Live3s Logo

LiveScore 04 Oct 2020

04/10 19:00
FT 
 Southampton
West Bromwich 
04/10 19:00
FT 
 Leicester City
West Ham 
04/10 21:00
FT 
 Arsenal
Sheffield United 
04/10 21:00
FT 
 Wolves
Fulham 
04/10 23:30
FT 
1 Manchester United
Tottenham Hotspur 
05/10 02:15
FT 
 Aston Villa
Liverpool 
04/10 18:00
FT 
 Osasuna
Celta Vigo 
04/10 20:00
FT 
1 Alaves
Athletic Bilbao 
04/10 22:00
FT 
 Levante
Real Madrid 
05/10 00:30
FT 
 Cadiz
Granada 
05/10 03:00
FT 
 Barcelona
Sevilla 
04/10 18:30
FT 
 Atalanta
Cagliari 
04/10 21:00
FT 
1 Lazio
Inter Milan 1
04/10 21:00
FT 
 Parma
Hellas Verona 
04/10 21:00
FT 
 Benevento
Bologna 
05/10 00:00
FT 
 AC Milan
Spezia 
05/10 02:45
Postp. 
 Juventus
Napoli 
05/10 02:45
FT 
 Juventus
Napoli 
04/10 21:30
FT 
 Wolfsburg
Augsburg 
05/10 00:00
FT 
 Bayern Munich
Hertha Berlin 
04/10 19:00
FT 
 Montpellier
Nimes 
04/10 21:00
FT 
 Bordeaux
Dijon 
04/10 21:00
FT 
 Metz
Lorient 
04/10 21:00
FT 
 Strasbourg
Lille 
04/10 21:00
FT 
 Stade Brestois
AS Monaco 
04/10 23:00
FT 
 Stade Rennais
Stade Reims 
05/10 03:00
FT 
 Lyon
Marseille 1
04/10 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Horsham 
04/10 18:15
FT 
 Groningen
Ajax Amsterdam 
04/10 20:30
FT 
 Willem II
Feyenoord Rotterdam 
04/10 20:30
FT 
 Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar 1
04/10 22:45
FT 
 PSV Eindhoven
Fortuna Sittard 
04/10 19:30
FT 
 Club Brugge
Anderlecht 1
04/10 22:00
FT 
 Gent
KFCO wilrijk 
05/10 00:15
FT 
 Sporting Charleroi
Standard Liege 
05/10 02:45
FT 
 Oostende
Mouscron Peruwelz 
04/10 22:30
FT 
 CD Nacional
Belenenses 
05/10 01:30
FT 
 Benfica
SC Farense 
05/10 01:30
FT 
 Famalicao
Rio Ave 
05/10 04:00
FT 
 Portimonense
Sporting Lisbon 
04/10 19:00
FT 
 St. Johnstone
Celtic 
04/10 22:00
FT 
 Glasgow Rangers
Ross County 
04/10 19:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Khimki 
04/10 21:30
FT 
1 Rubin Kazan
Akhmat Grozny 
04/10 21:30
FT 
 PFC Sochi
FK Rostov 1
05/10 01:00
FT 
 Dinamo Moscow
Krasnodar 
05/10 09:30
FT 
 Real Salt Lake
Los Angeles 
04/10 14:00
FT 
 Shonan Bellmare
Tokyo 
04/10 15:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Vissel Kobe 
04/10 16:00
FT 
1 Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus Eight 
04/10 13:00
FT 
 Gangwon
Seongnam Ilhwa Chunma 1
04/10 15:30
FT 
 Seoul
Busan I'Park 
04/10 18:00
FT 
 Incheon United
Suwon Samsung Bluewings 
04/10 12:45
FT 
 Sydney FC U21
South Coast Wolves 
04/10 20:30
FT 
 Red Bull Salzburg
TSV Hartberg 
04/10 20:30
FT 
 Sturm Graz
Rheindorf Altach 
04/10 23:00
FT 
 Rapid Wien
LASK Linz 1
04/10 16:30
FT 
 SG Austria Klagenfurt
FAC Team Fur Wien 1
04/10 19:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Vitebsk 
04/10 21:00
FT 
1 Slavia Mozyr
Neman Grodno 
04/10 19:00
FT 
 Botsor Brest Womens
Bobruichanka Bobruisk Womens 
04/10 22:00
FT 
 St Gilloise
KVSK Lommel 
05/10 02:00
FT 
 Kmsk Deinze
Lierse 
04/10 22:00
FT 
 Botafogo
Fluminense 
05/10 03:00
FT 
 Coritiba (PR)
Sao Paulo 
05/10 03:00
FT 
 Flamengo
Atletico Paranaense 
05/10 05:15
FT 
1 Goias
Santos 1
05/10 05:15
FT 
 Bahia
Sport Recife 
05/10 05:15
FT 
 Fortaleza
Atletico Clube Goianiense 
05/10 07:30
FT 
 Atletico-MG
Vasco da Gama 1
04/10 22:45
FT 
1 Beroe
Lokomotiv Plovdiv 
05/10 01:15
FT 
1 Etar Veliko Tarnovo
CSKA Sofia 
05/10 01:15
Postp. 
 Arda
Ludogorets Razgrad 
05/10 01:00
FT 
 Univ. Catolica
Universidad de Chile 
05/10 03:30
FT 
 Union La Calera
Audax Italiano 
05/10 05:00
FT 
 Patriotas
Atletico Junior Barranquilla 
05/10 07:05
 
 America de Cali
Aguilas Doradas 
05/10 09:10
FT 
 La Equidad
Dep.Independiente Medellin 
05/10 03:00
FT 
 Leones
Union Magdalena 1
05/10 04:00
FT 
 Real Cartagena
Tigres Zipaquira 
05/10 04:00
FT 
 Universitario De Popayan
Real Santander 
05/10 04:30
FT 
 Atletico Huila
Llaneros de Guanare 
04/10 23:00
FT 
 Varteks Varazdin
Dinamo Zagreb 
05/10 01:05
FT 
 NK Rijeka
Slaven Belupo Koprivnica 
04/10 23:30
FT 
 Omonia Nicosia
AEL Limassol 
05/10 01:30
FT 
 Ermis Aradippou
APOEL Nicosia 
04/10 22:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Blansko 
04/10 22:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Hradec Kralove 
04/10 16:30
FT 
 Zlin 2
Frydek-mistek 
04/10 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Marila Pribram 
04/10 21:30
FT 
1 SK Sigma Olomouc
Viktoria Plzen 
04/10 21:30
FT 
 Bohemians 1905
Zlin 
05/10 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Slavia Praha 
04/10 20:00
FT 
1 Fredericia
Elite 3000 Helsingor 
04/10 21:00
FT 
1 Vendsyssel
Hvidovre IF 
04/10 20:00
FT 
1 Odense BK
Vejle 
04/10 20:00
FT 
1 Lyngby
Sonderjyske 
04/10 22:00
FT 
 Aalborg BK
Aarhus AGF 
05/10 00:00
FT 
 Horsens
Midtjylland 
05/10 02:00
FT 
 Kobenhavn
Nordsjaelland 
05/10 03:30
 
 Cd Independiente Juniors
Cds Santa Rita 1
05/10 02:15
FT 
 Macara
Delfin 1
05/10 04:30
FT 
 Guayaquil City
Tecnico Universitario 
05/10 07:00
FT 
 Univ. Catolica
Emelec 
04/10 23:30
FT 
 Ittihad Alexandria
Talaea Ei Gaish 
05/10 02:00
FT 
 Al Ahly
Arab Contractors 
04/10 19:00
FT 
 Chelsea U23
Arsenal U23 
04/10 20:00
FT 
 Everton U23
Manchester City U23 
04/10 18:00
FT 
 Flora Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 
04/10 18:00
FT 
1 Nomme JK Kalju
Tallinna Jk Legion 
04/10 20:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Tallinna Levadia 
04/10 18:00
 
 Vandra Jk Vaprus
Tartu Jk Maag Tammeka 2 
04/10 20:00
 
 Viikingit
Honka Akatemia 
04/10 20:00
FT 
 Kiffen
PK-35 
04/10 21:00
 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Japs 
04/10 22:00
FT 
 Lahden Reipas
Njs Nurmijarvi 
04/10 20:00
FT 
 Fc Espoo
Salon Palloilijat Salpa 
04/10 20:00
FT 
 Ilves Tampere 2
Atlantis 
04/10 20:00
FT 
 Pif Parainen
Klubi 04 
04/10 19:00
FT 
 Vaajakoski
Oulun Ls 
04/10 19:00
FT 
 Ps Kemi
Jakobstads Bollklubb 
04/10 19:00
FT 
 Js Hercules
Jyvaskyla JK 
04/10 21:00
FT 
 Jaro
Kpv 
04/10 21:00
FT 
 Mp Mikkeli
Sjk Akatemia 
04/10 21:00
FT 
 KTP Kotka
AC Oulu 
04/10 21:00
FT 
 Ac Kajaani
VPS Vaasa 
04/10 22:00
FT 
 Mypa
Musa 
04/10 23:30
FT 
 Gnistan
Ekenas IF Fotboll 
04/10 19:00
 
 Hansa Rostock
Uerdingen 
04/10 20:00
FT 
 Saarbrucken
Hallescher 
04/10 17:00
FT 
1 Union Berlin U19
Fortuna Dusseldorf U19 
04/10 17:00
Postp. 
 Ffc Turbine Potsdam 2 Womens
Bv Cloppenburg Womens 
04/10 19:30
FT 
 Holstein Kiel
Fortuna Dusseldorf 1
04/10 19:30
FT 
 Wurzburger Kickers
Greuther Furth 
04/10 20:00
 
 Eintracht Norderstedt
Holstein Kiel 2 
04/10 20:00
FT 
1 Teutonia 05
Hansa Luneburg 
04/10 21:00
FT 
 Vfv Borussia 06 Hildesheim
Sv Atlas Delmenhorst 
04/10 21:00
 
 VfB Oldenburg
Hannover 96 Am 
04/10 19:30
 
 VSG Altglienicke
Lokomotive Leipzig 
04/10 19:30
Postp. 
 Bischofswerdaer FV 08
Carl Zeiss Jena 
04/10 19:30
 
 Energie Cottbus
Berliner Fc Dynamo 
04/10 19:30
 
 Lichtenberg 47
SV Babelsberg 03 
04/10 19:30
 
 Zfc Meuselwitz
Germania Halberstadt 
04/10 21:00
FT 
 Panathinaikos
Aris Thessaloniki 
04/10 23:15
FT 
 PAOK Saloniki
OFI Crete 
04/10 23:15
FT 
 Apollon Smirnis
Larisa 
05/10 01:30
FT 
 Pas Giannina
Olympiakos Piraeus 
05/10 02:45
FT 
 Atromitos Athens
AEK Athens 1
04/10 16:00
 
 Paok Saloniki U19
Ofi Crete U19 
04/10 16:30
FT 
 Pas Giannina U19
Olympiakos Piraeus U19 
04/10 17:00
FT 
 Panaitolikos U19
Asteras Tripolis U19 
04/10 15:00
 
 Kitchee
Southern District 
04/10 21:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Budapest Honved 
04/10 23:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Puskas Akademia 
05/10 02:00
FT 
 Mol Fehervar
Ujpesti TE 
04/10 22:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
Ka Akureyri 
04/10 22:00
FT 
 IA Akranes
Hafnarfjordur FH 
05/10 01:00
FT 
1 Stjarnan
Fjolnir 
05/10 01:00
FT 
 HK Kopavog
KR Reykjavik 
05/10 03:15
FT 
 Valur
Grotta Seltjarnarnes 
05/10 03:15
FT 
 Breidablik
Fylkir 1
05/10 00:00
FT 
 Dundalk
Finn Harps 
04/10 17:00
FT 
2 Atalanta U19
Empoli U20 
04/10 18:30
FT 
 Bari Womens
Empoli Womens 1
04/10 21:00
FT 
 Pro Sesto
Carrarese 
04/10 21:00
 
 Pontedera
Piacenza 
04/10 21:00
FT 
 Alessandria
Olbia 
04/10 23:30
FT 
 Pro Patria
Pro Vercelli 
04/10 23:30
 
 Novara
Lucchese 
04/10 23:30
 
 Us Pergolettese
Albinoleffe 
05/10 00:00
FT 
 Grosseto
Renate Ac 
04/10 21:00
 
1 Cesena
Triestina 
04/10 21:00
 
 Modena
Vis Pesaro 
04/10 21:00
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Fermana 
04/10 21:00
 
 Alma Juventus Fano
Padova 
04/10 23:30
FT 
 Mantova
Carpi 
04/10 23:30
FT 
1 Sambenedettese
Gubbio 
04/10 23:30
FT 
 Legnago Salus
Ravenna 
04/10 23:30
FT 
 Imolese
Usd Virtus Verona 
04/10 21:00
 
 Bari
Teramo 
04/10 21:00
FT 
 Ac Monopoli
Catania 
04/10 21:00
 
 Vibonese
Juve Stabia 
04/10 21:00
FT 
 Cs Dunarea Turris Turnu Magurele
Virtus Francavilla 
04/10 21:00
FT 
 Pisa
Cremonese 
05/10 03:00
FT 
 Cittadella
Brescia 
04/10 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Machida Zelvia 
04/10 13:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
JEF United Ichihara 
04/10 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Matsumoto Yamaga 
04/10 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Okayama 
04/10 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Ventforet Kofu 
04/10 15:00
FT 
 Jubilo Iwata
Kyoto Purple Sanga 
04/10 15:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Giravanz Kitakyushu 
04/10 17:00
FT 
 Tochigi SC
V-Varen Nagasaki 
04/10 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Yokohama Scc 
04/10 14:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Gifu 
04/10 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Iga Kunoichi (w) 
04/10 12:00
FT 
 Ehime (w)
Vegalta Sendai (w) 
04/10 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Albirex Niigata (w) 
04/10 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Yokohama Fc Seagulls Womens 
04/10 22:00
FT 
 Al-Faisaly
Maan 
04/10 22:30
FT 
 Kairat Almaty
Astana 
04/10 15:00
 
 Chungnam Asan
Daejeon Citizen 1
04/10 21:00
 
 Ballkani
Kf Drenica Srbica 
05/10 01:00
FT 
 Toluca
Cruz Azul 
05/10 06:00
FT 
 Juarez
Pachuca 
05/10 08:00
FT 
 Queretaro
Monterrey 
05/10 10:06
FT 
 Club Tijuana
Chivas Guadalajara 
05/10 00:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
MCO Mouloudia Oujda 
05/10 00:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
Forces Armee Royales 
05/10 02:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Renaissance Sportive de Berkane 
05/10 02:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Wydad Casablanca 
04/10 18:15
FT 
 Ajax Amsterdam Womens
Psv Eindhoven Womens 
05/10 02:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Volendam 
04/10 21:00
FT 
 Kongsvinger
KFUM Oslo 
05/10 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Sandefjord 
05/10 00:00
FT 
 Viking
Stromsgodset 
05/10 00:00
FT 
 Brann
Molde 
05/10 00:00
FT 
 Aalesund
Kristiansund BK 
05/10 00:00
FT 
 Start Kristiansand
FK Haugesund 
05/10 02:30
FT 
 Rosenborg
Odd Grenland 
05/10 04:30
FT 
1 Olimpia Asuncion
Guay Leena 
05/10 06:45
FT 
 Guarani CA
Libertad Asuncion 
04/10 18:30
 
 Wisla Krakow
Lechia Gdansk 
04/10 21:00
Postp. 
 Warta Poznan
Legia Warszawa 
04/10 22:00
Postp. 
 Gornik Leczna
Gks Jastrzebie 
04/10 23:30
FT 
 Piast Gliwice
Lech Poznan 
04/10 18:15
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Azs Uj Krakow Womens 
04/10 18:15
FT 
 Varzim
Academica Coimbra 
04/10 18:15
FT 
 SL Benfica 2
GD Estoril-Praia 
04/10 22:30
FT 
 Academico Viseu
Leixoes 
05/10 00:00
FT 
 Porto B
Vilafranquense 
04/10 18:30
FT 
1 Botosani
Chindia Targoviste 1
04/10 23:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Hermannstadt 
05/10 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
CFR Cluj 
04/10 14:00
FT 
 Sakhalin
Salyut-Energia Belgorod 
04/10 18:00
FT 
 Leningradets
FK Kolomna 
04/10 16:00
FT 
 Ufa Youth
Ural Youth 
04/10 18:00
 
1 Rostov Youth
Terek Groznyi Youth 
04/10 15:00
 
 Ska Khabarovsk
Chayka K Sr 
04/10 19:00
FT 
 Veles
Gazovik Orenburg 
04/10 20:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Alania 
04/10 20:00
 
 Tekstilshchik Ivanovo
Spartak Moscow II 
04/10 21:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Neftekhimik Nizhnekamsk 
04/10 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Dinamo Briansk 
04/10 22:00
FT 
 Krasnodar II
Volga Olimpiets 
04/10 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Tom Tomsk 
04/10 22:00
FT 
 FK Rad Beograd
Indjija 
04/10 22:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Karadjordje Topola 
04/10 22:00
FT 
 Zlatibor
Radnik Surdulica 
05/10 00:00
FT 
 Crvena Zvezda
FK Napredak Krusevac 
04/10 15:55
FT 
 Radnicki Beograd U19
Rad Beograd U19 
04/10 17:00
FT 
1 Vojvodina U19
Partizan Belgrade U19 
04/10 17:10
FT 
 Radnicki 1923 U19
Rad U19 
04/10 18:55
 
 Spartak Zdrepceva Krv U19
Internacional U19 
05/10 00:00
FT 
 FK Pohronie
Slovan Bratislava 
05/10 01:00
FT 
 Trencin
FK Senica 
04/10 21:15
FT 
 Ask Bravo Publikum
NK Mura 05 
05/10 00:00
FT 
 NK Publikum Celje
Tabor Sezana 2
05/10 02:15
FT 
 NK Maribor
NK Olimpija Ljubljana 
04/10 21:00
FT 
 Radomlje U19
Aluminij U19 
04/10 17:00
FT 
 Sporting De Huelva Womens
Valencia Womens 
04/10 17:00
FT 
 Eibar Womens
Real Betis Womens 
04/10 18:00
FT 
 Santa Teresa Cd Womens
Sevilla Fc Womens 
04/10 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Madrid Cff Womens 
04/10 18:00
FT 
 Girona
Fuenlabrada 1
04/10 22:00
FT 
 Sabadell
Espanyol 
05/10 00:15
FT 
 Almeria
Sporting de Gijon 
05/10 00:15
FT 
 CD Castellon
Leganes 
05/10 02:30
FT 
 Futbol Club Cartagena
CD Lugo 
04/10 20:30
FT 
 Hammarby
Djurgardens 
04/10 20:30
FT 
 Mjallby AIF
Helsingborg IF 
04/10 20:30
FT 
 Ostersunds
AIK Solna 
04/10 23:30
FT 
 IFK Goteborg
Varbergs BoIS FC 
04/10 23:30
FT 
 Kalmar FF
Malmo 
04/10 23:30
FT 
 IFK Norrkoping
IK Sirius 
04/10 20:00
FT 
 Pitea If Womens
Vittsjo Gik Womens 
04/10 21:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Kif Orebro Duff Womens 1
04/10 21:00
FT 
 Ik Uppsala Womens
Eskilstuna United Df Womens 
04/10 21:00
 
 Gefle IF
Karlslunds If Hfk 
04/10 22:00
FT 
 IFK Lulea
Nykopings BIS 
04/10 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Haninge 
05/10 00:00
FT 
 Ik Frej Taby
Taby 
04/10 20:00
FT 
 Tvaakers IF
Utsiktens BK 
04/10 19:30
FT 
 Osters IF
Dalkurd Ff 
04/10 20:30
FT 
 Ljungskile SK
GAIS 
04/10 23:30
FT 
 Akropolis IF
Umea FC 
04/10 20:45
 
 Schaffhausen
Stade Ouchy 
04/10 22:00
FT 
 Young Boys
Vaduz 
04/10 22:00
 
 Basel
Luzern 
04/10 18:30
FT 
 Regar-TadAZ Tursunzoda
Kuktosh 
04/10 18:30
FT 
 Khujand
Cska Pamir Dushanbe 
04/10 18:30
FT 
 Dushanbe 83
Esteghlal Dushanbe 
04/10 18:30
FT 
 Faizkand
Lokomotiv Pamir 
04/10 18:30
FT 
 Istaravshan
Khatlon Bokhtar 
04/10 19:00
FT 
 Nakhon Pathom FC
Kasetsart 1
04/10 20:00
FT 
 Navy
Sisaket 
04/10 20:00
FT 
 Ayutthaya United
Samut Sakhon 
04/10 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
PT Prachuap 
04/10 20:00
Postp. 
 Port
SCG Muangthong United 
04/10 20:00
FT 
 Samut Prakan City
Nakhon Ratchasima 
04/10 20:00
FT 
 Chonburi Shark
Bangkok United 
04/10 18:30
FT 
 Denizlispor
Konyaspor 
04/10 21:00
FT 
 Besiktas
Genclerbirligi 
04/10 21:00
FT 
 Alanyaspor
Hatayspor 
05/10 00:00
FT 
 Kasimpasa
Galatasaray 
04/10 19:00
FT 
1 Eskisehirspor
Umraniyespor 
04/10 21:30
FT 
 Samsunspor
Akhisar Bld.Geng 
04/10 21:30
FT 
 Balikesirspor
Menemen Belediye Spor 
05/10 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Adanaspor 
04/10 19:00
FT 
 Olimpic Donetsk
PFC Oleksandria 1
04/10 22:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Zorya 
04/10 22:00
FT 
 Desna Chernihiv
Shakhtar Donetsk 
05/10 00:30
FT 
 Kolos Kovalivka
Illichivets 
05/10 07:00
 
 Houston Dash Womens
North Carolina Womens 
05/10 04:00
 
 Real Monarchs Slc
El Paso Locomotive 
05/10 06:00
 
 Austin Bold
San Antonio 
05/10 07:00
 
 New York Red Bulls Reserve
Hartford Athletic 
05/10 07:30
 
 Miami
Atlanta United 2 
04/10 17:30
FT 
 Ud Ibiza
Scr Pena Deportiva 
04/10 18:00
FT 
 Ue Castelldefels
Ue Vilassar De Mar 
05/10 03:00
FT 
 Ji Parana
Bragantino Pa