Live3s Logo

LiveScore 19 Oct 2020

20/10 00:30
FT 
 West Bromwich
Burnley 
20/10 03:00
FT 
 Leeds United
Wolves 
20/10 02:45
FT 
 Hellas Verona
Genoa 
20/10 02:45
Postp. 
 Red Star Waasland-Beveren
Oostende 
20/10 03:15
FT 
 Boavista
Vitoria Guimaraes 
20/10 07:30
FT 
 New England Revolution
Philadelphia Union 
20/10 03:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
HUSA Hassania Agadir 
19/10 23:00
FT 
 Urartu
Van 
19/10 23:00
FT 
1 East Riffa
Al-Riffa 
19/10 23:00
FT 
 Al-hala
Al-Najma 
20/10 01:30
FT 
 Kv Oostende U21
Lierse U21 
20/10 02:00
 
 Westerlo U21
Lommel Sk U21 
20/10 07:00
FT 
 Botafogo
Goias 
20/10 07:00
FT 
 Bahia
Atletico-MG 
20/10 01:15
FT 
 Botev Plovdiv
Etar Veliko Tarnovo 
19/10 15:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Guangzhou R&F 
19/10 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Jiangsu Sainty 
20/10 07:00
FT 
 Alianza Petrolera
Aguilas Doradas 
19/10 23:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Apollon Limassol FC 
20/10 01:00
FT 
 AEL Limassol
E.N.Paralimni 
19/10 20:00
FT 
 Vejle Reserve
Sonderjyske Reserve 
19/10 20:00
FT 
 Midtjylland Reserve
Aarhus Agf Reserve 
20/10 01:00
FT 
 Nordsjaelland
Randers 
20/10 00:15
FT 
 Vallensbaek IF U21
Ledoje Smorum U21 
20/10 01:30
FT 
 Horsholm Usserod Ik U21
Skovlunde U21 1
20/10 02:00
FT 
 Hvidovre If U21
Skjold U21 
20/10 04:30
FT 
 Guayaquil City
Emelec 
20/10 07:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Pottu Via Ho 2
19/10 21:00
FT 
 Masr
Talaea Ei Gaish 
20/10 02:45
FT 
 Market Drayton Town
Loughborough Dynamo 
19/10 20:00
FT 
 Wolves U23
Aston Villa U23 
19/10 20:00
FT 
 Sunderland U23
Middlesbrough U23 
19/10 20:00
FT 
 Newcastle U23
Fulham U23 
19/10 21:00
FT 
1 Burnley U23
Crystal Palace U23 
20/10 02:00
FT 
 Everton U23
Tottenham Hotspur U23 
19/10 20:00
FT 
 Sheffield United U23
Bristol City U23 1
19/10 22:00
FT 
 Hull City U23
Swansea City U23 
20/10 02:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Watford U23 
19/10 23:30
FT 
 Lahti
Haka 
19/10 23:30
FT 
 TPS Turku
RoPS Rovaniemi 
20/10 02:45
FT 
 Guingamp
Auxerre 
20/10 02:30
FT 
 St. Pauli
Nurnberg 
20/10 02:30
FT 
 College 1975
Lincoln City 
20/10 00:30
FT 
1 Lamia
Panaitolikos Agrinio 
20/10 02:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
ETO Gyori FC 
20/10 00:45
FT 
 Derry City
Dundalk 
19/10 21:00
FT 
 Bologna U20
Spal Youth 
19/10 23:30
FT 
 Lucchese
Como 
20/10 03:00
FT 
 Avellino
Juve Stabia 
20/10 02:30
FT 
 Ac Crema 1908
Tritium 
19/10 22:45
FT 
 Al Gela
Al-Arabi Club 
20/10 00:55
 
 Al Salibikhaet
Al Sahel 
20/10 00:55
FT 
 Al Fahaheel
Kazma 1
20/10 01:00
FT 
 Nouadhibou
Asc Tevragh Zeine 
20/10 01:00
FT 
 Queretaro Womens
Santos Laguna Womens 
20/10 05:00
 
 Club America Womens
Monterrey Womens 
20/10 08:00
FT 
 Tijuana Womens
Unam Pumas Womens 
20/10 10:00
FT 
 Leon
Club America 
20/10 05:00
FT 
 Intel Paja
Zitacuaro 
19/10 23:30
FT 
 Helmond Sport
De Graafschap 
20/10 00:45
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Utrecht Am 
20/10 02:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Telstar 
20/10 03:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Volendam 
20/10 00:30
FT 
 Kolboth U19
Grorud U19 
20/10 00:00
FT 
 Deportivo Llacuabamba
Univ. Cesar Vallejo 
20/10 03:00
FT 
1 Universitario de Deportes
Real Garcilaso 
20/10 04:30
FT 
 Atletico Grau
Utc Cajamarca 
20/10 07:15
FT 
 Carlos Manucci
Sport Huancayo 
20/10 00:00
FT 
 Podbeskidzie
Warta Poznan 
20/10 02:30
FT 
 Lechia Gdansk
Pogon Szczecin 
19/10 22:30
FT 
 Al-Arabi SC
Umm Salal 
20/10 00:45
FT 
 Al Rayyan
Al-Wakra 
19/10 23:00
FT 
 Cs Voluntari
Viitorul Constanta 
20/10 02:00
FT 
 Clinceni
Steaua Bucuresti 
19/10 19:00
FT 
1 Khimki Reserve
Krasny Smolensk 
20/10 01:00
FT 
 Djurgardens
Malmo 
20/10 01:00
FT 
 Helsingborg IF
Hacken 
19/10 21:00
FT 
1 Umea Fc Womens
Kristianstads Dff Womens 
20/10 02:00
 
1 Schaffhausen
Aarau 
19/10 19:00
FT 
 Jkt Tanzania
Tanzania Prisons 
19/10 21:00
 
 Coastal Union
Biashara United 
19/10 21:00
 
 Mtibwa Sugar
Namungo 
20/10 01:00
FT 
 Genclerbirligi
Denizlispor 
20/10 01:00
FT 
1 Galatasaray
Alanyaspor 
20/10 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Menemen Belediye Spor 1
19/10 21:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Ca Juventud 
19/10 23:15
 
 Villa Espanola
Ia Sud America 
20/10 06:00
FT 
 Rocha
Ca Atenas 
19/10 18:00
FT 
 Turon Nukus
Zaamin 
19/10 19:00
FT 
 Xorazm Urganch
Shurtan Guzor 
19/10 19:00
 
 Termez Surkhon
Kokand 1912 1
19/10 21:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Kuruvchi Bunyodkor 
19/10 21:00
FT 
 Navbahor Namangan
Metallurg Bekobod 
19/10 20:15
FT 
 Sài Gòn FC
Tp Hồ Chí Minh FC 
19/10 20:15
FT 
 Viettel FC
Becamex Bình Dương 
19/10 19:30
FT 
 Sanat-Naft
Esteghlal Khozestan 
19/10 22:00
AET 
 Baerum SK
Valerenga B 
90min [2-2], Penalty [3-4],