Live3s Logo

LiveScore 17 Oct 2020

17/10 19:30
FT 
1 Everton
Liverpool 
17/10 22:00
FT 
 Chelsea
Southampton 
18/10 00:30
FT 
 Manchester City
Arsenal 
18/10 03:00
FT 
 Newcastle United
Manchester United 
17/10 19:00
FT 
 Granada
Sevilla 1
17/10 22:00
FT 
 Celta Vigo
Atletico Madrid 
18/10 00:30
FT 
 Real Madrid
Cadiz 
18/10 03:00
FT 
 Getafe
Barcelona 
17/10 21:00
FT 
 Napoli
Atalanta 
18/10 00:00
FT 
 Inter Milan
AC Milan 
18/10 00:00
FT 
 Sampdoria
Lazio 
18/10 02:45
FT 
 Crotone
Juventus 1
17/10 21:30
FT 
 Hertha Berlin
VfB Stuttgart 
17/10 21:30
FT 
 Hoffenheim
Borussia Dortmund 
17/10 21:30
FT 
 Augsburg
RB Leipzig 
17/10 21:30
FT 
 Freiburg
Werder Bremen 
17/10 21:30
FT 
 Mainz 05
Bayer Leverkusen 
18/10 00:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Bayern Munich 1
18/10 02:30
FT 
 Monchengladbach
Wolfsburg 
17/10 23:00
FT 
2 Stade Reims
Lorient 
18/10 03:00
FT 
 Marseille
Bordeaux 
17/10 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Nottingham Forest 
17/10 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Millwall 
17/10 22:00
FT 
 Barnsley
Bristol City 
17/10 22:00
FT 
 Birmingham
Sheffield Wednesday 
17/10 22:00
FT 
 Middlesbrough
Reading 
17/10 22:00
FT 
 Bournemouth
Queens Park Rangers 
17/10 22:00
FT 
 Brentford
Coventry 
17/10 22:00
FT 
 Luton Town
Stoke City 
17/10 22:00
FT 
1 Rotherham United
Norwich 
17/10 22:00
FT 
 Swansea City
Huddersfield Town 
18/10 00:45
FT 
 Heracles Almelo
RKC Waalwijk 
18/10 02:00
FT 
1 AZ Alkmaar
VVV Venlo 
18/10 03:00
FT 
 Willem II
Twente Enschede 
17/10 22:15
FT 
 Cercle Brugge
Gent 
18/10 00:30
FT 
1 KV Mechelen
Kortrijk 
18/10 00:30
FT 
 KFCO wilrijk
Sint Truidense VV 
18/10 02:45
FT 
 Standard Liege
Club Brugge 
17/10 22:30
FT 
 Gil Vicente
Desportivo de Tondela 1
17/10 22:30
FT 
 Maritimo
Portimonense 
18/10 01:00
FT 
 Sporting Braga
CD Nacional 
18/10 03:30
FT 
 Sporting Lisbon
Porto 1
17/10 19:30
FT 
 Celtic
Glasgow Rangers 
17/10 22:00
FT 
1 Ross County
Hibernian 
17/10 22:00
FT 
 Hamilton
St. Johnstone 
17/10 22:00
FT 
 Livingston
Kilmarnock 
17/10 22:00
FT 
 Dundee United
Aberdeen 
17/10 19:00
FT 
 Zenit St Petersburg
PFC Sochi 
17/10 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Ufa 
17/10 21:30
FT 
 Krasnodar
Rubin Kazan 
18/10 00:00
FT 
 Khimki
Spartak Moscow 
18/10 03:50
FT 
 Chicago Fire
Sporting Kansas City 
17/10 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Yokohama F Marinos 
18/10 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Kashima Antlers 
17/10 13:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Daegu 
17/10 15:30
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Seoul 
18/10 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Al Ahly 
17/10 20:00
FT 
 Avan Academy
Shirak 
17/10 16:05
FT 
 Rockdale City Suns
Sydney Olympic 
18/10 12:00
FT 
1 South Coast Wolves
Sydney United 1
17/10 15:00
FT 
 Moreton Bay United
Redlands United FC 
17/10 15:30
FT 
 Brisbane City SC
Gold Coast United 
17/10 16:30
FT 
 Peninsula Power
Eastern Suburbs 
17/10 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Queensland Lions SC 
17/10 12:30
FT 
 White City Woodville Reserve
Adelaide Victory Reserve 
17/10 13:30
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Glenorchy Knights 
17/10 12:30
FT 
 Fulham United
Adelaide Vipers 
17/10 14:30
FT 
 White City Woodville
Adelaide Victory 
17/10 16:30
FT 
1 Adelaide Hills
Playford City Patriots 
17/10 12:30
FT 
 Para Hills Knights
Modbury Jets 
17/10 20:45
FT 
 St.Polten
Red Bull Salzburg 
17/10 21:00
FT 
 Vfb Hohenems
Sturm Graz 
17/10 21:00
AET 
 Asko Gmund
TSV Hartberg 
90min [3-3], 120min [3-4],
17/10 23:00
FT 
 LASK Linz
Worgl 
17/10 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
Sv Seekirchen 
17/10 23:00
FT 
 SC Wiener Neustadt
Rapid Wien 
17/10 23:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Sv Stripfing Weiden 
17/10 18:00
FT 
1 Sabail
FK Inter Baku 
17/10 20:00
FT 
 Qarabag
Gilan Gabala 
17/10 18:30
FT 
 Arsenal Dzyarzhynsk
Volna Pinsk 
17/10 21:00
FT 
 Vitebsk
Energetik Bgu Minsk 
17/10 23:00
FT 
 Neman Grodno
Gorodeya 
18/10 02:45
FT 
 KVSK Lommel
Westerlo 
17/10 21:00
FT 
 Krupa
Mladost Doboj Kakanj 
17/10 21:00
FT 
 Olimpik Sarajevo
FK Zeljeznicar 
18/10 01:05
FT 
 FK Sarajevo
NK Siroki Brijeg 
18/10 01:00
FT 
 Taubate Womens
Ca Juventus Womens 1
18/10 06:00
FT 
 Coritiba (PR)
Santos 
18/10 06:00
FT 
 Fluminense
Ceara 
18/10 06:00
FT 
1 Atletico Clube Goianiense
Atletico Paranaense 
18/10 08:00
FT 
 Sao Paulo
Gremio 
18/10 03:00
FT 
 Chapecoense
Vitoria Salvador BA 
18/10 03:30
FT 
 Confianca Se
Oeste FC 
18/10 05:30
 
 Brasil De Pelotas Rs
Figueirense (SC) 
18/10 05:30
 
 CRB (AL)
Operario Ferroviario Pr 
17/10 22:45
FT 
 Ludogorets Razgrad
Tsarsko Selo 
18/10 01:15
FT 
 CSKA Sofia
Beroe 
17/10 16:30
FT 
 Soltilo Angkor
National Police Commissary 
17/10 16:30
FT 
 Electricite Du Cambodge
Asia Europe University 
17/10 15:30
FT 
 Shandong Luneng
Beijing Guoan 
17/10 15:30
FT 
 Dalian Pro
Shijiazhuang Ever Bright 
18/10 05:00
FT 
 Boyaca Chico
Deportiva Once Caldas 
18/10 07:05
FT 
 Cucuta
Envigado 
18/10 09:10
 
 Millonarios
Patriotas 1
18/10 03:00
FT 
 Orsomarso
Atletico Huila 
18/10 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Valledupar 
18/10 04:00
FT 
 Universitario De Popayan
Leones 
17/10 21:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hnk Gorica 
17/10 23:05
FT 
 NK Rijeka
Varteks Varazdin 
17/10 21:00
FT 
 AEK Larnaca
Doxa Katokopias 
17/10 23:00
FT 
 Nea Salamis
Anorthosis Famagusta FC 1
18/10 01:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Ermis Aradippou 
17/10 20:00
FT 
 Kolding IF
Esbjerg FB 
17/10 21:00
FT 
 Hobro I.K.
Herfolge Boldklub Koge 
17/10 22:00
FT 
 Midtjylland
Odense BK 
18/10 03:30
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Tecnico Universitario 
18/10 06:00
FT 
 Independiente Jose Teran
Liga Dep. Universitaria Quito 1
18/10 08:30
FT 
1 Barcelona Sporting Club
Delfin 
17/10 23:30
FT 
 Ittihad Alexandria
El Entag Al Harby 
18/10 04:30
FT 
1 Municipal Limeno
Luis Angel Firpo 1
18/10 05:15
 
 CD FAS
Sonsonate 
18/10 05:30
 
 Aguila
Jocoro 
18/10 09:15
FT 
 Isidro Metapan
Once Municipal 1
17/10 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Yeovil Town 1
17/10 22:00
FT 
 Woking
Halifax Town 
17/10 22:00
FT 
 Eastleigh
Aldershot Town 
17/10 22:00
FT 
 Torquay United
Dover Athletic 
17/10 22:00
FT 
 Notts County
Maidenhead United 
17/10 22:00
FT 
 Weymouth
Kings Lynn 1
17/10 22:00
FT 
1 Solihull Moors
Boreham Wood  
17/10 22:00
FT 
 Wealdstone
Wrexham 
18/10 00:20
FT 
 Chesterfield
Stockport County 
17/10 22:00
 
 Curzon Ashton
Farsley Celtic 
17/10 22:00
FT 
 Southport FC
Chorley 
17/10 22:00
FT 
 York City
Brackley Town 
17/10 22:00
FT 
 AFC Telford United
Gateshead 
17/10 22:20
 
 Guiseley
Hereford 
17/10 22:00
 
 Billericay Town
Havant and Waterlooville 
17/10 22:00
FT 
 St Albans City
Ebbsfleet United 
17/10 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Chelmsford City 
17/10 22:00
 
 Dulwich Hamlet
Chippenham Town 
17/10 22:00
 
 Oxford City
Tonbridge Angels 
17/10 22:00
 
 Maidstone United
Hemel Hempstead Town 
17/10 22:00
FT 
 Braintree Town
Dorking 
17/10 22:00
FT 
 Slough Town
Welling United 1
17/10 20:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Gillingham 
17/10 22:00
FT 
 Plymouth Argyle
Northampton Town 
17/10 22:00
FT 
 Rochdale
Hull City 
17/10 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Wigan Athletic 
17/10 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Blackpool 
17/10 22:00
FT 
 Peterborough United
Oxford United 
17/10 22:00
FT 
 Ipswich
Accrington Stanley 
17/10 22:00
FT 
 Swindon
Sunderland 
17/10 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Shrewsbury Town 
17/10 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Burton Albion 
17/10 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Lincoln City 
17/10 22:00
FT 
 Portsmouth
Doncaster Rovers 
17/10 22:00
FT 
 Southend United
Cheltenham Town 
17/10 22:00
FT 
 Newport County
Tranmere Rovers 1
17/10 22:00
FT 
 Carlisle
Colchester United 
17/10 22:00
FT 
 Harrogate Town
Barrow 
17/10 22:00
FT 
1 Mansfield Town
Bradford AFC 
17/10 22:00
FT 
 Walsall
Exeter City 
17/10 22:00
FT 
 Port Vale
Salford City 
17/10 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Stevenage Borough 
17/10 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Oldham Athletic 
17/10 22:00
FT 
 Crawley Town
Morecambe 
17/10 22:00
FT 
1 Scunthorpe United
Cambridge United 
18/10 00:30
FT 
 Leyton Orient
Grimsby Town 
17/10 19:00
FT 
1 Chelsea U23
Derby County U23 1
17/10 18:00
FT 
 Levadia Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 
17/10 18:00
 
 Tartu Jk Maag Tammeka 2
Maardu Fc Starbunker 
17/10 19:00
FT 
 Jyvaskylan Pallokerho Women's
Y Ilves Womens 1
17/10 19:00
FT 
 Tps Turku Womens
Tips Womens 
17/10 19:00
FT 
 Japs
Kiffen 
17/10 19:00
FT 
 Njs Nurmijarvi
Viikingit 
17/10 19:00
 
 Pepo
Lahden Reipas 
17/10 19:00
FT 
 Eps Espoo
Pk Keski Uusimaa Pkku 
17/10 20:00
FT 
 PK-35
Kultsu 
17/10 19:00
FT 
 Atlantis
Hjs Akatemia 
17/10 19:00
FT 
 Grifk
Jazz Pori 
17/10 19:00
FT 
 P-iirot
Ilves Tampere 2 
17/10 19:00
FT 
 Tpv Tampere
Pif Parainen 
17/10 21:00
 
 Klubi 04
Fc Espoo 
17/10 19:00
FT 
 Vaajakoski
Gbk Kokkola 
17/10 19:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Sjk Akatemia 
17/10 19:00
FT 
 Jaro
Ac Kajaani 1
17/10 20:00
FT 
 Gnistan
AC Oulu 
17/10 21:00
FT 
 Valenciennes
Sochaux 
18/10 01:00
FT 
 Nancy
Dunkerque 
18/10 01:00
FT 
 Le Havre
Chateauroux 
18/10 01:00
FT 
 Chamois Niortais
Caen 
18/10 01:00
FT 
 Paris Fc
Pau 
18/10 01:00
FT 
 Amiens
Grenoble 
18/10 01:00
FT 
 Rodez AF
ES Troyes AC 
18/10 01:00
FT 
1 Ajaccio
Toulouse 1
17/10 18:30
FT 
 Samtredia
Telavi 
18/10 00:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
17/10 20:00
FT 
1 VfB Lubeck
Dynamo Dresden 
17/10 20:00
FT 
 Ingolstadt 04
Sc Verl 
17/10 20:00
FT 
1 Fsv Zwickau
Uerdingen 
17/10 20:00
FT 
 Hansa Rostock
Munchen 1860 1
17/10 20:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
SV Waldhof Mannheim 
17/10 20:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Kaiserslautern 
17/10 19:00
FT 
 Greuther Furth
Hamburger 1
17/10 19:00
FT 
1 Eintr. Braunschweig
Bochum 
17/10 19:00
FT 
 Karlsruher
SV Sandhausen 
17/10 17:00
FT 
 Energie Cottbus U19
Werder Bremen U19 
17/10 18:00
 
 Hertha Bsc Berlin U19
Magdeburg U19 
17/10 19:00
FT 
 St Pauli U19
Chemnitzer U19 
17/10 19:00
FT 
 Rb Leipzig U19
Viktoria 1889 Berlin U19 
17/10 20:00
FT 
1 Wolfsburg U19
Hamburger U19 
17/10 16:30
FT 
 Sc Freiburg U19
1 Fc Heidenheim U19 
17/10 17:00
FT 
 Ingolstadt U19
Sv Darmstadt U19 
17/10 17:00
 
 Msv Duisburg U19
Koln U19 
17/10 17:00
 
 Viktoria Koln U19
Monchengladbach U19 
17/10 19:00
FT 
 Bochum U19
Fortuna Koln U19 
17/10 20:00
 
 Werder Bremen Am
Ssv Jeddeloh 
17/10 21:00
FT 
 BSV Rehden
Oberneuland 
17/10 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Bsg Chemie Leipzig 
17/10 19:30
 
 Berliner Ak 07
FSV Optik Rathenow 
17/10 19:30
FT 
 Fsv Luckenwalde
Bischofswerdaer FV 08 1
17/10 20:00
FT 
 Bayern Alzenau
Tsg Hoffenheim Am 
17/10 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Rot Weiss Koblenz 
17/10 20:00
FT 
 08 Homburg
FSV Frankfurt 
17/10 20:00
FT 
 Giessen
SG Sonnenhof Grobaspach 
17/10 20:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
Astoria Walldorf 
17/10 20:00
FT 
 Tsv Schott Mainz
Mainz Am 
17/10 20:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
VfR Aalen 
17/10 20:00
 
 Bonner sc
Fortuna Dusseldorf Ii 
17/10 20:00
FT 
 Dortmund(am)
Rot Weiss Ahlen 
17/10 20:00
 
 Sportfreunde Lotte
Monchengladbach Am 
17/10 20:00
FT 
 RW Essen
Preuben Munster 
17/10 20:00
FT 
 Wegberg Beeck
SV Straelen 
17/10 20:00
FT 
1 SC Wiedenbruck
Fortuna Koln 
17/10 20:00
 
 Wuppertaler Sv
Sv Rodinghausen 
17/10 21:00
FT 
 Volos Nfc
Pas Giannina 
17/10 23:15
FT 
 Aris Thessaloniki
Apollon Smirnis 
18/10 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Atromitos Athens 1
18/10 05:10
FT 
 Csyd Sacachispas
Coban Imperial 
17/10 20:45
FT 
 Budafoki Mte
Diosgyor 
17/10 23:00
FT 
 Ujpesti TE
Mezokovesd-Zsory 
18/10 01:30
FT 
 Puskas Akademia
MTK Hungaria FC 
17/10 22:00
FT 
 Shamrock Rovers ii
Athlone 
18/10 02:30
FT 
 Longford Town
Cobh Ramblers 
18/10 00:00
FT 
 Cork City
Waterford United 
17/10 16:00
FT 
 Fiorentina U20
Cagliari U19 1
17/10 22:00
FT 
 Lecco
Carrarese 
18/10 00:30
FT 
 Grosseto
Pro Vercelli 
18/10 02:45
 
 Juventus U23
Albinoleffe 
17/10 21:00
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Modena 2
17/10 21:00
FT 
 Triestina
Ravenna 
17/10 21:00
FT 
 Usd Virtus Verona
Vis Pesaro 
17/10 23:30
FT 
 Feralpisalo
Alto Adige/sudtirol 
17/10 21:00
 
 Ternana
Potenza 
17/10 21:00
FT 
 Vibonese
Paganese 
17/10 20:00
FT 
 Cremonese
Venezia 
17/10 20:00
FT 
 Reggio Audace
Chievo 
17/10 20:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Cittadella 
17/10 20:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Spal 1
17/10 20:00
FT 
 Salernitana
Pisa 
17/10 21:00
FT 
1 Virtus Entella
Reggina 
17/10 22:00
FT 
 Pescara
Empoli 
18/10 00:00
FT 
 Frosinone
Ascoli 
17/10 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Ventforet Kofu 1
17/10 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Tochigi SC 
17/10 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Machida Zelvia 
17/10 14:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
V-Varen Nagasaki 
17/10 17:30
FT 
 Ryukyu
Matsumoto Yamaga 
17/10 12:00
 
 Maruyasu Industries
Suzuka Unlimited 
17/10 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Roasso Kumamoto 
18/10 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
SC Sagamihara 
18/10 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Fujieda Myfc 1
18/10 12:00
FT 
 Imabari FC
Azul Claro Numazu 
18/10 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Gamba Osaka U23 
18/10 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe 
17/10 13:00
 
 Urawa Reds (w)
Vegalta Sendai (w) 
18/10 11:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Nojima Stella womens 
18/10 11:00
FT 
 Ehime (w)
Albirex Niigata (w) 
18/10 12:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Iga Kunoichi (w) 
18/10 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Beleza (w) 
17/10 15:00
FT 
 Okzhetpes
Kyzylzhar Petropavlovsk 
17/10 17:10
FT 
 Taraz
Kaisar Kyzylorda 
17/10 12:30
 
1 Daejeon Citizen
Bucheon 1995 
17/10 12:30
 
 Anyang
Seoul E Land 
17/10 15:00
 
 Gyeongnam
Jeju United 
17/10 18:00
FT 
 Jelgava
Riga 
17/10 23:00
 
 Liepajas Metalurgs
Rigas Futbola Skola 
17/10 20:30
 
 Tadamon Sour
Al-Ahed 
17/10 20:00
AET 
 FK Zalgiris Vilnius
Suduva 
90min [0-0], 120min [1-2],
18/10 06:05
FT 
 Monterrey
Puebla 
18/10 08:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Atlas 
18/10 10:00
FT 
 Cruz Azul
Tigres UANL 
18/10 01:00
FT 
 Pumas U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 
18/10 08:05
FT 
1 Cancun
Cocodrilos De Tabasco 2
17/10 23:00
FT 
 Sheriff
Milsami 1
17/10 22:30
FT 
 Go Ahead Eagles
Eindhoven 
18/10 08:00
 
 Jalapa
Walter Ferretti 2
18/10 05:10
 
 Jalapa U20
Walter Ferretti U20 
18/10 06:00
 
 Juventus Managua U20
Diriangen U20 
17/10 22:00
 
 Cliftonville
Glentoran 1
17/10 22:00
FT 
 Linfield FC
Carrick Rangers 1
17/10 22:00
FT 
 Larne
Dungannon Swifts 
18/10 00:30
FT 
 Glenavon Lurgan
Portadown FC 
17/10 21:30
FT 
 Tromso IL
KFUM Oslo 
17/10 21:30
FT 
 Kongsvinger
Jerv 
17/10 21:30
FT 
 Raufoss
Sogndal 
17/10 21:30
FT 
 Grorud IL
HamKam 
17/10 21:30
FT 
 Oygarden
Strommen 
17/10 21:30
FT 
 Sandnes Ulf
Asane Fotball 
18/10 00:00
FT 
 Mjondalen
Brann 
18/10 02:30
FT 
 Molde
Bodo Glimt 
18/10 05:00
 
 Sol De America
Guarani CA 1
18/10 07:15
FT 
1 Guay Leena
Libertad Asuncion 
18/10 02:15
FT 
1 Deportivo Municipal
Melgar 2
18/10 04:30
FT 
 Cienciano
Alianza Lima 
18/10 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Sport Boys 
18/10 07:00
FT 
 Em Deportivo Binacional
Sporting Cristal 
17/10 18:40
FT 
1 Gornik Leczna
Widzew lodz 
17/10 20:00
FT 
1 Olsztyn OKS 1945
Arka Gdynia 
17/10 21:00
FT 
 Cracovia Krakow
Piast Gliwice 
17/10 23:30
FT 
 Gornik Zabrze
Rakow Czestochowa 
18/10 02:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan 
17/10 21:00
FT 
 Hutnik Krakow
Skra Czestochowa 
17/10 22:00
 
1 Gornik Polkowice
Znicz Pruszkow 1
17/10 23:00
FT 
 Pogon Siedlce
Olimpia Grudziadz 
17/10 18:00
FT 
 Arouca
SL Benfica 2 1
17/10 22:00
FT 
 CD Mafra
Vizela 
17/10 22:00
FT 
 Sporting Womens
Estoril Praia Womens 
17/10 18:00
FT 
 Coimbra Ec U23
Leixoes U23 
17/10 23:00
FT 
 Benfica U23
Cova Piedade U23 
17/10 22:30
FT 
 Al Duhail Sc
Qatar SC 
18/10 00:45
FT 
 Al Khor SC
Al-Sadd 
17/10 16:00
 
 Scolar Resita
Pandurii 
17/10 16:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Gloria Buzau 
17/10 16:00
FT 
 Csikszereda
Unirea 2004 Slobozia 
17/10 16:00
FT 
 Css Slatina
Cs Aerostar Bacau 1
17/10 16:00
 
1 Ripensia Timisoara
Metaloglobus 
17/10 17:00
FT 
1 Farul Constanta
Voin Tate Numa Glenn 1
17/10 19:00
FT 
1 Chindia Targoviste
Gaz Metan Medias 
17/10 21:30
FT 
 Politehnica Iasi
Sepsi 
18/10 02:30
FT 
 CFR Cluj
Botosani 1
17/10 20:00
FT 
 Husana Husi
Stiinta Miroslava 1
17/10 20:00
FT 
1 Unirea Alba Iulia
Avantul Reghin 
17/10 19:00
FT 
 FK Biolog
Inter Cherkessk 
17/10 19:30
FT 
 Anzhi
Dynamo Stavropol 
17/10 17:00
FT 
1 Dinamo Barnaul
Lada Sok Dimitrovgrad 
17/10 18:00
FT 
1 Sibir M Novosibirsk
Lada Togliatti 
17/10 14:00
FT 
 FK Chita
Kazanka Moscow 
17/10 17:00
FT 
 Tom Tomsk
Baltika 
17/10 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Chayka K Sr 
17/10 18:00
FT 
 Veles
Chertanovo Moscow 
17/10 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Gazovik Orenburg 
17/10 19:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Krasnodar II 1
17/10 20:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Volgar-Astrakhan 
17/10 21:00
FT 
 Volga Olimpiets
Ska Khabarovsk 
17/10 22:00
FT 
 Alania
Shinnik Yaroslavl 
17/10 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Neftekhimik Nizhnekamsk 
18/10 00:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Fakel Voronezh 
18/10 05:00
 
 Trafalgar Southstars
Conaree United 
17/10 23:00
FT 
 Al Shabab Ksa
Abha 
17/10 23:10
FT 
 Al Taawon
Al Faisaly Harmah 
18/10 01:00
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Qadasiya 
18/10 02:15
FT 
 Al Hilal
Al Ameade 
17/10 22:00
FT 
 Dunfermline
Inverness C.T. 
17/10 22:00
FT 
1 Greenock Morton
Alloa Athletic 1
17/10 22:00
FT 
 Raith Rovers
Arbroath 4
17/10 22:00
FT 
1 Ayr Utd
Queen of the South 1
17/10 22:00
FT 
 Clyde
Partick Thistle 
17/10 22:00
FT 
 Airdrie United
Peterhead 
17/10 22:00
FT 
1 Montrose
Falkirk 
17/10 22:00
FT 
 Forfar Athletic
Dumbarton 
17/10 22:00
FT 
 Cove Rangers
East Fife 2
17/10 22:00
 
 Brechin City
Edinburgh City 
17/10 22:00
FT 
1 Stranraer
Elgin City 
17/10 22:00
 
 Albion Rovers
Stenhousemuir 
17/10 21:00
FT 
 Indjija
Zlatibor 
17/10 22:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
FK Metalac Gornji Milanovac 
17/10 22:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Radnicki Nis 
17/10 22:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Spartak Subotica 
17/10 22:00
FT 
 Mladost Lucani
Macva Sabac 
17/10 23:00
FT 
 Slovan Bratislava
Skf Sered 
17/10 23:00
FT 
 Zemplin Michalovce
DAC Dunajska Streda 
17/10 23:00
FT 
 FK Senica
MFK Ruzomberok 
17/10 23:00
FT 
 Zlate Moravce
Nitra 
17/10 23:00
FT 
 Trencin
FK Pohronie 
17/10 21:45
FT 
 Koper
Domzale 
18/10 00:00
FT 
 Gorica
NK Maribor 
17/10 22:00
FT 
 Albacete
Sabadell 
18/10 00:15
FT 
 Las Palmas
Almeria 
18/10 00:15
FT 
 Futbol Club Cartagena
Fuenlabrada 
18/10 02:30
FT 
 CD Castellon
CD Lugo 
18/10 02:30
FT 
 UD Logrones
Leganes 
17/10 18:00
FT 
 CD Alhaurino
Melilla Cd 
18/10 02:00
 
1 Ud San Antonio Pilar Womens
Cd Llamoro Womens 
17/10 21:00
FT 
 Falkenbergs FF
Orebro 
17/10 19:00
FT 
 Taby
Orebro Syrianska If 
17/10 20:00
 
 Sollentuna United FF
Karlslunds If Hfk 
17/10 20:00
FT 
 Ifk Berga
Vasalunds IF 
17/10 23:00
FT 
 Brommapojkarna
Ik Frej Taby 
17/10 23:00
FT 
 Haninge
IF Sylvia 
17/10 19:00
FT 
 Lunds BK
Karlskrona 
17/10 19:00
FT 
 Lindome GIF
Qviding FIF 
17/10 20:00
FT 
 Tvaakers IF
Skovde AIK 
17/10 20:00
FT 
 Motala AIF
Eskilsminne IF 
17/10 21:00
FT 
 Torns IF
IFK Varnamo 
17/10 21:00
FT 
 Landskrona BoIS
Oskarshamns AIK 
17/10 23:00
FT 
 Utsiktens BK
Assyriska Turab Ik Jkp 
17/10 21:00
FT 
 Halmstads
IK Brage 
17/10 21:00
FT 
 Osters IF
Degerfors IF 
17/10 23:30
FT 
 Orgryte
Dalkurd Ff 
17/10 23:30
FT 
 GIF Sundsvall
Jonkopings Sodra IF 1
17/10 23:30
FT 
 Ljungskile SK
Vasteras 
18/10 01:00
 
1 Servette
Young Boys 1
18/10 01:00
FT 
 Vaduz
Lugano 
17/10 18:45
FT 
 Kasetsart
Sisaket 
17/10 19:00
FT 
 Lampang
Nakhon Pathom FC 
17/10 18:45
FT 
 Chiangrai United
Ratchaburi FC 
17/10 19:00
FT 
 PT Prachuap
BEC Tero Sasana 1
17/10 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Samut Prakan City 1
17/10 21:00
FT 
 SCG Muangthong United
Trat 
17/10 18:30
FT 
 Rizespor
Ankaragucu 1
17/10 21:00
FT 
1 Kayserispor
Sivasspor 
17/10 21:00
FT 
 Konyaspor
Yeni Malatyaspor 
18/10 00:00
FT 
 Trabzonspor
Istanbul Basaksehir 
17/10 18:30
FT 
 Samsunspor
Istanbulspor 
17/10 18:30
FT 
 Umraniyespor
Keciorengucu 
17/10 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Eskisehirspor 
17/10 21:00
FT 
 Adanaspor
Altinordu 
18/10 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Adana Demirspor 
17/10 18:00
FT 
 Energetik
Altyn Asyr 
17/10 19:00
FT 
 HTTU Asgabat
Nebitci 
17/10 19:15
FT 
 Sagadam
Merw 
17/10 21:00
FT 
 Kopetdag Asgabat
Ahal 
17/10 22:15
FT 
1 Ittihad Kalba
Shabab Al Ahli Dubai 
17/10 22:15
FT 
 Al Ain
Khor Fakkan 
18/10 01:00
FT 
1 Al Nasr Dubai
Al-Jazira UAE 
17/10 21:00
FT 
1 Dubba Al-Husun
Emirate 
17/10 21:00
FT 
 Al Taawon
Al Arabi Uae 
17/10 21:00
FT 
 Al Bataeh
Al Hamriyah 
17/10 19:00
FT 
 Mynai
Illichivets 
17/10 22:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Lviv 
17/10 22:00
FT 
 Rukh Vynnyky
Dynamo Kyiv 
18/10 00:30
FT 
1 Zorya
Kolos Kovalyovka 
18/10 02:00
 
 Plaza Colonia
Cerro Largo 
18/10 05:00
FT 
1 CA Penarol
Ca River Plate 
18/10 07:15
FT 
 Boston River
Deportivo Maldonado 
17/10 20:00
FT 
 Racing Club De Montevideo U19
Liverpool Montevideo U19 1
18/10 08:00
FT 
 Ol Reign Womens
Utah Royals Womens 
18/10 01:00
FT 
 Chattanooga Red Wolves
Forward Madison 
18/10 06:30
FT 
 Richmond Kickers
Tormenta 1
17/10 18:30
FT 
 Dinamo Samarkand
Oktepa 
17/10 16:00
FT 
 Binh Thuan
Dong Nai 
17/10 16:00
FT 
 Gia Dinh
Cong An Nhan Dan 
17/10 16:30
 
 Tien Giang
Vinh Long 
17/10 17:00
 
 PVF Vietnam
Nam Dinh 2 
17/10 17:00
 
 Hue FC
Long An 
17/10 21:00
FT 
 Tshakhuma Tm
Supersport United 
18/10 00:00
FT 
 Orlando Pirates
Kaizer Chiefs FC 1