Live3s Logo

LiveScore 02 Oct 2020

03/10 03:30
Postp. 
 Granada
Osasuna 
03/10 02:45
FT 
 Fiorentina
Sampdoria 
03/10 02:30
FT 
 Union Berlin
Mainz 05 
03/10 03:00
FT 
 Paris Saint Germain
Angers SCO 
03/10 02:45
FT 
 Coventry
Bournemouth 
03/10 02:00
FT 
 Utrecht
SC Heerenveen 1
03/10 02:45
FT 
 Royal Antwerp
KV Mechelen 
03/10 02:00
FT 
 Moreirense
Boavista 
03/10 04:15
FT 
 Vitoria Guimaraes
Pacos Ferreira 
03/10 02:45
FT 
 Dundee United
Livingston 
03/10 02:45
FT 
 Aberdeen
St. Mirren 
03/10 02:45
FT 
 Hibernian
Hamilton 
03/10 02:45
Postp. 
 Kilmarnock
Motherwell 
02/10 16:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Sangju Sangmu Phoenix 
02/10 18:45
 
 Salisbury Inter Womens
Metropolis United Womens 
02/10 17:30
FT 
 Manly United
Ted Reiter Mountain City Rovers 
02/10 17:40
FT 
 Blacktown City Demons
APIA Leichhardt Tigers 
02/10 15:30
FT 
 Blacktown City U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
02/10 16:00
FT 
 Marconi Stallions U20
North Shore Mariners U20 1
02/10 17:30
FT 
1 Peninsula Power
Brisbane Olympic United FC 
03/10 09:30
FT 
 Croydon Kings Reserve
Adelaide Comets Reserve 
03/10 11:15
FT 
1 Modbury Jets Reserve
North Eastern Metrostars Reserve 
03/10 11:15
FT 
 Adelaide Raiders Reserve
Para Hills Reserve 
03/10 11:25
FT 
 Seaford Rangers Reserve
White City Woodville Reserve 
02/10 18:45
FT 
 Adelaide Raiders SC
Para Hills Knights 
02/10 18:45
FT 
 Croydon Kings
Adelaide Comets 
03/10 00:30
FT 
 SV Horn
Juniors OO 
03/10 00:30
FT 
1 Liefering
Grazer AK 
03/10 02:25
FT 
 SKU Amstetten
Wacker Innsbruck 
03/10 01:00
 
 Sv Feldkirchen
Sk Treibach 
03/10 01:00
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Sv Lebring 
03/10 01:30
FT 
 Sc Kundl
Spg Motz/silz 
03/10 01:30
FT 
1 FC Berg
Sv Strasswalchen 
03/10 01:30
FT 
 Deutschkreutz
Sv Leithaprodersdorf 
03/10 01:30
FT 
 Sv Fugen
Sv Innsbruck 
03/10 01:30
 
 First Vienna
Sportunion Mauer 
03/10 01:30
FT 
 Andelsbuch
SC Mannsdorf 
03/10 01:30
FT 
 Fcm Traiskirchen
SC Wiener Neustadt 
03/10 01:00
FT 
1 Deutschlandsberger Sc
SC Kalsdorf 2
03/10 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Tus Bad Gleichenberg 
03/10 01:00
FT 
 Santa Ana
Wsc Hertha Wels 
02/10 19:30
FT 
 Sabah
Kesla 
02/10 23:30
FT 
 Al-shabbab
Busaiteen 
02/10 23:30
FT 
 Al Ahli Bhr
East Riffa 
02/10 19:00
FT 
 Sputnik Rechitsa
Torpedo Zhodino 1
02/10 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Shakhter Soligorsk 
02/10 21:00
FT 
 Dinamo Minsk
Smolevichy Sti 
03/10 03:30
 
 Figueirense (SC)
Oeste FC 
03/10 06:15
FT 
 CRB (AL)
Avai 
03/10 06:15
 
 Operario Ferroviario Pr
Vitoria Salvador BA 
03/10 08:50
 
1 Botafogo Sp
Parana 
02/10 22:45
FT 
 Tsarsko Selo
Cherno More Varna 
03/10 01:15
FT 
 Cska 1948 Sofia
Botev Plovdiv 
02/10 21:00
FT 
 Inter Stars
Aigle Noir 1
02/10 22:00
FT 
 Santiago Wanderers
Deportes Iquique 
03/10 03:00
FT 
1 O Higgins
Coquimbo Unido 
02/10 16:00
 
 Jiangsu Suning Womens
Beijing Beikong Womens 
02/10 21:00
 
 Psp Macau
Chao Pak Kei 
03/10 05:00
FT 
 Alianza Petrolera
Deportiva Once Caldas 1
03/10 07:05
FT 
 Cucuta
Santa Fe 
03/10 09:10
FT 
1 Millonarios
Atletico Bucaramanga 
03/10 10:00
FT 
 Perez Zeledon
Ad Grecia 
03/10 00:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Istra 1961 
02/10 23:00
FT 
 E.N.Paralimni
AEK Larnaca 
03/10 01:00
FT 
 Doxa Katokopias
Karmiotissa Pano Polemidion 
03/10 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Prostejov 
03/10 00:00
FT 
 Hlucin
Odra Petrkovice 
02/10 18:00
Postp. 
 Opava U19
Pardubice U19 
03/10 01:00
FT 
1 Synot Slovacko
Pardubice 
03/10 01:00
FT 
 Jammerbugt
Thisted 
03/10 01:00
FT 
 HIK
Roskilde 
03/10 01:00
FT 
 Randers
Brondby 
03/10 05:30
 
 Deportivo Cuenca
Olmedo Riobamba 
03/10 08:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Pottu Via Ho 
02/10 23:30
FT 
 Haras El Hedoud
El Entag Al Harby 
03/10 02:00
FT 
 El Ismaily
Smouha SC 
02/10 20:00
FT 
 Leeds United U23
Middlesbrough U23 
02/10 21:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Manchester United U23 
02/10 21:30
FT 
 West Bromwich U23
Reading U23 
03/10 02:00
FT 
 Derby County U23
Leicester City U23 2
03/10 02:00
FT 
 Crystal Palace U23
Aston Villa U23 
03/10 02:00
FT 
 Fulham U23
Norwich City U23 
02/10 21:00
FT 
 Watford U23
Bristol City U23 
03/10 00:00
 
 Tabasalu Charma
Laanemaa Haapsalu 
03/10 00:15
FT 
 Kuressaare 2
Pohja Sakala 
03/10 00:45
FT 
 Jk Piraaja Tallinn
Jk Poseidon 
03/10 02:00
 
1 07 Vestur Sorvagur
Toftir B68 1
03/10 02:00
 
 Giza Hoyvik
Nsi Runavik Ii 
03/10 03:00
 
 Hbtorshavn 2
B71 Sandur 
02/10 23:30
 
 Jazz Pori
P-iirot 1
02/10 23:30
 
 Hjs Akatemia
Tpv Tampere 1
02/10 23:30
 
 Vifk Vaasa
Kiisto 
02/10 23:15
FT 
 Poxyt
Hps 
02/10 23:30
FT 
 Eif Academy
Bk-46 Karis Karjaa 
03/10 00:00
FT 
 Pkku 2
Tups 1
03/10 00:15
FT 
 Sapa
Kontu 
03/10 00:15
FT 
 Cle
Nups 
03/10 00:30
FT 
 Jäps/47
Rips 
03/10 00:30
FT 
 Kapa Helsinki
Espoo 2 
03/10 00:45
 
 Ace
Tp T 
03/10 01:15
FT 
 Pohu
Atlantis 2 
02/10 23:30
FT 
 Lahti
IFK Mariehamn 
02/10 23:30
FT 
 HIFK
Honka 
03/10 02:00
 
 Stade Lavallois MFC
Red Star 93 
03/10 02:00
 
 Creteil
Quevilly 
03/10 02:00
FT 
 Sete FC
US Boulogne 
03/10 02:00
 
 Bastia CA
Bourg Peronnas 
03/10 02:00
 
1 Villefranche
Le Mans 
03/10 02:00
FT 
 Concarneau
Bastia 
03/10 02:00
FT 
 Stade Briochin
Lyon la Duchere 
02/10 23:00
FT 
 Telavi
Dinamo Batumi 
03/10 01:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Dynamo Dresden 1
03/10 01:15
FT 
 Hoffenheim (w)
Werder Bremen Womens 
03/10 00:30
FT 
 Bochum
VfL Osnabruck 1
03/10 00:30
FT 
 SV Sandhausen
St. Pauli 
03/10 01:00
FT 
1 Fv Eppelborn
Hertha Wiesbach 
03/10 01:00
FT 
1 Bramfelder Sv
Tus Dassendorf 
03/10 01:15
FT 
 Sc Concordia Hamburg
Hebc Hamburg 
03/10 01:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Meiendorfer Sv 
03/10 01:30
FT 
 Tus Osdorf
Hsv Barmbek Uhlenhorst 1
03/10 01:30
FT 
1 Tsv 1880 Wasserburg
Tsv Landsberg 1
03/10 01:30
FT 
 Hamm United
Niendorfer Tsv 
03/10 01:00
 
 BSV Rehden
Havelse 
03/10 01:00
 
 Etsv Weiche Flensburg
Hamburger Sv Ii 
03/10 01:00
 
 FSV Optik Rathenow
Hertha Bsc Berlin Am 
03/10 01:30
FT 
 Tennis Borussia Berlin
FSV Union Furstenwalde 
03/10 01:30
FT 
 RW Essen
Fortuna Dusseldorf Ii 
03/10 01:30
FT 
 SC Wiedenbruck
SV Lippstadt 
03/10 05:00
FT 
 Deportivo Petapa
Chimaltenango 
02/10 15:00
FT 
 Eastern A.A Football Team
Leeman 1
03/10 02:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Budafoki Mte 1
03/10 01:30
FT 
 Ia Akranes (w)
Tindastoll Neisti Womens 
03/10 02:45
FT 
 Drogheda United
Athlone 
03/10 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Bray Wanderers 
03/10 02:45
FT 
1 Wexford Youths
Shamrock Rovers ii 
03/10 03:00
 
 Carrigaline United
Rockmount 
03/10 00:45
FT 
 Derry City
Waterford United 
03/10 02:45
FT 
 Shamrock Rovers
Sligo Rovers 
03/10 12:00
FT 
 Sony Sendai
Kochi United 
03/10 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Miyazaki 
03/10 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Ban Di Tesi Iwaki 
02/10 18:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Imabari FC 
03/10 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Fukushima United FC 
03/10 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Kamatamare Sanuki 
03/10 12:00
FT 
 Nojima Stella womens
Beleza (w) 
03/10 12:00
 
 B Kyoto (w)
Yamato Sylphid Womens 
02/10 15:30
FT 
1 Kaisar Kyzylorda
Okzhetpes 
02/10 17:45
FT 
 Ordabasy
Taraz 
02/10 21:00
FT 
 Tobol Kostanai
Zhetysu Taldykorgan 
03/10 00:00
FT 
 Riteriai
Banga Gargzdai 
02/10 20:15
FT 
 Sarawak
Terengganu B 
02/10 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Ukm 
02/10 21:00
FT 
 Pulau Pinang
Kelantan United 
02/10 21:00
FT 
 Pknp
Kuala Lumpur 
02/10 21:00
FT 
 Johor
Sabah 
02/10 21:00
FT 
 UiTM
Misc Mifa 
03/10 01:30
FT 
1 St Georges
Marsa 
03/10 01:00
FT 
1 King Nouakchott
Asc Tevragh Zeine 
03/10 05:00
FT 
 Cruz Azul Womens
Juarez Womens 
03/10 08:30
FT 
 Puebla
Santos Laguna 
03/10 10:30
FT 
 Leon
Mazatlan 
02/10 22:00
 
 Puebla U20
Santos Laguna U20 
02/10 23:00
FT 
 Juarez U20
Pachuca U20 
02/10 23:00
FT 
 Milsami
Sfintul Gheorghe 1
03/10 01:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Sc Heerenveen Womens 
03/10 01:30
 
 Zwolle Womens
Vv Alkmaar Womens 
03/10 01:30
 
 Excelsior Barendrecht Womens
Twente Enschede Womens 
03/10 00:45
FT 
 Go Ahead Eagles
Utrecht Am 
03/10 00:45
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Telstar 
03/10 03:00
FT 
 NAC Breda
Jong Ajax Amsterdam 
03/10 03:00
FT 
 Az Alkmaar 2
MVV Maastricht 
03/10 05:00
FT 
 Nacional Asuncion
Sol De America 1
03/10 07:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Cerro Porteno 
03/10 04:30
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Cienciano 
03/10 00:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Wisla Plock 
03/10 02:30
FT 
1 Slask Wroclaw
Cracovia Krakow 
03/10 00:00
FT 
 Penafiel
CD Mafra 
02/10 23:00
 
 Rapid Bucuresti
Concordia Chiajna 
03/10 02:05
FT 
 Universitatea Craiova
Politehnica Iasi 1
02/10 19:55
FT 
1 Steaua Bucuresti 2
Rapid Bucuresti 2 
02/10 19:55
FT 
1 Acs Vedita Colonesti Ms
Csm Flacara Moreni 
02/10 20:00
 
 Unirea Dej
Ariesu Turda 
02/10 20:00
FT 
 Balotesti
Tunari 
02/10 20:00
 
 Dacia Unirea Braila
Cs Faurei 
02/10 20:00
FT 
 Unirea Bascov
Acso Filiasi 
03/10 01:00
FT 
 Radnicki Nis
Mladost Lucani 
03/10 02:45
FT 
 Fcbarcelona Futsal
Peniscola Futsal 
03/10 03:30
 
 Levante Futsal
Xota Navarra Futsal 
03/10 01:00
FT 
 Hassleholms If
Nosaby If 1
03/10 02:00
 
 Thun
Neuchatel Xamax 
03/10 01:00
FT 
 Ankaragucu
Kayserispor 
03/10 01:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Trabzonspor 1
03/10 00:00
FT 
 Istanbulspor
Bandirmaspor 
02/10 20:00
FT 
 Sagadam
HTTU Asgabat 
02/10 21:00
FT 
 Kopetdag Asgabat
Energetik 
02/10 21:00
 
 Cs Cerrito
Ca Atenas 1
02/10 23:15
FT 
 Albion
Rocha 
03/10 01:30
FT 
1 Ca Juventud
Rampla Juniors 
03/10 01:30
 
 Ia Sud America
Ca Villa Teresa 
03/10 03:45
FT 
 Miramar Misiones
Potencia 
03/10 07:00
 
 Greenville Triumph
Orlando City u23 
02/10 19:00
FT 
 Oktepa
Turon Nukus 
02/10 20:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Lokomotiv Tashkent 
02/10 21:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Mashal Muborak 
02/10 22:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Kokand 1912 
02/10 17:00
FT 
 Da Nang 2
Phu Dong 1
03/10 02:30
FT 
 Sd Textil Escudo
Solares 
03/10 02:45
FT 
 Loughgall
Coleraine 
03/10 03:00
FT 
 Alhaurin De La Torre
CD El Palo 
03/10 03:00
FT 
 Ue Cornella
Terrassa 
03/10 03:15
FT 
 Larne
Ards