Live3s Logo

LiveScore 25 Sep 2020

26/09 02:30
FT 
 Hertha Berlin
Eintr. Frankfurt 
26/09 03:00
FT 
 Lille
Nantes 
26/09 02:45
FT 
 Huddersfield Town
Nottingham Forest 
26/09 02:00
FT 
 Twente Enschede
Groningen 
26/09 02:45
FT 
 Kortrijk
Royal Antwerp 
26/09 03:30
FT 
 Sporting Braga
Santa Clara 
25/09 16:30
 
1 West Adelaide Womens
Metropolis United Womens 
25/09 18:40
 
 Adelaide City Womens
Salisbury Inter Womens 
25/09 17:30
 
 Blacktown City Demons
Sydney United 
25/09 19:00
FT 
 Port Darwin
Mindil Aces 
25/09 15:30
FT 
 Blacktown City U20
Sydney United 58 U20 
26/09 12:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Manly United U20 
26/09 09:30
FT 
 West Torrens Birkalla 2
West Adelaide Reserve 
26/09 11:15
FT 
 Adelaide Comets Reserve
Adelaide Raiders Reserve 
26/09 12:00
FT 
 South Hobart
Hobart Olympia Warriors 
25/09 18:45
FT 
 West Torrens Birkalla
West Adelaide 
26/09 00:30
FT 
1 Kapfenberg Superfund
Blau Weiss Linz 
26/09 00:30
FT 
 SV Horn
Lafnitz 
26/09 00:30
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Austria Wien Youth 
26/09 00:30
FT 
 Liefering
Wacker Innsbruck 
26/09 02:25
FT 
 Grazer AK
SK Vorwarts Steyr 
26/09 00:55
FT 
 Sv Grieskirchen
Union Edelweiss 
26/09 01:00
FT 
 Donau Linz
Union St.florian 
26/09 01:00
FT 
 Sv Lebring
Sc Stadtwerke Bruck/mur 
26/09 01:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
Team Wiener Linien 
26/09 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
Fcm Traiskirchen 
26/09 01:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Wels 1
26/09 01:00
FT 
 SC Kalsdorf
Vocklamarkt 
26/09 01:00
FT 
 SC Weiz
Sc Gleisdorf 
26/09 01:00
FT 
 Sv Spittal
Atsv Stadl Paura 
26/09 01:00
FT 
1 Wsc Hertha Wels
Sv Ried 2 
25/09 23:00
FT 
 Standard Sumqayit
Qarabag 
25/09 19:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk Reserve
Isloch Reserve 
25/09 19:30
FT 
 Bate Borisov Reserve
Dinamo Brest Reserve 
25/09 20:00
FT 
 Rukh Brest Reserve
Slutsk Reserve 
25/09 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino Reserve
Neman Grodno Reserve 
26/09 06:15
FT 
 Chapecoense
America Mineiro 
26/09 06:15
FT 
 Botafogo Sp
CRB (AL) 1
26/09 08:30
FT 
 Cruzeiro
Avai 
25/09 23:45
FT 
 Botev Vratsa
PFK Montana 
26/09 02:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
25/09 22:00
FT 
 Hebar Pazardzhik
Sozopol 
25/09 22:00
FT 
 Kariana Erden
Lokomotiv Sofia 
26/09 00:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Neftohimik 
25/09 22:00
 
 Beroe U19
Cherno More U19 
25/09 22:00
 
1 Ludogorets Razgrad U19
Slavia Sofia U19 1
25/09 22:00
 
 Levski Sofia U19
Septemvri Sofia U19 
26/09 03:00
FT 
 Coquimbo Unido
Santiago Wanderers 
26/09 05:30
FT 
1 Huachipato
La Serena 
25/09 15:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Tianjin Teda 
25/09 20:00
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Chongqing Lifan 1
25/09 20:00
FT 
 Shanghai SIPG
Beijing Guoan 
25/09 20:00
FT 
 Wuhan ZALL
Hebei Hx Xingfu 
25/09 21:00
 
 Cd Monte Carlo
Hang Sai 
26/09 07:00
FT 
 CD Jaguares
La Equidad 
26/09 09:05
FT 
1 Deportiva Once Caldas
Atletico Nacional 
26/09 00:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
E.N.Paralimni 
26/09 00:00
FT 
 PAEEK Keryneias
Alki Oroklini 
26/09 00:00
FT 
 Hradec Kralove
Slavoj Vysehrad 
25/09 22:30
FT 
 Velka Bites
Bystrice Nad Pernste 
25/09 22:30
 
 Banik Ostrava 2
Hlucin 
26/09 00:00
Postp. 
 Budejovice
Bohemians 1905 
26/09 01:00
FT 
 Esbjerg FB
Elite 3000 Helsingor 1
26/09 01:00
FT 
 Vendsyssel
Kolding IF 
26/09 01:00
FT 
 Hvidovre IF
Hobro I.K. 1
26/09 00:30
FT 
 Naestved
Kfum Roskilde 
26/09 00:55
FT 
 Roskilde
Hillerod Fodbold 
26/09 01:00
 
 Marienlyst
Hedensted BK 
26/09 01:00
FT 
 Silkeborg KFUM
Herning Kfum 1
26/09 03:15
FT 
 Club Atletico Porteno
Chacaritas Sc 
26/09 05:30
FT 
 CD El Nacional
Orense Sc 
25/09 21:00
FT 
 Haras El Hedoud
Talaea Ei Gaish 
25/09 23:30
FT 
 Misr Elmaqasah
Arab Contractors 
26/09 02:00
FT 
 Ittihad Alexandria
Enppi 
25/09 21:00
FT 
 Burnley U23
Newcastle U23 
26/09 00:00
FT 
 Norwich City U23
Crystal Palace U23 
26/09 01:00
FT 
 Aston Villa U23
Reading U23 
26/09 02:00
FT 
 Brighton U23
Chelsea U23 
26/09 02:00
FT 
1 Manchester United U23
Liverpool U23 1
25/09 23:00
FT 
 Tallinna Jk Legion 2
Tartu Jk Welco 2 
26/09 00:00
FT 
1 Joker Raasiku
Viimsi Mrjk 2 
25/09 23:30
FT 
1 Rips
Puiu 
26/09 00:00
FT 
 Hps
Tote 
26/09 00:15
FT 
 Herto
Tikka 
26/09 00:15
FT 
 Ponnistajat
Koips 
26/09 00:25
FT 
 Aifk Turku
Wilpas 
26/09 00:30
FT 
 LPS Helsinki
Kapa Helsinki 
26/09 01:35
FT 
 Malmin Palloseura Helsinki
Jäps/47 
25/09 23:30
FT 
 Jaro
AC Oulu 
25/09 23:30
FT 
1 KTP Kotka
Ekenas IF Fotboll 
26/09 00:00
FT 
 Schiltigheim
Epinal 
26/09 02:00
Postp. 
 Bastia
Sete FC 
26/09 02:00
 
1 Le Mans
Bourg Peronnas 
26/09 02:00
FT 
 Annecy
Creteil 
26/09 02:00
 
 Red Star 93
Concarneau 
26/09 02:00
FT 
 Cholet So
Orleans US 45 
26/09 02:00
FT 
 Stade Briochin
Bastia CA 
26/09 02:00
FT 
 Jura Sud Foot
Andrezieux 1
26/09 01:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
VfB Lubeck 
26/09 00:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Greuther Furth 
26/09 00:30
FT 
 VfL Osnabruck
Hannover 96 
26/09 01:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Astoria Walldorf U19 1
26/09 00:30
FT 
 Sportfreunde Eisbachtal
Kaiserslautern Am 
26/09 01:25
FT 
 Wacker Nordhausen
Hallen 1
26/09 00:00
FT 
 Pirmasens
Tsg Hoffenheim Am 
26/09 00:30
FT 
 Steinbach
SG Sonnenhof Grobaspach 
26/09 01:00
Postp. 
 Tsg Balingen
Kickers Offenbach 
26/09 01:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
VfR Aalen 1
25/09 15:00
FT 
 Happy Valley
Guangzhou Rf U19 
26/09 02:00
FT 
 Puskas Akademia
Mezokovesd-Zsory 
26/09 03:00
FT 
 Ellidi
Tindastoll Sauda 
26/09 00:15
FT 
 Vestri
Keflavik 
26/09 00:15
FT 
 Kr Reykjavik Womens
Stjarnan (w) 
26/09 02:45
FT 
 Bray Wanderers
Drogheda United 
26/09 02:45
FT 
1 Galway United
Cobh Ramblers 
26/09 02:45
FT 
1 Athlone
Longford Town 
26/09 02:45
FT 
 Cabinteely
Wexford Youths 
26/09 02:30
 
 Rockmount
Avomdale United 
26/09 02:45
FT 
 Bohemians
Derry City 
25/09 21:00
 
 Empoli U20
Juventus U19 
25/09 22:45
FT 
 Ac Monza
Spal 
26/09 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Urawa Reds (w) 
25/09 23:00
 
1 Al-Faisaly
Al Ahly 
25/09 21:00
FT 
 Negeri Sembilan
Kuching Fa 
25/09 21:00
FT 
 Kelantan FA
Sarawak 
25/09 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Selangor PKNS 
25/09 21:00
FT 
 Perak
Felda United FC 
25/09 21:00
FT 
 Terengganu
PDRM 
25/09 21:00
FT 
 Misc Mifa
Johor 
26/09 01:45
 
 St Andrews
Fgura United 
25/09 23:00
FT 
 Senglea Athletic
Zejtun Corinthians 
26/09 03:15
FT 
1 Sirens
Sliema Wanderers FC 1
26/09 05:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Monterrey Womens 
26/09 08:30
FT 
 Puebla
Queretaro 
26/09 10:30
FT 
 Juarez
Atlas 
25/09 22:00
 
 Puebla U20
Queretaro U20 
25/09 23:00
FT 
1 Juarez U20
Atlas U20 1
26/09 00:45
FT 
 Dordrecht 90
Az Alkmaar 2 1
26/09 00:45
FT 
 Almere City FC
Helmond Sport 
26/09 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Utrecht Am 
26/09 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Oss 1
25/09 15:30
FT 
 Western Suburbs
Lower Hutt City 1
26/09 10:30
 
 Waterside Karori
North Wellington Afc 
26/09 11:45
FT 
 Wellington Olympic
Petone 
25/09 23:00
FT 
1 Strommen
Lillestrom 
26/09 00:00
FT 
 Tromso IL
Grorud IL 
26/09 00:00
FT 
 Raufoss
Sandnes Ulf 
26/09 00:00
FT 
 Ranheim IL
Asane Fotball 
26/09 00:00
FT 
 Stjordals Blink
KFUM Oslo 
26/09 00:00
FT 
 Oygarden
Sogndal 
26/09 02:30
FT 
 Kongsvinger
HamKam 
26/09 02:15
FT 
 Raelingen U19
Lorenskog U19 
26/09 06:00
FT 
 Guay Leena
12 De Octubre 
25/09 23:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Academia Deportiva Cantolao 
26/09 02:00
FT 
 Sport Huancayo
Dep. San Martin 
26/09 04:30
FT 
 Universitario de Deportes
Atletico Grau 1
26/09 07:00
FT 
 Sport Boys
Deportivo Municipal 1
25/09 23:40
FT 
 Gks Jastrzebie
Widzew lodz 
26/09 00:00
FT 
 Wisla Plock
Warta Poznan 
26/09 00:00
FT 
 LKS Nieciecza
Arka Gdynia 
26/09 01:00
FT 
 GKS Tychy
Resovia Rzeszow 
26/09 01:45
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Zaglebie Sosnowiec 
26/09 01:45
FT 
 Odra Opole
Belchatow 
26/09 02:30
FT 
 Gornik Zabrze
Wisla Krakow 
25/09 21:30
FT 
 Hutnik Krakow
Olimpia Grudziadz 
25/09 22:00
 
 Stal Rzeszow
Olimpia Elblag 
26/09 01:30
FT 
 Motor Lublin
Garbarnia Krakow 
25/09 22:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Chemik Police 
25/09 23:00
 
 Al Rayyan
Al-Khuraitiat 
26/09 01:15
 
 Al-Gharafa
Umm Salal 
26/09 01:15
FT 
 Al-Arabi SC
Al-Ahli Doha 
25/09 23:00
FT 
 Cs Voluntari
Sepsi 
26/09 02:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Universitatea Craiova 
25/09 22:00
FT 
 Unirea Ungheni
Cs Sanatatea Servicii Publice Cluj 
25/09 22:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Sr Brasov 
25/09 22:00
FT 
 Rapid Bucuresti 2
Balotesti 
25/09 22:00
FT 
 Avantul Reghin
Corvinul Hunedoara 1
25/09 22:00
 
1 Csm Flacara Moreni
Acso Filiasi 
25/09 22:00
 
 Soimii Lipova
ACS Poli Timisoara 
25/09 22:00
 
 Acs Dumbravita
Gloria Lunca Teuz Cermei 
25/09 23:00
FT 
 Dynamo Samarra Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
25/09 20:00
 
1 Anzhi
Chernomorets Novorossiysk 1
26/09 01:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Radnicki Nis 
26/09 01:00
FT 
 Bodens BK
Pitea If 
26/09 01:00
FT 
1 Ifk Umea
Umea Academy 
26/09 01:30
FT 
1 Varbergs Gif
Onsala Bk 1
26/09 01:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Schaffhausen 
26/09 02:00
FT 
 Winterthur
Aarau 
25/09 21:00
FT 
 Jableh Sc
Musfat Banyas 
26/09 00:55
FT 
 Teshrin Sc
Al ittihad SYR 
25/09 19:00
 
 Kagera Sugar
Kmc 
25/09 21:00
 
 Mbeya City
Namungo 
26/09 01:00
FT 
 Karagumruk
Istanbul Basaksehir 1
26/09 00:00
FT 
 Adanaspor
Keciorengucu 1
25/09 21:00
FT 
1 Karsiyaka
Erokspor 
25/09 20:00
FT 
 Hekimoglu Trabzon
Amedspor 
25/09 17:00
 
 Vorskla U21
Mariupol U21 
26/09 07:00
FT 
 Greenville Triumph
North Texas 
25/09 19:30
 
 Xorazm Urganch
Turon Nukus 
25/09 20:00
FT 
 Andijon
Buxoro 1
25/09 16:30
FT 
 Bình Định
Khanh Hoa 
25/09 16:30
FT 
 Ba Ria Vung Tau
Xm Fico Tay Ninh 
25/09 16:30
FT 
 Long An
Dak Lak 
25/09 16:30
FT 
 Đồng Tháp
Pho Hien 
25/09 16:30
FT 
 An Giang
Hue FC 
25/09 16:30
FT 
 Binh Phuoc
Cần Thơ 
25/09 17:00
FT 
 TNG Thai Nguyen Womens
Hanoi 2 womens 
25/09 17:00
FT 
 HCMC 1 womens
Son La Womens 
25/09 19:20
 
 Hanoi womens
Phong Phu Ha Nam Womens 
25/09 22:00
FT 
 ASC Corona Brasov
Astra Giurgiu Ii 
25/09 22:00
FT 
 Indonesia U19
Bosnia Herzegovina U19 1
25/09 22:50
FT 
 Lautaro De Buin
Fernandez Vial 1
25/09 23:55
FT 
 San Antonio Unido
Ac Colina 
26/09 00:30
FT 
1 Sfm Senec
Inter Bratislava 
26/09 00:30
FT 
 Cultural Leonesa
Cf Rayo Majadahonda 
26/09 00:30
FT 
 Real Betis B
UD Badajoz 
26/09 01:00
FT 
 Sv Ilz
Usv Mettersdorf 
26/09 02:00
FT 
 Independiente De Cauquenes
Colchagua Cd 
26/09 02:45
FT 
 Glentoran
Warrenpoint Town 
26/09 04:00
FT 
 Virgin Grid U19
Fjolnir U19 
26/09 05:00
FT 
 Cancun
Zitacuaro 1