Live3s Logo

LiveScore 18 Oct 2020

18/10 19:00
FT 
 Sheffield United
Fulham 
18/10 21:00
FT 
 Crystal Palace
Brighton 1
18/10 23:30
FT 
 Tottenham Hotspur
West Ham 
19/10 02:15
FT 
 Leicester City
Aston Villa 
18/10 18:00
FT 
 Eibar
Osasuna 1
18/10 20:00
FT 
 Athletic Bilbao
Levante 
18/10 22:00
FT 
1 Villarreal
Valencia 
19/10 00:30
FT 
 Alaves
Elche 
19/10 00:30
FT 
 SD Huesca
Valladolid 
19/10 03:00
FT 
 Real Betis
Real Sociedad 
18/10 18:30
FT 
 Bologna
Sassuolo 
18/10 21:00
FT 
1 Torino
Cagliari 
18/10 21:00
FT 
 Spezia
Fiorentina 
19/10 00:00
FT 
 Udinese
Parma 
19/10 02:45
FT 
 AS Roma
Benevento 
18/10 21:30
FT 
 Koln
Eintr. Frankfurt 
19/10 00:00
FT 
 Schalke 04
Union Berlin 
18/10 19:00
FT 
 Strasbourg
Lyon 
18/10 21:00
FT 
 Angers SCO
Metz 
18/10 21:00
FT 
 AS Monaco
Montpellier 1
18/10 21:00
FT 
 Nantes
Stade Brestois 
18/10 23:00
FT 
 Saint Etienne
Nice 
19/10 03:00
FT 
 Lille
Lens 2
18/10 19:00
FT 
 Preston North End
Cardiff City 
18/10 18:15
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Sparta Rotterdam 
18/10 20:30
FT 
 Ajax Amsterdam
SC Heerenveen 
18/10 20:30
FT 
 ADO Den Haag
Vitesse Arnhem 1
18/10 22:45
FT 
 Groningen
Utrecht 
18/10 22:45
FT 
 Zwolle
PSV Eindhoven 
19/10 02:00
FT 
 Emmen
Fortuna Sittard 
18/10 19:30
FT 
 Zulte-Waregem
Royal Antwerp 
18/10 22:00
FT 
 Mouscron Peruwelz
AS Eupen 
19/10 00:15
FT 
1 Genk
Sporting Charleroi 
19/10 02:30
FT 
 Anderlecht
Oud Heverlee 
18/10 22:00
FT 
 Belenenses
Moreirense 
18/10 22:00
FT 
 Pacos Ferreira
Santa Clara 
19/10 00:30
FT 
 SC Farense
Famalicao 1
19/10 03:00
FT 
 Rio Ave
Benfica 
18/10 19:00
FT 
 Rotor Volgograd
Spartak Tambov 
18/10 19:00
FT 
 Arsenal Tula
Ural Sr 
18/10 21:30
FT 
 CSKA Moscow
Dinamo Moscow 1
19/10 00:00
FT 
 FK Rostov
Akhmat Grozny 1
19/10 06:00
FT 
 Columbus Crew
New York City 
19/10 07:00
FT 
 New York Red Bulls
Orlando City 
19/10 07:30
FT 
 Toronto
Atlanta United 
19/10 07:30
FT 
 Cincinnati
DC United 
19/10 08:00
FT 
 Minnesota United
Houston Dynamo 
19/10 10:00
FT 
 Portland Timbers
Los Angeles 
19/10 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
Seattle Sounders 
19/10 10:30
FT 
 LA Galaxy
Vancouver Whitecaps 
18/10 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Kashima Antlers 
18/10 13:00
FT 
 Oita Trinita
Gamba Osaka 
18/10 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu 
18/10 13:00
FT 
 Yokohama
Tokyo 
18/10 14:00
FT 
 Shonan Bellmare
Kashiwa Reysol 
18/10 15:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Vegalta Sendai 
18/10 16:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe 
18/10 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus Eight 
18/10 13:00
FT 
 Busan I'Park
Suwon Samsung Bluewings 
18/10 15:30
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Gwangju 
18/10 18:00
FT 
 Pohang Steelers
Ulsan Hyundai Horang-i 2
19/10 03:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
El Zamalek 
18/10 20:00
FT 
 Alashkert
Pyunik 
18/10 22:30
FT 
 Ararat Yerevan
Gandzasar Kapan 
18/10 12:00
FT 
1 South Coast Wolves
Sydney United 1
18/10 16:00
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Capalaba 
18/10 23:15
AET 
 Wolfsberger AC
SV Ried 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3],
18/10 21:30
FT 
 Karabakh Vienna
Fcm Traiskirchen 
19/10 00:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Wsc Hertha Wels 1
18/10 18:00
FT 
1 Neftci Baku
Sabah 
18/10 20:00
FT 
 Standard Sumqayit
Zira 1
18/10 19:00
FT 
1 Lokomotiv Gomel
Lida 
18/10 20:00
FT 
 Granit Mikashevichi
Oshmyany 
18/10 18:45
FT 
 Smolevichy Sti
Torpedo Zhodino 
18/10 20:45
FT 
 Isloch Minsk
BATE Borisov 
18/10 23:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Dinamo Minsk 
19/10 01:00
FT 
 Dinamo Brest
Ruh Brest 
18/10 22:00
FT 
 Jeunesse Molenbeek
Seraing United 1
19/10 02:00
FT 
 Lierse
St Gilloise 
19/10 03:00
FT 
 Corinthians
Flamengo 
19/10 05:15
FT 
 Internacional RS
Vasco da Gama 
19/10 07:30
FT 
 Fortaleza
Palmeiras 1
19/10 07:30
FT 
 Bragantino SP
Sport Recife 
19/10 07:30
FT 
 Parana
Sampaio Correa (MA) 
18/10 20:15
FT 
 Botev Vratsa
Cska 1948 Sofia 
18/10 22:45
FT 
 Cherno More Varna
PFK Montana 
19/10 01:15
FT 
 Slavia Sofia
Levski Sofia 1
18/10 21:00
FT 
 Yantra Gabrovo
Ludogorets Razgrad 2 
18/10 15:30
FT 
 HeNan JianYe
Wuhan ZALL 
18/10 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Shanghai SIPG 
19/10 00:00
FT 
 La Equidad
Atletico Bucaramanga 
19/10 03:00
FT 
 Deportivo Pereira
Atletico Junior Barranquilla 
19/10 05:00
FT 
 CD Jaguares
Deportes Tolima 1
19/10 07:05
FT 
 Atletico Nacional
America de Cali 
19/10 09:10
FT 
 Deportivo Pasto
Dep.Independiente Medellin 1
19/10 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Barranquilla 1
19/10 04:00
FT 
1 Real Santander
Bogota 
19/10 06:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Ad San Carlos 
18/10 21:00
FT 
 Hajduk Split
HNK Sibenik 
18/10 21:00
FT 
 Orijent Rijeka
Hajduk Split Ii 1
18/10 21:00
FT 
 Croatia Zmijavci
Rudes 
18/10 16:00
FT 
 Dugopolje U19
Zagreb Locomotive U19 
18/10 21:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Omonia Nicosia 1
18/10 23:30
FT 
 APOEL Nicosia
AEP Paphos 1
18/10 20:30
FT 
 Asil Lysi
Omonia Psevda 
18/10 21:00
FT 
 Vendsyssel
Fredericia 
18/10 21:30
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Skive IK 
18/10 20:00
FT 
 Aarhus AGF
Horsens 1
18/10 20:00
FT 
 Vejle
Lyngby 1
18/10 22:00
FT 
 Sonderjyske
Brondby 
19/10 00:00
FT 
 Kobenhavn
Aalborg BK 
19/10 02:00
FT 
1 CD El Nacional
Mushuc Runa 
19/10 04:30
FT 
 Orense Sc
Univ. Catolica 
19/10 07:00
FT 
 Macara
Olmedo Riobamba 1
18/10 23:30
FT 
 Tanta
EL Masry 
19/10 05:00
FT 
 Atletico Marte
Santa Tecla 
18/10 21:00
FT 
 Manchester City U23
Leicester City U23 1
18/10 21:00
FT 
1 Southampton U23
Blackburn Rovers U23 
18/10 18:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Kuressaare 
18/10 20:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Paide Linnameeskond 
18/10 22:00
FT 
 HB Torshavn
Vikingur Gotu 
18/10 22:00
 
 IF Fuglafjordur
NSI Runavik 
18/10 19:00
FT 
 Honka Akatemia
Mp Mikkeli 
18/10 19:00
FT 
 Jyvaskyla JK
Ps Kemi 
19/10 00:15
FT 
 Sc Kufu-98
Js Hercules 
18/10 20:00
FT 
 Narpes Kraft
Kpv/akatemia 
18/10 21:00
FT 
 HJK Helsinki
HIFK 
18/10 21:00
FT 
 Ilves Tampere
Inter Turku 
18/10 21:00
FT 
 KuPS
Honka 
18/10 21:00
FT 
 IFK Mariehamn
SJK Seinajoki 
18/10 18:45
 
 Asj Soyaux Womens
PSG Womens 
18/10 18:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Batumi 
18/10 19:00
FT 
 Saarbrucken
SpVgg Unterhaching 
18/10 21:00
FT 
1 Sv Meppen
Viktoria Koln 2
18/10 19:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Heidenheim 
18/10 19:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
SSV Jahn Regensburg 
18/10 19:30
FT 
 Wurzburger Kickers
Holstein Kiel 
18/10 19:30
FT 
 Paderborn 07
Hannover 96 
18/10 17:00
FT 
 Vfl Osnabruck U19
Dynamo Dresden U19 
18/10 17:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Rw Oberhausen U19 
18/10 17:00
FT 
 Rw Essen U19
Wuppertaler Sv U19 1
18/10 17:00
FT 
 Schalke 04 U19
Dortmund U19 
18/10 16:45
FT 
 Uhlenhorster Sc Paloma
Sv Curslack Neuengamme 
18/10 20:00
FT 
1 Wacker Nordhausen
Ludwigsfelder 
18/10 20:30
FT 
 Sv Hemelingen
Sfl Bremerhaven 
18/10 21:00
FT 
 Schwarz-Weiss Essen
Turu Dusseldorf 
18/10 21:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
VfB Hilden 
18/10 21:00
FT 
 Vfb Ginsheim
Hessen Dreieich 
18/10 21:00
FT 
 Tvd Velbert
SF Baumberg 2
18/10 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Eintracht Celle 
18/10 21:00
FT 
 Tb Uphusen
Heeslinger Sc 
18/10 21:00
FT 
 Gutersloh
Sportfreunde Siegen 
18/10 21:00
FT 
 Vfl Alfter
Viktoria Arnoldsweiler 
18/10 21:30
FT 
 Lts Bremerhaven
Aumund-Vegesack 1
18/10 21:30
FT 
 Habenhauser
Bts Neustadt 
18/10 21:30
FT 
 Sv Deutz 05
Pesch 1956 
18/10 20:00
 
 Holstein Kiel 2
Sv Drochtersen/assel 
18/10 20:00
FT 
 Teutonia 05
Eintracht Norderstedt 
18/10 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Etsv Weiche Flensburg 
18/10 21:00
FT 
 Vfv Borussia 06 Hildesheim
Hsc Hannover 
18/10 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Lichtenberg 47 
18/10 19:30
 
 Germania Halberstadt
Viktoria Berlin 1889 
18/10 19:30
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Energie Cottbus 
18/10 19:30
FT 
1 Carl Zeiss Jena
Chemnitzer 1
18/10 20:30
FT 
 Sc Freiburg Am
Tsg Balingen 
18/10 20:00
 
 Koln Am
RW Oberhausen 
18/10 21:30
 
 TSV Alemannia Aachen
Schalke 04 II 
18/10 21:00
FT 
 OFI Crete
Panathinaikos 
18/10 23:15
FT 
 Larisa
Asteras Tripolis 
19/10 01:30
FT 
 AEK Athens
PAOK Saloniki 
18/10 17:00
 
 Olympiakos Piraeus U19
Atromitos U19 
19/10 01:00
FT 
 Cd Achuapa
Guastatoya 
19/10 08:00
FT 
1 Real Espana
CD Vida 
19/10 10:00
FT 
 Honduras Progreso
Lobos Upnfm 
18/10 20:30
FT 
 Paksi SE
Zalaegerszegi TE 
18/10 23:00
FT 
 Budapest Honved
Mol Fehervar 
18/10 20:00
FT 
 Mtk Hungaria Fc Womans
Taksony Womens 
19/10 00:00
FT 
1 Shelbourne
Sligo Rovers 
18/10 17:00
FT 
1 Sassuolo Calcio Youth
Lazio U20 
18/10 18:30
 
 Ac Milan Womens
Inter Milan Womens 
18/10 21:00
FT 
1 Fiorentina Womens
Agsm Verona Womens 
18/10 21:00
 
 Olbia
Livorno 
18/10 21:00
 
 Pistoiese
Piacenza 
18/10 21:00
FT 
 Novara
Pontedera 
18/10 23:30
FT 
 Us Pergolettese
Pro Sesto 1
18/10 23:30
 
 Renate Ac
Pro Patria 
19/10 02:30
 
 Giana
Alessandria 
18/10 21:00
FT 
 Perugia
Fermana 
18/10 21:00
FT 
1 Alma Juventus Fano
Imolese 
18/10 21:00
 
1 Gubbio
Cesena 
18/10 21:00
FT 
 Carpi
Arezzo 1
18/10 23:30
FT 
 Padova
Legnago Salus 
19/10 00:30
FT 
 Sambenedettese
Mantova 
18/10 21:00
 
1 Cavese
Viterbese 
18/10 21:00
FT 
 Bisceglie 1913
Palermo 
18/10 23:30
FT 
 Catanzaro
Foggia 1
18/10 23:30
FT 
 Cs Dunarea Turris Turnu Magurele
Ac Monopoli 
19/10 02:30
FT 
 Virtus Francavilla
Catania 
19/10 02:30
 
 Teramo
Us Casertana 1908 
18/10 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Albirex Niigata 
18/10 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Renofa Yamaguchi 
18/10 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Jubilo Iwata 
18/10 13:00
FT 
 Okayama
Omiya Ardija 
18/10 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Ehime 
18/10 13:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Avispa Fukuoka 
18/10 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
SC Sagamihara 
18/10 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Fujieda Myfc 1
18/10 12:00
FT 
 Imabari FC
Azul Claro Numazu 
18/10 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Gamba Osaka U23 
18/10 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe 
18/10 13:00
FT 
 Gifu
Fukushima United FC 
18/10 15:00
FT 
 Kagoshima United
Cerezo Osaka U23 
18/10 16:00
FT 
 Kataller Toyama
Grulla Morioka 
18/10 12:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Iga Kunoichi (w) 
18/10 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Beleza (w) 
18/10 16:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Ordabasy 
18/10 19:00
FT 
2 Zhetysu Taldykorgan
Kairat Almaty 
18/10 12:30
 
 Suwon
Chunnam Dragons 
18/10 15:00
 
 Chungnam Asan
Ansan Greeners 
18/10 20:00
FT 
 Klubi Futbollistik Kek U
Kf 2 Korriku 
18/10 20:30
FT 
 Renova Cepciste
Pelister Bitola 
18/10 20:30
FT 
 Borec Veles
Makedonija Gjorce Petrov 
18/10 20:30
FT 
 Struga Trim Lum
Belasica Strumica 
18/10 21:00
FT 
 Hibernians FC
Valletta FC 
19/10 01:15
FT 
1 Senglea Athletic
Sliema Wanderers FC 1
18/10 22:30
FT 
 Tigres Womens
Aguilas De Leon Womens 
18/10 23:00
 
 Atlas Womens
Juarez Womens 
19/10 05:00
FT 
 Cruz Azul Womens
Toluca Womens 
19/10 06:00
 
 Saint Louis Athletica Womens
Chivas Guadalajara Womens 
19/10 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Toluca 
19/10 08:10
FT 
 Santos Laguna
Pachuca 
19/10 10:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Leones Univ Guadalajara 
19/10 10:00
FT 
 Tlaxcala
Correcaminos Uat 
19/10 02:00
FT 
 Dordrecht 90
Almere City FC 
19/10 08:00
 
 Real Madriz
Real Esteli 
19/10 09:00
 
 Juventus Managua
Diriangen 
19/10 05:00
FT 
 Real Madriz U20
Real Esteli U20 2
18/10 21:00
FT 
 Stjordals Blink
Ullensaker/Kisa IL 
18/10 21:00
FT 
 Ranheim IL
Lillestrom 
19/10 00:00
FT 
 Stabaek
Aalesund 
19/10 00:00
FT 
1 Stromsgodset
Start Kristiansand 
19/10 00:00
FT 
 FK Haugesund
Sarpsborg 08 FF 
19/10 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Rosenborg 
19/10 02:30
FT 
 Sandefjord
Valerenga 
18/10 19:00
FT 
 Kolbotn Womens
Klepp Il Womens 
18/10 19:30
FT 
 Lyn Womens
Arna Bjornar Womens 1
18/10 22:00
FT 
 Valerenga Womens
Rosenborg Bk Womens 
19/10 05:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
12 De Octubre 
19/10 07:15
FT 
 Cerro Porteno
Sportivo Luqueno 
18/10 18:30
FT 
 Wisla Plock
Slask Wroclaw 
18/10 20:00
FT 
 Sandecja
Belchatow 
18/10 21:00
FT 
 Stal Mielec
Wisla Krakow 
18/10 23:30
FT 
 Legia Warszawa
Zaglebie Lubin 
18/10 21:30
FT 
 Bytovia Bytow
Wigry Suwalki 
18/10 18:15
FT 
 Academica Coimbra
Penafiel 
18/10 22:00
FT 
1 Sporting Covilha
Vilafranquense 
18/10 22:00
FT 
 Academico Viseu
CD Cova Piedade 
18/10 19:15
FT 
 Gondomar
Amarante 1
18/10 22:00
FT 
 Beira Mar
Sanjoanense 1
18/10 22:00
FT 
 Pinhalnovense
Amora 
18/10 22:00
FT 
 GD Vitoria Sernache
Carapinheirense 
18/10 22:00
FT 
 Mortagua
Oliveira Hospital 
18/10 22:00
FT 
 Cd Cerveira
Montalegre 1
18/10 22:00
FT 
 Marinhense
Benf.C.Branco 
18/10 22:00
FT 
 Fafe
Pevidem Sc 
18/10 22:00
FT 
1 Pero Pinheiro
Uniao Almeirim 
18/10 22:00
FT 
 St Maur Lusitanos
Anadia 1
18/10 22:00
FT 
 Su 1 Dezembro
Lourinhanense 
18/10 22:00
FT 
 Esp. Lagos
Aljustrelense 
18/10 23:00
FT 
 Scpraiense
Fabril Barreiro 
18/10 23:00
FT 
 Csd Camara Lobos
Leca 
18/10 22:30
FT 
 Al-Ahli Doha
Al-Sailiya 
19/10 00:45
FT 
 Al-Gharafa
Al-Khuraitiat 
18/10 19:30
FT 
1 Comuna Recea
Petrolul Ploiesti 1
18/10 23:45
FT 
 Hermannstadt
UTA Arad 
19/10 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Universitatea Craiova 
19/10 04:00
FT 
1 Mantab United
Elco Ltd St Peters 1
19/10 06:00
FT 
 Fast Cash Saddlers Utd
He Garden Hotspurs 
18/10 23:00
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al-Fath 
18/10 23:00
FT 
 Al Baten
Al Ahli Jeddah(KSA) 
18/10 23:20
FT 
1 Dhamk
Al-Raed 
19/10 01:00
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al-Ettifaq 
18/10 23:00
FT 
 Partizan Belgrade
Crvena Zvezda 1
18/10 21:00
FT 
 Jagodina
Sloga Kraljevo 
18/10 21:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Radnicki Sremska Mitrovica 
18/10 21:00
FT 
 Trajal Krusevac
Graficar Beograd 1
18/10 17:00
FT 
 Radnicki 1923 U19
Napredak U19 
18/10 17:00
FT 
 Vojvodina U19
Brodarac U19 
18/10 17:30
FT 
 Young Lions
Albirex Niigata FC 
18/10 22:00
FT 
 MSK Zilina
Spartak Trnava 
18/10 21:00
FT 
 Tabor Sezana
Ask Bravo Publikum 
18/10 23:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Publikum Celje 
19/10 01:00
FT 
 NK Mura 05
NK Aluminij 
18/10 22:00
FT 
 Triglav Kranj U19
Nd Ilirija Ljubljana U19 
18/10 17:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Real Betis Womens 
18/10 17:00
FT 
 Eibar Womens
Madrid Cff Womens 
18/10 18:00
FT 
 Santa Teresa Cd Womens
Atletico De Madrid Womens 
18/10 18:00
FT 
 Sporting De Huelva Womens
Barcelona Womens 
18/10 18:30
 
 Rcd Espanyol Womens
Deportivo La Coruna Womens 
18/10 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Valencia Womens 
18/10 22:15
FT 
 Cdef Logrono Womens
Sevilla Fc Womens 
18/10 22:00
FT 
 Rayo Vallecano
Espanyol 
19/10 00:15
FT 
 Zaragoza
Malaga 
19/10 00:15
FT 
 CD Mirandes
Mallorca 1
19/10 02:30
FT 
 Girona
Real Oviedo 
19/10 03:00
FT 
 Sporting de Gijon
Tenerife 
18/10 18:00
FT 
 Cd Lealtad
Cd Covadonga 
18/10 18:00
FT 
1 Numancia
Marino luanco 
18/10 22:30
FT 
 Unionistas De Salamanca
Compostela 
18/10 23:00
FT 
 Coruxo
Zamora Barinas 
18/10 23:00
FT 
 Racing de Ferrol
Pontevedra 
19/10 01:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Salmantino 
18/10 18:00
FT 
 CD Tudelano
SD Ejea 
18/10 23:00
FT 
 Real Sociedad B
Leioa 
18/10 23:00
FT 
 Haro Deportivo
Calahorra 
19/10 00:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Athletic Bilbao 2 
19/10 00:00
FT 
 Racing de Santander
Portugalete 1
19/10 00:00
FT 
 CF Badalona
L'Hospitalet 
19/10 00:00
FT 
 CF La Nucia
Orihuela CF 
18/10 17:00
 
 Cd Plus Ultra
Aguilas CF 
19/10 01:00
FT 
 Eldense
Elche Cf Ilicitano 
18/10 18:00
FT 
 Fundacion Albacete Womens
Alhama Womens 
18/10 17:00
 
 Sevilla Atletico
UCAM Murcia 
18/10 19:00
FT 
 Marino
Linense 
18/10 19:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Cd San Fernando Isleno 1
18/10 23:00
FT 
 Cd Linares Deportivo
Yeclano Deportivo 
19/10 00:00
FT 
 Algeciras
UD Marbella 
19/10 00:00
 
 Atletico Sanluqueno
Recreativo Huelva 
19/10 00:00
FT 
 Cordoba
Lorca Deportiva 
19/10 00:00
FT 
 Ejido
Real Betis B 
18/10 20:30
FT 
 Elfsborg
Kalmar FF 
18/10 20:30
FT 
 Hammarby
Mjallby AIF 2
18/10 20:30
FT 
 IK Sirius
Ostersunds 1
18/10 23:30
FT 
 Varbergs BoIS FC
IFK Norrkoping 
18/10 23:30
FT 
 AIK Solna
IFK Goteborg 
18/10 21:00
FT 
 Pitea If Womens
Eskilstuna United Df Womens 1
18/10 20:00
FT 
 Bollstanas Sk Womens
Kvarnsvedens Ik Womens 
18/10 22:00
FT 
 Sion
Lausanne Sports 1
18/10 19:00
FT 
 Navy
Ranong 
18/10 19:00
FT 
 Ayutthaya United
Customs Department FC 
18/10 20:00
FT 
 Uthai Thani Forest
Khonkaen FC 
18/10 20:00
FT 
1 Chiangmai
Nong Bua Lamphu 
18/10 19:00
FT 
 Bangkok United
Sukhothai 
18/10 19:00
FT 
 Buriram United
Nakhon Ratchasima 
18/10 20:00
FT 
 Suphanburi
Chonburi Shark 
18/10 20:00
FT 
 Rayong
Port 
18/10 21:00
FT 
1 Karagumruk
Kasimpasa 
18/10 21:00
FT 
2 Antalyaspor
Gazisehir Gaziantep 2
19/10 00:00
FT 
 Goztepe
Fenerbahce 
18/10 18:30
FT 
1 Osmanlispor
Giresunspor 
18/10 21:00
FT 
 Boluspor
Tuzlaspor Kulubu 
19/10 00:00
FT 
 Bursaspor
Balikesirspor 
18/10 19:00
FT 
 Olimpic Donetsk
Vorskla Poltava 1
18/10 22:00
FT 
1 PFC Oleksandria
Inhulets Petrove 1
19/10 00:30
FT 
 Dnipro 1
Desna Chernihiv 
18/10 21:30
FT 
 Torque
Club Atletico Progreso 
18/10 23:45
FT 
 Ca Rentistas
Liverpool P 
19/10 02:00
 
 Danubio FC
Defensor 1
19/10 05:00
FT 
 Nacional Montevideo
Centro Atletico Fenix 
19/10 07:15
 
 Cerro Montevideo
Wanderers FC 1
19/10 03:00
FT 
 Greenville Triumph
Omaha 
18/10 18:30
FT 
1 Andijon
Sogdiana Jizak 
18/10 19:00
FT 
 Buxoro
Nasaf Qarshi 
18/10 20:30
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Qizilqum Zarafshon 
18/10 16:30
FT 
 An Giang
Pho Hien 
18/10 18:00
FT 
 Binh Phuoc
Khanh Hoa 
18/10 18:00
FT 
 Ba Ria Vung Tau
Bình Định