Live3s Logo

LiveScore 30 Sep 2020

01/10 03:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Maccabi Tel Aviv 
01/10 03:00
FT 
 Midtjylland
Slavia Praha 
01/10 03:00
FT 
 PAOK Saloniki
Krasnodar 
01/10 01:00
FT 
 Villarreal
Alaves 
01/10 01:00
FT 
 SD Huesca
Atletico Madrid 
01/10 03:30
FT 
 Real Madrid
Valladolid 
01/10 03:30
FT 
 Eibar
Elche 
01/10 00:00
FT 
 Udinese
Spezia 1
01/10 00:00
FT 
 Benevento
Inter Milan 
01/10 02:45
FT 
 Lazio
Atalanta 
01/10 00:30
AET 
 Newport County
Newcastle United 
90min [1-1], Penalty [4-5],
01/10 02:00
FT 
 Burnley
Manchester City 
01/10 02:45
FT 
 Everton
West Ham 
01/10 02:45
FT 
 Brighton
Manchester United 
30/09 20:00
FT 
 Reggina
Teramo 
30/09 21:00
FT 
 Frosinone
Padova 
30/09 21:00
FT 
 Pisa
Juve Stabia 
30/09 21:00
FT 
 Cremonese
Arezzo 
30/09 21:00
FT 
 Cittadella
Novara 
30/09 21:00
AET 
 Cosenza Calcio 1914
Alessandria 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-1],
30/09 22:00
FT 
1 Virtus Entella
Albinoleffe 
30/09 23:00
AET 
 Vicenza
Pro Patria 1
90min [1-1], 120min [3-2],
30/09 23:00
FT 
 Empoli
Renate Ac 
30/09 23:00
FT 
 Ascoli
Perugia 
01/10 00:00
FT 
 Venezia
Carrarese 
01/10 00:00
FT 
 Lecce
Feralpisalo 
01/10 00:00
AET 
 Chievo
Catanzaro 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7],
01/10 00:00
FT 
 Salernitana
Alto Adige/sudtirol 1
01/10 00:00
AET 
 Reggio Audace
Ac Monopoli 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-3],
01/10 02:00
FT 
 Brescia
Trapani 
01/10 03:00
AET 
 Spal
Bari 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2],
01/10 06:15
FT 
 Palmeiras
Bolivar 
01/10 06:15
FT 
 Nacional Montevideo
Racing Club 
01/10 06:15
FT 
3 Caracas FC
Dep.Independiente Medellin 
01/10 08:30
FT 
 River Plate
Sao Paulo 
01/10 08:30
FT 
 Flamengo
Independiente Jose Teran 
01/10 08:30
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Barcelona Sporting Club 
01/10 08:30
FT 
 Alianza Lima
Estudiantes Merida 
30/09 21:40
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Ahli Jeddah(KSA) 
01/10 01:45
FT 
 Persepolis
Pakhtakor Tashkent 1
30/09 18:00
AET 
 Zvezda Irkutsk
Volga Olimpiets 
90min [0-0], Penalty [3-4],
30/09 18:00
FT 
 Rodina Moskva
Yenisey Krasnoyarsk 
30/09 21:00
FT 
 Mashuk-KMV
Dinamo Briansk 
30/09 21:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Veles 
30/09 22:00
FT 
 Salyut-Energia Belgorod
Tekstilshchik Ivanovo 
01/10 00:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Ska Khabarovsk 
01/10 00:10
FT 
 Dynamo Stavropol
Krylya Sovetov Samara 
30/09 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Sagan Tosu 
30/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Nagoya Grampus Eight 
30/09 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Tokyo 
30/09 20:15
Postp. 
 Shirak
Lori Vanadzor 
30/09 17:30
FT 
 Mt Druitt Town Rangers U20
Manly United U20 
30/09 17:30
FT 
 Sydney U20
Western Sydney Wanderers U20 
30/09 17:30
FT 
 South Hobart
Kingborough Lions 1
01/10 01:00
FT 
 Sc Schwaz
Vfb Hohenems 
01/10 00:30
FT 
 FAC Team Fur Wien
Kapfenberg Superfund 
01/10 00:30
FT 
 Dornbirn
Rapid Vienna Youth 
01/10 02:25
FT 
 SK Vorwarts Steyr
SG Austria Klagenfurt 
30/09 21:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Neman Grodno 
30/09 17:00
FT 
 Paro
Paro United 
30/09 22:00
AET 
 FK Slavija
Mladost Doboj Kakanj 
90min [2-2], Penalty [8-7],
30/09 22:00
FT 
 Travnik
Borac Banja Luka 
30/09 22:00
FT 
 Zvijezda Gradacac
Radnik Bijeljina 
30/09 22:00
FT 
 GOSK Gabela
NK Siroki Brijeg 
30/09 22:00
FT 
 Rudar Prijedor
Olimpik Sarajevo 
30/09 22:00
FT 
 Sloboda Novi Grad
Sloboda Uzice Sevojno 
30/09 22:00
FT 
 Dizdarusa
FK Velez Mostar 
30/09 22:00
AET 
 Gorazde
Sloboda Uzice Sevojno 
90min [2-2], Penalty [5-4],
30/09 22:00
FT 
 Zvi Jerzy Da
FK Modrica 
30/09 22:00
FT 
 Klis Buturovic Polje
Unis Vogosca 
01/10 08:30
FT 
 Ceara
Corinthians 
01/10 03:30
 
 Sao Caetano (SP)
Xv De Piracicaba 
01/10 02:00
 
 Madureira Youth
America Rj U20 
01/10 02:00
FT 
 Nova Iguacu U20
Bangu U20 
01/10 08:30
FT 
1 Botafogo
Bahia 
01/10 08:30
FT 
 Corinthians
Atletico Clube Goianiense 
01/10 03:30
FT 
 Confianca Se
Brasil De Pelotas Rs 
01/10 06:15
FT 
 Cruzeiro
Ponte Preta 
01/10 02:00
FT 
 Sao Paulo/sp Womens
Iranduba Am Womens 2
01/10 02:00
 
 Minas Icesp Df Womens
Corinthians Womens 
01/10 07:30
FT 
 Cruzeiro Mg Womens
Ponte Preta Womens 
30/09 21:00
 
 Cherno More U19
Montana U19 
30/09 21:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv U19
Levski Sofia U19 
30/09 23:00
FT 
 Ac Colina
Deportes Concepcion 
30/09 16:00
FT 
 Henan Huishang Womens
Guangdong Meizhou Huijun Womens 
01/10 07:00
AET 
 Tigres Zipaquira
Real Cartagena 1
90min [1-1], Penalty [5-3],
01/10 04:00
 
 Adr Jicaral
Deportivo Saprissa 
30/09 21:30
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Opatija 
30/09 21:30
FT 
 Orijent Rijeka
Dinamo Zagreb 2 
30/09 21:30
FT 
 Rudes
Radnik Sesvete 
30/09 21:30
FT 
 Dugopolje
Medjimurje 
30/09 21:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Bijelo Brdo 1
30/09 21:30
FT 
 NK Junak
Zapresic 
30/09 21:30
FT 
 Udarnik Kurilovec
Vinogradar 
30/09 21:00
FT 
 Thoi Lakatamias
Akritas Chloraka 
30/09 21:00
FT 
 Ahironas Liopetriou
Onisilos Sotiras 
30/09 21:00
FT 
 Omonia Aradippou
PAEEK Keryneias 
30/09 21:00
 
2 Alki Oroklini
Agia Napa 
30/09 21:00
 
 Omonia Psevda
Aris Limassol 
30/09 21:00
FT 
 Sparta Praha
Blansko 
30/09 21:30
Postp. 
 Synot Slovacko
Prostejov 
30/09 21:30
FT 
 Mfk Karvina
Fk Graffin Vlasim 
30/09 21:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Bohemians 1905 
30/09 21:30
FT 
 Chlumec Nc
Teplice 
30/09 18:00
FT 
 Hradec Kralove u19
Brno U19 
30/09 19:00
 
 Ceske Budejovice u19
Mlada Boleslav U19 
01/10 00:00
FT 
 Viborg
Vendsyssel 
01/10 01:00
FT 
 Kolding IF
Silkeborg IF 
01/10 01:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Herfolge Boldklub Koge 
01/10 01:00
FT 
 Kolding Bk Womens
Fortuna Hjorring Womens 
01/10 01:00
FT 
 Sundby Bk Womens
Ob Womens 
30/09 23:00
 
 Sonderjyske U19
Vejle U19 
01/10 06:00
FT 
 Guayaquil City
CD El Nacional 
01/10 02:00
 
 Al Ahly
El Terasanah 
01/10 02:00
AET 
 Charlton Athletic
Brighton Hove Albion U21 
90min [1-1], Penalty [4-1],
01/10 02:45
FT 
 Kingstonian
Wingate Finchley 
30/09 20:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Coventry U23 
01/10 02:45
 
 Milton Keynes Dons Womens
Oxford United Womens 
01/10 02:45
FT 
 Chichester City Womens
Portsmouth Womens 
01/10 00:00
FT 
1 Nomme JK Kalju
Viljandi Jk Tulevik 
01/10 00:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Tallinna Pocarr 
01/10 00:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Saku Sporting 
01/10 00:00
 
1 Tallinna Levadia 2
Parnu Linnameeskond 1
30/09 22:00
FT 
 Rakvere Flora
Jk Tallinna Kalev 2 1
01/10 01:15
 
 Vikingur Gotu
Ab Argir 
01/10 01:15
FT 
 Tpk
Eupa 
30/09 23:30
FT 
 Mypa
KTP Kotka 
30/09 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Gnistan 
30/09 23:30
FT 
 VPS Vaasa
Jaro 
30/09 23:30
FT 
 AC Oulu
Ac Kajaani 
30/09 23:30
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Musa 
30/09 23:30
FT 
 Sjk Akatemia
Kpv 
01/10 02:00
 
 Haguenau
Bobigny Ac 
01/10 02:00
FT 
1 Bourges
Le Puy Foot 43 Auvergne 
01/10 02:00
FT 
1 Jura Sud Foot
Saint Priest 
01/10 01:00
FT 
 Ajaccio
Dunkerque 1
30/09 19:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Samgurali Tskh 
01/10 01:00
FT 
 Neckarsulmer Sport-Union
Freiburger 
01/10 01:00
FT 
 Pforzheim
Rielasingen Arlen 
01/10 01:00
FT 
 Goppinger Sv
Stuttgarter Kickers 
01/10 02:00
FT 
 Martini Wolfsburg
Arminia Hannover 
30/09 21:00
FT 
 Mainz Am
Ssv Ulm 1846 
01/10 00:30
FT 
1 SG Sonnenhof Grobaspach
Sc Freiburg Am 1
01/10 02:30
FT 
 Bayern Munich
Borussia Dortmund 
30/09 15:00
FT 
 Southern District
Happy Valley 
30/09 21:30
FT 
 Szetomeharry Womens
Taksony Womens 
30/09 22:30
FT 
1 Ferencvarosi Tc Womens
Viktoria Fc Szombathely Womens 
01/10 00:00
FT 
 Reynir Sandgerdi
Alftanes 
01/10 03:00
FT 
 Kv Vesturbaer
Tindastoll Sauda 1
01/10 04:00
FT 
 Augnablik Kopavogur
Kfr Aegir 
01/10 04:00
FT 
1 Vaengir Jupiters
Ellidi 
30/09 23:30
FT 
 Hamar Hveragerdi
Kfs Vestmannaeyjar 
01/10 02:30
FT 
 Ih Hafnarfjordur
Kormakur 
01/10 00:00
FT 
 Umf Selfoss (w)
Kr Reykjavik Womens 
30/09 20:00
AET 
 Verona U19
Cittadella Youth 1
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [6-5],
30/09 21:00
AET 
 Sampdoria U19
Torino U19 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-2],
30/09 21:00
FT 
 Napoli U19
Lazio U20 
30/09 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Kyoto Purple Sanga 
30/09 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Tochigi SC 
30/09 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Yamagata Montedio 
30/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Mito Hollyhock 
30/09 18:00
FT 
 Ventforet Kofu
Tokyo Verdy 
30/09 18:00
FT 
 Okayama
Ehime 
30/09 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Zweigen Kanazawa FC 
30/09 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Tokushima Vortis 
30/09 18:00
FT 
 Ryukyu
Albirex Niigata 
30/09 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Giravanz Kitakyushu 
30/09 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Jubilo Iwata 
01/10 00:30
FT 
 Al Salt
Al-Faisaly 
30/09 21:00
 
 Kf Trepca Mitrovice
Kf Prishtina 
30/09 21:00
 
 Kf Llapi
Ballkani 
01/10 00:00
FT 
 Fk Auda Riga
Rigas Futbola Skola 
30/09 23:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Hibernians FC 
30/09 23:00
FT 
 Lija Athletic
Birkirkara FC 
01/10 03:15
FT 
 Valletta FC
Gzira United 
01/10 03:15
FT 
 Hamrun Spartans
Senglea Athletic 
01/10 08:06
FT 
 Club Tijuana
Juarez 1
01/10 08:05
 
 Leones Univ Guadalajara
Cocodrilos De Tabasco 1
01/10 10:05
FT 
 Morelia
Csyd Dorados De Sinaloa 1
30/09 21:30
FT 
 OFK Petrovac
Jezero Plav 
30/09 22:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Rudar Pljevlja 
30/09 23:00
FT 
 Ofk Titograd
Zeta 
01/10 00:00
FT 
 Podgorica
Decic Tuzi 
01/10 01:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Iskra Danilovgrad 1
01/10 02:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Raja de Beni Mellal 
01/10 02:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Renaissance Zmamra 
01/10 02:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
01/10 02:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Maghrib Association Tetouan 
01/10 02:00
FT 
 Wydad Casablanca
Olympique de Safi 
01/10 02:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Rcoz Oued Zem 
30/09 17:00
FT 
 Laconi Lian
Southern Myanmar 
30/09 17:00
FT 
 Ispe
Yangon United 
30/09 20:30
FT 
1 Willem Ii Reserve
De Graafschap R 
30/09 23:00
FT 
 Jong Zwolle Reserve
Sbv Excelsior Reserve 
01/10 01:30
 
 Nec Nijmegen Am
Nac Breda Reserve 
01/10 01:30
 
 Emmen Reserve
Roda Jc Kerkrade Reserve 
01/10 07:00
 
 Managua
Deportivo Ocotal 
01/10 09:00
 
 Diriangen
Real Madriz 
01/10 10:00
 
 Walter Ferretti
Juventus Managua 
01/10 04:00
 
 Managua U20
Deportivo Ocotal U20 
01/10 06:00
 
 Diriangen U20
Real Madriz U20 
30/09 21:00
FT 
 Levanger
Sotra 
30/09 19:00
FT 
 Floya Womens
Medkila Womens 1
30/09 21:30
FT 
 Aasane Womens
Honefoss Womens 
01/10 00:00
FT 
 Ovrevoll Hosle Womens
Amazon Grimstad Fk Womens 
01/10 02:00
FT 
 Grei Womens
Kil/hemne Womens 
01/10 02:00
FT 
 Strindheim Tf U19
Verdal U19 
01/10 02:30
FT 
 Ranheim IL U19
Orkla U19 
01/10 02:30
FT 
 Belsen U19
Kolstad U19 
01/10 02:00
FT 
 Carlos Manucci
Sporting Cristal 
01/10 04:30
FT 
 Deportivo Municipal
Universitario de Deportes 
30/09 22:00
FT 
 Sandecja
Olsztyn OKS 1945 
01/10 00:00
FT 
 Chrobry Glogow
Gornik Leczna 
01/10 00:10
FT 
 Korona Kielce
LKS Nieciecza 
01/10 00:30
FT 
 Odra Opole
Resovia Rzeszow 
01/10 01:00
FT 
 Belchatow
LKS Lodz 
01/10 01:00
FT 
 Radomiak Radom
Miedz Legnica 
01/10 01:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Gks Jastrzebie 
30/09 21:00
 
 Garbarnia Krakow
Bytovia Bytow 1
30/09 21:30
FT 
 Skra Czestochowa
Chojniczanka Chojnice 
30/09 22:00
 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Stal Rzeszow 
01/10 00:00
FT 
 Olimpia Grudziadz
GKS Katowice 
01/10 00:00
FT 
 Kp Calisia Kalisz
Wigry Suwalki 
30/09 21:30
 
 Jutrzenka Giebultow
Orleta Radzyn Podlaski 
01/10 00:00
 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonia Warszawa 
01/10 03:15
FT 
 Ac Juvenes
SP Domagnano 
01/10 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
FK Senica 
30/09 21:30
 
 Cadca
Skm Liptovsky Hradok 
30/09 21:30
FT 
 Mfk Lokomotiva Zvolen
Rimavska Sobota 
30/09 21:30
 
 Mfk Zarnovica
Jednota Banova 
30/09 21:00
FT 
 Kysucke Nove Mesto
Artmedia Petrzalka 
30/09 21:30
FT 
 Oravske Vesele
MSK Zilina 
30/09 21:30
FT 
1 Druzstevnik Radimov
Trencin 
30/09 21:00
FT 
 Poprad U19
Nitra U19 
01/10 02:00
 
 NK Olimpija Ljubljana
Gorica 
30/09 21:30
FT 
 Bodens BK
Vasteras 
30/09 22:00
FT 
 Bk Forward
Akropolis IF 
30/09 22:00
FT 
 Ik Gauthiod
Ljungskile SK 
30/09 22:30
FT 
 Bk Astrio
Falkenbergs FF 
30/09 22:30
FT 
 Angered Bk
Hacken 
01/10 00:30
FT 
 Landskrona BoIS
Osters IF 
01/10 00:30
FT 
 Sandvikens IF
Jonkopings Sodra IF 
01/10 00:30
AET 
 Oskarshamns AIK
Varbergs BoIS FC 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3],
01/10 00:30
FT 
 Stenungsunds If
Elfsborg 
01/10 00:30
FT 
 Taby
afc eskilstuna 
01/10 00:30
FT 
 IS Halmia
Helsingborg IF 
01/10 00:30
FT 
 Assyriska Bk
Mjallby AIF 
01/10 00:30
AET 
 Torns IF
Trelleborgs FF 
90min [1-1], 120min [2-3],
01/10 00:30
AET 
 Stockholm Internazionale
Degerfors IF 
90min [1-1], 120min [1-3],
01/10 01:30
FT 
 Black Stars Basel
Bellinzona 
30/09 21:00
FT 
1 Al-Karamah
Jableh Sc 
01/10 01:00
AET 
1 Teshrin Sc
Al-Wakra 
90min [1-1], Penalty [4-2],
30/09 18:30
FT 
 Khatlon Bokhtar
Lokomotiv Pamir 
30/09 18:30
FT 
 Cska Pamir Dushanbe
Dushanbe 83 
30/09 18:30
FT 
 Regar-TadAZ Tursunzoda
Khujand 
30/09 18:55
FT 
 Kuktosh
Esteghlal Dushanbe 
30/09 16:30
FT 
 Bangkok Fc
Roi Et United 
30/09 16:30
FT 
 Krabi Fc
Samut Songkhram FC 
30/09 16:30
FT 
 Kalasin
Chaiyaphum United 
30/09 16:30
FT 
 Nakhon Ratchasima
Lamphun Warrior 
30/09 16:30
FT 
 Nong Bua Lamphu
Namphong United 
30/09 16:30
FT 
 Kanthararom United
Khonkaen FC 
30/09 16:30
FT 
 Ubonkids City
Kranuan 
30/09 16:30
FT 
 Watbot
Siam 
30/09 16:30
AET 
 Khonkaen Mordindang
Sisaket 
90min [1-1], Penalty [5-4],
30/09 16:30
FT 
 Surat Thani City
Songkhla 1
30/09 16:30
FT 
 Hippo
See Kwae 
30/09 20:00
FT 
 Nakhon Pathom FC
Chainat 
30/09 19:00
AET 
 Hirnyk Sport
Dnipro 1 
90min [3-3], 120min [3-5],
30/09 20:00
AET 
 Veres Rivne
Mfk Vodnyk Mikolaiv 1
90min [2-2], 120min [4-2],
30/09 20:00
FT 
 Polissya Zhytomyr
Mynai 
30/09 20:00
FT 
 Victoria Mykolaivka
Illichivets 
30/09 21:00
FT 
 Kryvbas
Niva Vinica 
30/09 22:00
FT 
 Vorskla Poltava
Lviv 
30/09 22:00
FT 
 Desna Chernihiv
Rukh Vynnyky 
30/09 22:30
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Kolos Kovalyovka 
30/09 23:30
FT 
 PFC Oleksandria
Inhulets Petrove 
01/10 10:00
FT 
 Portland Thorns Fc Womens
Ol Reign Womens 
01/10 08:00
FT 
 Fort Lauderdale Strikers
Omaha 
01/10 05:00
FT 
 New York Red Bulls Reserve
North Carolina 
01/10 07:00
 
 North Carolina
Charlotte Independence 
01/10 07:30
 
 Miami
Charleston Battery 
01/10 08:00
 
 Tulsa Roughnecks
Okc Energy 
01/10 09:00
 
 Colorado Springs Switchbacks
El Paso Locomotive 
01/10 09:00
 
 Rio Grande Valley
Austin Bold 
01/10 10:00
FT 
 Tacoma Defiance
Sacramento Republic 
01/10 11:00
FT 
 Reno 1868
Las Vegas Lights 
30/09 19:15
FT 
 Shurtan Guzor
Zaamin 
30/09 20:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Andijon 
30/09 16:30
FT 
 Dak Lak
Ba Ria Vung Tau 
30/09 16:30
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Long An 
30/09 16:30
FT 
 Hue FC
Binh Phuoc 
30/09 16:30
FT 
 Cần Thơ
An Giang 
30/09 16:30
FT 
 Pho Hien
Bình Định 
30/09 16:30
FT 
 Khanh Hoa
Đồng Tháp 
30/09 17:35
FT 
 Granada
Linense 
30/09 19:00
FT 
 Voshod Kherson Womens
Zhilstroy Kharkov 2 Womens 
30/09 20:00
FT 
 St Gilloise
Oostende 
01/10 00:00
FT 
1 Cd Rota
Xerez CD 2
01/10 01:00
FT 
 Mariebo Ik Womens
Vittsjo Gik Womens 
01/10 01:00
FT 
 Real Avila CF
Talavera De La Reina 1
01/10 01:00
FT 
 JD Somorrostro
Barakaldo CF 
01/10 01:00
FT 
 Arandina
Cd Cristo Atletico 
01/10 01:30
FT 
 Vilafranca
CF Badalona 
01/10 01:30
FT 
 Cs Puertollano
Toledo 
01/10 01:50
FT 
 Udc Txantrea Kke
CD Pena Sport 
01/10 02:00
FT 
 Cd Miajadas
Merida 
01/10 02:00
FT 
 Don Benito
Cacereno 
01/10 02:00
FT 
 CD Tropezon
Emd Santillana 
01/10 02:00
FT 
 Recreativo Huelva
UD Badajoz 
01/10 02:30
FT 
 Castilleja
Coria 1
01/10 02:30
FT 
 Muleno
Murcia 
01/10 02:45
FT 
 Ballyclare Comrades
Glenavon Lurgan 
01/10 07:00
FT 
 Afogados Da Ingazeira
Globo 
01/10 07:00
FT 
 America Natal Rn
Salgueiros AC 
01/10 07:00
FT 
 Mirassol
Toledo Colonia Work Pr 1
01/10 07:30
FT 
 Ferroviario CE
Cascavel Pr 
01/10 07:30
FT 
 Tupynambas
Caldense(MG) 
01/10 07:30
FT 
 Villa Nova-MG
SE do Gama (DF) 
01/10 10:00
FT 
 Mexico
Guatemala