Live3s Logo

LiveScore 07 Oct 2020

08/10 02:00
FT 
 Kozakken Boys
Dem 
08/10 02:00
FT 
 Achilles Veen
Gemert 
08/10 02:00
AET 
 Excelsior 31
Rksv Groene Ster 
90min [2-2], 120min [2-3],
08/10 02:00
FT 
 Rijnvogels
Uitspanning Na 
08/10 07:00
FT 
 Atlanta United
Orlando City 
08/10 07:00
FT 
 New York Red Bulls
Inter Miami Cf 
08/10 07:30
FT 
 New England Revolution
Toronto 
08/10 07:30
FT 
 Columbus Crew
Montreal Impact 
08/10 07:30
FT 
 Philadelphia Union
Cincinnati 
08/10 08:00
FT 
1 Houston Dynamo
Dallas 1
08/10 08:15
FT 
 New York City
DC United 
08/10 08:30
FT 
 Sporting Kansas City
Chicago Fire 
08/10 10:00
FT 
 Seattle Sounders
Real Salt Lake 
08/10 10:30
FT 
 LA Galaxy
Portland Timbers 
08/10 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
Vancouver Whitecaps 2
07/10 18:00
FT 
 Sagan Tosu
Gamba Osaka 
07/10 21:00
FT 
 Andorra U21
England U21 
07/10 16:30
FT 
 Mt Druitt Town Rangers U20
Rockdale City Suns U20 
07/10 17:15
FT 
 Capalaba
Queensland Lions SC 
07/10 17:30
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Moreton Bay United 
07/10 23:30
FT 
 Al Ahli Bhr
Al-shabbab 
07/10 23:30
FT 
 Manama Club
Al-Muharraq 
07/10 23:30
FT 
 Al-Hadd
Busaiteen 
07/10 21:00
FT 
 Drina Zvornik
Zvi Jerzy Da 
07/10 21:00
 
 FK Zeljeznicar
Radnik Bijeljina 
08/10 02:30
FT 
 Vila Nova Go Youth
Aparecida Ec U20 
08/10 06:00
FT 
 Corinthians
Santos 
08/10 06:15
FT 
 Flamengo
Sport Recife 
08/10 06:15
FT 
 Bahia
Vasco da Gama 1
08/10 06:15
FT 
 Gremio
Coritiba (PR) 
08/10 07:30
FT 
 Sao Paulo
Atletico Clube Goianiense 
08/10 07:30
FT 
 Goias
Fluminense 
08/10 08:30
FT 
1 Fortaleza
Atletico-MG 
08/10 08:30
FT 
 Botafogo
Palmeiras 
07/10 16:30
FT 
 Kirivong Sok Sen Chey
Phnom penh 
07/10 19:00
FT 
 Svay Rieng
Nagaworld 
07/10 16:00
FT 
 Hebei Ticai Womens
Henan Huishang Womens 
08/10 05:00
FT 
 Deportivo Cali
La Equidad 
08/10 07:05
FT 
 Envigado
America de Cali 
08/10 09:10
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportivo Pasto 1
08/10 03:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Cortulua 
08/10 04:00
FT 
 Real Cartagena
Real Santander 
08/10 04:00
FT 
1 Universitario De Popayan
Bogota 
08/10 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Sporting San Jose 
07/10 21:00
FT 
 NK Croatia Sesvete
Hnk Gorica 
07/10 21:00
FT 
 Oriolik
NK Split 1
07/10 21:00
AET 
 Graficar
NK Lokomotiva Zagreb 
90min [2-2], 120min [2-3],
07/10 21:00
FT 
 Novigrad
Rudes 
07/10 21:00
AET 
 Mladost Zdralovi
NK Zagreb 
90min [0-0], 120min [0-1],
07/10 21:00
AET 
 Croatia Zmijavci
HNK Sibenik 
90min [0-0], 120min [0-2],
07/10 21:00
FT 
 Brno
Vysocina Jihlava 
07/10 22:00
FT 
 Frydek-mistek
Slovan Rosice 
07/10 17:30
 
 Brno U19
Mfk Karvina U19 
07/10 22:00
AET 
1 Allerod
AB Kobenhavn 
90min [0-0], 120min [1-2],
07/10 22:00
FT 
 Hillerod Fodbold
Odense BK 
07/10 22:00
FT 
 Aarhus Fremad
Vendsyssel 
07/10 22:00
FT 
 Grindsted GIF
Asa Aarhus 
07/10 22:00
FT 
 Oks
Vsk Arhus 
07/10 22:00
FT 
 Kolding Bk
Holstebro Bk 
07/10 22:00
FT 
 Kfums Boldklub
Hvidovre IF 
07/10 22:05
FT 
 Naesby BK
Horsens 
08/10 01:00
FT 
 B 73 Slagelse
Skovshoved 
08/10 01:00
FT 
 Holbaek
Fremad Amager 
08/10 01:00
AET 
 Bronshoj
Lyngby 
90min [4-4], 120min [4-5],
08/10 02:45
FT 
 Hobro I.K.
Vejle 
07/10 21:00
FT 
 Fayoum
El Alameen 
07/10 21:00
FT 
 Olympic Al Qanal
Suhag 
07/10 21:00
FT 
 Telephonaat Bani Suweif
Asyut Petroleum 
07/10 21:00
FT 
 National Bank Of Egypt
Telefonat Beni Suef 
07/10 23:30
FT 
 Pyramids
Masr 
08/10 02:00
FT 
 Enppi
Al Ahly 
08/10 02:45
FT 
 Notts County
Altrincham 
07/10 21:00
FT 
 Liverpool Womens
Manchester United Womens 
07/10 22:30
FT 
 Tottenham Hotspur Womens
London City Lionesses Womens 
08/10 02:00
 
 Chelsea Fc Womens
Arsenal Womens 
08/10 02:00
FT 
 Manchester City Womens
Everton Cd Womens 
08/10 02:30
AET 
 Brighton Ha Womens
West Ham United Womens 
90min [2-2], Penalty [2-4],
08/10 02:30
FT 
 Reading Womens
Charlton Athletic Womens 
08/10 02:45
FT 
 Blackburn Rovers Womens
Birmingham Womens 
08/10 00:00
FT 
 Voru Jk
Tabasalu Charma 
07/10 22:00
FT 
 Raplamaa U19
Levadia Tallinn U19 
07/10 13:00
 
 Suva
Rewa 
07/10 15:00
FT 
 Labasa
Nadi 
08/10 09:00
 
 Nasinu
Rewa 
08/10 11:00
 
 Nadi
Navua 
08/10 00:30
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Atlantis 2 
08/10 01:00
 
 Tp T
Pato 
08/10 00:00
FT 
1 Chateaubriant
Poissy As 1
07/10 21:00
 
 Angers Sco U19
Rennes U19 
07/10 23:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Sc Freiburg (w) 
08/10 00:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
08/10 00:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Hoffenheim (w) 
08/10 00:00
FT 
 Wolfsburg womens
Sc Sand (w) 
08/10 00:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Bayer Leverkusen (w) 
08/10 01:00
FT 
1 Ksv Baunatal
Sg Barockstadt 1
08/10 01:30
FT 
 Hanau 93
Hunfelder Sv 
08/10 01:30
FT 
 Ssvg Velbert
SF Baumberg 
08/10 01:30
FT 
1 Tv Jahn Hiesfeld
Sc Union Nettetal 
08/10 01:30
FT 
 Tvd Velbert
Fsv Duisburg 
08/10 01:30
FT 
 Sc Dusseldorf West
VfB Hilden 1
07/10 22:30
FT 
1 Sv Atlas Delmenhorst
Hsc Hannover 
07/10 22:30
 
 Holstein Kiel 2
Heider Sv 
08/10 01:00
FT 
 BSV Rehden
Vfv Borussia 06 Hildesheim 1
08/10 01:00
 
 Hannover 96 Am
Ssv Jeddeloh 
08/10 01:00
 
 Havelse
Wolfsburg Am 
08/10 01:30
FT 
 Altonaer
Teutonia 05 
08/10 05:00
FT 
1 Platense
Real Espana 
08/10 07:15
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Lobos Upnfm 
08/10 09:00
FT 
 CD Olimpia
Real De Minas 
08/10 09:00
FT 
 Honduras Progreso
CD Vida 
07/10 20:00
FT 
 Veszprem
Szegedi Ak 
07/10 20:00
FT 
 Balassagyarmat Se
Diosgyor 
07/10 20:00
FT 
 Ivancsa
Ujpesti TE 
07/10 17:00
 
 Fehervar Videoton U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
08/10 03:15
Postp. 
 Fylkir (w)
Kr Reykjavik Womens 
07/10 17:00
AET 
 Parma U20
Reggiana Youth 
90min [1-1], 120min [2-1],
08/10 00:30
FT 
 Olbia
Pro Patria 
08/10 00:30
 
 Pistoiese
Us Pergolettese 
08/10 00:30
FT 
 Lucchese
Grosseto 
08/10 02:30
 
 Piacenza
Livorno 
08/10 02:45
FT 
 Albinoleffe
Pro Sesto 
08/10 02:45
 
 Lecco
Alessandria 1
08/10 02:45
FT 
 Renate Ac
Pro Vercelli 
08/10 02:45
FT 
 Novara
Giana 
08/10 02:45
FT 
 Carrarese
Pontedera 
07/10 21:00
 
 Triestina
Modena 
07/10 21:00
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Alto Adige/sudtirol 
08/10 00:30
 
 Feralpisalo
Imolese 
08/10 00:30
 
 Carpi
Alma Juventus Fano 
08/10 02:45
FT 
 Padova
Mantova 
08/10 02:45
FT 
 Sambenedettese
Fermana 
08/10 02:45
FT 
 Usd Virtus Verona
Legnago Salus 
07/10 21:00
FT 
 Virtus Francavilla
Vibonese 
07/10 21:00
FT 
 Ternana
Palermo 
08/10 00:30
 
 Catanzaro
Paganese 
08/10 00:30
 
 Catania
Juve Stabia 
08/10 00:30
FT 
 Cs Dunarea Turris Turnu Magurele
Viterbese 1
08/10 00:30
 
 Cavese
Bari 
08/10 02:45
FT 
 Potenza
Us Casertana 1908 
07/10 21:00
FT 
 Apdc Chions
Ac Mestre 
07/10 21:00
FT 
 Ac Este
Trento 
07/10 21:00
 
 Vado
Borgosesia 
07/10 21:00
FT 
 Forli
Asd Seravezza Calcio 
07/10 21:00
FT 
1 Gsd Ambrosiana
Union Feltre Asd 
07/10 21:00
FT 
 Real Forte Querceta
Rimini 
07/10 21:00
FT 
 Azy Based Nano Bo
Belluno 
07/10 21:00
FT 
1 Acd Campodarsego
Montebelluna 
07/10 21:00
FT 
 Delta Porto Tolle
Clodiense 
07/10 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe 
07/10 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Cerezo Osaka U23 
07/10 12:00
FT 
 Imabari FC
Gifu 
07/10 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Kamatamare Sanuki 
07/10 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
Kataller Toyama 
07/10 17:00
FT 
 Blaublitz Akita
Yokohama Scc 
07/10 18:00
FT 
 SC Sagamihara
Gamba Osaka U23 
07/10 18:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Roasso Kumamoto 
07/10 18:00
FT 
 Gainare Tottori
Kagoshima United 
07/10 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Kashiwa Reysol 
07/10 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Tokyo 
08/10 06:00
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Celaya 
08/10 10:05
FT 
 Cimarrones De Sonora
Tampico Madero 
07/10 21:00
FT 
 Grbalj Radanovici
Drezga 
07/10 21:00
FT 
 Kom Podgorica
Ibar Rozaje 
07/10 21:00
FT 
 Berane
Mornar 1
08/10 00:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Olympique de Safi 
08/10 00:00
FT 
 Forces Armee Royales
Renaissance Zmamra 
08/10 02:00
FT 
 Wydad Casablanca
Rcoz Oued Zem 
08/10 02:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
HUSA Hassania Agadir 
08/10 02:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Maghrib Association Tetouan 
08/10 02:00
FT 
1 OCK Olympique de Khouribga
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
08/10 02:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
08/10 00:00
FT 
 HamKam
Jerv 
07/10 20:30
FT 
 Rosenborg Bk Womens
Kolbotn Womens 
07/10 22:00
FT 
 Roa Womens
Fart Womens 
07/10 22:00
AET 
 Klepp Il Womens
Valerenga Womens 
90min [1-1], 120min [1-3],
07/10 22:30
FT 
 Floya Womens
Stabaek Womens 
08/10 00:00
FT 
 Amazon Grimstad Fk Womens
Avaldsnes Womens 
08/10 01:00
FT 
 Arna Bjornar Womens
Kil/hemne Womens 
08/10 02:00
AET 
 Lsk Kvinner Womens
Lyn Womens 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
08/10 02:00
FT 
 Kolstad U19
Stjordals Blink U19 
08/10 02:00
FT 
 Nardo U19
Ranheim IL U19 
08/10 02:00
FT 
 Alianza Lima
Sport Boys 
08/10 04:30
FT 
 Atletico Grau
Em Deportivo Binacional 
07/10 21:00
FT 
 Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy 
07/10 21:30
FT 
 Jutrzenka Giebultow
Cracovia 2 
08/10 03:00
FT 
 CF Uniao Madeira
Tirsense 
08/10 03:45
AET 
 Ferreiras
Louletano 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2],
07/10 19:30
AET 
 Universitatea Craiova
Scolar Resita 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3],
07/10 19:30
FT 
1 Csa Axiopolis
Agricolas Borcea 
07/10 19:30
 
 Ceahlaul Piatra Neamt
Cs Aerostar Bacau 
07/10 20:50
Postp. 
 Mostistea Ulmu
Unirea 2004 Slobozia 
07/10 16:00
FT 
 Independenta Baia Mare Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
07/10 16:00
 
 Piros Security Womens
Universitatea Galati Womens 
07/10 16:00
FT 
 Selena Sn Constanta Womens
Banat Girls Womens 
07/10 16:30
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Vasas Odorhei Womens 1
07/10 20:00
FT 
 Fairplay Bucuresti Womens
Uni Alexandria Womens 
07/10 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Sibir M Novosibirsk 
08/10 02:45
FT 
 Hibernian
Brora Rangers 
08/10 02:45
FT 
 Brechin City
Dundee United 
08/10 02:45
FT 
 St. Mirren
Partick Thistle 
08/10 02:45
AET 
 Montrose
Ross County 
90min [3-3], Penalty [4-5],
08/10 02:45
FT 
 Airdrie United
Alloa Athletic 
08/10 02:45
FT 
 Kelty Hearts
St. Johnstone 
07/10 21:30
FT 
 SKM Puchov
KFC Komarno 
07/10 22:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Spartak Trnava U19 
08/10 00:30
FT 
 Hudiksvalls Forenade FF
GIF Sundsvall 
08/10 00:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
IF Sylvia 
08/10 00:00
 
 Sandvikens IF
Vasalunds IF 
08/10 00:00
FT 
 Ifk Berga
Ik Frej Taby 
08/10 01:00
FT 
 Taby
Sollentuna United FF 
08/10 01:30
FT 
1 Haninge
Gefle IF 
08/10 02:00
FT 
 Brommapojkarna
Orebro Syrianska If 
08/10 00:00
FT 
 Tvaakers IF
Lunds BK 
08/10 00:00
FT 
 Karlskrona
Oskarshamns AIK 
08/10 01:00
FT 
 Landskrona BoIS
Torns IF 
08/10 02:00
FT 
 IFK Varnamo
Fc Linkoping City 
08/10 02:00
FT 
 Trollhattan
Qviding FIF 
08/10 02:00
FT 
 Lindome GIF
Eskilsminne IF 
08/10 02:00
FT 
 Utsiktens BK
Skovde AIK 
08/10 02:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Motala AIF 1
08/10 00:00
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Vaxjo Womens 
08/10 01:00
 
 Vasteras Bk 30 Womens
Kif Orebro Duff Womens 
08/10 01:00
 
 Moron Bk Womens
Pitea If Womens 
08/10 01:00
FT 
 Lidkopings Fk Womens
Mallbackens If Womens 
08/10 01:00
FT 
 Eskilsminne Dif Womens
Rosengard Womens 
08/10 01:00
FT 
 Bollstanas Sk Womens
Eskilstuna United Df Womens 
08/10 01:30
FT 
 Goteborgs Dff Womens
Alingsas Womens 
08/10 02:00
 
 Yverdon
Koniz 
07/10 19:00
FT 
 HTTU Asgabat
Kopetdag Asgabat 
07/10 19:00
FT 
 Merw
Energetik 
07/10 19:30
FT 
 Altyn Asyr
Ahal 
07/10 19:30
 
 Nebitci
Sagadam 
07/10 19:30
FT 
 Nebitci
Sagadam 
08/10 00:30
FT 
 Ca Rentistas
Defensor 
08/10 03:00
FT 
1 Boston River
Nacional Montevideo 1
08/10 05:15
FT 
1 Cerro Largo
Cerro Montevideo 
08/10 07:30
FT 
 Torque
Liverpool P 1
08/10 00:00
FT 
 Chattanooga Red Wolves
North Texas Sc 
07/10 18:30
FT 
 Neftchi Fargona
Oktepa 
07/10 17:00
FT 
 Army United
Chamchuri United 
07/10 18:00
FT 
 Pontevedra
Deportivo La Coruna 
07/10 18:30
FT 
 Atletico Baleares
Scr Pena Deportiva 
07/10 19:00
FT 
 Darmstadt
SV Sandhausen 
07/10 21:00
 
 Armenia
Albania 
07/10 21:00
FT 
 Zambia
Malawi 
07/10 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Fsv Zwickau 
07/10 22:00
FT 
 Germany U20
Switzerland U21 
07/10 23:00
FT 
 Werder Bremen
St. Pauli 
08/10 00:00
FT 
 Estonia
Lithuania 
08/10 00:00
FT 
 Denmark
Faroe Islands 
08/10 00:00
FT 
 Montenegro
Latvia 
08/10 00:00
FT 
 Cyprus
Czech 
08/10 00:00
FT 
 Malta
Gibraltar 
08/10 00:00
FT 
 Sv Oberachern
Rielasingen Arlen 
08/10 01:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Real Burgos 
08/10 01:30
FT 
 Sestao
Barakaldo CF 
08/10 01:45
FT 
 Juventud Torremolinos
CD El Palo 
08/10 02:00
FT 
 Arcos
Xerez CD 
08/10 02:00
FT 
 Cd Coria
Merida Ad 
08/10 02:15
FT 
 Luxembourg
Liechtenstein 
08/10 02:30
FT 
 Austria
Greece 
08/10 02:30
FT 
 Up Plasencia
Cacereno 
08/10 02:30
FT 
 Newry City
Glenavon Lurgan 
08/10 02:30
FT 
 Independiente Fsj
Prudentopolis 
08/10 02:45
FT 
 Portugal
Spain 
08/10 02:45
FT 
 Poland
Finland 
08/10 02:45
FT 
 Italy
Moldova 
08/10 02:45
FT 
 Switzerland
Croatia 
08/10 02:45
FT 
 Germany
Turkey 
08/10 02:45
FT 
 Netherlands
Mexico 
08/10 02:45
FT 
 Slovenia
San Marino 
08/10 02:45
FT 
 Andorra
Cape Verde 
08/10 02:45
FT 
1 Romania
Tooting Mitcham Unted 
08/10 03:10
FT 
 France
Ukraine