Live3s Logo

LiveScore 13 Oct 2020

14/10 00:00
FT 
 Azerbaijan
Cyprus 
14/10 00:00
FT 
 Latvia
Malta 
14/10 02:45
FT 
 Faroe Islands
Andorra 
14/10 02:45
FT 
 Ukraine
Spain 
14/10 02:45
FT 
 Liechtenstein
San Marino 
14/10 02:45
FT 
 Germany
Switzerland 1
14/10 02:45
FT 
2 Montenegro
Luxembourg 1
14/10 04:00
FT 
 Bolivia
Argentina 
14/10 05:00
FT 
 Ecuador
Uruguay 
14/10 06:00
FT 
 Venezuela
Paraguay 
14/10 08:00
FT 
1 Peru
Brazil 
14/10 08:30
FT 
 Chile
Colombia 
14/10 02:30
FT 
 Braintree Town
Maldon Tiptree 
14/10 02:30
FT 
 Hartley Wintney
Barking And East Ham 
14/10 02:30
FT 
 Sholing
Walton Casuals 
14/10 02:30
AET 
 Wimborne Town
Maidstone United 
90min [2-2], Penalty [3-1],
14/10 02:45
AET 
1 Bristol Manor Farm
Cray Wanderers 1
90min [3-3], Penalty [2-4],
14/10 02:45
FT 
 Cambridge City
Halesowen Town 
14/10 02:45
FT 
 Chester FC
Spennymoor Town 
14/10 02:45
FT 
 Chichester City
Tonbridge Angels 
14/10 02:45
FT 
 Chorley
York City 
14/10 02:45
FT 
 Darlington
Tadcaster Albion 
14/10 02:45
AET 
 Ebbsfleet United
Chippenham Town 1
90min [1-1], Penalty [8-9],
14/10 02:45
FT 
 Farsley Celtic
AFC Fylde 
14/10 02:45
FT 
 Guiseley
Matlock Town 2
14/10 02:45
AET 
 Hampton & Richmond
AFC Hornchurch 
90min [2-2], Penalty [4-3],
14/10 02:45
FT 
 Ilkeston Town
Alvechurch 
14/10 02:45
AET 
 Leiston
AFC Telford United 
90min [0-0], Penalty [9-8],
14/10 02:45
FT 
 Marine
Nantwich Town 1
14/10 02:45
FT 
 Oxford City
Tamworth 
14/10 02:45
FT 
 Slough Town
Bath City 
14/10 02:45
AET 
 Southport FC
South Shields 
90min [1-1], Penalty [2-4],
14/10 02:45
AET 
 St Albans City
Mickleover Sports 
90min [1-1], Penalty [4-3],
14/10 02:45
FT 
 Taunton Town
Truro City 
14/10 02:45
FT 
 Weston Super Mare
Larkhall Athletic 
14/10 02:45
AET 
 Peterborough Sports
Banbury United 
90min [1-1], Penalty [6-7],
14/10 02:45
FT 
 Bedfont Sports
Canvey Island 
14/10 02:45
FT 
 Bury
Nuneaton Town 
14/10 02:45
AET 
 Hayes&Yeading
Chipstead 
90min [0-0], Penalty [4-2],
14/10 02:45
FT 
 Cray Valley Paper Mills
Aveley 
14/10 02:45
AET 
 Christchurch
Dulwich Hamlet 1
90min [1-1], Penalty [1-3],
14/10 02:45
FT 
 Longridge Town
Skelmersdale United 1
14/10 02:45
FT 
 Stafford Rangers
Hereford 
14/10 02:45
FT 
 Whyteleafe
Concord Rangers 
14/10 02:45
FT 
 Haringey Borough
Bracknell Town 
13/10 21:00
FT 
 Estonia U21
Serbia U21 
13/10 22:00
FT 
 Latvia U21
Russia U21 
13/10 22:00
FT 
 Moldova U21
Belgium U21 
13/10 22:00
FT 
 Greece U21
Croatia U21 
13/10 23:00
FT 
 Georgia U21
Azerbaijan U21 1
13/10 23:00
FT 
1 Luxembourg U21
Iceland U21 
13/10 23:00
FT 
 Italy U21
Ireland U21 
13/10 23:30
FT 
 Lithuania U21
Czech U21 
13/10 23:30
FT 
 San Marino U21
Scotland U21 
14/10 00:00
FT 
 Cyprus U21
Netherlands U21 
14/10 00:00
FT 
 Denmark U21
Finland U21 
14/10 00:00
FT 
 Switzerland U21
Liechtenstein U21 
14/10 00:00
FT 
 Poland U21
Bulgaria U21 
14/10 00:15
FT 
 Germany U21
Bosnia Herzegovina U21 
14/10 00:30
FT 
 Sweden U21
Armenia U21 
14/10 01:00
FT 
1 Romania U21
Malta U21 
14/10 01:00
Postp. 
 Norway U21
Belarus U21 
14/10 01:00
FT 
 Northern Ireland U21
Ukraine U21 
14/10 01:00
FT 
 Gibraltar U21
Portugal U21 
14/10 01:00
FT 
 Kosovo U21
Andorra U21 
14/10 02:30
FT 
 England U21
Turkey U21 
14/10 01:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
First Vienna 
14/10 01:00
FT 
 Tus Rein
Koflach 1
14/10 01:30
FT 
 Zirl
Natters 
14/10 02:00
 
1 Sc Bad Sauerbrunn
Deutschkreutz 
14/10 01:30
Postp. 
 SC Mannsdorf
Karabakh Vienna 
14/10 01:00
 
 SC Weiz
Sturm Graz Amateur 
13/10 21:00
FT 
 Leotar
Krupa 
13/10 21:30
FT 
 Radnicki Lukavac
FK Sarajevo 
14/10 02:30
FT 
 Vila Nova Go Youth
Anapolina U20 
14/10 05:00
FT 
 Flamengo
Goias 
14/10 06:15
FT 
 Avai
CSA Alagoas AL 
14/10 08:30
FT 
1 Guarani
Cuiaba (MT) 1
14/10 02:30
FT 
 Bogota
Real Cartagena 
14/10 03:55
FT 
 Real Santander
Tigres Zipaquira 
14/10 04:00
FT 
 Barranquilla
Valledupar 
14/10 04:15
FT 
1 Leones
Orsomarso 
13/10 22:00
AET 
 Bsf
Naestved 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3],
13/10 19:00
FT 
 Kobenhavn Reserve
Brondby Reserve 
13/10 19:00
FT 
 Hobro Reserve
Horsens Reserve 
13/10 20:00
FT 
 Odense Bk Reserve
Lyngby Reserve 
13/10 21:00
FT 
 Abo Qair Semads
Alaab Damanhour 
13/10 21:00
FT 
1 El Olympi
Ghazl El Mahallah 1
13/10 21:00
FT 
 Baladiyet El Mahallah
Pharco 
13/10 21:05
FT 
1 Maleyet El Zayiat
El Hammam 
14/10 02:45
FT 
 Hartlepool United FC
Bromley 
14/10 02:45
Postp. 
 Altrincham
Solihull Moors 
14/10 02:45
FT 
 Torquay United
Chesterfield 
14/10 02:45
FT 
 Sutton United
Notts County 
14/10 02:45
FT 
 Barnet
Weymouth 
14/10 02:45
FT 
 Halifax Town
Yeovil Town 
14/10 02:45
FT 
1 Kings Lynn
Boreham Wood  
14/10 02:45
FT 
 Wealdstone
Stockport County 
14/10 02:45
FT 
 Dover Athletic
Aldershot Town 
14/10 02:45
FT 
 Woking
Dagenham and Redbridge 
14/10 02:00
Postp. 
 Oxford United
Crewe Alexandra 
14/10 02:00
FT 
 Walsall
Leyton Orient 
14/10 02:00
FT 
 Cheltenham Town
Grimsby Town 
14/10 02:45
FT 
 Crawley Town
Arsenal U21 
14/10 02:45
FT 
 Carlton Town
Stamford AFC 
14/10 02:45
FT 
 Lincoln United
Wisbech Town 
14/10 02:45
FT 
 Frickley Athletic
Sheffield Fc 
14/10 02:45
FT 
 Loughborough Dynamo
Glossop North End 
14/10 02:45
 
 Stocksbridge Park Steels
Belper Town 
14/10 02:45
FT 
 Cleethorpes Town
Spalding United 
14/10 02:45
FT 
 Kidsgrove Athletic
Market Drayton Town 
14/10 02:45
FT 
 Colney Heath
Pontefract Collieries 
14/10 02:45
FT 
 Atherton Collieries
Ashton United 1
14/10 02:45
FT 
 Radcliffe Borough
Bamber Bridge 1
14/10 02:45
FT 
 Buxton FC
Scarborough 
13/10 21:00
FT 
 Grimsby Am R
Walsall Reserve 
14/10 00:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Tallinna Jk Piraaja 
13/10 22:00
FT 
 Levadia Tallinn U19
Jk Nomme Kalju U19 
14/10 01:15
FT 
 Tallinna Jk Legion U19
Jk Tabasalu U19 
14/10 02:00
FT 
 Sete FC
Bourg Peronnas 1
14/10 02:00
FT 
 Bastia CA
Villefranche 
14/10 02:00
FT 
 Orleans US 45
Red Star 93 1
14/10 02:00
FT 
 Stade Briochin
Annecy 
14/10 02:45
 
 Concarneau
Le Mans 
14/10 02:45
FT 
 Cork City
Dundalk 
14/10 06:00
FT 
 Atlante
Tampico Madero 
14/10 00:00
FT 
 Go Ahead Eagles
De Graafschap 
14/10 02:00
FT 
 Asane Fotball U19
Arna Bjornar U19 
13/10 23:30
FT 
1 Real Garcilaso
Deportivo Municipal 
14/10 02:15
FT 
1 Alianza Lima
Dep. San Martin 
14/10 04:30
FT 
 Sport Huancayo
Em Deportivo Binacional 1
13/10 22:30
FT 
 Al-Wakra
Al Duhail Sc 
14/10 00:45
 
 Al-Sailiya
Al-Sadd 
14/10 00:45
 
 Qatar SC
Al Khor SC 
13/10 20:00
FT 
 Bucovina Radauti
Pascani 
13/10 19:00
 
 Zenit-Izhevsk
Chelyabinsk 
13/10 23:30
 
 Kamaz
Ural 2 
13/10 14:00
FT 
 Zvezda Irkutsk
Kazanka Moscow 
13/10 14:00
FT 
 FK Chita
Murom 
13/10 18:00
FT 
 Rodina Moskva
Volga Tver 
13/10 18:00
FT 
 Leningradets
Dnepr Smolensk 
13/10 22:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Luki Energiya 
13/10 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Dolgiye Prudy 
13/10 16:30
FT 
 Ska Khabarovsk
Yenisey Krasnoyarsk 
13/10 19:30
FT 
 Krasnodar II
Tom Tomsk 
13/10 22:30
FT 
 Volgar-Astrakhan
Tekstilshchik Ivanovo 
13/10 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Spartak Moscow II 
13/10 23:00
FT 
 Chayka K Sr
Gazovik Orenburg 
13/10 23:30
FT 
1 Shinnik Yaroslavl
Neftekhimik Nizhnekamsk 
14/10 00:00
FT 
1 Fakel Voronezh
Alania 
14/10 00:00
FT 
2 Veles
Volga Olimpiets 
14/10 00:30
FT 
 Torpedo Moscow
Dinamo Briansk 
14/10 01:30
FT 
1 Baltika
Chertanovo Moscow 
14/10 01:30
AET 
 Inverness C.T.
Cowdenbeath 
90min [0-0], Penalty [4-2],
14/10 02:30
FT 
 Stenhousemuir
Airdrie United 
14/10 02:30
AET 
 Stranraer
Albion Rovers 
90min [2-2], Penalty [14-15],
14/10 02:45
FT 
 Kilmarnock
Dunfermline 
14/10 02:45
FT 
 Hearts
Raith Rovers 
14/10 02:45
FT 
 Falkirk
Clyde 
14/10 02:45
FT 
 Greenock Morton
Queens Park 
14/10 02:45
FT 
 Dundee United
Kelty Hearts 
14/10 02:45
FT 
 Peterhead
Brechin City 
14/10 02:45
FT 
 Ross County
Arbroath 
14/10 02:45
FT 
 Alloa Athletic
Edinburgh City 
14/10 02:45
FT 
 Forfar Athletic
Hibernian 
14/10 02:45
FT 
 Montrose
Elgin City 
14/10 02:45
AET 
 Brora Rangers
Cove Rangers 
90min [2-2], Penalty [5-6],
14/10 02:45
AET 
 Queen of the South
Partick Thistle 1
90min [0-0], Penalty [2-3],
14/10 02:45
FT 
 Ayr Utd
Annan Athletic 
14/10 02:00
 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Inter Movistar Futsal 
14/10 02:00
 
 Fcbarcelona Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
14/10 03:00
FT 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Levante Futsal 
13/10 18:00
FT 
 Carsambaspor
Yimpas Yozgatspor 
13/10 19:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Cankaya 
13/10 20:30
FT 
 Bergama Belediyespor
Vestel Manisaspor 
13/10 19:00
FT 
 Ahal
Sagadam 
13/10 18:00
FT 
 Neftchi Fargona
Shurtan Guzor 
13/10 16:00
 
 Cong An Nhan Dan
Binh Thuan 
13/10 16:30
 
 Nam Dinh 2
Phu Dong 
13/10 17:00
 
 Da Nang 2
Lam Dong 
13/10 17:30
FT 
 Dong Nai
Gia Dinh 
13/10 16:00
FT 
1 Dak Lak
Long An 
13/10 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Đồng Tháp 
13/10 18:00
FT 
 Pho Hien
Ba Ria Vung Tau 
13/10 18:00
FT 
 Bình Định
Binh Phuoc 
13/10 18:00
FT 
 Cần Thơ
Hue FC 
13/10 17:00
FT 
 Hanoi 2 womens
HCMC 1 womens 
13/10 17:00
 
 TNG Thai Nguyen Womens
Son La Womens 
13/10 19:30
 
 Phong Phu Ha Nam Womens
Than KSVN womens 
13/10 19:00
FT 
 Port Authority FC
Police 
13/10 22:00
 
 Cameroon
South Sudan 
13/10 22:10
FT 
 Angola
Mozambique 
13/10 22:45
FT 
 Japan
Cote d Ivoire 
13/10 23:00
 
 Turkey U19
Bulgaria U19 
14/10 01:30
FT 
 Hamburger Sv Ii
Tus Dassendorf 
14/10 01:40
FT 
 Niger
Sierra Leone 
14/10 02:00
FT 
 Morocco
Democratic Rep Congo 
14/10 02:30
FT 
 Nigeria
Tunisia 
14/10 03:00
Postp. 
 Senegal
Mauritania 
14/10 03:00
FT 
 Mexico
Algeria 1
14/10 10:00
 
 Costa Rica
Panama