Live3s Logo

LiveScore 03 Oct 2020

03/10 19:30
FT 
 Chelsea
Crystal Palace 
03/10 22:00
FT 
 Everton
Brighton 
04/10 00:30
FT 
 Leeds United
Manchester City 
04/10 03:00
FT 
 Newcastle United
Burnley 
03/10 19:00
FT 
 Valladolid
Eibar 1
03/10 22:00
FT 
 Atletico Madrid
Villarreal 
04/10 00:30
FT 
 Real Sociedad
Getafe 
04/10 00:30
FT 
 Elche
SD Huesca 
04/10 03:00
FT 
 Valencia
Real Betis 
03/10 21:00
FT 
 Sassuolo
Crotone 
04/10 00:00
Postp. 
 Genoa
Torino 
04/10 02:45
FT 
 Udinese
AS Roma 
03/10 21:30
FT 
 Borussia Dortmund
Freiburg 
03/10 21:30
FT 
 Werder Bremen
Arminia Bielefeld 
03/10 21:30
FT 
 VfB Stuttgart
Bayer Leverkusen 
03/10 21:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Hoffenheim 
03/10 21:30
FT 
 Koln
Monchengladbach 
04/10 00:30
FT 
 RB Leipzig
Schalke 04 
03/10 23:00
FT 
 Lens
Saint Etienne 2
03/10 22:00
FT 
 Hyde United
AFC Fylde 
03/10 22:00
FT 
 Stalybridge Celtic
Longridge Town 
03/10 22:00
AET 
 Buxton FC
Stafford Rangers 
90min [0-0], Penalty [2-4],
03/10 22:00
FT 
 Cheshunt
Cambridge City 
03/10 22:30
FT 
 Vitesse Arnhem
Heracles Almelo 
04/10 02:00
FT 
 VVV Venlo
ADO Den Haag 
04/10 03:00
FT 
 Twente Enschede
Emmen 
03/10 22:15
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Genk 
04/10 00:30
FT 
 AS Eupen
Cercle Brugge 
04/10 00:30
FT 
 Oud Heverlee
Zulte-Waregem 
04/10 02:45
FT 
 Sint Truidense VV
Kortrijk 1
03/10 23:00
FT 
 Santa Clara
Gil Vicente 
04/10 01:30
FT 
 Porto
Maritimo 
04/10 04:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Sporting Braga 
03/10 23:00
AET 
 Al-Nasr Riyadh
Persepolis 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-5],
03/10 19:00
FT 
 Ufa
Rotor Volgograd 
03/10 21:30
FT 
 Ural Sr
CSKA Moscow 1
03/10 21:30
FT 
 Spartak Tambov
Arsenal Tula 
04/10 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Zenit St Petersburg 
04/10 04:30
FT 
 Orlando City
New York Red Bulls 
04/10 07:00
FT 
1 DC United
Atlanta United 
04/10 07:30
FT 
 Toronto
Philadelphia Union 
04/10 07:30
FT 
 Montreal Impact
Chicago Fire 
04/10 08:00
FT 
 Houston Dynamo
Sporting Kansas City 
04/10 08:00
FT 
 Minnesota United
Cincinnati 
04/10 08:30
FT 
 Dallas
Columbus Crew 
04/10 10:00
FT 
 Seattle Sounders
Vancouver Whitecaps 1
04/10 10:00
Postp. 
 Portland Timbers
Colorado Rapids 
04/10 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
LA Galaxy 
03/10 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Vegalta Sendai 
03/10 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Kawasaki Frontale 
03/10 15:00
FT 
 Yokohama
Kashiwa Reysol 
03/10 16:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Sagan Tosu 
03/10 18:00
FT 
 Oita Trinita
Shimizu S-Pulse 
03/10 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Kashima Antlers 
03/10 15:30
FT 
 Gwangju
Daegu 
03/10 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Pohang Steelers 
03/10 17:00
FT 
 Sydney Olympic
Western Sydney Wanderers Am 
04/10 10:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Rockdale City Suns U20 
03/10 16:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Eastern Suburbs 
03/10 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Redlands United FC 1
03/10 17:00
FT 
 Queensland Lions SC
Gold Coast United 1
03/10 17:00
FT 
 Moreton Bay United
Brisbane Strikers 
03/10 17:00
FT 
 Sunshine Coast Wanderers
Capalaba 1
03/10 12:15
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Devonport City 
03/10 12:15
FT 
 Riverside Olympic
Launceston City 1
03/10 14:30
FT 
 Glenorchy Knights
South Hobart 
03/10 16:30
FT 
 Kingborough Lions
Hobart Zebras 
03/10 13:30
FT 
 Campbelltown City SC
Adelaide United U21 
03/10 13:30
FT 
 Modbury Jets
North Eastern Metrostars 
03/10 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide City 
03/10 13:00
FT 
 Perth Glory Am
Perth Sc U20 
03/10 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
SV Ried 
03/10 23:00
FT 
 Wolfsberger AC
St.Polten 
03/10 23:00
FT 
 WSG Wattens
Austria Wien 
03/10 18:30
FT 
 Rapid Vienna Youth
Lafnitz 
03/10 20:30
FT 
 Kapfenberg Superfund
Austria Wien Youth 
03/10 20:30
FT 
 Austria Lustenau
SK Vorwarts Steyr 
03/10 20:30
FT 
 Blau Weiss Linz
Dornbirn 
03/10 19:15
FT 
 Skv Altenmarkt Womens
Sudburgenland Womens 
03/10 18:00
FT 
 Gilan Gabala
Standard Sumqayit 
03/10 20:00
FT 
 Zira
Neftci Baku 
03/10 19:00
FT 
 Krumkachy
Isloch Minsk 
03/10 21:00
FT 
 Ruh Brest
Torpedo Minsk 
03/10 23:00
FT 
 Gorodeya
Arsenal Dzyarzhynsk 
03/10 20:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Energosbyt Bsatu 
03/10 20:00
FT 
 Gorki
Bumprom Gomel 
03/10 20:00
FT 
 Dinamo Brest 2
Ostrovets 
03/10 20:00
FT 
 Victoria Maryina Gorka
Zhlobin 
03/10 20:00
FT 
 Smi Autotrans
Dnepr Rogachev 
03/10 20:00
FT 
 Ivatsevichi
Pershiy Regien 
03/10 20:00
FT 
 Kronon Stolbtsy
Stenles Pinsk 
03/10 20:00
FT 
 Meliorator Zhitkovichi
Fc Baranovichi 
03/10 20:30
 
 Oshmyany
Smorgon FC 
03/10 20:00
FT 
 Dnepr Mogilev Womens
Neman Grodno Womens 
03/10 22:00
FT 
 Minsk Womens
Dinamo Bgufk Minsk Womens 
04/10 02:45
Postp. 
 Westerlo
Jeunesse Molenbeek 
04/10 04:00
FT 
1 Gremio
Internacional RS 1
04/10 06:00
FT 
 Palmeiras
Ceara 
04/10 08:00
FT 
 Bragantino SP
Corinthians 
03/10 22:00
 
 America Mineiro
Guarani 
04/10 03:00
FT 
 Nautico (PE)
Confianca Se 
04/10 03:30
FT 
 Sampaio Correa (MA)
CSA Alagoas AL 1
04/10 03:30
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Chapecoense 
04/10 06:00
FT 
 Ponte Preta
Juventude Rs 
04/10 09:00
FT 
 Cuiaba (MT)
Cruzeiro 
03/10 22:45
FT 
 PFK Montana
Slavia Sofia 
04/10 01:15
FT 
 Levski Sofia
Botev Vratsa 
03/10 22:00
FT 
 La Serena
Union Espanola 
04/10 00:30
FT 
 Csd Antofagasta
Cobresal 
04/10 03:00
FT 
 Curico Unido
Everton CD 
04/10 05:30
FT 
 Colo Colo
Huachipato 1
04/10 03:00
 
1 Independiente De Cauquenes
Deportes Recoleta 1
04/10 03:00
FT 
1 Deportivo Pasto
Boyaca Chico 
04/10 05:00
FT 
 CD Jaguares
Deportivo Cali 1
04/10 07:05
FT 
 Deportivo Pereira
Deportes Tolima 
04/10 09:10
 
 Atletico Nacional
Envigado 
04/10 03:00
FT 
 Bogota
Orsomarso 
04/10 04:30
FT 
 Cortulua
Valledupar 
04/10 05:00
FT 
 Municipal Turrialba
CS Uruguay De Coronado 
04/10 05:00
FT 
 Sporting San Jose
Limon 1
04/10 08:00
FT 
 Guadalupe
Alajuelense 1
04/10 10:00
FT 
1 Herediano
Santos De Guapiles 2
03/10 23:00
FT 
 HNK Sibenik
ZNK Osijek 
04/10 01:05
FT 
 Hnk Gorica
Hajduk Split 1
03/10 23:30
FT 
 Apollon Limassol FC
Ethnikos Achnas 
03/10 23:30
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Olympiakos Nicosia 
03/10 22:00
FT 
1 Dukla Praha
Lisen 
03/10 22:00
FT 
 Chrudim
Sk Slovan Varnsdorf 
03/10 22:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Usti nad Labem 
03/10 17:00
FT 
 Hradec Kralove u19
Pribram U19 
03/10 18:30
 
 Mfk Karvina U19
Slavia Praha u19 
03/10 19:00
 
 Sk Sigma Olomouc u19
Viktoria Plzen U19 
03/10 19:00
FT 
 Synot Slovacko U19
Mlada Boleslav U19 
03/10 19:30
FT 
 Zlin U19
Sparta Praha U19 
03/10 22:30
FT 
 Mlada Boleslav
Budejovice 
03/10 22:30
FT 
1 Brno
Mfk Karvina 
03/10 22:30
FT 
 Opava
Teplice 
04/10 01:00
FT 
 Sparta Praha
Baumit Jablonec 
03/10 19:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fremad Amager 
03/10 19:30
FT 
 Silkeborg IF
Hobro I.K. 
03/10 20:00
FT 
 Skive IK
Kolding IF 
03/10 21:00
FT 
1 Esbjerg FB
Viborg 
03/10 19:00
 
 B93 Copenhagen
BK Frem 
03/10 19:30
FT 
 Kfum Roskilde
Nykobing Falster 
03/10 19:00
 
 Tarup Paarup If
Kolding Bk 
04/10 04:00
FT 
 Chacaritas Sc
Fuerza Amarilla 
04/10 04:30
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Mushuc Runa 
04/10 04:30
FT 
 Orense Sc
Independiente Jose Teran 
04/10 07:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
CD El Nacional 
03/10 21:00
FT 
 Masr
Enppi 
03/10 23:30
FT 
 Wadi Degla SC
Aswan 
04/10 02:30
FT 
 Misr Elmaqasah
Pyramids 
03/10 22:00
FT 
 Torquay United
Stockport County 
03/10 22:00
FT 
 Hartlepool United FC
Aldershot Town 
03/10 22:00
FT 
 Barnet
Eastleigh 
03/10 22:00
FT 
 Woking
Solihull Moors 
03/10 22:00
FT 
 Halifax Town
Dagenham and Redbridge 
03/10 22:00
FT 
 Altrincham
Weymouth 
03/10 22:00
FT 
 Sutton United
Maidenhead United 
03/10 22:00
FT 
 Dover Athletic
Notts County 
04/10 00:30
FT 
 Kings Lynn
Yeovil Town 
03/10 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Sunderland 1
03/10 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Doncaster Rovers 
03/10 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Ipswich 
03/10 22:00
FT 
 Peterborough United
Swindon 
03/10 22:00
FT 
1 Blackpool
Lincoln City 
03/10 22:00
FT 
 Hull City
Plymouth Argyle 
03/10 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Northampton Town 1
03/10 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Gillingham 
03/10 22:00
FT 
 Rochdale
Fleetwood Town 
03/10 22:00
FT 
 Burton Albion
Portsmouth 
03/10 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Accrington Stanley 
03/10 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Scunthorpe United 
03/10 22:00
FT 
 Colchester United
Oldham Athletic 
03/10 22:00
FT 
1 Carlisle
Barrow 
03/10 22:00
FT 
 Crawley Town
Southend United 
03/10 22:00
Postp. 
 Grimsby Town
Bradford AFC 
03/10 22:00
FT 
 Leyton Orient
Cheltenham Town 
03/10 22:00
FT 
 Exeter City
Cambridge United 
03/10 22:00
FT 
 Morecambe
Port Vale 
03/10 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Salford City 
03/10 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Walsall 
03/10 22:00
FT 
 Harrogate Town
Bolton Wanderers 
03/10 22:00
FT 
 Newport County
Mansfield Town 
03/10 21:00
FT 
 Tottenham Hotspur U23
Southampton U23 
03/10 22:00
FT 
 West Ham United U23
Brighton U23 
03/10 18:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Trans Narva 
03/10 21:00
FT 
 Kuressaare
JK Tallinna Kalev 
03/10 19:00
 
 Inter Turku
HJK Helsinki 
03/10 21:00
FT 
1 Toulouse
ES Troyes AC 
03/10 21:30
FT 
 Caen
Amiens 
04/10 01:00
FT 
 Auxerre
Ajaccio 
04/10 01:00
FT 
 Sochaux
Chambly 
04/10 01:00
FT 
 Chateauroux
Chamois Niortais 
04/10 01:00
FT 
 Clermont Foot
Rodez AF 
04/10 01:00
FT 
 Grenoble
Valenciennes 
04/10 01:00
FT 
 Paris Fc
Le Havre 
04/10 01:00
FT 
 Pau
Nancy 1
04/10 01:00
FT 
 Dunkerque
Guingamp 
03/10 19:00
FT 
 Samtredia
Dila Gori 
03/10 20:00
FT 
 VfB Lubeck
MSV Duisburg 
03/10 20:00
FT 
 Sv Meppen
Sc Verl 
03/10 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Viktoria Koln 
03/10 20:00
FT 
 Ingolstadt 04
SpVgg Unterhaching 
03/10 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Te Cu Kukuh Atta Seip 
03/10 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Munchen 1860 
03/10 17:00
 
 Bayer Leverkusen U19
Koln U19 
03/10 17:00
AET 
 Viktoria 1889 Berlin U19
Monchengladbach U19 
90min [0-0], 120min [0-1],
03/10 19:00
FT 
 Hannover 96
Eintr. Braunschweig 
03/10 19:00
FT 
1 SSV Jahn Regensburg
Karlsruher 
03/10 19:00
FT 
 Heidenheim
Paderborn 07 
03/10 19:00
FT 
 Vfc Plauen
Rot-weiss Erfurt 
03/10 20:00
FT 
 TuS Koblenz
Gonsenheim 
03/10 20:00
FT 
 Ludwigsfelder
Eilenburg 
03/10 21:30
 
 Hsc Hannover
Werder Bremen Am 
03/10 19:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Fsv Luckenwalde 
03/10 19:30
FT 
 Chemnitzer
Berliner Ak 07 1
03/10 19:40
 
 Viktoria Berlin 1889
VFB Auerbach 
03/10 20:00
FT 
 Bayern Alzenau
SG Sonnenhof Grobaspach 
03/10 20:00
FT 
 08 Homburg
Sv Elversberg 
03/10 20:00
FT 
1 Ksv Hessen Kassel
Rot Weiss Koblenz 
03/10 20:00
FT 
 Pirmasens
Tsg Balingen 
03/10 20:00
FT 
2 Tsv Schott Mainz
Astoria Walldorf 
03/10 20:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
FSV Frankfurt 
03/10 20:00
FT 
 Steinbach
Tsg Hoffenheim Am 
03/10 20:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Bahlinger SC 
03/10 20:30
FT 
1 Sc Freiburg Am
Kickers Offenbach 
03/10 19:55
 
 TSV Alemannia Aachen
Monchengladbach Am 1
03/10 20:00
FT 
 Bonner sc
Rot Weiss Ahlen 
03/10 20:00
FT 
 VFB Homberg
Schalke 04 II 
03/10 20:00
FT 
 Koln Am
Preuben Munster 
03/10 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Fortuna Koln 1
03/10 20:00
FT 
 SV Straelen
Sv Rodinghausen 1
03/10 20:00
FT 
 Wegberg Beeck
Bergisch Gladbach 09 
03/10 20:00
FT 
 Wuppertaler Sv
RW Oberhausen 
04/10 00:30
FT 
1 Panaitolikos Agrinio
Asteras Tripolis 
03/10 18:00
 
 Atromitos U19
Aek Athens U19 1
03/10 19:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Ael Larisa U19 
03/10 23:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Varda Se 
04/10 01:30
FT 
 Diosgyor
Paksi SE 
03/10 22:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Vestri 
03/10 22:00
FT 
 Fram Reykjavik
Throttur 
03/10 22:00
FT 
1 Umf Afturelding
Grindavik 
03/10 22:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Leiknir Reykjavik 
03/10 22:00
Postp. 
 Magni
Thor Akureyri 
03/10 23:00
FT 
 Keflavik
Leiknir F 
04/10 02:05
FT 
 Cobh Ramblers
Cabinteely 
04/10 02:30
FT 
 Longford Town
Galway United 
04/10 00:00
FT 
 Cork City
St. Patrick's 
04/10 02:30
FT 
 Shelbourne
Bohemians 
03/10 17:00
FT 
 Inter Milan U20
Ascoli Youth 1
03/10 19:00
FT 
 Juventus U19
AC Milan U19 
03/10 23:30
FT 
 Livorno
Lecco 
03/10 23:30
 
 Giana
Juventus U23 
04/10 02:45
 
 Como
Pistoiese 
04/10 02:45
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Feralpisalo 
03/10 21:00
FT 
1 Paganese
Ternana 
04/10 02:45
 
1 Viterbese
Avellino 
03/10 20:15
FT 
 Chievo
Salernitana 
03/10 22:15
FT 
 Ascoli
Lecce 
03/10 22:15
FT 
 Venezia
Frosinone 
03/10 22:15
FT 
 Spal
Cosenza Calcio 1914 
04/10 00:15
FT 
 Vicenza
Pordenone Calcio Ssd 
03/10 15:00
FT 
 Tokyo Verdy
Omiya Ardija 
03/10 17:00
FT 
 Ehime
Renofa Yamaguchi 
03/10 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Ryukyu 
03/10 12:00
FT 
 Sony Sendai
Kochi United 
03/10 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Miyazaki 
03/10 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Ban Di Tesi Iwaki 
03/10 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Fukushima United FC 
03/10 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Kamatamare Sanuki 
03/10 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Gainare Tottori 
03/10 13:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
SC Sagamihara 
03/10 14:00
FT 
 Blaublitz Akita
Grulla Morioka 
03/10 18:00
FT 
 Kagoshima United
Fujieda Myfc 
03/10 12:00
FT 
 Nojima Stella womens
Beleza (w) 
03/10 13:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
04/10 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Iga Kunoichi (w) 
04/10 12:00
FT 
 Ehime (w)
Vegalta Sendai (w) 
04/10 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Albirex Niigata (w) 
03/10 12:00
 
 B Kyoto (w)
Yamato Sylphid Womens 
03/10 13:00
FT 
 Setagaya Sfida (w)
Nagano Parceiro (w) 
04/10 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Yokohama Fc Seagulls Womens 
03/10 12:30
 
 Jeju United
Anyang 
03/10 12:30
 
 Bucheon 1995
Chunnam Dragons 
03/10 15:00
FT 
 Seoul E Land
Gyeongnam 
03/10 15:00
FT 
 Ansan Greeners
Suwon 
03/10 20:00
FT 
1 Kauno Zalgiris
FK Zalgiris Vilnius 
03/10 22:00
FT 
 Baltija Panevezys
Suduva 
03/10 21:00
FT 
 Kelantan FA
Negeri Sembilan 
03/10 21:00
FT 
 Pahang
Perak 
03/10 21:00
FT 
 PDRM
Selangor PB 
03/10 21:00
FT 
 Felda United FC
Terengganu 
04/10 06:00
FT 
 Atlas
Necaxa 
04/10 08:00
FT 
 Tigres UANL
Atletico San Luis 1
04/10 10:00
FT 
 Club America
Pumas UNAM 1
03/10 22:30
FT 
 NEC Nijmegen
Eindhoven 1
03/10 21:00
 
 Brattvag
Fredrikstad 
03/10 21:00
FT 
 Senja
Eidsvold TF 
03/10 21:00
FT 
 Kjelsas IL
Skeid Oslo 
03/10 21:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Kvik Halden 
03/10 21:00
FT 
 IL Hodd
Floro 
03/10 21:00
FT 
 Nardo
Floy Flekkeroy Il 
03/10 21:00
FT 
 Arendal
Baerum SK 
03/10 21:00
FT 
 Vard Haugesund
Levanger 1
03/10 21:00
FT 
 Bryne
Rosenborg 2 
03/10 21:00
 
 Sotra
Asker 
03/10 21:00
FT 
 Fram Larvik
Notodden FK 
03/10 21:30
FT 
 Tromso IL
Asane Fotball 
03/10 21:30
FT 
 Raufoss
HamKam 
03/10 21:30
FT 
 Jerv
Strommen 
03/10 21:30
FT 
 Ranheim IL
Sogndal 
03/10 21:30
FT 
 Sandnes Ulf
Grorud IL 
03/10 21:30
FT 
 Stjordals Blink
Lillestrom 
03/10 21:30
FT 
 Oygarden
Ullensaker/Kisa IL 
04/10 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Stabaek 
04/10 02:30
FT 
 Valerenga
Mjondalen 
04/10 05:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo Luqueno 
04/10 07:30
FT 
 12 De Octubre
General Diaz 
03/10 23:30
FT 
 Sport Boys
Academia Deportiva Cantolao 2
04/10 02:00
FT 
1 Em Deportivo Binacional
Deportivo Municipal 
04/10 04:30
FT 
 Alianza Lima
Deportivo Llacuabamba 
04/10 07:00
FT 
 Sporting Cristal
Atletico Grau 
03/10 21:00
FT 
 Podbeskidzie
Stal Mielec 
04/10 02:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Gornik Zabrze 
03/10 19:30
 
 Hutnik Krakow
Olimpia Elblag 
04/10 01:00
FT 
 GKS Katowice
Znicz Pruszkow 
03/10 18:00
FT 
 Feirense
Sporting Covilha 
03/10 22:30
FT 
 UD Oliveirense
Casa Pia Ac 
03/10 22:30
FT 
 CD Cova Piedade
Arouca 
03/10 21:00
 
 Rio Ave U23
Vitoria Guimaraes U23 
03/10 18:00
FT 
 Comuna Recea
Universitatea Craiova 
03/10 20:30
FT 
 Sepsi
Scm Argesul Pitesti 
03/10 23:00
FT 
 Astra Ploiesti
Cs Voluntari 
04/10 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Dinamo Bucuresti 2
03/10 22:00
FT 
 Novi Pazar
Vojvodina 
03/10 22:00
FT 
 Spartak Subotica
Cukaricki 
03/10 22:00
FT 
 Macva Sabac
FK Vozdovac Beograd 
04/10 00:00
FT 
1 FK Metalac Gornji Milanovac
Partizan Belgrade 
03/10 23:00
FT 
 MSK Zilina
DAC Dunajska Streda 
04/10 01:00
FT 
 Spartak Trnava
Nitra 
04/10 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Zlate Moravce 1
03/10 23:00
FT 
 Domzale
Gorica 
03/10 22:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Deportivo La Coruna Womens 
03/10 22:00
FT 
 CD Mirandes
SD Ponferradina 
03/10 22:00
FT 
 Alcorcon
Zaragoza 1
04/10 00:15
FT 
 Mallorca
Tenerife 
04/10 00:15
FT 
 Albacete
Real Oviedo 2
04/10 02:30
FT 
 Las Palmas
UD Logrones 
04/10 03:00
FT 
 Rayo Vallecano
Malaga 
03/10 21:00
FT 
 Orebro
Elfsborg 
03/10 21:00
FT 
 Hacken
Falkenbergs FF 
03/10 19:30
FT 
 Linkopings Fc Womens
Rosengard Womens 
03/10 20:00
FT 
 Umea Fc Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
03/10 21:00
FT 
 Djurgardens Womens
Vaxjo Womens 
03/10 19:00
FT 
 IF Sylvia
Orebro Syrianska If 1
03/10 21:00
FT 
 Sollentuna United FF
Ifk Berga 
03/10 22:00
FT 
 Karlstad BK
Brommapojkarna 
03/10 19:00
FT 
1 Qviding FIF
Torns IF 1
03/10 20:00
FT 
 Lunds BK
Assyriska Turab Ik Jkp 
03/10 20:00
FT 
 Eskilsminne IF
IFK Varnamo 
03/10 21:00
FT 
 Landskrona BoIS
Skovde AIK 
03/10 21:00
FT 
 Trollhattan
Karlskrona 
03/10 22:00
FT 
 Motala AIF
Oskarshamns AIK 1
04/10 00:00
FT 
 Fc Linkoping City
Lindome GIF 
03/10 23:30
FT 
 GIF Sundsvall
afc eskilstuna 1
03/10 23:30
FT 
 Orgryte
IK Brage 
03/10 23:30
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Halmstads 
04/10 01:00
 
 Aarau
Chiasso 1
04/10 01:00
FT 
 Lausanne Sports
Zurich 
04/10 01:00
FT 
 Grasshoppers
Wil 1900 
03/10 18:45
FT 
 Nong Bua Lamphu
Uthai Thani Forest 
03/10 19:00
FT 
 Ranong
Phrae United 
03/10 20:00
FT 
 Khonkaen FC
Khonkaen United 
03/10 20:00
FT 
 Chainat
Lampang 
03/10 21:00
FT 
 Customs Department FC
Chiangmai 
03/10 19:00
FT 
 Chiangrai United
Buriram United 
03/10 20:00
FT 
 Sukhothai
BEC Tero Sasana 
03/10 21:00
FT 
1 Suphanburi
Trat 
03/10 18:30
FT 
 Yeni Malatyaspor
Antalyaspor 
03/10 21:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Goztepe 
03/10 21:00
FT 
 Erzurum BB
Rizespor 
04/10 00:00
FT 
1 Fenerbahce
Karagumruk 
03/10 19:00
FT 
 Keciorengucu
Altay Spor Kulubu 
03/10 19:00
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Bursaspor 1
03/10 21:30
FT 
 Giresunspor
Boluspor 
04/10 00:00
FT 
 Altinordu
Osmanlispor 
03/10 19:00
FT 
 Ahal
Nebitci 
03/10 19:30
FT 
 Altyn Asyr
Merw 
03/10 19:00
FT 
1 Dnipro 1
Vorskla Poltava 2
03/10 22:00
FT 
1 Rukh Vynnyky
Lviv 
04/10 00:30
FT 
 Inhulets Petrove
Mynai 1
04/10 02:30
FT 
 Liverpool P
Nacional Montevideo 
04/10 08:00
FT 
 Omaha
Tormenta 
04/10 07:30
 
 Tampa Bay Rowdies
Charleston Battery 
04/10 07:30
 
 Stlouis Lions
Indy Eleven 
04/10 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
Colorado Springs Switchbacks 1
04/10 08:00
FT 
 Memphis 901
Birmingham Legion 
04/10 09:00
FT 
 Rio Grande Valley
Okc Energy 
04/10 10:05
FT 
 Tacoma Defiance
Reno 1868 
04/10 10:30
 
1 Las Vegas Lights
Orange County Blues Fc 1
03/10 17:30
FT 
 Salmantino
Cf Rayo Majadahonda 
03/10 18:00
 
 Ud Ourense
Pontevedra 
03/10 21:00
FT 
 Coleraine
Loughgall 
03/10 22:00
FT 
 Cliftonville
Warrenpoint Town 
04/10 00:00
FT 
 Eldense
Atletico Ibanes 
04/10 01:00
FT 
 Bergantinos
Deportivo La Coruna 
04/10 01:30
FT 
 Cerdanyola del Valles
Santfeliuenc 
04/10 06:00
FT 
 Salgueiros AC
Globo 
04/10 06:00
FT 
 Ec Aguia Negra
Goiania