Live3s Logo

LiveScore 11 Oct 2020

11/10 21:00
FT 
 Kazakhstan
Albania 
11/10 21:00
FT 
1 Ireland Republic
Wales 
12/10 00:00
FT 
 Armenia
Georgia 
12/10 00:00
FT 
 Lithuania
Belarus 
12/10 00:00
FT 
 Bosnia Herzegovina
Netherlands 
12/10 00:00
FT 
 Finland
Bulgaria 
12/10 00:00
FT 
 Croatia
Sweden 
12/10 00:00
FT 
 England
Belgium 
12/10 00:00
FT 
 Estonia
Macedonia 
12/10 00:00
FT 
 Norway
Romania 
12/10 02:45
FT 
 Scotland
Slovakia 
12/10 02:45
FT 
 Israel
Czech 
12/10 02:45
FT 
 Poland
Italy 
12/10 02:45
FT 
 Russia
Turkey 
12/10 02:45
FT 
 Iceland
Denmark 
12/10 02:45
FT 
 France
Portugal 
12/10 02:45
FT 
 Kosovo
Slovenia 
12/10 02:45
FT 
 Greece
Moldova 1
12/10 02:45
FT 
 Serbia
Hungary 
12/10 02:45
FT 
 Northern Ireland
Austria 
12/10 04:30
FT 
 New York City
New England Revolution 
12/10 07:00
FT 
 Los Angeles
Seattle Sounders 
12/10 07:30
FT 
 Chicago Fire
DC United 
12/10 07:30
Postp. 
 Orlando City
Columbus Crew 
12/10 07:30
FT 
 Cincinnati
Toronto 
12/10 07:30
FT 
 Philadelphia Union
Montreal Impact 
12/10 07:30
FT 
 Sporting Kansas City
Nashville 1
12/10 10:00
FT 
 Portland Timbers
San Jose Earthquakes 
11/10 12:00
FT 
 South Coast Wolves
Manly United 
11/10 15:30
FT 
 Brisbane City SC
Sunshine Coast Wanderers 
11/10 16:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Brisbane Olympic United FC 
11/10 16:15
FT 
 Redlands United FC
Eastern Suburbs 
11/10 12:30
FT 
 Adelaide Vipers
Adelaide Panthers 
11/10 19:50
 
1 Perth SC
Floreat Athena 1
11/10 16:15
 
 Favoritner Ac
Fv Austria Xiii 
11/10 16:30
FT 
 Ask Klagenfurt
Tsv Grafenstein 
11/10 16:30
 
 Waf Brigittenau
Slovan Hac 1
11/10 17:20
 
1 Sv Strasswalchen
Tsv Neumarkt 1
11/10 20:00
FT 
 Fk Orsha
Lokomotiv Gomel 
11/10 19:00
FT 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Minsk Womens 
11/10 21:00
FT 
 Abff U19 Womens
Dnepr Mogilev Womens 
11/10 21:00
AET 
 Olympic Charleroi
Eendracht Aalst 
90min [1-1], 120min [2-1],
11/10 22:00
FT 
 Seraing United
Blankenberge 1
11/10 22:00
FT 
 Royal Knokke
Oud Heverlee 
11/10 22:00
FT 
 St Gilloise
KSK Heist 
11/10 22:00
AET 
 Urs Lixhe Lanaye
Dessel Sport 
90min [1-1], 120min [1-2],
11/10 22:00
FT 
 Tongeren
Rus Saint Ghislain Tertre Hautrage 
11/10 22:00
FT 
 Lalouviere
Jette 
11/10 22:00
FT 
 KVSK Lommel
Zelzate 
11/10 22:00
FT 
 Warnant
Royal Fc Liege 
11/10 22:00
FT 
 Westerlo
Hades 
11/10 22:00
FT 
 Olsa Brakel
Dender 
11/10 21:00
 
 Madureira Youth
Vasco Da Gama Youth 
12/10 03:00
FT 
 Santos
Gremio 1
12/10 03:00
FT 
 Fluminense
Bahia 
12/10 05:15
FT 
 Sport Recife
Botafogo 1
12/10 05:15
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Bragantino SP 
12/10 07:30
FT 
1 Ceara
Corinthians 
12/10 07:30
FT 
 Internacional RS
Atletico Paranaense 
12/10 03:00
FT 
 Oeste FC
Cruzeiro 
12/10 07:30
FT 
 Sampaio Correa (MA)
Botafogo Sp 
12/10 02:00
FT 
 Kindermann Womens
Iranduba Am Womens 
12/10 06:00
FT 
 Ferroviaria Sp Womens
Sao Paulo/sp Womens 
12/10 03:00
FT 
 Union La Calera
Palestino 2
12/10 05:30
FT 
 Universidad de Chile
La Serena 
11/10 23:00
FT 
 San Antonio Unido
Linares Unido 
12/10 03:00
 
2 Cucuta
Deportes Tolima 
12/10 05:00
FT 
 Boyaca Chico
Dep.Independiente Medellin 
12/10 07:05
FT 
 America de Cali
Patriotas 
12/10 09:10
FT 
 Millonarios
Aguilas Doradas 
12/10 01:00
FT 
1 Cartagines Deportiva SA
Sporting San Jose 1
12/10 05:00
FT 
 Limon
Deportivo Saprissa 
12/10 06:00
FT 
 Ad San Carlos
Adr Jicaral 
11/10 21:00
FT 
 Dugopolje
Croatia Zmijavci 1
11/10 21:00
FT 
 Hajduk Split Ii
Radnik Sesvete 
11/10 16:30
 
 Velka Bites
Zdar Nad Sazavou 1
11/10 21:00
FT 
1 Sk Zdirec Nad Doubravou
Stara Rise 
11/10 21:00
FT 
 Tatran Vsechovice
Kozlovice 
11/10 16:15
 
 Unicov
Zlin 2 
11/10 19:00
FT 
 Thisted
Naesby BK 
11/10 19:30
FT 
 Holbaek
Aarhus Fremad 
11/10 19:00
 
 AB Kobenhavn
Skovshoved 
11/10 19:00
FT 
 Rishoj
Husum Bk 
11/10 20:00
FT 
 Hb Koge Womens
Brondby Womens 
12/10 02:00
FT 
1 Al Ahly
Pyramids 
12/10 05:00
FT 
 Once Municipal
Sonsonate 
12/10 05:15
FT 
 Alianza San Salvador
Santa Tecla 
11/10 18:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tallinna Levadia 2 
11/10 18:00
FT 
 Parnu Jk
Flora Tallinn 2 1
11/10 21:00
 
 Maardu Fc Starbunker
Elva 
11/10 19:00
FT 
 JIPPO
Gbk Kokkola 
11/10 23:00
FT 
 Lyonnais Womens
Dijon Womens 
11/10 19:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Sv Meppen 
11/10 20:00
FT 
 Viktoria Koln
Ingolstadt 04 
11/10 20:00
FT 
 Sv Meppen Womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
11/10 20:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Werder Bremen Womens 
11/10 20:00
FT 
1 Hoffenheim (w)
Bayern Munich (w) 
11/10 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Wolfsburg womens 
11/10 16:45
FT 
 Hebc Hamburg
Tus Osdorf 
11/10 20:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
An Der Fahner Hohe 
11/10 20:00
FT 
 Sv Rugenbergen
Uhlenhorster Sc Paloma 
11/10 21:00
FT 
 Sportfreunde Siegen
Kaan Marienborn 
11/10 21:00
 
 VfR Wormatia Worms
Arminia Ludwigshafen 
11/10 21:00
FT 
 Gonsenheim
Karbach 
11/10 21:00
FT 
1 Turk Gucu Friedberg
Ksv Baunatal 
11/10 21:00
FT 
1 Tsv Sasel
Bramfelder Sv 
11/10 21:00
FT 
 Eddersheim
Waldgirmes 
11/10 21:00
FT 
 Erndtebruck
Tsg Sprockhovel 
11/10 21:00
FT 
 Asc 09 Dortmund
Wattenscheid 
11/10 21:00
FT 
 Mtv Gifhorn
Arminia Hannover 1
11/10 21:00
FT 
 Ratingen Sv
Schwarz-Weiss Essen 
11/10 21:00
 
 SF Baumberg
Monheim 1
11/10 21:30
FT 
 Spvg Frechen 20
Pesch 1956 
11/10 21:30
FT 
 Fsv Duisburg
Sterkrade 
11/10 21:30
FT 
 Turu Dusseldorf
Bocholt 
11/10 20:00
FT 
1 Eintracht Norderstedt
Altonaer 
11/10 21:00
FT 
 Oberneuland
Sv Atlas Delmenhorst 1
11/10 21:00
FT 
 Vfv Borussia 06 Hildesheim
Havelse 
11/10 21:00
 
 Hsc Hannover
BSV Rehden 
11/10 20:00
FT 
1 Rot Weiss Koblenz
08 Homburg 
11/10 19:00
 
1 Aek Athens U19
Olympiakos Piraeus U19 
12/10 06:00
FT 
 CD Motagua
Real Sociedad Tocoa 
12/10 09:00
FT 
 Real Espana
Honduras Progreso 
11/10 15:00
FT 
 Happy Valley
Kitchee 
11/10 15:00
 
1 Southern District
Leeman 
11/10 18:30
 
1 Inter Milan Womens
Gs Roma Womens 
11/10 23:00
FT 
 Juventus Womens
Fiorentina Womens 1
11/10 21:00
 
 Pro Patria
Pistoiese 
11/10 21:00
FT 
 Pro Sesto
Olbia 
11/10 21:00
 
 Pontedera
Renate Ac 1
11/10 23:30
 
 Pro Vercelli
Lucchese 
11/10 23:30
 
 Como
Lecco 
12/10 01:30
 
1 Carrarese
Piacenza 
12/10 02:00
FT 
 Bisceglie 1913
Ap Turris 
12/10 02:45
FT 
 Us Pergolettese
Grosseto 
11/10 21:00
FT 
 Mantova
Perugia 1
11/10 21:00
FT 
 Legnago Salus
Triestina 1
11/10 21:00
FT 
1 Fermana
Padova 
11/10 21:00
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Gubbio 
11/10 21:00
FT 
 Cesena
Feralpisalo 
11/10 23:30
FT 
 Vis Pesaro
Societa Sportiva Matelica Calcio 1
11/10 23:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Sambenedettese 
11/10 23:30
 
 Modena
Ravenna 1
11/10 23:30
FT 
1 Arezzo
Usd Virtus Verona 
11/10 23:30
 
 Imolese
Carpi 
11/10 21:00
 
 Viterbese
Bari 
11/10 21:00
 
 Ac Monopoli
Teramo 1
11/10 21:00
FT 
 Palermo
Avellino 
11/10 21:00
 
 Juve Stabia
Virtus Francavilla 1
11/10 21:00
FT 
 Vibonese
Catanzaro 1
11/10 23:30
FT 
 Paganese
Cavese 1
11/10 23:30
FT 
 Us Casertana 1908
Ternana 
11/10 13:00
FT 
 Machida Zelvia
Zweigen Kanazawa FC 
11/10 15:00
FT 
 Tokyo Verdy
Okayama 
11/10 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Imabari FC 
11/10 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Gainare Tottori 
11/10 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Roasso Kumamoto 
11/10 12:00
FT 
 Yokohama Scc
SC Sagamihara 
11/10 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Azul Claro Numazu 
11/10 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Blaublitz Akita 
11/10 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Kataller Toyama 
11/10 13:00
FT 
 Gifu
Kagoshima United 
11/10 14:00
FT 
 Fujieda Myfc
AC Nagano Parceiro 
11/10 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
11/10 12:00
 
 Beleza (w)
Urawa Reds (w) 
11/10 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Vegalta Sendai (w) 
11/10 12:00
 
 Yamato Sylphid Womens
As Elfen Sayama (w) 
11/10 12:30
 
 Seoul E Land
Bucheon 1995 
11/10 12:30
 
 Jeju United
Ansan Greeners 
11/10 15:00
FT 
 Chunnam Dragons
Chungnam Asan 
11/10 14:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Busan Transportation 
11/10 21:00
FT 
 Kf Flamurtari Pristina Kos
Klubi Futbollistik Kek U 
11/10 21:00
FT 
 Kf Liria Prizren
Kf Trepca Mitrovice 
11/10 21:00
FT 
 Perak
Kedah 
11/10 21:00
FT 
 Terengganu
Pahang 
12/10 08:00
 
 Pachuca Womens
Queretaro Womens 
12/10 10:00
 
 Chivas Guadalajara Womens
Atlas Womens 
12/10 08:05
FT 
 Santos Laguna
Club Tijuana 
12/10 00:00
 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Intel Paja 1
12/10 01:00
 
 Ua Zacatecas
Alacranes de Durango 
12/10 04:30
FT 
 Cd Cuautla
Club Canoneros Marina 
12/10 01:00
FT 
 Celaya
Cimarrones De Sonora 
12/10 05:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Venados 
12/10 09:05
 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Mineros De Zacatecas 
12/10 02:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Forces Armee Royales 
12/10 02:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Wydad Casablanca 
12/10 02:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
MCO Mouloudia Oujda 
12/10 02:00
FT 
1 Olympique de Safi
Renaissance Sportive de Berkane 
11/10 20:30
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Dordrecht 90 
11/10 21:30
FT 
 Sogndal
Tromso IL 
11/10 21:30
FT 
 HamKam
Sandnes Ulf 
11/10 21:30
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Ranheim IL 
11/10 21:30
FT 
 KFUM Oslo
Grorud IL 
11/10 21:30
FT 
 Asane Fotball
Stjordals Blink 
11/10 21:30
FT 
 Lillestrom
Oygarden 
11/10 21:30
FT 
 Strommen
Kongsvinger 
11/10 18:40
FT 
 Korona Kielce
Odra Opole 
11/10 20:00
FT 
 Rks Radomsko
Wikielec 
11/10 18:00
 
 Kkp Bydgoszcz Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
11/10 18:00
FT 
 Juventude de Evora
Academica Coimbra 
11/10 22:00
FT 
 Sp Espinho
Chaves 
11/10 22:00
FT 
 Clube Desportivo Trofense
Agueda 
11/10 22:00
FT 
 Moncao
Barreirense 
11/10 22:00
AET 
 Sanjoanense
Kane Rush 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2],
11/10 22:00
FT 
 Dezembro
Uniao Leiria 
11/10 22:00
AET 
 Lusitano VRSA
Mortagua 
90min [1-1], 120min [2-1],
11/10 22:00
FT 
 Carapinheirense
Pinhalnovense 
11/10 22:00
FT 
 Pero Pinheiro
Fafe 
11/10 22:00
FT 
 Loures
Gondomar 
11/10 22:00
FT 
1 Vila Real
Casa Pia Ac 
11/10 22:00
FT 
1 Camara De Lobos
Vizela 
11/10 22:00
AET 
1 Anca
Sacavenense 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-4],
11/10 22:00
FT 
 GD Vitoria Sernache
Fabril Barreiro 
11/10 22:00
AET 
 Amora
Ferreiras 1
90min [0-0], 120min [1-0],
11/10 22:00
FT 
 Marr Tino
Paredes 
11/10 22:00
FT 
 Montalegre
Vila Cortez 
11/10 22:00
AET 
 S. Joao Ver
Marinhense 1
90min [0-0], 120min [0-1],
11/10 22:00
FT 
1 Mokala Pancheners
Anadia 1
11/10 22:00
FT 
 Arc Oleiros
Mirandela 1
11/10 22:00
FT 
 Sesimbra
UD Oliveirense 
11/10 22:00
FT 
 Grap
CD Cova Piedade 
11/10 22:00
FT 
 Cd Cerveira
Oriental Lisboa 
11/10 23:00
AET 
 Sp. Ideal
Merelinense 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4],
12/10 00:00
FT 
 Alverca
Camacha 
11/10 20:00
FT 
 Rapid Bucuresti 2
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
11/10 20:00
FT 
 Acso Filiasi
Acs Vedita Colonesti Ms 
11/10 14:00
FT 
 Sakhalin
Strogino Moscow 
11/10 19:00
FT 
 Znamya Noginsk
Sokol 
11/10 22:00
 
 Saturn
FK Kaluga 
11/10 19:30
FT 
 Makhachkala
Chernomorets Novorossiysk 
11/10 21:00
FT 
 Mashuk-KMV
Krasnodar 3 
11/10 22:00
FT 
1 Druzhba Maykop
SKA Rostov 
11/10 22:00
FT 
 Urozhay Krasnodar
FK Biolog 
12/10 00:00
 
 Ryazan Womens
Kubanochka Krasnodar Womens 
11/10 21:00
FT 
 Radnicki Sremska Mitrovica
Trajal Krusevac 
11/10 21:00
FT 
1 Sloga Kraljevo
Buducnost Dobanovci 
11/10 21:00
FT 
 Dinamo Vranje
Zeleznicar Pancevo 
11/10 16:00
FT 
 Partizan Belgrade U19
Radnicki Beograd U19 
11/10 17:00
FT 
 Napredak U19
Radnicki Nis U19 
11/10 17:00
FT 
 Ofk Belgrade U19
Vojvodina U19 
11/10 18:00
FT 
 Brodarac U19
Radnicki 1923 U19 
11/10 20:30
FT 
 Belusa
Povazska Bystrica 
11/10 20:30
FT 
1 Liptovska Stiavnica
Rimavska Sobota 
11/10 17:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Dac Dunajska Streda U19 
11/10 19:00
FT 
 Domzale U19
Olimpija Ljubljana U19 
11/10 17:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Athletic Club Bibao Womens 
11/10 18:00
FT 
1 Madrid Cff Womens
Rcd Espanyol Womens 1
11/10 18:00
 
 Deportivo La Coruna Womens
Real Sociedad Womens 
11/10 18:00
FT 
 Barcelona Womens
Cdef Logrono Womens 
11/10 18:00
FT 
 Fuenlabrada
CD Castellon 
11/10 18:00
FT 
2 CD Lugo
Mallorca 
11/10 22:00
FT 
 Malaga
Las Palmas 1
11/10 22:00
FT 
 Leganes
Girona 
12/10 00:00
FT 
 Zaragoza
Albacete 
12/10 00:30
FT 
 SD Ponferradina
Futbol Club Cartagena 
12/10 03:00
FT 
 Real Oviedo
Sporting de Gijon 
11/10 17:30
AET 
 Platges De Calvia
Intercity 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [4-1],
11/10 18:00
AET 
 Las Rozas
Salmantino 3
90min [1-1], 120min [3-1],
11/10 18:00
AET 
 Tenisca
Racing de Ferrol 
90min [2-2], 120min [3-2],
11/10 18:00
FT 
 Rapido de Bouzas
UD Melilla 
11/10 18:00
FT 
 Mostoles
Unionistas De Salamanca 1
11/10 23:00
FT 
 Torredonjimeno
Recreativo Huelva 
12/10 00:00
FT 
 Moralo Cp
UCAM Murcia 
11/10 19:00
FT 
 Vaxjo Womens
Pitea If Womens 
11/10 21:00
FT 
 Rosengard Womens
Kristianstads Dff Womens 
11/10 21:00
FT 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Ik Uppsala Womens 
11/10 21:00
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Linkopings Fc Womens 
11/10 22:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Djurgardens Womens 
11/10 19:00
FT 
 IF Sylvia
Brommapojkarna 
11/10 20:00
FT 
 Ik Frej Taby
Sollentuna United FF 
11/10 20:00
FT 
 Sandvikens IF
Ifk Berga 
11/10 20:00
FT 
 Karlstad BK
Haninge 
11/10 21:00
Postp. 
 Vasalunds IF
IFK Lulea 
11/10 22:00
 
 Tegs Sk
Gefle IF 
11/10 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Taby 
11/10 19:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Assyriska Turab Ik Jkp 
11/10 20:00
FT 
 Eskilsminne IF
Landskrona BoIS 
11/10 20:00
FT 
 Motala AIF
Lindome GIF 
11/10 21:00
FT 
 Torns IF
Trollhattan 
11/10 21:00
FT 
 Fc Linkoping City
Tvaakers IF 
11/10 22:00
FT 
 Skovde AIK
Lunds BK 
11/10 20:00
FT 
 Kungsangens If
Enskede Ik 1
11/10 19:00
FT 
 IFK Ostersund
Pitea If 
11/10 20:00
FT 
 Arameisk-syrianska If
Kumla 1
11/10 20:00
FT 
 Ksf Prespa Birlik
Ullared 
11/10 20:30
FT 
 Vasteras
GIF Sundsvall 
11/10 23:30
FT 
 Norrby IF
Osters IF 
11/10 18:00
FT 
 Moron Bk Womens
Jitex Bk Womens 
11/10 20:00
FT 
2 Munsingen
Bellinzona 
11/10 16:00
FT 
 Tatung
Ntupes 
11/10 16:00
FT 
 Ming Chuan University
Hang Yuen 
11/10 16:00
FT 
 Tainan City
Taichung Futuro 
11/10 18:00
FT 
 Taiwan Power Company
Taicheng Lions 
11/10 19:30
FT 
 Arhavispor
Catalca Spor 
11/10 20:30
FT 
 Karsiyaka
Elazig Belediyespor 
11/10 17:00
FT 
 Dynamo Kyiv U19
Kolos Kovalyovka U19 
11/10 21:15
FT 
 Liverpool P
Boston River 
12/10 02:30
FT 
 Defensor
Cerro Largo 
12/10 02:30
FT 
1 Danubio FC
Ca Rentistas 
12/10 02:30
FT 
 Nacional Montevideo
Deportivo Maldonado 1
12/10 02:30
FT 
 Plaza Colonia
Torque 1
12/10 04:00
FT 
 Forward Madison
Omaha 
11/10 18:00
FT 
 Sông Lam Nghệ An
Quảng Nam FC 
11/10 18:00
FT 
 Cerdanyola del Valles
Ue Castelldefels 
11/10 18:00
FT 
 Real Aviles
Ei San Martin 
11/10 18:00
FT 
 Cd Montijo
Jerez 
11/10 20:10
FT 
1 Pwd De Bamenda
Renaissance Ngoumou 
11/10 20:30
FT 
 Malawi
Zimbabwe 
11/10 21:00
FT 
1 Tanzania
Burundi 
11/10 21:00
FT 
 South Africa
Zambia 
11/10 22:00
FT 
 Libya
Comoros 
11/10 23:00
FT 
 Gabon
Benin 
11/10 23:00
 
 Arcos
Xerez CD 
11/10 23:00
FT 
 Igualada
L'Hospitalet 
12/10 00:00
Postp. 
 Cd Pozoblanco
Cd Azuaga 
12/10 00:00
FT 
1 Don Benito
Manchego Ciudad 1
12/10 00:00
FT 
 Racing de Santander
SD Amorebieta 
12/10 00:00
FT 
 UD Badajoz
Cordoba 
12/10 01:00
FT 
 Ad Cofutpa
Santa Ana 1
12/10 02:45
FT 
 Foggia
Potenza