Live3s Logo

LiveScore 08 Oct 2020

09/10 00:00
FT 
 Georgia
Belarus 
09/10 02:45
FT 
 Bulgaria
Hungary 
09/10 02:45
FT 
 Macedonia
Kosovo 
09/10 02:45
AET 
 Scotland
Israel 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-3],
09/10 02:45
AET 
 Norway
Serbia 
90min [1-1], 120min [1-2],
09/10 02:45
FT 
 Iceland
Romania 
09/10 02:45
AET 
 Slovakia
Ireland Republic 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2],
09/10 06:30
FT 
 Paraguay
Peru 
09/10 06:45
FT 
 Uruguay
Chile 
09/10 08:30
FT 
 Argentina
Ecuador 
08/10 19:00
FT 
2 Kazakhstan U21
North Macedonia U21 
08/10 22:30
FT 
 Slovakia U21
Azerbaijan U21 
08/10 23:30
FT 
 Lithuania U21
Greece U21 
09/10 00:00
FT 
 Croatia U21
San Marino U21 
09/10 00:00
FT 
1 Montenegro U21
Israel U21 1
09/10 02:00
FT 
 Netherlands U21
Gibraltar U21 
09/10 03:00
FT 
 France U21
Liechtenstein U21 
08/10 17:30
FT 
 Eastern Suburbs
Brisbane City SC 
08/10 17:00
FT 
 Paro
Ugyen Academy 
08/10 21:00
FT 
 Madureira Youth
Nova Iguacu U20 
09/10 02:00
FT 
 Vasco Da Gama Youth
Bangu U20 
09/10 06:00
FT 
 Atletico Paranaense
Ceara 
09/10 08:00
FT 
1 Bragantino SP
Internacional RS 
09/10 05:30
FT 
 Cruzeiro
Sampaio Correa (MA) 
08/10 16:30
AET 
 Prey Veng
National Dm 1
90min [4-3], Penalty [5-4],
08/10 19:00
AET 
 Visakha
Boeung Ket Rubber Field 
90min [3-3], Penalty [4-3],
09/10 00:30
 
 Rangers Talca
Huadiwei Sub 
09/10 00:30
 
 Melipilla
Puerto Montt 1
09/10 02:00
FT 
 San Marcos De Arica
Deportes Santa Cruz 
08/10 22:00
FT 
 O Higgins
Cobresal 
09/10 03:00
FT 
 Aguilas Doradas
Patriotas 
09/10 07:05
FT 
 Boyaca Chico
CD Jaguares 
09/10 09:10
 
 Dep.Independiente Medellin
Cucuta 1
09/10 00:00
FT 
 Deportes Quindio
Leones 1
09/10 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Barranquilla 
09/10 04:00
FT 
2 Orsomarso
Fortaleza 1
09/10 04:00
FT 
 Valledupar
Atletico Clube Purtugal 
09/10 05:00
FT 
 Union Magdalena
Atletico Huila 
08/10 20:00
FT 
 Digenis Morphou
Onisilos Sotiras 
08/10 21:30
AET 
 Chrudim
Mlada Boleslav 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7],
09/10 01:00
FT 
 Koge Nord
Rishoj 
08/10 22:30
FT 
 Grassrodderne
Nordsjaelland 
09/10 00:45
FT 
 Esbjerg FB
Silkeborg IF 
08/10 21:00
FT 
 Pharco
Abo Qair Semads 
08/10 21:00
FT 
 Dekernes
Baladiyet El Mahallah 
08/10 23:30
FT 
 Aswan
Haras El Hedoud 
09/10 02:00
FT 
 El Zamalek
Wadi Degla SC 
09/10 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Tartu JK Tammeka 
09/10 00:00
FT 
1 Vandra Jk Vaprus
Kohtla Jarve Jk Jarve 
09/10 00:30
 
 Elva
Flora Tallinn 2 1
09/10 00:00
FT 
1 Jk Tallinna Kalev 2
Paide Linnameeskond 2 
08/10 23:00
FT 
 Maardu Linnameeskond 2
Ajax Lasnamae 
08/10 13:00
FT 
 Suva
Lautoka 
08/10 15:00
 
 Labasa
Ba 
08/10 23:30
 
 Jyvaskyla JK
Sc Kufu-98 
08/10 23:30
 
 KuPS
HIFK 
09/10 01:00
FT 
 Kray
Turu Dusseldorf 
09/10 01:30
FT 
 Waldgirmes
Turk Gucu Friedberg 
09/10 02:45
FT 
 Ravenna
Vis Pesaro 1
09/10 02:45
FT 
 Perugia
Cesena 
09/10 02:45
FT 
 Gubbio
Arezzo 
08/10 15:30
 
 Chungbuk Sportstoto womens
Hwacheon Kspo Womens 
08/10 17:00
FT 
 Seoul Amazones womens
Suwon Fcm womens 
08/10 17:00
 
 Hyundai Steel Redangels womens
Busan Sangmu womens 
08/10 17:00
 
 Changnyeong Womens
Gyeongju Womens 
09/10 06:00
 
 Saint Louis Athletica Womens
Unam Pumas Womens 
09/10 00:00
FT 
 Sparta Sarpsborg U19
Stabaek U19 
09/10 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Sporting Cristal 
08/10 22:00
FT 
 Academico Viseu
Academica Coimbra 
08/10 19:30
FT 
 Filiasi
Pandurii 1
08/10 22:30
FT 
 Unirea Dej
Universitaea Cluj 
08/10 18:00
FT 
 FK Tyumen
Kamaz 
08/10 19:00
 
 Lada Sok Dimitrovgrad
Nosta Novotroitsk 
08/10 21:00
FT 
 Lada Togliatti
Orenburg 2 
08/10 21:30
FT 
 Zvezda Perm
Zenit-Izhevsk 
08/10 21:05
FT 
 Al Ahli Jeddah Youth
Al Fath Youths 
08/10 21:05
FT 
 Al Ittihad Youths
Al Feiha 
08/10 21:00
FT 
 Gottne If
IFK Norrkoping 
08/10 22:00
FT 
 If Lodde
Orgryte 
09/10 01:00
FT 
1 Vanersborg
Ahlafors If 
08/10 22:30
 
 Ittihad Kalba
Al-Jazira UAE 
08/10 22:30
FT 
 Hatta
Banni Yas 
09/10 01:00
 
 Ahli Al-Fujirah
Ajman 
08/10 17:30
FT 
 Bình Định
An Giang 
08/10 18:00
FT 
 Khanh Hoa
Pho Hien 
08/10 18:00
FT 
 Ba Ria Vung Tau
Binh Phuoc 
08/10 17:10
FT 
 Alaves
Osasuna 
08/10 19:00
FT 
 Zwolle
Utrecht 
08/10 20:00
FT 
 Schalke 04
Paderborn 07 
08/10 20:00
FT 
 Mainz 05
Karlsruher 
08/10 21:00
FT 
 Uzbekistan
Iran 
08/10 21:00
FT 
 Croatia U19
Slovenia U19 
08/10 21:00
FT 
 Monchengladbach
Fortuna Dusseldorf 
08/10 23:00
 
 Togo
Libya 
08/10 23:00
FT 
 SKU Amstetten
SV Ried 
08/10 23:20
FT 
 Union Berlin
Hannover 96 
08/10 23:30
FT 
 Cd Montijo
UD Badajoz 
08/10 23:30
AET 
 Valladolid
Athletic Bilbao 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [2-4],
09/10 00:00
FT 
 South Africa
Namibia 
09/10 00:15
FT 
 Russia
Sweden 
09/10 01:00
FT 
 Dornbirn
St. Gallen 
09/10 02:15
FT 
 Zamora Barinas
Cultural Leonesa 
09/10 02:45
FT 
 Belgium
Cote d Ivoire 
09/10 03:00
FT 
 England
Wales