Live3s Logo

LiveScore 06 Oct 2020

07/10 02:00
FT 
 Lisse
Stedoco 
07/10 02:00
FT 
 Excelsior Maassluis
Ter Leede 
07/10 02:00
AET 
 de Treffers
BVV Barendrecht 
90min [1-1], 120min [1-2],
07/10 02:00
FT 
 Spakenburg
AFC Amsterdam 
07/10 02:00
FT 
 Sparta Nijkerk
Rijnsburgse Boys 1
07/10 02:00
FT 
 Harkemase Boys
Flevo Boys 
07/10 02:00
FT 
 Vv Dovo
DVS'33 Ermelo 
07/10 02:00
AET 
 Vv Buitenpost
VV Capelle 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-6],
07/10 02:00
FT 
 Staphorst
ASWH 
07/10 02:00
AET 
 Noordwijk
Sliedrecht 
90min [2-2], 120min [2-3],
07/10 02:00
AET 
 HHC Hardenberg
Gelders Veenendaalse VV 
90min [2-2], 120min [3-2],
06/10 17:05
 
 Brisbane Strikers
Brisbane Roar Am 
06/10 17:35
 
 Redlands United FC
Sunshine Coast Wanderers 
06/10 17:45
 
 Peninsula Power
Gold Coast Knights 
07/10 01:00
 
 First Vienna
Fv Austria Xiii 
07/10 01:00
 
 Atus Barnbach
Gleinstatten 
07/10 04:00
FT 
 Chapecoense
Botafogo Sp 
07/10 04:00
FT 
 Confianca Se
CRB (AL) 
07/10 06:15
FT 
 Juventude Rs
Cuiaba (MT) 
07/10 06:15
 
 Vitoria Salvador BA
America Mineiro 
07/10 06:15
FT 
 Parana
Nautico (PE) 
07/10 06:15
FT 
 Avai
Brasil De Pelotas Rs 
07/10 06:15
FT 
 CSA Alagoas AL
Figueirense (SC) 
07/10 08:30
 
 Ponte Preta
Guarani 
06/10 16:00
 
 Shanghai Rcb Womens
Jiangsu Suning Womens 
06/10 16:00
 
 Beijing Beikong Womens
Wuhan Jianghan Womens 
07/10 03:00
 
 Santa Fe
Alianza Petrolera 
07/10 05:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Deportivo Pereira 
07/10 07:05
 
 Deportes Tolima
Millonarios 
07/10 09:10
FT 
1 Atletico Bucaramanga
Atletico Nacional 1
06/10 21:00
 
 Crikvenica
ZNK Osijek 
06/10 21:00
 
 Granicar
Hajduk Split 
07/10 00:00
 
 Synot Slovacko
Prostejov 
06/10 22:00
 
 IF Skjold Birkerod
Nykobing Falster 
06/10 22:00
 
 Solrod
B93 Copenhagen 
06/10 22:00
 
 Ledoje Smorum Fodbold
Roskilde 
06/10 22:00
 
 Sydvest
Randers 
06/10 22:00
 
 Kjellerup IF
Brabrand IF 
07/10 00:00
 
 Viby
Skive IK 
07/10 00:30
 
 Jammerbugt
Middelfart 
07/10 01:30
 
 Osterbro If Womans
Hb Koge Womens 
07/10 02:00
FT 
1 El Entag Al Harby
El Ismaily 
07/10 02:45
FT 
 Chesterfield
Hartlepool United FC 
07/10 02:45
FT 
 Maidenhead United
Kings Lynn 
07/10 02:45
FT 
 Weymouth
Woking 
07/10 02:45
FT 
 Yeovil Town
Wealdstone 
07/10 02:45
FT 
 Aldershot Town
Sutton United 
07/10 02:45
FT 
 Dagenham and Redbridge
Barnet 
07/10 02:45
FT 
 Eastleigh
Torquay United 
07/10 02:45
FT 
 Bromley
Dover Athletic 
07/10 02:45
FT 
 Solihull Moors
Wrexham 
07/10 02:45
FT 
 Stockport County
Halifax Town 
07/10 02:45
FT 
 York City
Chorley 
07/10 02:45
 
 Kidderminster
Chester FC 
07/10 02:45
 
 AFC Telford United
Brackley Town 
07/10 02:45
 
 Gloucester City
Kettering Town 
07/10 02:45
FT 
 AFC Fylde
Darlington 
07/10 02:45
FT 
 Spennymoor Town
Farsley Celtic 1
07/10 02:45
 
 Southport FC
Hereford 
07/10 02:45
 
 Dartford
Chelmsford City 
07/10 02:45
FT 
 Slough Town
Hemel Hempstead Town 
07/10 02:45
 
 Billericay Town
Tonbridge Angels 
07/10 02:45
FT 
 St Albans City
Hampton & Richmond 1
07/10 02:45
FT 
 Braintree Town
Ebbsfleet United 
07/10 02:45
 
 Eastbourne Borough
Dorking 
07/10 02:45
 
 Maidstone United
Welling United 
07/10 02:45
FT 
 Oxford City
Bath City 
07/10 02:45
FT 
 Hungerford Town
Chippenham Town 
07/10 00:30
 
 Shrewsbury Town
Bolton Wanderers 
07/10 00:30
 
 Stevenage Borough
Milton Keynes Dons 
07/10 01:00
 
 Peterborough United
Fulham U21 
07/10 02:00
FT 
 Mansfield Town
Lincoln City 
07/10 02:00
FT 
 Sunderland
Carlisle 
07/10 02:00
FT 
 Ipswich
Gillingham 
07/10 02:00
FT 
 Newport County
Norwich City U21 
07/10 02:00
AET 
 Accrington Stanley
Blackpool 
90min [1-1], Penalty [4-3],
07/10 02:00
FT 
 Wigan Athletic
Port Vale 
07/10 02:00
FT 
 Burton Albion
Cambridge United 
07/10 02:00
FT 
 Forest Green Rovers
West Bromwich U21 
07/10 02:00
FT 
 Swindon
Exeter City 
07/10 02:00
FT 
 Leyton Orient
AFC Wimbledon 
07/10 02:00
AET 
 Oxford United
Bristol Rovers 
90min [1-1], Penalty [4-3],
07/10 02:30
AET 
 Bradford AFC
Wolves U21 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-5],
07/10 02:30
FT 
 Northampton Town
Southampton U21 
07/10 02:45
FT 
 Cheltenham Town
Plymouth Argyle 
07/10 02:45
FT 
 Southend United
Portsmouth 
07/10 02:45
FT 
 Oldham Athletic
Doncaster Rovers 
07/10 02:45
FT 
 Fleetwood Town
Aston Villa U21 
07/10 02:45
FT 
 Harrogate Town
Leicester City U21 
07/10 02:45
FT 
 Colney Heath
Workington 
07/10 02:45
FT 
 Dunston Uts
Tadcaster Albion 
07/10 02:45
FT 
 Mossley
Clitheroe 
07/10 02:45
FT 
 Pontefract Collieries
Marske United 
07/10 02:45
FT 
 Trafford
Kendal Town 
07/10 02:45
FT 
 Carlton Town
Wisbech Town 
07/10 02:45
FT 
 Leek Town
Market Drayton Town 
07/10 02:45
FT 
 Stamford AFC
Lincoln United 
07/10 02:45
FT 
1 Ashton United
Bamber Bridge 
07/10 02:45
FT 
 South Shields
Radcliffe Borough 
07/10 02:45
FT 
 AFC Hornchurch
Wingate Finchley 
07/10 02:45
FT 
 Bognor Regis Town
Carshalton Athletic 
07/10 02:45
FT 
 Potters Bar Town
Cray Wanderers 
07/10 02:45
FT 
 Corinthian Casuals
Brightlingsea Regent 
07/10 02:45
FT 
 Merstham
Kingstonian 
07/10 02:30
 
 Royston Town
Biggleswade Town 
07/10 02:45
 
 Redditch United
Rushall Olympic 
07/10 02:45
 
 Nuneaton Town
Banbury United 
07/10 02:45
 
 Bromsgrove Sporting
Tamworth 
07/10 02:45
 
 Hednesford Town
Coalville 
07/10 02:45
FT 
 Peterborough Sports
Kings Langley 1
07/10 02:45
 
 Stratford Town
Stourbridge 
07/10 02:45
 
 Leiston
Rushden&Diamonds 
07/10 02:45
 
 Barwell
Alvechurch 
06/10 19:00
 
 Millwall U23
Charlton Athletic U23 
07/10 00:00
 
 Tallinna Levadia 2
Parnu Jk 
07/10 00:00
 
 Nomme United
Maardu Fc Starbunker 
07/10 02:00
FT 
 Vikingur Gota 2
Hbtorshavn 2 1
06/10 12:30
 
1 Ba
Nadi 
06/10 15:00
 
 Rewa
Lautoka 
07/10 09:00
FT 
 Ba
Navua 
07/10 11:00
FT 
1 Lautoka
Nasinu 
07/10 01:30
 
 Uhlenhorster Sc Paloma
Tsv Sasel 
07/10 02:00
FT 
 Vfb Ginsheim
Bad Vilbel 
07/10 01:00
 
 Hamburger Sv Ii
Sv Drochtersen/assel 
07/10 01:30
 
 Schalke 04 II
Monchengladbach Am 
07/10 01:30
 
 Bonner sc
RW Essen 
07/10 01:30
 
 SC Wiedenbruck
Wegberg Beeck 
07/10 01:30
 
 TSV Alemannia Aachen
SV Lippstadt 
06/10 15:00
 
 Eastern A.A Football Team
Happy Valley 
06/10 23:30
 
 Umf Vidir
Kari Akranes 
07/10 02:30
 
 Rockmount
Douglas Hall 
07/10 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe 
07/10 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Cerezo Osaka U23 
07/10 12:00
FT 
 Imabari FC
Gifu 
07/10 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Kamatamare Sanuki 
07/10 05:00
 
 Intel Paja
Cafetaleros De Tapachula 
07/10 06:00
FT 
 Atlante
Cancun 
07/10 10:05
FT 
 Cocodrilos De Tabasco
Csyd Dorados De Sinaloa 
07/10 02:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Union Touarga Sport Rabat 
07/10 03:00
FT 
 Helmond Sport
Cambuur Leeuwarden 
06/10 21:30
 
 Honefoss Womens
Sandviken Womens 
06/10 22:45
 
 Al Duhail Sc
Al-Sailiya 
07/10 01:00
 
 Al-Sadd
Qatar SC 
07/10 01:00
 
 Al Khor SC
Al-Wakra 
07/10 00:30
 
 CS Mioveni
Voin Tate Numa Glenn 
06/10 19:30
 
 Odorheiu Secuiesc
Csikszereda 
06/10 19:30
 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Acs Dumbravita 
06/10 19:30
 
 Alexandria
Css Slatina 
06/10 18:00
 
 Zenit-2 St.Petersburg
Zvezda Irkutsk 
06/10 19:00
 
 Zvezda Sint Petersburg
FK Chita 
07/10 02:45
FT 
 Hearts
Inverness C.T. 
07/10 02:45
 
 Stirling Albion
Arbroath 
07/10 02:45
FT 
 Dumbarton
Dunfermline 
07/10 02:45
FT 
 East Fife
Cowdenbeath 
07/10 02:45
FT 
 Annan Athletic
Hamilton 
07/10 02:45
FT 
1 Albion Rovers
Ayr Utd 
07/10 02:45
FT 
 Edinburgh City
Livingston 
07/10 02:45
 
 Greenock Morton
Queen of the South 
90min [2-2], Penalty [2-4],
06/10 21:30
 
 Merreikh El Fasher
Alamal Atbara 
07/10 01:00
 
 Hassleholms If
Halmstads 
07/10 00:30
 
 Hammarby Womens
Alvsjo Aik Ff Womens 
07/10 01:00
 
 Sjalevads Ik Womens
Umea Fc Womens 
06/10 19:00
 
 Hirnyk Sport
Nyva Ternopil 
06/10 20:00
 
 Veres Rivne
Kremin Kremenchuk 
06/10 20:00
 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
06/10 21:00
 
 Volyn
Ahrobiznes Tsk Romny 
06/10 22:30
 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Chernomorets Odessa 
07/10 02:00
FT 
 Ca River Plate
Plaza Colonia 
07/10 05:00
FT 
1 CA Penarol
Club Atletico Progreso 1
07/10 07:15
FT 
 Wanderers FC
Centro Atletico Fenix 
07/10 02:00
FT 
 Liverpool Montevideo Reserve
Defensor Sporting Reserve 
06/10 18:30
 
 Turon Nukus
Shurtan Guzor 
06/10 19:50
 
 Xorazm Urganch
Dinamo Samarkand 
06/10 16:00
 
 Vinh Long
Cong An Nhan Dan 
06/10 16:30
 
 Tien Giang
Gia Dinh 
06/10 17:00
 
 Kon Tum
Nam Dinh 2 
06/10 17:10
 
 Da Nang 2
PVF Vietnam 
06/10 17:00
 
 Son La Womens
Hanoi womens 
06/10 19:20
 
 HCMC 1 womens
Phong Phu Ha Nam Womens 
06/10 19:30
 
 Hanoi 2 womens
Than KSVN womens 
06/10 13:00
 
 Alay Osh
Ilbirs 1
06/10 22:00
 
 Croatia U19
Qatar U19 
07/10 01:00
 
 UD Marbella
Sevilla Atletico 
07/10 01:30
 
 Xerez CD
Atletico Sanluqueno 
07/10 02:00
FT 
 Puente Genil
Cordoba 
07/10 02:30
FT 
 SE do Gama (DF)
Sd Laredo 
07/10 06:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Marcilio Dias Sc 
07/10 07:00
FT 
 ABC
Central Sc Pe 
07/10 09:00
FT 
 Nicaragua
Guatemala