Live3s Logo

LiveScore 28 Sep 2020

29/09 01:00
 
 Fulham
Aston Villa 
29/09 03:15
 
 Liverpool
Arsenal 
29/09 02:45
 
 Bologna
Parma 
29/09 02:45
 
 Genk
Oostende 
29/09 02:45
 
 Belenenses
Famalicao 
29/09 00:00
 
 Khimki
Dinamo Moscow 
28/09 20:00
 
 Alashkert B Martuni
Junior Sevan 
28/09 20:30
 
 Noah
Van 
28/09 22:30
 
 Avan Academy
Pyunik 
28/09 21:00
 
 Torpedo Minsk
Smolevichy Sti 
29/09 01:30
 
 St Truidense Vv U21
Lierse U21 
29/09 01:30
 
 Royal Charleroi U21
Westerlo U21 
29/09 01:30
 
 Excelsior Mouscron U21
Cercle Brugge U21 
29/09 01:30
 
 Anderlecht U21
Standard Liege U21 
29/09 01:30
 
 Kv Oostende U21
Lommel Sk U21 
29/09 07:00
 
 Fluminense
Coritiba (PR) 
29/09 07:00
 
 CRB (AL)
America Mineiro 
29/09 01:30
 
 Slavia Sofia
Tsarsko Selo 
29/09 02:00
 
 Deportes Santa Cruz
Cd Santiago Morning 
28/09 18:00
 
 Beijing Guoan
Shijiazhuang Ever Bright 
28/09 18:00
 
 Chongqing Lifan
Shanghai SIPG 
28/09 18:00
 
 Tianjin Teda
Wuhan ZALL 
28/09 18:00
 
 Hebei Hx Xingfu
Qingdao Huanghai 
28/09 16:00
 
 Wuhan Jianghan Womens
Jiangsu Suning Womens 
28/09 16:00
 
 Shanghai Rcb Womens
Beijing Beikong Womens 
29/09 04:30
 
 Orsomarso
Real Santander 
29/09 07:00
 
 Union Magdalena
Fortaleza 
29/09 09:05
 
 Deportes Quindio
Bogota 
28/09 22:00
 
 Rudes
Hajduk Split Ii 
29/09 00:00
 
 Olympiakos Nicosia
AEP Paphos 
29/09 00:00
 
 Digenis Morphou
Onisilos Sotiras 
28/09 19:00
 
 Aalborg Bk Reserve
Randers 
28/09 20:00
 
 Lyngby Reserve
Kobenhavn Reserve 
29/09 01:00
 
 Nordsjaelland
Lyngby 
29/09 07:15
 
 Pottu Via Ho
Macara 
28/09 21:00
 
 Smouha SC
Haras El Hedoud 
28/09 23:30
 
 Talaea Ei Gaish
El Ismaily 
28/09 23:30
 
 El Entag Al Harby
Wadi Degla SC 
29/09 02:00
 
 Aswan
EL Masry 
28/09 20:00
 
 Wigan Athletic U23
Nottingham Forest U23 
28/09 21:00
 
 Charlton Athletic U23
Watford U23 
29/09 02:00
 
 Colchester United U23
Ipswich U23 
28/09 23:30
 
 HJK Helsinki
RoPS Rovaniemi 
28/09 23:30
 
 Inter Turku
Lahti 
28/09 23:30
 
 SJK Seinajoki
HIFK 
29/09 00:45
 
 US Boulogne
Villefranche 
29/09 02:45
 
 ES Troyes AC
Clermont Foot 
29/09 01:00
 
 Uerdingen
Sv Meppen 
29/09 02:30
 
 Paderborn 07
Hamburger 
29/09 00:30
 
 Larisa
Panathinaikos 
29/09 02:00
 
 Debreceni VSC
Pecs 
29/09 03:15
 
 Vikingur Reykjavik Womens
Keflavik Womens 
29/09 03:15
 
 Umf Afturelding (w)
Augnablik Womens 
29/09 04:00
 
 Ia Akranes (w)
Fjolnir Womens 
29/09 02:45
 
 Juventus U23
Pro Sesto 
28/09 22:00
 
 Ramtha SC
Sahab Sc 
29/09 00:30
 
 Al Wihdat Amman
Al-Jazeera (Jordan) 
29/09 01:30
 
 Al Salt
AL-Sareeh 
28/09 13:00
 
 FK Atyrau
Bolat Temirtau 
28/09 17:30
 
 Akzhayik
Akademiya Ontustik 
28/09 16:00
 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Kaisar Kyzylorda 
28/09 19:00
 
 Shakhtyor Karagandy
Kaspyi Aktau 
28/09 18:00
 
 Chunnam Dragons
Jeju United 
28/09 17:00
 
 Busan Sangmu womens
Chungbuk Sportstoto womens 
28/09 17:00
 
 Hwacheon Kspo Womens
Suwon Fcm womens 
28/09 17:00
 
 Gyeongju Womens
Seoul Amazones womens 
28/09 17:00
 
 Changnyeong Womens
Hyundai Steel Redangels womens 
28/09 21:00
 
 Codru Lozova
Sheriff 
29/09 00:00
 
 Cs Petrocub
Floresti 
28/09 23:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
Tas De Casablanca 
28/09 23:00
 
 Maghreb Fez
SCCM Chabab Mohamedia 
28/09 23:00
 
 Olympique Dcheira
Kawkab de Marrakech 
28/09 23:00
 
 Chabab Atlas Khenifra
Wydad Temara 
28/09 23:00
 
 ASS Association Sportive de Sale
Chabab Rif Hoceima 
28/09 23:00
 
 Chabab Ben Guerir
Club Salmi 
28/09 23:00
 
 Itihad Z. Khemisset
Wydad Fes 
28/09 23:00
 
 Racing Casablanca
KAC de Kenitra 
28/09 17:00
 
 Yangon United
Ayeyawady United 
28/09 17:00
 
 Southern Myanmar
Shan United 
28/09 17:00
 
 Ispe
Laconi Lian 
29/09 00:45
 
 Jong Ajax Amsterdam
SBV Excelsior 
29/09 03:00
 
 Telstar
Den Bosch 
28/09 22:00
 
 Asane Fotball
Raufoss 
28/09 22:30
 
 Strommen
Ranheim IL 
28/09 22:30
 
 Grorud IL
Oygarden 
28/09 22:30
 
 KFUM Oslo
Sandnes Ulf 
29/09 00:00
 
 HamKam
Stjordals Blink 
29/09 00:00
 
 Lillestrom
Jerv 
29/09 00:00
 
 Sogndal
Kongsvinger 
29/09 01:00
 
 Real Garcilaso
Deportivo Llacuabamba 
29/09 04:30
 
 Melgar
Alianza Universidad 
29/09 00:00
 
 Stal Mielec
Piast Gliwice 
29/09 02:45
 
 GD Estoril-Praia
Leixoes 
28/09 22:00
 
 Maritimo U23
Benfica U23 
29/09 00:00
 
 Sporting Lisbon U23
Belenenses U23 
28/09 23:00
 
 Hermannstadt
Botosani 
29/09 02:00
 
 Dinamo Bucuresti
UTA Arad 
28/09 21:00
 
 Mfk Cprf Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
28/09 22:00
 
 Mfk Tyumen Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
29/09 01:00
 
 AIK Solna
Mjallby AIF 
29/09 01:00
 
 Kalmar FF
Varbergs BoIS FC 
29/09 01:00
 
 Eskilstuna United Df Womens
Kif Orebro Duff Womens 
29/09 01:00
 
 Brommapojkarna
Sollentuna United FF 
29/09 01:00
 
 Orgryte
GAIS 
29/09 01:00
 
 Antalyaspor
Denizlispor 
29/09 00:00
 
 Boluspor
Altinordu 
29/09 00:00
 
 Menemen Belediye Spor
Tuzlaspor Kulubu 
28/09 22:00
 
 Zorya
Kolos Kovalyovka 
28/09 22:00
 
 Mynai
Illichivets 
28/09 23:15
 
 Hvidovre IF
Fremad Amager