Live3s Logo

LiveScore 01 Oct 2020

01/10 23:30
FT 
 CFR Cluj
KuPS 
02/10 01:00
FT 
 Avan Academy
Crvena Zvezda 
02/10 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
Lech Poznan 1
02/10 01:00
FT 
 Malmo
Granada 
02/10 01:00
FT 
 Rosenborg
PSV Eindhoven 
02/10 01:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Flora Tallinn 
02/10 01:00
FT 
 Slovan Liberec
APOEL Nicosia 
02/10 01:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Viktoria Plzen 
02/10 02:00
FT 
 Standard Liege
Mol Fehervar 
02/10 02:00
FT 
 Kobenhavn
NK Rijeka 
02/10 02:00
FT 
 Legia Warszawa
Qarabag 
02/10 02:00
FT 
 FK Sarajevo
Celtic 
02/10 02:00
FT 
 Dinamo Brest
Ludogorets Razgrad 
02/10 02:30
FT 
 Young Boys
KF Tirana 1
02/10 02:30
FT 
 Basel
CSKA Sofia 
02/10 02:30
FT 
 Dundalk
Ki Klaksvik 
02/10 02:45
FT 
 Glasgow Rangers
Galatasaray 
02/10 02:45
FT 
 AEK Athens
Wolfsburg 
02/10 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Maccabi Haifa 
02/10 03:00
FT 
1 Sporting Lisbon
LASK Linz 
02/10 03:00
AET 
 Rio Ave
AC Milan 
90 minutes[1-1], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[8-9]
02/10 01:00
FT 
 Sevilla
Levante 
02/10 01:00
FT 
 Athletic Bilbao
Cadiz 2
02/10 03:30
FT 
 Celta Vigo
Barcelona 1
02/10 00:30
FT 
 Brentford
Fulham 
02/10 02:00
FT 
 Aston Villa
Stoke City 
02/10 02:45
AET 
 Liverpool
Arsenal 
90min [0-0], Penalty [4-5],
02/10 06:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Santos 
02/10 08:00
FT 
 Tigre
Guarani CA 
02/10 10:00
FT 
 Delfin
Defensa Y Justicia 1
01/10 18:00
AET 
 Leningradets
Chertanovo Moscow 
90min [0-0], Penalty [6-5],
01/10 20:00
FT 
 Znamya Noginsk
Shinnik Yaroslavl 
01/10 16:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles Reserve
Cumberland United Reserve 
01/10 18:45
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Cumberland United 
01/10 19:00
FT 
 Dinamo Minsk Reserve
Smolevichi Reserve 1
01/10 21:00
 
 Portuguesa Rj U20
Botafogo Rj U20 
02/10 02:00
FT 
 Fluminense Rj Youth
Cabofriense U20 
02/10 02:00
 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Flamengo Womens 1
02/10 06:15
FT 
 Ferroviaria Sp Womens
Kindermann Womens 
02/10 03:00
 
 Csyd Barnechea
Deportes Santa Cruz 
02/10 00:30
FT 
 Palestino
Universidad de Concepcion 
02/10 04:15
FT 
1 Real Santander
Atletico Huila 
02/10 06:30
FT 
 Deportes Quindio
Fortaleza 
02/10 08:45
FT 
1 Union Magdalena
Leones 1
02/10 01:00
FT 
 Hvidovre IF
Fredericia 1
02/10 01:00
FT 
 Odense Bk U19
Silkeborg If U19 
01/10 21:00
FT 
 Telefonat Beni Suef
Telephonaat Bani Suweif 
01/10 21:15
FT 
 El Alameen
Dayrot 
01/10 23:30
FT 
 El Gounah
Tanta 
02/10 02:00
FT 
 EL Masry
El Zamalek 1
02/10 02:45
 
 Derby County Womens
Stoke City Womens 
02/10 02:45
FT 
 Loughborough Foxes Womens
West Bromwich Wfc Womens 
02/10 03:00
FT 
 Nottingham Forest Womens
Sheffield Womens 
02/10 00:00
 
1 Parnu Jk
Elva 
01/10 23:00
FT 
 Jk Retro
Ararat Tallin 
02/10 00:00
FT 
 Lootus Kohtla Jarve 2
Fci Tallinn 
02/10 00:00
FT 
 Tartu Jk Welco 2
Helios Tartu 1
02/10 02:00
FT 
 skala if
B36 Torshavn 
01/10 23:30
 
 Kultsu
Pepo 
01/10 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Eps Espoo 
01/10 23:00
FT 
 Njs 2
Malmin Palloseura Helsinki 
02/10 01:00
FT 
 Tikka
Toolon Taisto 
01/10 19:00
FT 
 Gagra
Aragvi Dusheti 
02/10 01:00
FT 
 Wattenscheid
Westfalia Herne 
02/10 01:00
FT 
 Hammer Spvg
Sv Westfalia Rhynern 
02/10 01:30
FT 
 Sportfreunde Siegen
Spvgg Vreden 1921 
02/10 01:45
FT 
 Tus Haltern
Tus Ennepetal 
02/10 02:00
FT 
 Augnablik Womens
Volsungur Husavik Womens 
02/10 02:00
FT 
 Breidablik
Ka Akureyri 
02/10 03:15
FT 
 Vikingur Reykjavik
KR Reykjavik 
02/10 04:15
FT 
 Stjarnan
Hafnarfjordur FH 
02/10 04:00
FT 
 Ir Lettiru19
Slotur U19 
01/10 21:00
FT 
 Kairat Almaty
Shakhtyor Karagandy 
01/10 21:00
FT 
 Kf Drenica Srbica
Gjilani 
01/10 23:00
FT 
 Riga
Metta/LU Riga 
01/10 23:00
FT 
1 Floriana
Sirens 
01/10 23:00
FT 
 Mosta
Balzan 
02/10 03:15
FT 
 Sliema Wanderers FC
Santa Lucia 
02/10 03:15
FT 
 Zejtun Corinthians
Gudja United 
02/10 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Club Necaxa Womens 
02/10 08:00
 
 Celaya
Leones Univ Guadalajara 
02/10 10:00
 
 Alebrijes De Oaxaca
Morelia 
01/10 17:00
FT 
 Hantharwady United
Ayeyawady United 
01/10 17:00
FT 
 Shan United
Yadanabon 
02/10 02:00
FT 
 Utleira U19
Freidig U19 
02/10 02:30
FT 
 Lorenskog U19
Fredrikstad U19 
02/10 00:00
FT 
1 Deportivo Llacuabamba
Melgar 1
02/10 04:00
FT 
 Inti Gas Deportes
Real Garcilaso 
02/10 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Utc Cajamarca 
02/10 03:15
FT 
 Murata
San Giovanni 
02/10 00:45
FT 
 Rabita Kosti
Hay Al Wadi 
01/10 22:30
FT 
 Asarums If Fk
Kalmar FF 
01/10 23:00
FT 
 Karlstad Bk 2
Dalkurd Ff 
02/10 00:30
FT 
 Karlslunds If Hfk
AIK Solna 
02/10 00:30
AET 
 Utsiktens BK
Norrby IF 
90min [0-0], 120min [1-0],
02/10 01:00
FT 
 Pitea If
Moron Bk 
01/10 23:30
FT 
 Volyn
Nyva Ternopil 
01/10 19:30
FT 
 Termez Surkhon
AGMK 
01/10 20:00
FT 
 Buxoro
Navbahor Namangan 
01/10 18:00
FT 
 Sài Gòn FC
Than Quảng Ninh 
01/10 18:00
FT 
 Nam Định FC
Đà Nẵng FC 
01/10 18:00
FT 
1 Hoàng Anh Gia Lai
Tp Hồ Chí Minh FC 
01/10 18:00
FT 
 Hà Nội FC
Thanh Hóa FC 1
01/10 18:00
FT 
 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Quảng Nam FC 1
01/10 18:00
FT 
 Becamex Bình Dương
Viettel FC 
01/10 18:00
FT 
 Hải Phòng FC
Sông Lam Nghệ An 
02/10 00:30
FT 
 Trujillo
Arroyo Club Polideportivo 
02/10 02:00
FT 
 Manchego Ciudad
Ud Socuellamos 
02/10 09:00
FT 
 Rio Branco (AC)
Atletico Acreano 1