Live3s Logo

LiveScore 14 Oct 2020

15/10 00:00
FT 
 Lithuania
Albania 
15/10 00:00
FT 
 Finland
Ireland Republic 
15/10 02:45
FT 
 Russia
Hungary 
15/10 02:45
FT 
 Belarus
Kazakhstan 
15/10 02:45
FT 
 Portugal
Sweden 
15/10 02:45
FT 
 Scotland
Czech 
15/10 02:45
FT 
 Romania
Austria 
15/10 02:45
FT 
1 Macedonia
Georgia 
15/10 02:45
FT 
 Moldova
Slovenia 
15/10 02:45
FT 
 Italy
Netherlands 
15/10 02:45
FT 
 Norway
Northern Ireland 
15/10 02:45
FT 
 Poland
Bosnia Herzegovina 1
15/10 02:45
FT 
 Croatia
France 
15/10 02:45
FT 
 Slovakia
Israel 
15/10 02:45
FT 
 Greece
Kosovo 
15/10 02:45
FT 
 Iceland
Belgium 
15/10 02:45
FT 
 Estonia
Armenia 
15/10 02:45
FT 
1 Turkey
Serbia 
15/10 02:45
FT 
1 England
Denmark 
15/10 02:45
FT 
 Bulgaria
Wales 
15/10 02:45
FT 
 Havant and Waterlooville
Chatham Town 
15/10 02:45
FT 
 Marske United
Blyth Spartans 
15/10 02:45
FT 
 Bishop's Stortford
Royston Town 
15/10 07:30
FT 
 Cincinnati
Columbus Crew 
15/10 07:30
FT 
 Montreal Impact
New England Revolution 
15/10 07:30
FT 
 Orlando City
New York City 
15/10 07:30
FT 
 Toronto
New York Red Bulls 
15/10 08:00
FT 
 DC United
Philadelphia Union 
15/10 08:00
FT 
 Houston Dynamo
Nashville 
15/10 08:00
Postp. 
 Minnesota United
Chicago Fire 
15/10 08:30
FT 
 Dallas
Sporting Kansas City 
15/10 09:30
FT 
 Real Salt Lake
Portland Timbers 
15/10 10:00
FT 
 Seattle Sounders
Colorado Rapids 
15/10 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Los Angeles 
15/10 10:30
FT 
 LA Galaxy
San Jose Earthquakes 
14/10 17:45
FT 
 Sagan Tosu
Kashima Antlers 
14/10 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Yokohama 
14/10 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale 
14/10 18:00
FT 
 Tokyo
Shimizu S-Pulse 
14/10 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Yokohama F Marinos 
14/10 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Urawa Red Diamonds 
14/10 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Oita Trinita 
14/10 18:30
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Consadole Sapporo 
14/10 18:30
FT 
 Cerezo Osaka
Shonan Bellmare 
14/10 21:00
 
 Vasco Da Gama Youth
Madureira Youth 
15/10 05:00
FT 
 Palmeiras
Coritiba (PR) 
15/10 06:15
FT 
1 Gremio
Botafogo 
15/10 07:30
FT 
 Santos
Atletico Clube Goianiense 
15/10 08:30
FT 
 Atletico Paranaense
Corinthians 1
15/10 08:30
FT 
 Atletico-MG
Fluminense 
15/10 08:30
FT 
 Sport Recife
Internacional RS 
15/10 03:00
FT 
 Sampaio Correa (MA)
Figueirense (SC) 
15/10 06:15
 
 CRB (AL)
Chapecoense 
15/10 06:30
FT 
 Flamengo Womens
Kindermann Womens 
15/10 06:30
 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Ferroviaria Sp Womens 
15/10 06:30
FT 
 Sao Paulo/sp Womens
Gremio Womens 
15/10 06:30
FT 
 Corinthians Womens
Santos Womens 
15/10 06:15
FT 
2 Fortaleza
Sao Paulo 
14/10 22:00
FT 
 La Serena
Palestino 
15/10 00:30
FT 
 Cobresal
Coquimbo Unido 
15/10 03:00
FT 
 Huachipato
Everton CD 
15/10 05:30
FT 
 Colo Colo
Union Espanola 
14/10 23:30
FT 
 Deportes Concepcion
Deportes Recoleta 
15/10 00:00
 
 Patriotas
Deportivo Pasto 1
15/10 03:00
FT 
 Deportivo Cali
Boyaca Chico 
15/10 05:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Cucuta 
15/10 07:05
FT 
 Envigado
Millonarios 
15/10 09:10
 
 Atletico Junior Barranquilla
America de Cali 
15/10 05:00
FT 
1 Limon
Ad San Carlos 2
14/10 21:00
FT 
 Solin
Hajduk Split Ii 
14/10 20:30
FT 
 Thoi Lakatamias
Anagenisis Dherina 
14/10 20:30
FT 
 Omonia Aradippou
Akritas Chloraka 
14/10 20:30
FT 
 Othellos Athienou
Aris Limassol 
14/10 20:30
FT 
 AE Zakakiou
PAEEK Keryneias 
14/10 20:50
FT 
 Digenis Morphou
Asil Lysi 1
14/10 21:55
FT 
 Alki Oroklini
Onisilos Sotiras 
15/10 00:15
FT 
 Mushuc Runa
Independiente Jose Teran 
15/10 02:30
FT 
 Delfin
Sociedad Deportiva Aucas 
15/10 05:00
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Deportivo Cuenca 
15/10 07:30
FT 
 Tecnico Universitario
Barcelona Sporting Club 1
15/10 10:00
FT 
 Emelec
Orense Sc 
15/10 02:30
AET 
 Talaea Ei Gaish
Pyramids 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-1],
14/10 23:00
FT 
 Wadi Degla SC
El Gounah 
14/10 20:00
FT 
 Huddersfield Town R
Scunthorpe (r) 
15/10 01:30
AET 
 Eston Villa
Pohja Tallinna Jk Volta 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3],
14/10 21:00
FT 
 Angers 2
Le Puy Foot 43 Auvergne 
15/10 00:00
FT 
 Marignane
Jura Sud Foot 
15/10 00:00
FT 
 Hyeres
Graces 
15/10 00:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Sv Meppen Womens 
15/10 01:30
Postp. 
 Strausberg
Torgelower Sv Greif 
14/10 22:30
FT 
 Bahlinger SC
Bayern Alzenau 
15/10 01:00
FT 
1 Astoria Walldorf
Giessen 
15/10 01:30
FT 
 Wegberg Beeck
RW Oberhausen 
15/10 02:00
FT 
 Csyd Carcha
Csd Sayaxche 
15/10 05:10
FT 
 Deportivo Sanarate
Guastatoya 
15/10 05:00
FT 
 Marathon
Real Espana 1
15/10 07:15
FT 
 CD Vida
Real Sociedad Tocoa 
15/10 09:00
FT 
 Lobos Upnfm
Real De Minas 1
14/10 20:30
FT 
 Veszprem
Iiikeruleti Tue 
14/10 17:30
 
 Frosinone Youth
Salernitana Youth 
14/10 21:00
FT 
1 Foggia
Bisceglie 1913 
14/10 18:00
FT 
 Okayama
Tokushima Vortis 
14/10 18:00
FT 
 Ryukyu
Thespa Kusatsu Gunma 
14/10 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Mito Hollyhock 
14/10 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Kyoto Purple Sanga 
14/10 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Avispa Fukuoka 
14/10 18:00
FT 
 Ventforet Kofu
Giravanz Kitakyushu 
14/10 18:00
FT 
1 Ehime
Tokyo Verdy 
14/10 18:00
FT 
 Omiya Ardija
JEF United Ichihara 
14/10 18:00
FT 
 Tochigi SC
Yamagata Montedio 
14/10 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Renofa Yamaguchi 
14/10 18:30
FT 
 Jubilo Iwata
V-Varen Nagasaki 
14/10 18:00
FT 
 Gifu
Blaublitz Akita 
14/10 20:00
FT 
 Drita
Kf Trepca Mitrovice 
15/10 01:00
FT 
1 Club America Womens
Puebla Womens 
15/10 05:00
FT 
 Aguilas De Leon Womens
Chivas Guadalajara Womens 
15/10 06:00
 
 Club Necaxa Womens
Tigres Womens 
15/10 10:00
FT 
 Santos Laguna Womens
Pachuca Womens 
15/10 06:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Csyd Dorados De Sinaloa 
15/10 08:05
FT 
 Mineros De Zacatecas
Celaya 
15/10 10:05
FT 
 Venados
Morelia 
14/10 21:00
 
 Arsenal Tivat
Ofk Igalo 
14/10 21:00
 
1 Bokelj Kotor
Jedinstvo Bijelo Polje 
15/10 00:00
FT 
 Jerv
Ullensaker/Kisa IL 
15/10 02:00
FT 
 Strindheim Tf U19
Sverresborg U19 
15/10 02:30
FT 
 Belsen U19
Nardo U19 
15/10 00:00
FT 
 Melgar
Atletico Grau 
15/10 02:15
FT 
2 Sport Boys
Cienciano 
15/10 04:30
FT 
1 Univ. Cesar Vallejo
Inti Gas Deportes 
14/10 21:00
FT 
 Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Gory 
14/10 22:30
 
 Al-Ahli Doha
Umm Salal 
15/10 00:45
 
 Al-Gharafa
Al-Khuraitiat 
15/10 00:45
 
 Al-Arabi SC
Al Rayyan 
14/10 20:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Farul Constanta 
14/10 20:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Unirea Dej 1
14/10 18:00
FT 
 Dinamo Barnaul
Lada Togliatti 
14/10 20:00
FT 
 Sibir M Novosibirsk
Lada Sok Dimitrovgrad 
14/10 20:00
 
 FK Kolomna
Zenit-2 St.Petersburg 
15/10 00:30
FT 
 FK Senica
Malacky 1
15/10 03:00
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 1
15/10 03:00
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Xota Navarra Futsal 
15/10 03:00
FT 
 Antequera Futsal
Cordoba Futsal 
14/10 23:30
AET 
 UE Llagostera
SD Ejea 1
90min [1-1], 120min [2-1],
15/10 02:00
FT 
 Cd Arnedo
CD Tropezon 
14/10 23:30
FT 
 Hammarby Womens
Jitex Bk Womens 
15/10 00:00
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Aik Solna Womens 
15/10 01:00
FT 
 Bollstanas Sk Womens
Alvsjo Aik Ff Womens 
15/10 01:00
FT 
 Lidkopings Fk Womens
Kvarnsvedens Ik Womens 
15/10 01:00
FT 
 Sandvikens If Womens
Brommapojkarna Womens 
15/10 01:00
FT 
 Mallbackens If Womens
Sunnana Sk Womens 
15/10 01:00
FT 
 Alingsas Womens
Moron Bk Womens 
14/10 19:00
FT 
 Jkt Tanzania
Ruvu Shooting 
14/10 21:00
 
1 Kmc
Coastal Union 
14/10 18:00
FT 
 Mardin Bb
Siirt Il Ozle Idaresi Spor 
14/10 18:30
AET 
 Yalovaspor
Halide Edip Adivarspor 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
14/10 18:30
FT 
 Turk Metal Kirikkale
Golcukspor 
14/10 18:30
FT 
 Fatsa Belediyespor
Yomraspor 
14/10 18:30
FT 
 Elazig Belediyespor
Batman Petrolspor 
14/10 18:30
FT 
 Sile Yildizspor
Modafenspor 
14/10 18:30
FT 
 Kozan Bldspor
Kahta 02 Spor 
14/10 20:00
FT 
 Kutahyaspor
Yldrm Belediyesispor 
14/10 20:00
AET 
 Tekirdagspor
Bayrampasa 
90min [1-1], 120min [2-1],
14/10 19:30
FT 
 Erzincanspor
Surfaspor 
14/10 20:00
FT 
 Ankara Demirspor
Gumushanespor 
14/10 20:00
FT 
 Nigde Belediyespor
Manisa Bb Spor 
14/10 20:30
FT 
 Ergene Velimese
Sariyer 
14/10 20:30
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Zonguldak 
14/10 22:00
FT 
1 Amedspor
Hacettepe Spor 1
14/10 22:00
FT 
 Kahramanmaras
Usakspor 
15/10 00:00
FT 
 Afjet Afyonspor
Korfez Bld 
14/10 19:30
FT 
 Pazarspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
14/10 20:00
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Bugsasspor 
14/10 20:00
FT 
 Karabukspor
Serik Belediyespor 
14/10 20:00
FT 
 Kastamonuspor
Pendikspor 
14/10 20:00
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Bodrumspor 
14/10 20:25
FT 
 Kirklarelispor
Bursa Niluferspor AS 
14/10 20:30
FT 
 Turgutluspor
Bayburt Ozel Idare 
14/10 18:30
FT 
 Merw
HTTU Asgabat 
14/10 19:00
FT 
 Altyn Asyr
Kopetdag Asgabat 
14/10 19:00
FT 
 Nebitci
Energetik 
15/10 07:00
AET 
1 Nacional Montevideo
Ca Rentistas 
90min [0-0], 120min [0-1],
15/10 04:00
FT 
 Fort Lauderdale Strikers
Forward Madison 1
14/10 18:00
FT 
 Rubin Uzb
Andijan 2 
14/10 18:30
 
 Fk Gijduvon
Chigatoy 
14/10 19:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Bunyodkor 2 
14/10 18:00
FT 
 Istiklol Fergana
Turon Nukus 
14/10 18:00
FT 
 Becamex Bình Dương
Sài Gòn FC 
14/10 20:15
FT 
 Tp Hồ Chí Minh FC
Viettel FC 1
14/10 19:00
FT 
1 Teshrin Sc
Al-Wahda Damascus 2
15/10 01:30
FT 
 Mtv Gifhorn
Germania Egestorf 
15/10 02:00
FT 
 Vitoria Es
Ec Aguia Negra 
15/10 02:30
FT 
 Potiguar-M RN
Jacyoba Ac 
15/10 02:30
FT 
 Newcastle Benfield
Sunderland Rca 
15/10 02:30
FT 
 Northallerton Town
Newton Aycliffe 
15/10 02:30
FT 
 Floresta CE
Globo 
15/10 02:30
FT 
1 Nacional Pr
Cascavel Pr 
15/10 02:45
FT 
 Albion Sports
Penistone Church 
15/10 02:45
FT 
 Bottesford Town
Thackley 1
15/10 03:00
FT 
 Independente Pa
Atletico Acreano 
15/10 06:00
FT 
 Toledo Colonia Work Pr
Bangu 
15/10 06:50
FT 
 Bare Rr
Altos/pi 
15/10 06:55
FT 
 Afogados Da Ingazeira
Atletico Cajazeirense Pb 
15/10 07:30
FT 
 Vitoria Da Conquista Ba
Itabaiana Se 
15/10 07:30
FT 
 Marcilio Dias Sc
Caxias Rs 
15/10 07:30
FT 
 Tupynambas
Brasiliense (DF) 
15/10 07:30
FT 
 Villa Nova-MG
Alagoinhas Atletico Ba 
15/10 09:30
FT 
 Rio Branco (AC)
Ji Parana