Live3s Logo

LiveScore 20 Oct 2020

21/10 00:55
FT 
 Zenit St Petersburg
Club Brugge 
21/10 00:55
FT 
 Dynamo Kyiv
Juventus 
21/10 03:00
FT 
 Chelsea
Sevilla 
21/10 03:00
FT 
1 Barcelona
Ferencvarosi TC 
21/10 03:00
FT 
 Lazio
Borussia Dortmund 
21/10 03:00
FT 
 Paris Saint Germain
Manchester United 
21/10 03:00
FT 
 Stade Rennais
Krasnodar 
21/10 03:00
FT 
 RB Leipzig
Istanbul Basaksehir 
21/10 02:45
FT 
 Bristol City
Middlesbrough 
21/10 02:45
FT 
 Nottingham Forest
Rotherham United 
21/10 02:45
FT 
 Norwich
Birmingham 1
21/10 02:45
FT 
 Millwall
Luton Town 
21/10 02:45
FT 
 Coventry
Swansea City 
21/10 02:45
FT 
 Huddersfield Town
Derby County 
21/10 03:00
FT 
 Reading
Wycombe Wanderers 
21/10 02:00
FT 
 Aberdeen
Hamilton 
21/10 06:15
FT 
 Santos
Defensa Y Justicia 
21/10 06:15
FT 
 Olimpia Asuncion
Delfin 
21/10 08:30
FT 
 Sao Paulo
Em Deportivo Binacional 
21/10 08:30
FT 
 River Plate
Liga Dep. Universitaria Quito 
21/10 08:30
FT 
 Colo Colo
Jorge Wilstermann 
21/10 08:30
FT 
 CA Penarol
Atletico Paranaense 
21/10 08:55
FT 
 Nashville
Dallas 
20/10 20:00
 
 Dordoi-Dynamo Naryn
Altyn Asyr 
20/10 20:00
 
 Kitchee
Chao Pak Kei 
21/10 03:00
FT 
 Pyramids
Horoya Ac 
20/10 17:30
FT 
 Sunshine Coast Wanderers
Eastern Suburbs 
21/10 00:30
FT 
 Sv Gerasdorf Stammer
Sv Schwechat 
21/10 01:00
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Weinland Gamlitz 1
21/10 01:00
 
 Sv Donau
Ask Elektra 
21/10 01:30
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Wiener Viktoria 
21/10 01:00
FT 
 SV Allerheiligen
Deutschlandsberger Sc 
21/10 02:00
 
 Volta Redonda U20
Vasco Da Gama Youth 
21/10 03:30
 
 America Mineiro
Brasil De Pelotas Rs 
21/10 06:15
FT 
 Juventude Rs
Avai 
21/10 06:15
FT 
 Oeste FC
Nautico (PE) 
21/10 06:15
FT 
 CSA Alagoas AL
Botafogo Sp 
21/10 08:30
FT 
 Ponte Preta
Chapecoense 
21/10 08:30
FT 
 Operario Ferroviario Pr
Cruzeiro 
20/10 22:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Arda 
20/10 20:00
 
 Kariana Erden
Tsarsko Selo 
20/10 22:00
FT 
 Deportes Iquique
La Serena 
21/10 00:30
FT 
 Union La Calera
Huachipato 
21/10 03:00
FT 
1 O Higgins
Curico Unido 
21/10 08:00
Postp. 
 Arcahaie
Verdes 
21/10 10:15
AET 
 CD FAS
Managua 
90min [1-1], Penalty [4-5],
20/10 22:00
 
 Rudar Labin
Zapresic 
21/10 01:00
FT 
1 Kolding IF
Hobro I.K. 
21/10 01:00
FT 
 Esbjerg FB
Hvidovre IF 
21/10 02:45
FT 
 Wealdstone
Chesterfield 
21/10 01:00
FT 
 Shrewsbury Town
Bristol Rovers 
21/10 01:30
FT 
 Gillingham
Portsmouth 
21/10 02:00
FT 
 Oxford United
Milton Keynes Dons 
21/10 02:00
FT 
 Accrington Stanley
Fleetwood Town 
21/10 02:00
FT 
 Lincoln City
Plymouth Argyle 
21/10 02:00
FT 
 Sunderland
Crewe Alexandra 
21/10 02:00
FT 
 Doncaster Rovers
Ipswich 
21/10 02:00
FT 
1 Blackpool
Charlton Athletic 1
21/10 02:00
FT 
 Hull City
AFC Wimbledon 
21/10 02:00
FT 
 Wigan Athletic
Peterborough United 
21/10 02:45
FT 
 Northampton Town
Swindon 
21/10 02:45
FT 
 Burton Albion
Rochdale 
21/10 01:00
FT 
 Cheltenham Town
Scunthorpe United 
21/10 01:30
FT 
 Morecambe
Mansfield Town 
21/10 02:00
FT 
 Oldham Athletic
Carlisle 
21/10 02:00
FT 
 Cambridge United
Port Vale 
21/10 02:00
FT 
 Stevenage Borough
Newport County 
21/10 02:00
FT 
 Exeter City
Crawley Town 
21/10 02:00
FT 
 Tranmere Rovers
Leyton Orient 
21/10 02:00
FT 
 Barrow
Bolton Wanderers 
21/10 02:00
FT 
 Colchester United
Forest Green Rovers 
21/10 02:45
FT 
 Bradford AFC
Walsall 
21/10 02:45
FT 
 Grimsby Town
Harrogate Town 
21/10 02:45
FT 
 Salford City
Southend United 
21/10 02:45
FT 
 Workington
Clitheroe 
21/10 02:45
FT 
 Runcorn Linnets
Tadcaster Albion 
21/10 02:45
FT 
 Marske United
Ossett United 
21/10 02:45
FT 
 Newcastle Town
Ilkeston Town 
21/10 02:45
FT 
 Stamford AFC
Worksop Town 
21/10 02:45
FT 
 Sutton Coldfield Town
Kidsgrove Athletic 1
21/10 02:30
FT 
 Scarborough
Whitby Town 
21/10 02:45
FT 
 Warrington Town AFC
Nantwich Town 
21/10 02:45
FT 
 Grantham Town
Matlock Town 
21/10 02:45
FT 
 Buxton FC
Mickleover Sports 
21/10 02:45
FT 
 Gainsborough Trinity
Stalybridge Celtic 
21/10 02:45
FT 
 Basford Utd
Stafford Rangers 
21/10 02:45
FT 
 Atherton Collieries
Bamber Bridge 1
21/10 02:45
FT 
 South Shields
Morpeth Town 
21/10 02:45
FT 
 Fc United Of Manchester
Lancaster City 
21/10 02:30
FT 
 Nuneaton Town
St Ives Town 
20/10 21:00
FT 
 Barnsley U23
Colchester United U23 
20/10 21:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Cardiff City U23 
21/10 00:00
FT 
 Hell Hunt
JK Tallinna Kalev 
21/10 02:30
 
 B36 Torshavn 2
07 Vestur Sorvagur 
20/10 23:30
 
 Salon Palloilijat Salpa
Kaapo[kaarinan Pojat] 
20/10 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
KTP Kotka 
20/10 23:30
FT 
 Sjk Akatemia
Jaro 
20/10 23:30
FT 
 Musa
VPS Vaasa 
20/10 18:00
FT 
 Gagra
Metalurgi Rustavi 2
20/10 18:00
FT 
 Baia Zugdidi
Samgurali Tskh 
20/10 18:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Sioni Bolnisi 
21/10 01:00
FT 
 Dynamo Dresden
Fsv Zwickau 
21/10 01:00
FT 
 Uerdingen
SV Wehen Wiesbaden 
21/10 01:00
FT 
 Te Cu Kukuh Atta Seip
VfB Lubeck 
21/10 01:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Hansa Rostock 
21/10 01:00
FT 
 Sc Verl
1. Magdeburg 
21/10 00:00
FT 
 Sv Oberachern
Pforzheim 
21/10 01:00
FT 
 Hunfelder Sv
Ksv Baunatal 
20/10 22:30
FT 
 Bahlinger SC
Tsv Schott Mainz 2
21/10 01:00
FT 
 VfR Aalen
Ksv Hessen Kassel 
21/10 01:00
FT 
 FSV Frankfurt
Sv Elversberg 
21/10 01:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
Ssv Ulm 1846 
21/10 01:00
FT 
 Kickers Offenbach
Giessen 
21/10 01:00
FT 
 Astoria Walldorf
08 Homburg 
21/10 02:45
 
1 Galway United
Drogheda United 
21/10 03:00
FT 
 Vicenza
Salernitana 
21/10 03:00
FT 
 Ascoli
Reggio Audace 
21/10 03:00
FT 
 Venezia
Pescara 1
21/10 03:00
FT 
 Frosinone
Virtus Entella 
21/10 03:00
FT 
 Cittadella
Pordenone Calcio Ssd 
21/10 03:00
FT 
 Pisa
Ac Monza 
21/10 03:00
FT 
 Reggina
Cosenza Calcio 1914 1
21/10 03:00
FT 
 Empoli
Spal 
21/10 03:00
FT 
 Chievo
Brescia 
20/10 22:40
 
1 Al Salmiyah
Khaitan 
20/10 22:40
 
1 Al Kuwait SC
Al Shabab Kuw 
21/10 00:55
FT 
 Al Yarmouk
Al Ttadamon 
21/10 00:55
FT 
 Burgan Sc
Al-Qadsia 
20/10 23:00
FT 
 Banga Gargzdai
FK Zalgiris Vilnius 
21/10 01:00
FT 
 Suduva
Kauno Zalgiris 
20/10 23:00
FT 
 Baltija Panevezys
Riteriai 
20/10 23:00
FT 
 Lija Athletic
Gzira United 
20/10 23:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Santa Lucia 
21/10 03:15
FT 
 Hamrun Spartans
Birkirkara FC 
21/10 03:15
FT 
1 Zejtun Corinthians
Balzan 1
21/10 06:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Atlante 1
21/10 08:05
FT 
 Morelia
Mineros De Zacatecas 
21/10 10:05
FT 
 Tampico Madero
Cocodrilos De Tabasco 1
20/10 19:00
FT 
1 Dinamo-Auto
Sheriff 
20/10 19:00
FT 
 Floresti
Sfintul Gheorghe 
20/10 23:00
FT 
 Milsami
Zimbru Chisinau 
21/10 00:45
FT 
 NAC Breda
Cambuur Leeuwarden 
21/10 00:45
FT 
 Jong PSV Eindhoven
NEC Nijmegen 
21/10 03:00
FT 
 Oss
Den Bosch 
21/10 02:00
FT 
 Arna Bjornar U19
Brann U19 
21/10 01:30
FT 
 Chaves
UD Oliveirense 
21/10 03:30
FT 
1 GD Estoril-Praia
Feirense 1
20/10 23:45
FT 
 Al Shahaniya
Russell City 
20/10 19:30
FT 
 Soimii Lipova
Ripensia Timisoara 
20/10 19:30
AET 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Rapid Bucuresti 
90min [2-2], 120min [3-2],
20/10 19:30
FT 
 Filiasi
Universitatea Craiova 
20/10 19:30
AET 
 Css Slatina
Voin Tate Numa Glenn 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [8-9],
21/10 02:45
FT 
 Entai Ravi Tucci
Folgore/falciano 
21/10 02:45
FT 
1 San Giovanni
Murata 1
20/10 22:45
FT 
 Hajer
Al Adalh 
20/10 22:45
FT 
1 Al Thuqbah
Al Kawkab 
20/10 23:00
FT 
 Al Draih
Al Nahdha 
20/10 23:10
FT 
 Al Hazm
Arar 
20/10 23:25
FT 
 Uhud
Al Jeel 
20/10 20:30
FT 
 FK Napredak Krusevac
Zarkovo 
20/10 21:00
FT 
 Nk Smartno
NK Krka 
21/10 00:00
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Maribor 
21/10 03:00
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Paruro Five Foot 
21/10 03:00
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Catgas Energia Futsal 
21/10 00:15
FT 
 Al Merrikh
Hay Al Wadi 
21/10 01:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Wil 1900 
21/10 01:00
FT 
 Stade Ouchy
Chiasso 
21/10 01:00
FT 
 Thun
Winterthur 
21/10 01:30
 
 Kriens
Grasshoppers 
20/10 19:00
FT 
 Ruvu Shooting
Kmc 
20/10 18:30
FT 
 Keciorengucu
Bandirmaspor 
21/10 00:00
FT 
 Eskisehirspor
Samsunspor 
20/10 19:30
FT 
1 Kutahyaspor
Darica Genclerbirligi 
21/10 01:00
FT 
 Karsiyaka
Bergama Belediyespor 
20/10 19:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Etimesgut Belediye Spor 
20/10 19:00
 
 Elazigspor
Kastamonuspor 
20/10 19:00
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Tarsus Idman Yurdu 
21/10 06:00
FT 
 Tacuarembo
Rampla Juniors 
20/10 18:00
FT 
 Andijan 2
Lokomotiv Bfk 
20/10 18:00
FT 
 Aral Nukus
Fk Gijduvon 
20/10 19:00
FT 
 Bunyodkor 2
Zirabuloq 
20/10 19:00
FT 
 Chigatoy
Sogdiana Jizak 1
20/10 18:00
FT 
1 Quảng Nam FC
Nam Định FC 1
20/10 18:00
FT 
 Đà Nẵng FC
Sông Lam Nghệ An 
20/10 18:00
FT 
 Hải Phòng FC
Thanh Hóa FC 
20/10 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Hoàng Anh Gia Lai 
20/10 20:15
FT 
 Hà Nội FC
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 
20/10 20:00
FT 
 North Macedonia U17
Serbia U17 1