Live3s Logo

LiveScore 10 Oct 2020

10/10 21:00
FT 
 Montenegro
Azerbaijan 
10/10 21:00
FT 
 Luxembourg
Cyprus 
11/10 00:00
FT 
 Faroe Islands
Latvia 
11/10 00:00
FT 
 Liechtenstein
Gibraltar 
11/10 02:45
FT 
 Spain
Switzerland 
11/10 02:45
FT 
 Ukraine
Germany 
11/10 02:45
FT 
 Andorra
Malta 
11/10 06:00
FT 
 Atlanta United
New York Red Bulls 
11/10 07:00
Postp. 
 Colorado Rapids
LA Galaxy 
11/10 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Real Salt Lake 
10/10 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 
10/10 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Cerezo Osaka 
10/10 13:00
FT 
 Tokyo
Gamba Osaka 
10/10 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Shonan Bellmare 
10/10 14:00
FT 
1 Kashiwa Reysol
Vissel Kobe 
10/10 15:00
FT 
 Kashima Antlers
Yokohama 
10/10 15:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Oita Trinita 
10/10 17:00
FT 
 Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds 
10/10 17:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Vegalta Sendai 
10/10 16:00
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Sydney Olympic 
11/10 12:00
FT 
 South Coast Wolves
Manly United 
11/10 09:30
FT 
 Wollongong Wolves U20
Manly United U20 
11/10 10:00
FT 
 Rockdale City Suns U20
North Shore Mariners U20 
10/10 16:30
FT 
 Peninsula Power
Gold Coast United 
10/10 16:30
FT 
 Brisbane Strikers
Capalaba 
10/10 17:00
FT 
 Moreton Bay United
Gold Coast Knights 
10/10 14:15
FT 
 Seaford Rangers Reserve
West Torrens Birkalla 2 
10/10 15:30
FT 
 Kingborough Lions
South Hobart 
10/10 16:00
FT 
 Acacia Ridge
The Gap Bpl 
10/10 12:00
FT 
 Croydon Kings
Para Hills Knights 
10/10 12:30
FT 
 Cumberland United
Adelaide City 
10/10 16:30
 
 Adelaide Olympic
North Eastern Metrostars 
10/10 20:00
FT 
 Stadlau
First Vienna 
10/10 21:30
FT 
 Admira Villach
Sv Union Lind 
10/10 22:00
FT 
 Lustenau
Blau Weiss Feldkirch 
10/10 22:30
 
 Natters
Union Innsbruck 
10/10 21:00
FT 
1 Wolfsberger Ac Amateur
Santa Ana 
10/10 19:00
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Kommunalnik Slonim 
10/10 19:00
FT 
 Neman Grodno Womens
Botsor Brest Womens 
10/10 23:00
FT 
 Rochefort
Jeunesse Molenbeek 
11/10 01:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Sparta Petegem 
11/10 01:30
AET 
 Thes Sport
Kmsk Deinze 
90min [1-1], 120min [3-1],
11/10 02:00
FT 
 Ksc City Pirates
Rupel Boom 1
10/10 19:00
FT 
 Transport United
Thimphu City 
11/10 04:00
FT 
 Vasco da Gama
Flamengo 
11/10 06:00
FT 
 Coritiba (PR)
Fortaleza 
11/10 06:00
FT 
 Palmeiras
Sao Paulo 
11/10 08:00
FT 
 Atletico-MG
Goias 
10/10 22:00
FT 
1 Juventude Rs
Brasil De Pelotas Rs 
11/10 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Avai 
11/10 03:30
 
 Guarani
CRB (AL) 
11/10 05:30
FT 
 CSA Alagoas AL
Parana 
10/10 22:00
FT 
 Deportes Iquique
Audax Italiano 
11/10 00:30
FT 
 Huachipato
Csd Antofagasta 
11/10 03:00
FT 
 Everton CD
Santiago Wanderers 
11/10 05:30
FT 
 Univ. Catolica
Universidad de Concepcion 
11/10 03:00
 
 Iberia Los Angeles
Lautaro De Buin 1
11/10 03:00
 
 La Equidad
Deportiva Once Caldas 
11/10 05:00
FT 
 Deportivo Pereira
Envigado 1
11/10 07:05
FT 
 Deportivo Pasto
Deportivo Cali 
10/10 22:00
 
 Fotbal Trinec
Fk Graffin Vlasim 
10/10 22:00
 
 Slavoj Vysehrad
Fk Mas Taborsko 
10/10 21:00
FT 
 HFK Olomouc
Prerov 
10/10 21:00
FT 
 Nove Sady
Valasske Mezirici 
10/10 21:00
FT 
 Havlickuv Brod
Sardice 
10/10 21:00
 
 Hranice Kunz
Brumov 
10/10 16:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Dolni Benesov 1
10/10 16:15
FT 
1 Frydek-mistek
Hlucin 1
10/10 16:15
FT 
 Banik Ostrava 2
Vyskov 
10/10 21:00
FT 
 Uhersky Brod
Slovan Rosice 
10/10 21:00
 
 Odra Petrkovice
Vrchovina 
10/10 17:00
FT 
 Viktoria Plzen U19
Synot Slovacko U19 
10/10 19:15
AET 
 Pribram U19
Banik Ostrava u19 
90min [3-3], 120min [3-4],
10/10 19:30
AET 
 Zlin U19
Hradec Kralove u19 
90min [0-0], Penalty [4-5],
10/10 19:30
FT 
 Vsk Arhus
Jammerbugt 
10/10 20:00
FT 
 Dalum
Holstebro Bk 
10/10 20:00
FT 
 Middelfart
B93 Copenhagen 
10/10 21:00
FT 
 BK Frem
Brabrand IF 1
10/10 19:30
FT 
 Kfum Roskilde
Bronshoj 
10/10 21:00
FT 
 Nykobing Falster
Fa 2000 
10/10 19:00
FT 
 Otterup
IF Skjold Birkerod 
10/10 19:00
FT 
 Oks
Varde IF 
10/10 22:00
FT 
 Horsens Freja
Hedensted BK 
10/10 19:00
FT 
 Silkeborg If U19
Lyngby U19 
11/10 02:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
Misr Elmaqasah 
10/10 22:00
FT 
 Chesterfield
Woking 
10/10 22:00
FT 
 Notts County
Barnet 
10/10 22:00
FT 
 Maidenhead United
Hartlepool United FC 
10/10 22:00
FT 
 Yeovil Town
Wrexham 
10/10 22:00
FT 
 Stockport County
Dover Athletic 
10/10 22:00
FT 
 Bromley
Torquay United 
10/10 22:00
FT 
 Solihull Moors
Kings Lynn 
10/10 22:00
FT 
 Weymouth
Sutton United 
10/10 22:00
FT 
 Eastleigh
Altrincham 
11/10 00:20
FT 
 Dagenham and Redbridge
Wealdstone 
10/10 22:00
FT 
 Gateshead
AFC Fylde 
10/10 22:00
 
 Chester FC
Leamington 
10/10 22:00
Postp. 
 Kettering Town
Southport FC 
10/10 22:00
 
 Alfreton Town
Spennymoor Town 
10/10 22:00
 
 Brackley Town
Curzon Ashton 
10/10 22:00
FT 
 Chorley
Gloucester City 
10/10 22:00
 
 Blyth Spartans
AFC Telford United 
10/10 22:00
 
 Darlington
Kidderminster 
10/10 22:00
FT 
1 Ebbsfleet United
Dulwich Hamlet 
10/10 22:00
FT 
 Chelmsford City
Oxford City 
10/10 22:00
 
 Tonbridge Angels
Hungerford Town 
10/10 22:00
 
 Havant and Waterlooville
Maidstone United 
10/10 22:00
FT 
 Hampton & Richmond
Dartford 
10/10 22:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Eastbourne Borough 
10/10 22:00
 
 Bath City
Billericay Town 
10/10 22:00
FT 
 Concord Rangers
St Albans City 1
10/10 22:00
FT 
 Chippenham Town
Braintree Town 
10/10 22:00
 
 Dorking
Slough Town 
10/10 20:00
FT 
 Gillingham
Oxford United 
10/10 22:00
FT 
1 Lincoln City
Bristol Rovers 
10/10 22:00
FT 
 Portsmouth
Milton Keynes Dons 
10/10 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Wigan Athletic 
10/10 22:00
FT 
 Plymouth Argyle
Burton Albion 
10/10 22:00
FT 
 Swindon
AFC Wimbledon 
10/10 22:00
FT 
 Northampton Town
Peterborough United 
10/10 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Rochdale 
10/10 22:00
Postp. 
 Doncaster Rovers
Shrewsbury Town 
10/10 22:00
FT 
 Blackpool
Ipswich 
10/10 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Crawley Town 
10/10 22:00
FT 
 Port Vale
Carlisle 
10/10 22:00
FT 
 Mansfield Town
Stevenage Borough 
10/10 22:00
FT 
 Barrow
Leyton Orient 1
10/10 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Grimsby Town 
10/10 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Morecambe 
10/10 22:00
FT 
 Southend United
Exeter City 
10/10 22:00
FT 
 Salford City
Tranmere Rovers 
10/10 22:00
FT 
 Walsall
Colchester United 
10/10 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Forest Green Rovers 
10/10 22:00
FT 
 Cambridge United
Newport County 
10/10 22:00
 
 Banbury United
Needham Market 
10/10 22:00
 
 Alvechurch
Tamworth 
10/10 22:00
 
 Royston Town
Stourbridge 
10/10 22:00
FT 
 Redditch United
Biggleswade Town 
10/10 22:00
FT 
 Hitchin Town
Leiston 
10/10 22:00
FT 
 Hednesford Town
Stratford Town 
10/10 22:00
FT 
 Rushall Olympic
Coalville 
10/10 22:00
FT 
 Peterborough Sports
Barwell 
10/10 22:00
FT 
 Kings Langley
Lowestoft Town 
10/10 22:00
FT 
 Bromsgrove Sporting
Rushden&Diamonds 
10/10 22:00
FT 
 Beaconsfield Sycob
Hayes&Yeading 
10/10 22:00
 
 Farnborough Town
Taunton Town 
10/10 22:00
FT 
 Dorchester Town
Tiverton Town 
10/10 22:00
FT 
 Hendon
Hartley Wintney 
10/10 22:00
FT 
 Metropolitan Police
Gosport Borough 
10/10 22:00
 
 Chesham United
Swindon Supermarine 
10/10 22:00
FT 
 Harrow Borough
Weston Super Mare 
10/10 22:00
FT 
 Salisbury City
Poole Town 
10/10 22:00
FT 
 Truro City
Yate Town 
11/10 11:00
 
 Lautoka
Labasa 
10/10 19:00
FT 
 Y Ilves Womens
Tps Turku Womens 
10/10 19:00
FT 
 Tips Womens
Jyvaskylan Pallokerho Women's 
10/10 19:00
FT 
 Pallokerho 35 Womens
Honka Womens 
10/10 21:00
FT 
1 Pk 35 Womens
Kups Womens 
10/10 19:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Grifk 1
10/10 20:00
FT 
 Tampere
Ps 44 Valkeakoski 
10/10 20:00
FT 
 LPS Helsinki
Poxyt 
10/10 20:00
FT 
 Espa
Pohu 
10/10 20:00
FT 
 Nups
Tikka 
10/10 19:00
FT 
 Kpv
Ac Kajaani 
10/10 19:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Mp Mikkeli 
10/10 19:00
FT 
 AC Oulu
Musa 
10/10 22:00
FT 
 Mypa
Gnistan 
10/10 20:00
FT 
 Munchen 1860
VfB Lubeck 
10/10 20:00
FT 
 Dynamo Dresden
1. Magdeburg 
10/10 20:00
FT 
1 Uerdingen
Bayern Munich (am) 
10/10 20:00
FT 
 Kaiserslautern
SV Waldhof Mannheim 
10/10 20:00
FT 
 Te Cu Kukuh Atta Seip
SV Wehen Wiesbaden 
10/10 20:00
FT 
 Sc Verl
Hansa Rostock 1
10/10 19:00
FT 
 Tus Dassendorf
Tsv Buchholz 08 
10/10 20:00
FT 
 Eintracht Trier
TuS Koblenz 
10/10 20:00
FT 
 Meiendorfer Sv
Hamm United 
10/10 20:00
FT 
 Goppinger Sv
Sv Oberachern 1
10/10 20:00
FT 
 Vfl Lohbrugge
Suderelbe 
10/10 20:00
FT 
 Germania Schoneiche
Fsv Luckenwalde 
10/10 21:00
FT 
 Viktoria Griesheim
Hunfelder Sv 
10/10 21:00
FT 
 Rot Weiss Hadamar
Bad Vilbel 
10/10 21:30
 
 Villingen
Tsg Backnang 
10/10 21:30
FT 
 Fsv 08 Bissingen
Rielasingen Arlen 
10/10 21:30
 
 Neckarsulmer Sport-Union
Dorfmerkingen 
10/10 22:00
FT 
 Sv Ramlingen Ehlershausen
Svg Gottingen 07 
10/10 19:00
 
 Wolfsburg Am
Hannover 96 Am 
10/10 19:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Holstein Kiel 2 
10/10 20:00
FT 
 VfR Aalen
Tsv Schott Mainz 
10/10 20:00
FT 
 Bahlinger SC
Giessen 1
10/10 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Pirmasens 
10/10 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
Ksv Hessen Kassel 
10/10 20:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
Sc Freiburg Am 
10/10 20:00
FT 
 Astoria Walldorf
Eintracht Stadtallendorf 
10/10 20:00
 
 TSV Alemannia Aachen
RW Oberhausen 
10/10 20:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
SV Straelen 
10/10 20:00
FT 
 Dortmund(am)
Wegberg Beeck 
10/10 20:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
SC Wiedenbruck 
10/10 20:00
FT 
 Fortuna Koln
RW Essen 
10/10 20:00
 
1 SV Lippstadt
Bonner sc 1
10/10 20:00
FT 
 Preuben Munster
Sportfreunde Lotte 
10/10 21:30
 
 Schalke 04 II
Wuppertaler Sv 
11/10 06:00
FT 
 Deportivo Mixco
Deportivo Mictlan 
11/10 07:00
FT 
 Real De Minas
Platense 
11/10 09:00
FT 
 CD Vida
Marathon 1
11/10 09:00
FT 
1 CD Olimpia
Lobos Upnfm 3
10/10 17:00
FT 
 Puskas Academy 2
Veszprem 
10/10 21:00
FT 
 Bkv Elore
Tatabanya 
10/10 21:00
FT 
 Rco Agde
Iiikeruleti Tue 1
10/10 21:00
FT 
 Balatonfuredi
Nagyatadi 
10/10 21:00
FT 
 Mte Mosonmagyarovar
Thse Szabadkikoto 
10/10 21:00
FT 
 Taksony Se
Esmtk 
10/10 21:00
FT 
1 Monori Se
Rakosmenti Ksk 
10/10 22:00
FT 
 Shamrock Rovers ii
Bray Wanderers 
11/10 00:00
FT 
 Waterford United
Shelbourne 
10/10 21:00
FT 
 Empoli Womens
Ac Milan Womens 
11/10 02:00
FT 
 Pessah Lo Fano
Mantova C5 Futsal 
10/10 13:00
FT 
 Omiya Ardija
Tochigi SC 
10/10 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Renofa Yamaguchi 
10/10 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Ryukyu 
10/10 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Albirex Niigata 
10/10 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Ehime 
10/10 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Thespa Kusatsu Gunma 
10/10 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Jubilo Iwata 
10/10 14:00
FT 
 Ventforet Kofu
Avispa Fukuoka 
10/10 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Mito Hollyhock 
11/10 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Imabari FC 
11/10 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Gainare Tottori 
11/10 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Roasso Kumamoto 
11/10 12:00
FT 
 Yokohama Scc
SC Sagamihara 
11/10 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Azul Claro Numazu 
10/10 12:00
FT 
 Ehime (w)
Cerezo Osaka Sakai (w) 
11/10 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
11/10 12:00
 
 Beleza (w)
Urawa Reds (w) 
11/10 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Vegalta Sendai (w) 
11/10 12:00
 
 Yamato Sylphid Womens
As Elfen Sayama (w) 
11/10 00:30
 
1 Al Salt
Al Aqaba Sc 
10/10 12:30
 
 Gyeongnam
Anyang 
10/10 15:00
 
 Daejeon Citizen
Suwon 
10/10 19:00
FT 
1 Fk Dinamo Riga
Fk Smiltene Bjss 1
10/10 22:00
FT 
 Banga Gargzdai
Suduva 1
10/10 21:00
FT 
 Selangor PB
Felda United FC 
10/10 21:00
FT 
 Misc Mifa
PDRM 
10/10 21:00
FT 
 Melaka FC
Johor 
11/10 08:00
 
 Tigres Womens
Club America Womens 1
11/10 10:05
FT 
 Tampico Madero
Correcaminos Uat 
10/10 22:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Difaa Hassani Jdidi 
11/10 00:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
IRT Itihad de Tanger 
11/10 02:00
FT 
 Renaissance Zmamra
Raja de Beni Mellal 
11/10 02:00
FT 
1 Maghrib Association Tetouan
OCK Olympique de Khouribga 
10/10 22:30
FT 
 MVV Maastricht
Go Ahead Eagles 
11/10 00:45
FT 
 Almere City FC
Roda JC Kerkrade 
11/10 03:00
FT 
 Telstar
Oss 
10/10 21:30
FT 
 Jerv
Raufoss 
11/10 00:00
FT 
 Dep. San Martin
Sport Boys 
11/10 02:15
FT 
1 Academia Deportiva Cantolao
Alianza Lima 
11/10 04:00
FT 
 Atletico Grau
Real Garcilaso 
11/10 04:30
FT 
 Universitario de Deportes
Em Deportivo Binacional 
10/10 18:40
FT 
 Arka Gdynia
LKS Lodz 
10/10 23:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Resovia Rzeszow 
11/10 00:00
FT 
1 Belchatow
Zaglebie Sosnowiec 
10/10 21:00
FT 
 Skra Czestochowa
Sokol Ostroda 
10/10 21:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Hutnik Krakow 
11/10 00:00
FT 
 Wigry Suwalki
Motor Lublin 
11/10 00:00
FT 
1 Olimpia Grudziadz
Gornik Polkowice 
11/10 00:15
FT 
 Kp Calisia Kalisz
Bytovia Bytow 
10/10 18:00
FT 
 Hetman Zamosc
Jutrzenka Giebultow 
10/10 20:00
FT 
1 Mlks Znicz Biala Piska
Ursus Warszawa 
10/10 21:00
FT 
 Wisla Pulawy
Sokol Sieniawa 
10/10 21:30
FT 
 Podhale Nowy
Korona Ii Kielce 
11/10 01:30
FT 
 Baltyk Gdynia
Chemik Police 
10/10 16:15
FT 
 Uks Lodz Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
10/10 21:00
AET 
 Caldas
Sporting Covilha 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5],
10/10 22:00
FT 
1 Montemor
Feirense 
10/10 23:00
FT 
 Esp. Lagos
Penafiel 1
10/10 23:00
FT 
 Gd Fontinhas
CD Mafra 
10/10 16:00
FT 
 Unirea 2004 Slobozia
Ripensia Timisoara 
10/10 16:00
 
1 Metaloglobus
Scolar Resita 
10/10 21:45
 
 Concordia Chiajna
CS Mioveni 1
11/10 01:45
FT 
 Universitatea Craiova
Rapid Bucuresti 
10/10 21:00
FT 
 FK Zvezda Ryazan
FK Khimik Novomoskovsk 
10/10 19:30
FT 
 Cove Rangers
Hibernian 
10/10 22:00
FT 
 Livingston
Alloa Athletic 
10/10 22:00
FT 
 Partick Thistle
Queens Park 
10/10 22:00
AET 
 Edinburgh City
Stenhousemuir 
90min [2-2], Penalty [2-4],
10/10 22:00
FT 
 Clyde
Dumbarton 1
10/10 22:00
FT 
 Hamilton
Ayr Utd 
10/10 22:00
FT 
 Cowdenbeath
Hearts 
10/10 22:00
FT 
 Dundee United
Peterhead 
10/10 22:00
 
 St. Johnstone
Brechin City 
10/10 22:00
AET 
 Annan Athletic
Stranraer 
90min [1-1], Penalty [4-5],
10/10 22:00
FT 
 Arbroath
Montrose 
10/10 22:00
 
1 Elgin City
Stirling Albion 
10/10 22:00
AET 
 Queen of the South
St. Mirren 
90min [2-2], Penalty [2-4],
10/10 22:00
FT 
 Raith Rovers
East Fife 
10/10 22:00
FT 
 Brora Rangers
Dundee 
10/10 20:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Zarkovo 
10/10 21:00
FT 
 Kabel Novi Sad
Borac Cacak 
10/10 21:00
 
 Radnicki Pirot
Zemun 
10/10 19:00
FT 
1 Vozdovac U19
Mladost Lucani U19 
10/10 20:50
FT 
 Tsc Backa Topola U19
Cukaricki U19 
10/10 21:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica
Partizan Bardejov 1
10/10 21:00
 
 Poprad
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
10/10 21:00
FT 
 Slavoj Trebisov
Artmedia Petrzalka 
11/10 00:00
FT 
 Mfk Skalica
MFK Kosice 1
10/10 17:00
FT 
 Scp Ruzomberoku19
Zeleziarne Podbrezova U19 
10/10 17:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Trencin U19 
10/10 21:00
FT 
 Aluminij U19
Nd Gorica U19 
10/10 17:30
FT 
 Levante Ud Womens
Eibar Womens 
10/10 18:00
FT 
1 Real Betis Womens
Santa Teresa Cd Womens 
10/10 18:30
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Granadilla Tenerife Womens 
10/10 19:00
FT 
 Sabadell
CD Mirandes 
10/10 22:00
FT 
 Espanyol
Alcorcon 
10/10 22:00
FT 
 UD Logrones
Almeria 
11/10 00:30
FT 
 Tenerife
Rayo Vallecano 
10/10 18:00
FT 
 Cd Ebro
Gimnastic Tarragona 
10/10 23:00
FT 
 Union Langreo
Beti Kozkor Ke 
10/10 23:00
FT 
 Leioa
Caudal 
11/10 00:00
AET 
 Murcia
Cs Puertollano 
90min [0-0], 120min [0-1],
11/10 00:00
FT 
 Villarrubia
Cd Utrera 
11/10 00:00
FT 
1 Sd Balmaseda
Barakaldo CF 
10/10 19:00
FT 
 Orebro Syrianska If
Nykopings BIS 1
10/10 20:00
FT 
 Karlskrona
Utsiktens BK 
10/10 18:00
FT 
 Stenungsunds If
Grebbestads If 
10/10 20:00
FT 
 Ik Gauthiod
IK Oddevold 
10/10 20:00
 
 Vargarda Ik
Vanersborg 
10/10 20:00
FT 
 Ifk Amal
Savedalens IF 
10/10 20:00
FT 
 Nordvarmland Ff
Karlstad Bk 2 
10/10 22:00
FT 
 Lidkopings
Tidaholms 
10/10 20:30
FT 
 Ifk Stocksund
Karlbergs BK 
10/10 21:00
FT 
2 Stockholm Internazionale
Skiljebo SK 
10/10 21:00
FT 
 Gamla Upsala
Fagersta Sodra Ik 
10/10 22:00
FT 
 Ifk Osterakers
Hudiksvalls Forenade FF 
10/10 22:00
FT 
 Fanna Bk
Kvarnsvedens IK 
10/10 23:00
FT 
 Ifk Lidingo
Enkoping 
10/10 19:00
FT 
 Moron Bk
Bodens BK 
10/10 19:30
FT 
 Umea Academy
Stöde If 
10/10 20:00
FT 
 Sandviks Ik
Ifk Umea 
10/10 20:00
FT 
 Husqvarna FF
Dalstorps If 
10/10 20:00
FT 
 Nosaby If
Kristianstads FF 
10/10 20:00
FT 
 Ifo Bromolla If
Hassleholms If 
10/10 20:00
FT 
 Ik Tord
Almeboda/linneryd 
10/10 20:00
FT 
 Asarums If Fk
Osterlen Ff 
10/10 20:00
FT 
 IFK Hassleholm
Ifk Karlshamn 
10/10 19:00
FT 
 Vastra Frolunda
Bunkeflo IF 1
10/10 20:00
FT 
 IS Halmia
Ifk Malmo 
10/10 20:00
FT 
 Onsala Bk
Eslovs Bk 
10/10 22:00
FT 
 Assyriska Bk
Rosengard 1
10/10 22:00
FT 
 Angelholms FF
Vinbergs If 
10/10 19:00
FT 
 Trelleborgs FF
Akropolis IF 
10/10 21:00
FT 
 Umea FC
Jonkopings Sodra IF 
10/10 23:30
FT 
 GAIS
Halmstads 
10/10 23:30
FT 
 IK Brage
Degerfors IF 
10/10 23:30
FT 
 Dalkurd Ff
Ljungskile SK 
10/10 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Bangkok United 1
10/10 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Buriram United 
10/10 19:00
FT 
 Usakspor
Amedspor 
10/10 19:30
FT 
 Gumushanespor
Ergene Velimese 1
10/10 19:30
FT 
 Hekimoglu Trabzon
Erzincanspor 
10/10 20:00
FT 
 Zonguldak
Ankara Demirspor 
10/10 20:30
 
 Manisa Bb Spor
Inegolspor 1
10/10 20:30
 
 Sariyer
Nigde Belediyespor 
10/10 19:30
FT 
 Elazigspor
Turgutluspor 
10/10 19:30
FT 
 Pazarspor
Belediye Vanspor 
10/10 19:30
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Serik Belediyespor 
10/10 20:00
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Anadolu Selcukluspor 1
10/10 20:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Tarsus Idman Yurdu 
10/10 20:30
FT 
 Pendikspor
Etimesgut Belediye Spor 
10/10 20:30
FT 
 Sakaryaspor
Kirklarelispor 
10/10 19:30
FT 
 Sagadam
Altyn Asyr 
10/10 20:00
FT 
 Kopetdag Asgabat
Nebitci 
10/10 23:30
FT 
1 Club Atletico Progreso
Ca River Plate 
11/10 02:30
FT 
 Centro Atletico Fenix
CA Penarol 1
11/10 07:30
FT 
 Cerro Montevideo
Wanderers FC 
10/10 21:15
FT 
 Potencia
Platense 
10/10 20:00
FT 
1 Central Espanol U19
Boston River U19 
11/10 08:00
FT 
 Ol Reign Womens
Portland Thorns Fc Womens 
11/10 03:00
Postp. 
 Orlando City u23
Chattanooga Red Wolves 
11/10 08:30
FT 
 North Texas Sc
Richmond Kickers 
11/10 10:30
 
 Tucson
Greenville Triumph 
11/10 07:00
FT 
 Hartford Athletic
Stlouis Lions 
11/10 07:30
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Birmingham Legion 
11/10 07:30
 
 Louisville City
Pittsburgh Riverhounds 
11/10 09:00
AET 
 San Antonio
New Mexico United 
90min [0-0], 120min [0-1],
11/10 09:30
AET 
 El Paso Locomotive
Tulsa Roughnecks 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2],
11/10 10:30
AET 
 Phoenix Rising
Sacramento Republic 
90min [0-0], 120min [1-0],
10/10 18:00
FT 
 Đà Nẵng FC
Hải Phòng FC 
10/10 18:00
FT 
1 Thanh Hóa FC
Nam Định FC 
10/10 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Becamex Bình Dương 
10/10 20:15
FT 
 Hà Nội FC
Tp Hồ Chí Minh FC 
10/10 16:55
 
 Phong Phu Ha Nam Womens
Son La Womens 
10/10 19:20
 
 Hanoi womens
HCMC 1 womens 
10/10 19:30
FT 
 TNG Thai Nguyen Womens
Than KSVN womens 
10/10 17:00
FT 
 JD Somorrostro
Ad Siete Villas 
10/10 17:30
FT 
 Sd Navarro
Cd Covadonga 
10/10 18:30
FT 
 UD Marbella
Cd Linares Deportivo 
10/10 19:00
FT 
 Karadjordje Topola
Indjija 
10/10 21:00
FT 
 Ankaragucu
Sivasspor 
10/10 21:00
FT 
 Erzurum BB
Trabzonspor 
10/10 22:10
FT 
 Cameroon
South Sudan 
10/10 22:30
FT 
 Asteras Tripolis
Apollon Smirnis 
10/10 23:00
FT 
 Cd Cayon
Uc Cartes 
10/10 23:00
FT 
 Ud Poblense
Mallorca 2 
10/10 23:00
FT 
 NK Maribor
Sturm Graz 
11/10 00:00
FT 
 Real Avila CF
Cd Torrijos 1
11/10 00:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Real Betis B 
11/10 01:00
 
 Niger
Chad 
11/10 01:00
FT 
 Alcoyano
Yeclano Deportivo 
11/10 02:00
FT 
 CD Olimpic Xativa
UD Alzira 1
11/10 02:15
FT 
 Ue Sants
Ue Vilassar De Mar 
11/10 06:00
FT 
 Honduras
Nicaragua 1
11/10 10:00
FT 
 Costa Rica
Panama