Live3s Logo

LiveScore 21 Oct 2020

22/10 00:55
FT 
 Red Bull Salzburg
Lokomotiv Moscow 
22/10 00:55
FT 
 Real Madrid
Shakhtar Donetsk 
22/10 03:00
FT 
 Midtjylland
Atalanta 
22/10 03:00
FT 
 Olympiakos Piraeus
Marseille 
22/10 03:00
FT 
 Manchester City
Porto 
22/10 03:00
FT 
 Inter Milan
Monchengladbach 
22/10 03:00
FT 
 Bayern Munich
Atletico Madrid 
22/10 03:00
FT 
 Ajax Amsterdam
Liverpool 
22/10 02:45
FT 
1 Stoke City
Barnsley 
22/10 02:45
FT 
 Sheffield Wednesday
Brentford 
22/10 02:45
FT 
 Watford
Blackburn Rovers 
22/10 02:45
FT 
 Queens Park Rangers
Preston North End 
22/10 02:45
FT 
 Cardiff City
Bournemouth 
21/10 23:30
FT 
 RKC Waalwijk
Zwolle 
22/10 06:15
FT 
 Racing Club
Estudiantes Merida 
22/10 06:15
FT 
 Nacional Montevideo
Alianza Lima 
22/10 08:30
FT 
 Flamengo
Atletico Junior Barranquilla 
22/10 08:30
FT 
 Palmeiras
Tigre 
22/10 08:30
FT 
1 Bolivar
Guarani CA 
22/10 08:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Barcelona Sporting Club 
21/10 19:00
FT 
 Veles
Ural Sr 
21/10 20:00
AET 
 Tekstilshchik Ivanovo
Arsenal Tula 1
90min [0-0], Penalty [3-4],
21/10 20:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Spartak Moscow 
21/10 21:00
FT 
 Dinamo Briansk
Spartak Tambov 
21/10 21:00
AET 
 Volga Olimpiets
Khimki 
90min [1-1], Penalty [9-10],
21/10 22:00
AET 
 Gazovik Orenburg
PFC Sochi 1
90min [1-1], Penalty [2-4],
21/10 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Rotor Volgograd 
21/10 23:30
AET 
 Shinnik Yaroslavl
Akhmat Grozny 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4],
22/10 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Ufa 
21/10 17:00
FT 
 Vissel Kobe
Kashima Antlers 
21/10 18:30
FT 
 Shonan Bellmare
Sagan Tosu 
21/10 18:30
FT 
 Yokohama F Marinos
Nagoya Grampus Eight 
22/10 10:00
FT 
1 Club Tijuana
Monterrey 1
21/10 17:00
FT 
 Gold Coast United
Gold Coast Knights 
21/10 17:30
FT 
1 Brisbane City SC
Peninsula Power 
22/10 01:00
FT 
 Lac Inter
Nussdorfer Ac 
22/10 01:30
 
 Helfort 15
Sv Wienerberger 
22/10 02:45
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
Karabakh Vienna 
21/10 19:00
FT 
 Naftan Novopolock
Arsenal Dzyarzhynsk 
21/10 20:30
FT 
 Fk Orsha
Kommunalnik Slonim 
21/10 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
Slavia Mozyr 
21/10 18:00
 
1 Dinamo Brest Reserve
Slutsk Reserve 
21/10 21:00
FT 
 FK Zeljeznicar
Gorazde 
21/10 21:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Radnik Bijeljina 
21/10 21:00
FT 
 Rudar Kakanj
Borac Banja Luka 
21/10 21:00
AET 
 Rudar Prijedor
Zvi Jerzy Da 
90min [0-0], Penalty [3-4],
21/10 21:00
FT 
 Krupa
FK Sarajevo 
21/10 21:00
FT 
 Zrinjski Mostar
FK Slavija 
21/10 21:00
FT 
 America Rj U20
Bangu U20 
21/10 21:00
 
 Fluminense Rj Youth
Nova Iguacu U20 
21/10 21:00
 
 Madureira Youth
Portuguesa Rj U20 
21/10 22:00
FT 
 Cr Flamengo Rj Youth
Boavista Rj Youth 1
22/10 02:00
FT 
 Botafogo Rj U20
Cabofriense U20 
22/10 02:00
FT 
 Resende Rj U20
Friburguense Rj U20 
21/10 22:00
FT 
 Ca Juventus Womens
Sao Jose Dos Campos Womens 
22/10 08:30
FT 
 Vasco da Gama
Corinthians 
22/10 03:30
 
 Figueirense (SC)
CRB (AL) 1
22/10 06:00
FT 
 Cuiaba (MT)
Parana 
22/10 06:00
FT 
 Sampaio Correa (MA)
Confianca Se 1
22/10 05:00
 
 Corinthians Womens
Santos Womens 
21/10 20:00
FT 
 Yantra Gabrovo
Cherno More Varna 
21/10 20:00
FT 
 Sevlievo
Slavia Sofia 
21/10 22:30
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Beroe 
21/10 19:00
AET 
 Nagaworld
Phnom penh 
90min [0-0], Penalty [3-1],
21/10 22:00
FT 
1 Santiago Wanderers
Csd Antofagasta 2
22/10 00:30
FT 
 Coquimbo Unido
Universidad de Concepcion 
22/10 03:00
FT 
1 Universidad de Chile
Audax Italiano 1
22/10 05:30
FT 
 Union Espanola
Cobresal 
22/10 02:30
FT 
 Deportes Concepcion
Linares Unido 
21/10 15:30
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Tianjin Teda 
21/10 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Hebei Hx Xingfu 
22/10 04:00
FT 
 CD Jaguares
Deportes Quindio 
22/10 04:00
FT 
 Deportivo Pereira
Tigres Zipaquira 
22/10 07:00
FT 
 La Equidad
Cucuta 
22/10 09:00
FT 
 Envigado
Caldas 
22/10 09:00
FT 
 Boyaca Chico
Real Santander 1
22/10 08:00
AET 
 Ca Independente
Antigua Gfc 
90min [0-0], Penalty [2-4],
22/10 04:00
FT 
 Puerto Golfito
Cd Barrio Mexico 
22/10 10:00
FT 
 Ad Escazucena
Ad Cofutpa 
21/10 22:00
FT 
 Doxa Katokopias
Nea Salamis 
21/10 20:30
 
 Asil Lysi
Omonia Aradippou 
21/10 20:30
FT 
 Aris Limassol
Ethnikos Achnas 
22/10 00:00
FT 
 Skive IK
Vendsyssel 
22/10 00:30
FT 
 Fremad Amager
Elite 3000 Helsingor 
22/10 01:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fredericia 
22/10 06:00
FT 
 Club Atletico Porteno
Fuerza Amarilla 
21/10 19:00
FT 
 Wigan Athletic U23
Charlton Athletic U23 
21/10 20:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Queens Park Rangers U23 
21/10 23:10
FT 
 Trans Narva
Flora Tallinn 
22/10 00:00
FT 
 Kompanii Marjamaa
Tartu JK Tammeka 
22/10 00:00
FT 
 Denmark (w)
Israel (w) 
22/10 03:00
FT 
1 B68 Toftir 2
Skala If 2 1
22/10 01:30
FT 
 Ki Klaksvik
B36 Torshavn 
21/10 23:30
FT 
 Ac Kajaani
Mypa 1
21/10 18:00
FT 
 Merani Martvili
Shevardeni 
21/10 18:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Aragvi Dusheti 
22/10 01:00
FT 
 Munchen 1860
Saarbrucken 
22/10 01:00
FT 
 Hallescher
Sv Meppen 
22/10 01:00
FT 
 Kaiserslautern
Ingolstadt 04 1
22/10 01:00
FT 
1 Viktoria Koln
Bayern Munich (am) 
22/10 01:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
MSV Duisburg 
22/10 00:30
FT 
 Hamburger
Erzgebirge Aue 
22/10 01:00
FT 
 Sg Barockstadt
Buchonia Flieden 
22/10 01:30
FT 
 Strausberg
Hertha Zehlendorf 
22/10 01:30
FT 
 Ratingen Sv
Ssvg Velbert 
22/10 01:30
FT 
 SF Baumberg
Sterkrade 
22/10 01:30
FT 
 Rot Weiss Hadamar
Eddersheim 1
22/10 01:30
FT 
 Heeslinger Sc
Sc Spelle Venhaus 
22/10 01:30
FT 
 Sc Velbert
Tv Jahn Hiesfeld 1
22/10 02:00
FT 
 Sv Zeilsheim
Hessen Dreieich 
22/10 00:30
FT 
 Werder Bremen Am
Oberneuland 
22/10 01:00
 
 Wolfsburg Am
BSV Rehden 1
22/10 01:00
FT 
 Tsg Balingen
Bayern Alzenau 
22/10 01:00
FT 
 Mainz Am
Eintracht Stadtallendorf 
22/10 01:00
FT 
 Rot Weiss Koblenz
Pirmasens 
22/10 01:00
FT 
 Steinbach
Sc Freiburg Am 
22/10 01:30
FT 
 Rot Weiss Ahlen
Wegberg Beeck 
22/10 01:30
 
 Fortuna Koln
Bonner sc 
22/10 01:30
 
 RW Oberhausen
Sportfreunde Lotte 1
22/10 01:30
FT 
 Preuben Munster
SC Wiedenbruck 1
22/10 01:30
FT 
 Schalke 04 II
Koln Am 
21/10 22:15
FT 
 Apollon Smirnis
Pas Giannina 
21/10 18:30
FT 
 Budaorsi Sc
Csakvari Tk 
21/10 23:00
FT 
 Szegedi Ak
Gyirmot Se 
21/10 21:00
 
 Piacenza
Olbia 
21/10 23:30
 
 Albinoleffe
Renate Ac 
22/10 00:30
FT 
 Livorno
Novara 
22/10 00:30
FT 
 Alessandria
Grosseto 
22/10 02:45
FT 
1 Carrarese
Pistoiese 
22/10 02:45
FT 
 Pro Sesto
Giana 
22/10 02:45
FT 
 Pro Vercelli
Juventus U23 
21/10 21:00
 
 Alto Adige/sudtirol
Carpi 
22/10 00:00
FT 
 Mantova
Societa Sportiva Matelica Calcio 
22/10 00:30
FT 
 Arezzo
Padova 
22/10 00:30
FT 
 Legnago Salus
Perugia 
22/10 00:30
FT 
 Vis Pesaro
Triestina 
22/10 02:30
 
 Modena
Feralpisalo 
22/10 02:45
 
 Cesena
Alma Juventus Fano 1
22/10 02:45
 
 Fermana
Gubbio 1
22/10 02:45
FT 
 Imolese
Sambenedettese 
22/10 02:45
 
 Ravenna
Usd Virtus Verona 
21/10 21:00
FT 
 Paganese
Virtus Francavilla 
21/10 23:30
FT 
 Us Casertana 1908
Catanzaro 
22/10 00:30
 
 Potenza
Teramo 
22/10 02:30
FT 
 Viterbese
Bisceglie 1913 1
22/10 02:45
 
 Ac Monopoli
Bari 1
22/10 02:45
 
 Catania
Ternana 
22/10 01:00
FT 
 Lecce
Cremonese 
21/10 21:00
FT 
 As Casale Calcio
Pomigliano 
21/10 21:00
FT 
 Nocerina
Sassari Torres 
21/10 21:00
FT 
 Belluno
Gsd Ambrosiana 
21/10 21:00
FT 
 Castrovillari
Santa Maria FC 
21/10 17:30
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Giravanz Kitakyushu 
21/10 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Zweigen Kanazawa FC 
21/10 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Okayama 
21/10 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Jubilo Iwata 
21/10 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Yamagata Montedio 
21/10 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Tokushima Vortis 
21/10 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Ventforet Kofu 
21/10 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Avispa Fukuoka 
21/10 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Omiya Ardija 
21/10 18:00
FT 
 Ehime
V-Varen Nagasaki 
21/10 18:30
FT 
 Tochigi SC
Ryukyu 
21/10 18:00
FT 
 Kataller Toyama
Vanraure Hachinohe 
21/10 22:00
FT 
 AL-Sareeh
Al Wihdat Amman 
22/10 00:30
FT 
 Al-Faisaly
Al-Jazeera (Jordan) 
21/10 15:55
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Taraz 
21/10 20:00
FT 
 Gjilani
Kf Trepca Mitrovice 
21/10 20:00
FT 
 Kf Feronikeli
Kf Prishtina 
21/10 18:30
AET 
 Jelgava
FK Ventspils 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4],
21/10 19:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Liepajas Metalurgs 
21/10 22:00
FT 
 Fk Valmiera
Tukums-2000 
22/10 01:00
 
 Rigas Futbola Skola
Riga 
22/10 02:00
FT 
 F91 Dudelange
Etzella Ettelbruck 
22/10 02:00
FT 
 Wiltz 71
Fola Esch 
22/10 02:00
FT 
 Una Strassen
Hostert 
22/10 02:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
Us Mondorf-les-bains 
22/10 02:00
FT 
 Jeunesse Esch
Differdange 03 
21/10 20:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Kamenica Sasa 
21/10 20:30
FT 
 Bregalnica Stip
Belasica Strumica 
21/10 20:30
AET 
1 Renova Cepciste
Pelister Bitola 
90min [2-2], Penalty [5-4],
21/10 20:30
FT 
 Shkupi
Pehchevo 
21/10 20:30
FT 
 Kozuv
Sileks 
21/10 20:30
AET 
 Struga Trim Lum
Rabotnicki Skopje 
90min [0-0], Penalty [4-3],
21/10 20:30
FT 
 Academy Pandev
Vardar Skopje 
21/10 20:30
FT 
 FK Shkendija 79
Fk Rinija Gostivar 
21/10 23:00
FT 
 Floriana
Senglea Athletic 
21/10 23:00
FT 
 Mosta
Hibernians FC 
22/10 03:15
FT 
 Sliema Wanderers FC
Gudja United 
22/10 00:30
FT 
 Acs Ksar
Asc Police 
22/10 05:40
FT 
 King Nouakchott
Asc Kedia 
22/10 06:00
FT 
 Tlaxcala
Cimarrones De Sonora 1
22/10 08:05
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Cancun 
21/10 19:00
 
 Codru Lozova
Dacia Buiucani 
21/10 23:00
FT 
 Cs Petrocub
Speranta Nisporeni 
21/10 20:00
 
 Grbalj Radanovici
Arsenal Tivat 
21/10 20:00
 
 Bokelj Kotor
Kom Podgorica 
21/10 20:00
FT 
2 OFK Petrovac
Decic Tuzi 
21/10 20:00
 
 FK Buducnost Podgorica
Rudar Pljevlja 
21/10 21:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Jedinstvo Bijelo Polje 
21/10 22:00
 
 Zeta
Ibar Rozaje 
21/10 23:00
FT 
 Podgorica
Jezero Plav 
22/10 00:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
Ofk Titograd 
22/10 00:30
FT 
 Nordstrand U19
Lyn Fotball U19 
22/10 02:00
FT 
 Verdal U19
Belsen U19 
22/10 02:00
FT 
 Sverresborg U19
Rosenborg U19 
21/10 23:00
FT 
 Radomiak Radom
Puszcza Niepolomice 
21/10 23:40
FT 
 Gornik Leczna
Arka Gdynia 
22/10 00:00
FT 
 Legia Warszawa
Slask Wroclaw 
21/10 23:00
FT 
1 Elana Torun
Kp Starogard Gdanski 
22/10 00:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Rks Radomsko 
21/10 22:00
FT 
1 Tirsense
Olimpico Montijo 
21/10 23:45
FT 
 Al Duhail Sc
Al-Sadd 
21/10 19:30
FT 
 Dacia Unirea Braila
Gloria Buzau 
21/10 19:30
FT 
1 Concordia Chiajna
CS Mioveni 
21/10 19:30
AET 
1 Metaloglobus
Petrolul Ploiesti 
90min [1-1], 120min [1-2],
21/10 19:30
FT 
 Sanmartin
Comuna Recea 
21/10 19:30
AET 
 Csa Axiopolis
Farul Constanta 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [3-5],
21/10 19:30
AET 
 Sr Brasov
Csikszereda 
90min [0-0], 120min [0-1],
21/10 19:30
AET 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
ACS Poli Timisoara 1
90min [3-3], 120min [3-4],
21/10 19:30
FT 
 Acs Somuz Falticeni
Ceahlaul Piatra Neamt 
21/10 19:30
FT 
1 Husana Husi
Csm Focsani 
21/10 19:30
FT 
1 Mostistea Ulmu
Dunarea Calarasi 
22/10 02:45
FT 
 SP Domagnano
Ac Juvenes 
22/10 02:45
 
 SP La Fiorita
SP Libertas 
22/10 02:45
FT 
 Fiorentino
Faetano 
21/10 22:45
FT 
 Al Khaleej Club
Al Tai 
21/10 22:45
FT 
 Al Sahel
Al Bukayriyah 
21/10 22:55
FT 
 Al Shoalah
Al Rbeea 
21/10 23:05
FT 
 Al Feiha
Al Nojoom 
21/10 23:15
 
 Najran
Al Jabalain 
21/10 20:00
FT 
 Macva Sabac
FK Metalac Gornji Milanovac 
21/10 20:30
FT 
 Novi Pazar
Cukaricki 
21/10 20:30
FT 
 Mladost Lucani
Dinamo Vranje 
21/10 20:30
AET 
 FK Vozdovac Beograd
Graficar Beograd 
90min [2-2], Penalty [4-2],
21/10 20:30
AET 
 FK Rad Beograd
Kolubara 
90min [0-0], Penalty [5-3],
21/10 20:30
FT 
 Trajal Krusevac
Karadjordje Topola 
21/10 20:30
FT 
1 Imt Novi Belgrade
Indjija 
21/10 20:30
FT 
 Radnicki Pirot
Proleter Novi Sad 
21/10 20:30
FT 
 Semendrija 1924
Radnicki Nis 
21/10 20:30
FT 
 Kabel Novi Sad
Radnik Surdulica 
21/10 22:00
FT 
 Partizan Belgrade
Backa Backa Palanka 
22/10 00:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Radnicki 1923 Kragujevac 
21/10 20:00
FT 
 Nk Radomlje
Tabor Sezana 
22/10 00:00
AET 
 Koper
NK Aluminij 
90min [1-1], 120min [3-1],
22/10 02:00
 
 Fcbarcelona Futsal
Inter Movistar Futsal 
22/10 02:30
 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
22/10 03:00
 
 Peniscola Futsal
Cordoba Futsal 
22/10 03:30
FT 
 Antequera Futsal
Vaidepenas Futsal 
21/10 22:30
FT 
 Espanyol
CD Mirandes 
22/10 01:00
FT 
 Las Palmas
CD Castellon 
22/10 01:00
FT 
 CD Lugo
Girona 1
22/10 01:00
FT 
 SD Ponferradina
Tenerife 1
22/10 03:30
FT 
 Fuenlabrada
UD Logrones 
22/10 03:30
FT 
 Almeria
Futbol Club Cartagena 
22/10 00:00
FT 
 Villarrubia
UCAM Murcia 
22/10 02:00
FT 
 Sd Balmaseda
CD Tropezon 
22/10 02:00
FT 
 Cs Puertollano
Torredonjimeno 
22/10 01:30
FT 
 Haninge
Orebro 
22/10 01:00
 
 IFK Lulea
Tegs Sk 
22/10 01:00
FT 
 Landskrona BoIS
Lindome GIF 
22/10 01:00
FT 
 Degerfors IF
Orgryte 
22/10 01:00
FT 
 Osters IF
Umea FC 
22/10 01:00
FT 
 Vasteras
Akropolis IF 
22/10 01:00
FT 
 Dalkurd Ff
GIF Sundsvall 
22/10 01:00
FT 
 afc eskilstuna
Trelleborgs FF 
22/10 01:00
FT 
 Norrby IF
Halmstads 
22/10 02:00
 
 Koniz
Bavois 1
21/10 19:00
FT 
 Al Futowa
Al Shorta Damascus 
21/10 19:00
FT 
 Al Taleiah
Jableh Sc 
21/10 19:00
 
1 Hutteen Latakia
Teshrin Sc 1
21/10 19:00
FT 
 Al Horiyah Aleppo
Al-Wahda Damascus 
21/10 18:30
FT 
 Giresunspor
Adanaspor 
21/10 21:00
FT 
 Adana Demirspor
Umraniyespor 
22/10 00:00
FT 
 Balikesirspor
Boluspor 
22/10 00:00
FT 
 Altinordu
Altay Spor Kulubu 
21/10 18:00
FT 
 Elazig Belediyespor
Diyarbakirspor 
21/10 18:30
AET 
 Muglaspor
Kizilcabolukspor 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-1],
21/10 18:30
FT 
 Kelkit Belediye Hurriyet
Artvin Hopaspor 
21/10 18:30
FT 
 Cizrespor
Siirt Il Ozle Idaresi Spor 
21/10 18:30
FT 
 Ofspor
Yomraspor 
21/10 18:30
FT 
 Nevsehirspor Genclik
Kozan Bldspor 
21/10 18:30
AET 
 Catalca Spor
Sile Yildizspor 
90min [0-0], 120min [0-1],
21/10 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Yalovaspor 
21/10 18:30
AET 
 Turk Metal Kirikkale
Duzcespor 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5],
21/10 20:00
FT 
 Tekirdagspor
Silivrispor 2
22/10 00:00
FT 
 Fethiyespor
Nazillispor 1
21/10 19:00
FT 
 Surfaspor
Hekimoglu Trabzon 
21/10 19:00
FT 
 Corum Belediyespor
Nigde Belediyespor 
21/10 19:00
FT 
 Hacettepe Spor
Kahramanmaras 
21/10 19:00
FT 
 Usakspor
Erzincanspor 
21/10 19:00
FT 
 Zonguldak
Amedspor 
21/10 19:00
FT 
 Manisa Bb Spor
Ergene Velimese 
22/10 00:00
FT 
 Korfez Bld
Inegolspor 
21/10 19:00
FT 
1 Bugsasspor
Eyupspor 
21/10 19:00
FT 
 Serik Belediyespor
Turgutluspor 
21/10 19:00
FT 
 Bodrumspor
Kirklarelispor 
21/10 19:00
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Belediye Vanspor 
21/10 19:00
FT 
 Sakaryaspor
Pazarspor 
21/10 19:00
FT 
 Altyn Asyr
HTTU Asgabat 
21/10 19:00
FT 
 Ahal
Energetik 
21/10 19:30
FT 
 Polissya Zhytomyr
Kremin Kremenchuk 
21/10 20:00
FT 
 Krystal
Hirnyk Sport 
21/10 20:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Veres Rivne 
21/10 20:00
FT 
 Vpk Agro Magdalinovka
Chernomorets Odessa 
21/10 20:00
FT 
1 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Nyva Ternopil 1
21/10 22:00
 
 Metalist Kharkiv
Fk Avanhard Kramatorsk 
21/10 23:00
 
1 Orlando City u23
Richmond Kickers 
22/10 08:00
FT 
 Forward Madison
North Texas Sc 
21/10 18:00
FT 
 Istiklol Fergana
Dinamo Samarkand 
21/10 19:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Sogdiana Jizak 
21/10 21:00
FT 
 Nasaf Qarshi
AGMK 
21/10 15:50
 
 Vinh Long
Binh Thuan 
21/10 16:30
FT 
 Phu Dong
PVF Vietnam 
21/10 17:20
FT 
 Dong Nai
Tien Giang 
21/10 16:00
FT 
 Hue FC
Dak Lak 
21/10 16:30
FT 
 Đồng Tháp
Cần Thơ 
21/10 18:00
FT 
 Long An
Xm Fico Tay Ninh 
21/10 20:30
FT 
 Estudiantes
Estudiantes Rio Cuarto 
22/10 02:00
FT 
 Ibis Sc
America Pe 
22/10 02:15
FT 
 Penistone Church
Liversedge 
22/10 02:30
FT 
 Northallerton Town
West Auckland Town 
22/10 02:45
FT 
 Northwich Victoria
Irlam