
1 Al Taawon
Al-Nasr Riyadh 
23/10 00:55
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Wehda Mecca 
22/10 20:00
FT 
 NK Ptuj Drava
NK Mura 05 
22/10 22:30
FT 
 Leganes
Zaragoza 
23/10 01:00
FT 
 Mallorca
Albacete 
23/10 01:00
FT 
 Real Oviedo
Rayo Vallecano 
23/10 03:30
FT 
 Malaga
Sporting de Gijon 
22/10 18:00
FT 
 Las Rozas
Tenisca 
23/10 01:00
FT 
 Leioa
Union Langreo 
23/10 01:30
AET 
 Platges De Calvia
Mar Menor 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [5-4],
23/10 02:00
AET 
 UE Llagostera
Gimnastic Tarragona 
90min [1-1], 120min [2-1],
23/10 01:00
FT 
 IK Brage
Ljungskile SK 
23/10 01:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
GAIS 
22/10 21:00
 
 Tanzania Prisons
Simba Sports Club 
22/10 18:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Osmanlispor 
22/10 21:00
FT 
 Istanbulspor
Akhisar Bld.Geng 
23/10 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Bursaspor 
22/10 18:00
FT 
 Erbaaspor S
Yimpas Yozgatspor 
22/10 18:00
FT 
 Agri 1970 Spor
Yeni Orduspor 
22/10 18:30
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Osmaniyespor 
22/10 20:00
FT 
 Dai Lin Jissbon
Cankaya 
22/10 22:15
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Banni Yas 
22/10 22:15
 
 Hatta
Al-Wasl 1
23/10 01:00
FT 
 Al-Sharjah
Al Wehda UAE 
23/10 06:00
FT 
 Ca Atenas
Albion 
22/10 19:00
FT 
 Mashal Muborak
Kokand 1912 
22/10 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Andijon 
22/10 17:00
 
 North Macedonia U17
Serbia U17 
22/10 21:00
FT 
 Ethiopia
Zambia 
23/10 07:30
 
 Vitoria Da Conquista Ba
Jacyoba Ac 2