Live3s Logo

LiveScore 12 Oct 2020

13/10 03:00
FT 
 France U21
Slovakia U21 
12/10 17:45
FT 
1 Adelaide Blue Eagles
Campbelltown City SC 1
12/10 23:30
FT 
 Al-Muharraq
Al-Hadd 
12/10 19:00
FT 
 Paro United
Tensung 
13/10 04:00
AET 
 Sao Caetano (SP)
Sao Bento 
90min [0-1], Penalty [4-3],
13/10 07:00
FT 
 Nautico (PE)
Ponte Preta 
12/10 22:00
 
 Puerto Montt
San Marcos De Arica 
12/10 23:00
 
 Cobreloa
San Luis Quillota 
13/10 00:30
 
 Deportes Temuco
Melipilla 
13/10 07:05
FT 
 Alianza Petrolera
Atletico Bucaramanga 
13/10 09:10
 
 CD Jaguares
Santa Fe 
13/10 02:30
FT 
1 Fortaleza
Universitario De Popayan 
13/10 03:00
FT 
 Cortulua
Union Magdalena 
13/10 04:00
FT 
1 Atletico Clube Purtugal
Llaneros de Guanare 1
13/10 05:00
FT 
 Atletico Huila
Deportes Quindio 
13/10 04:00
FT 
 Ad Santa Rosa
Municipal Liberia 
12/10 21:00
FT 
 El Alameen
Telefonat Beni Suef 
12/10 21:00
 
 Telefonat Beni Suef
Tahta Sc 
12/10 21:00
FT 
 Masr
El Entag Al Harby 
12/10 21:00
FT 
 Ittihad Alexandria
EL Masry 
13/10 02:00
FT 
 Haras El Hedoud
El Zamalek 
13/10 02:45
FT 
 Wrexham
Maidenhead United 
13/10 02:45
FT 
 Bradford AFC
Harrogate Town 
13/10 02:45
FT 
 Brighouse Town
Dunston Uts 
12/10 20:00
 
 Colchester United U23
Ipswich U23 
13/10 01:00
FT 
1 Hallescher
Fsv Zwickau 
13/10 05:00
FT 
 Cosmopolites
As Capoise 1
13/10 02:45
FT 
 Albinoleffe
Giana 1
13/10 03:00
FT 
 Alessandria
Novara 
12/10 17:00
 
 Seoul Amazones womens
Chungbuk Sportstoto womens 
12/10 17:00
 
 Suwon Fcm womens
Changnyeong Womens 
12/10 17:00
 
 Gyeongju Womens
Hyundai Steel Redangels womens 
12/10 17:00
 
 Hwacheon Kspo Womens
Busan Sangmu womens 
13/10 10:00
FT 
 Tijuana Womens
Cruz Azul Womens 
13/10 02:00
FT 
 Den Bosch
Helmond Sport 
13/10 04:00
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Alianza Universidad 
13/10 00:30
 
 Voin Tate Numa Glenn
Universitaea Cluj 
12/10 19:00
FT 
 Inter Cherkessk
Yessentuki 
12/10 21:00
FT 
 Graficar Beograd
Kolubara 
12/10 19:00
FT 
1 Trayal Krusevac U19
Spartak Subotica U19 1
13/10 01:00
FT 
 Qviding FIF
IFK Varnamo 
13/10 01:00
FT 
 afc eskilstuna
Orgryte 
12/10 23:15
FT 
1 Rampla Juniors
Cs Cerrito 
13/10 01:30
FT 
 Ia Sud America
Ca Juventud 
13/10 03:45
FT 
 Villa Espanola
Rocha 
13/10 06:00
 
 Central Espanol
Tacuarembo 1
13/10 08:15
FT 
 Ca Villa Teresa
Racing Club Montevideo 
12/10 18:00
FT 
 Xorazm Urganch
Oktepa 
12/10 17:55
FT 
 Shevardeni
Merani Martvili 
12/10 18:00
FT 
 Sd Textil Escudo
Cd Barquereno 
12/10 19:00
Postp. 
 Poland U19
Denmark U19 
12/10 19:00
FT 
 Navbahor Namangan
Andijon 
12/10 22:00
FT 
 Togo
Sudan 
12/10 22:45
FT 
 United Arab Emirates
Uzbekistan 
12/10 23:00
FT 
 Turkey U19
Bulgaria U19 
12/10 23:30
FT 
 Ghana
Qatar 
13/10 00:00
FT 
 Madagascar
Burkina Faso