Live3s Logo

LiveScore 05 Oct 2020

06/10 01:30
FT 
 Red Star Waasland Beveren U21
Anderlecht U21 
06/10 02:00
FT 
 Kv Mechelen U21
As Eupen U21 
06/10 02:00
 
 Cercle Brugge U21
Kortrijk U21 
06/10 00:00
FT 
 Zrinjski Mostar
FK Sarajevo 
06/10 02:00
FT 
1 FK Zeljeznicar
Sloboda Uzice Sevojno 
05/10 21:00
 
 Botafogo Rj U20
Madureira Youth 1
06/10 02:30
FT 
 Anapolina U20
Aseev U20 
06/10 07:00
 
 Oeste FC
Operario Ferroviario Pr 
06/10 03:00
FT 
 Iranduba Am Womens
Minas Icesp Df Womens 
06/10 06:00
 
 Santos Womens
Ferroviaria Sp Womens 
05/10 23:30
Postp. 
 Neftohimik
Vitosha Bistritsa 
05/10 21:00
 
 Montana U19
Pirin Blagoevgrad U19 
05/10 21:00
FT 
 Neff Supporting Simic U19
Cherno More U19 1
05/10 21:00
FT 
 Tsarsko Selo U19
Lokomotiv Plovdiv U19 
05/10 22:00
 
 Deportes Temuco
San Luis Quillota 
05/10 23:00
FT 
 Union San Felipe
San Marcos De Arica 
05/10 23:00
 
 Nublense
Cobreloa 
06/10 04:00
 
 Linares Unido
Iberia Los Angeles 
06/10 07:00
FT 
 Atletico Clube Purtugal
Barranquilla 
06/10 09:05
FT 
 Fortaleza
Deportes Quindio 
06/10 01:00
FT 
 Adr Jicaral
Cartagines Deportiva SA 1
06/10 00:30
FT 
1 Skovlunde U21
GVI U21 
06/10 01:15
 
 Fremad Amager U21
Frederiksberg Alliancen 2000 U21 
06/10 07:00
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Manta 1
06/10 02:00
AET 
 El Zamalek
Smouha SC 
90min [1-1], 120min [2-1],
05/10 21:00
FT 
 Al Nasr Cairo
Gomhoreyet Shepin 
05/10 21:00
FT 
 Olympic Al Qanal
Tersana Sc 
05/10 21:00
FT 
 Al Zarka
Coca Cola 
05/10 21:00
FT 
 Petrojet
Montakhab El Suweis 
05/10 21:15
FT 
 Serameka
Nogoom El Mostakbal 
05/10 23:30
FT 
 El Gounah
EL Masry 
06/10 02:45
 
 Curzon Ashton
Alfreton Town 1
06/10 02:45
AET 
 Barrow
Leeds United U21 
90min [2-2], Penalty [4-3],
06/10 02:45
FT 
1 Brighouse Town
Runcorn Linnets 
06/10 02:45
FT 
 Haringey Borough
East Thurrock United 
06/10 02:45
Postp. 
 Hitchin Town
Needham Market 
05/10 20:00
FT 
 Newcastle U23
Sunderland U23 
05/10 20:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Birmingham U23 
06/10 10:30
FT 
 Labasa
Navua 
05/10 23:30
FT 
 KuPS
Ilves Tampere 
06/10 02:45
FT 
 Orleans US 45
Annecy 1
05/10 19:00
FT 
 Aragvi Dusheti
Merani Martvili 
05/10 19:00
 
 Shevardeni
Gagra 
06/10 01:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Kaiserslautern 
06/10 02:30
FT 
 Nurnberg
Darmstadt 
06/10 00:30
FT 
 Lamia
Volos Nfc 
06/10 03:15
FT 
 Augnablik Womens
Vikingur Reykjavik Womens 
06/10 02:00
 
 Fh Hafnarfjordur U19
Haukar U19 
06/10 02:00
FT 
 Fjolnir U19
Throttur Reykjavik U19 
06/10 02:45
FT 
 Ac Milan Womens
Juventus Womens 
06/10 03:00
FT 
 Arezzo
Perugia 
06/10 00:30
FT 
 Al Aqaba Sc
Al Hussein Irbid 
05/10 21:00
 
 Kedah
Melaka FC 
06/10 05:00
FT 
 Toluca Womens
Saint Louis Athletica Womens 
06/10 08:00
 
 Pachuca Womens
Tigres Womens 
06/10 08:00
FT 
 Santos Laguna Womens
Tijuana Womens 1
06/10 10:00
 
 Monterrey Womens
Chivas Guadalajara Womens 
05/10 23:00
 
 Club Salmi
ASS Association Sportive de Sale 
05/10 23:00
 
 KAC de Kenitra
Itihad Z. Khemisset 
05/10 23:00
FT 
 SCCM Chabab Mohamedia
Union Sportive Sidi Kacem 
05/10 23:00
 
 Racing Casablanca
Tas De Casablanca 
05/10 23:00
 
 Chabab Rif Hoceima
Chabab Atlas Khenifra 
05/10 23:00
 
 Wydad Fes
Chabab Ben Guerir 
05/10 23:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
Maghreb Fez 
05/10 23:00
FT 
 Wydad Temara
Olympique Dcheira 
06/10 00:45
FT 
1 SBV Excelsior
De Graafschap 
06/10 03:00
FT 
 Oss
Dordrecht 90 
05/10 23:30
FT 
1 Real Garcilaso
Carlos Manucci 
06/10 02:00
FT 
 Melgar
Inti Gas Deportes 
06/10 04:30
FT 
 Sport Huancayo
Alianza Universidad 
06/10 07:00
FT 
1 Utc Cajamarca
Universitario de Deportes 
06/10 02:45
FT 
1 Vizela
Chaves 
05/10 23:00
FT 
 Agueda
Beira Mar 
05/10 22:45
FT 
 Al-Khuraitiat
Al-Ahli Doha 
06/10 01:00
FT 
 Al Rayyan
Al-Gharafa 
06/10 01:00
FT 
 Umm Salal
Al-Arabi SC 1
05/10 23:00
 
 Universitaea Cluj
Pandurii 
06/10 02:00
FT 
 UTA Arad
Clinceni 
05/10 19:00
 
 Khimki Reserve
Strogino Moscow 
06/10 00:00
FT 
 Kolubara
Radnicki Sremska Mitrovica 1
06/10 00:00
FT 
1 Trajal Krusevac
Sloga Kraljevo 1
06/10 01:00
 
 Vanersborg
Ik Gauthiod 
06/10 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
Norrby IF 
06/10 01:00
FT 
 Degerfors IF
Vasteras 
06/10 00:25
FT 
 Metalist Kharkiv
Polissya Zhytomyr 
06/10 08:15
FT 
 Deportivo Maldonado
Danubio FC 1
05/10 18:45
FT 
 Zaamin
Istiklol Fergana