Live3s Logo

LiveScore 24 Sep 2020

25/09 03:00
AET 
 Bayern Munich
Sevilla 
90min [1-1], 120min [2-1],
24/09 22:00
AET 
 Avan Academy
NK Publikum Celje 
90min [0-0], 120min [1-0],
24/09 23:30
FT 
 KuPS
Suduva 
25/09 00:00
AET 
 Mol Fehervar
Stade Reims 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-1],
25/09 00:00
FT 
 Viktoria Plzen
Sonderjyske 
25/09 00:30
FT 
1 FK Rostov
Maccabi Haifa 
25/09 01:00
FT 
 Malmo
NK Lokomotiva Zagreb 
25/09 01:00
FT 
 Djurgardens
CFR Cluj 
25/09 01:00
FT 
1 Rosenborg
Alanyaspor 1
25/09 01:00
FT 
 CSKA Sofia
B36 Torshavn 
25/09 01:00
AET 
 Floriana
Flora Tallinn 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [2-4],
25/09 01:00
AET 
 Sporting Charleroi
Partizan Belgrade 
90min [1-1], 120min [2-1],
25/09 01:00
AET 
 Besiktas
Rio Ave 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4],
25/09 01:00
FT 
 NK Mura 05
PSV Eindhoven 
25/09 01:00
FT 
 Riga
Celtic 
25/09 01:30
FT 
1 Steaua Bucuresti
Slovan Liberec 
25/09 01:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Motherwell 1
25/09 02:00
FT 
 Granada
Lokomotiv Tbilisi 1
25/09 02:00
AET 
 Standard Liege
Vojvodina 
90min [1-1], 120min [2-1],
25/09 02:00
FT 
 Galatasaray
Hajduk Split 
25/09 02:00
AET 
 APOEL Nicosia
Zrinjski Mostar 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2],
25/09 02:00
FT 
 FK Shkendija 79
Tottenham Hotspur 
25/09 02:00
FT 
 Kobenhavn
Piast Gliwice 
25/09 02:00
FT 
1 FK Sarajevo
FK Buducnost Podgorica 
25/09 02:00
AET 
 Sheriff
Dundalk 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-5],
25/09 02:00
FT 
 Ki Klaksvik
Dinamo Tbilisi 
25/09 02:15
FT 
 Wolfsburg
Desna Chernihiv 1
25/09 02:30
FT 
 AC Milan
Bodo Glimt 
25/09 02:30
FT 
1 Basel
Anorthosis Famagusta FC 1
25/09 02:30
FT 
 St. Gallen
AEK Athens 
25/09 02:30
FT 
 Legia Warszawa
Drita 
25/09 02:30
FT 
 LASK Linz
DAC Dunajska Streda 1
25/09 02:45
AET 
 NK Rijeka
Kolos Kovalyovka 
90min [0-0], 120min [2-0],
25/09 03:00
FT 
 Willem II
Glasgow Rangers 
25/09 03:00
FT 
 Sporting Lisbon
Aberdeen 
25/09 02:00
FT 
 Bristol City
Aston Villa 
25/09 02:45
FT 
 Manchester City
Bournemouth 
25/09 02:45
FT 
 Lincoln City
Liverpool 
25/09 06:00
FT 
 Jorge Wilstermann
CA Penarol 
25/09 08:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Boca Juniors 
25/09 10:00
FT 
1 Delfin
Santos 
24/09 23:00
FT 
 Sepahan
Al-Sadd 
24/09 23:00
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Ain 
25/09 02:00
FT 
 Persepolis
Al-Sharjah 
25/09 02:00
FT 
 Al Duhail Sc
Al Taawon 
24/09 20:30
FT 
 Lernayin Artsakh
Bkma 
24/09 20:30
FT 
 Van
Alashkert 1
24/09 19:00
FT 
 Gorodeya Reserve
Slavia Mozyr Reserve 
24/09 21:00
 
 Nova Iguacu U20
Botafogo Rj U20 
25/09 01:55
 
 Fluminense Rj Youth
Boavista Rj Youth 
25/09 02:00
FT 
 Ponte Preta Womens
Kindermann Womens 
25/09 07:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Fluminense 
24/09 22:00
FT 
 Deportes Iquique
Union La Calera 
25/09 00:30
FT 
 Universidad de Concepcion
O Higgins 
25/09 03:00
FT 
 Cobresal
Palestino 
24/09 15:30
FT 
 HeNan JianYe
Shandong Luneng 
24/09 18:00
FT 
 Jiangsu Sainty
Guangzhou Evergrande 
24/09 20:00
FT 
 Guangzhou R&F
ShenHua SVA FC 
24/09 20:00
FT 
 Dalian Pro
Shenzhen Jiazhaoye 
25/09 04:15
FT 
 Atletico Huila
Real Santander 
25/09 08:40
FT 
 Fortaleza
Deportes Quindio 
24/09 21:00
FT 
 Wadi Degla SC
Smouha SC 
24/09 23:30
FT 
 EL Masry
El Entag Al Harby 
24/09 23:30
FT 
 El Gounah
Aswan 
25/09 02:00
FT 
 El Ismaily
Pyramids 
24/09 23:30
 
 Tpv Tampere
Ilves Tampere 2 
24/09 23:30
FT 
 Tps Turku 2
Tove Pori 1
25/09 00:00
FT 
 Paiha
Vg 62 
25/09 01:15
FT 
 Espoo 2
Eif Academy 
25/09 01:15
FT 
 Toolon Taisto
Cle 
24/09 23:30
FT 
 HJK Helsinki
TPS Turku 
25/09 01:00
FT 
 Sportfreunde Siegen
Tsg Sprockhovel 
25/09 01:00
FT 
 Adams Sam Beek
Spvgg Vreden 1921 
25/09 01:00
FT 
 Tus Haltern
Holzwickeder Sc 
25/09 01:30
FT 
 Sc Union Nettetal
Monheim 1
24/09 15:00
FT 
 Kitchee
Leeman 
25/09 00:30
FT 
 Keflavik Womens
Haukar Womens 
25/09 00:00
FT 
 Ka Akureyri
HK Kopavog 
25/09 00:15
FT 
 Fjolnir
IA Akranes 
25/09 00:15
FT 
1 Hafnarfjordur FH
Valur 
25/09 00:15
FT 
 KR Reykjavik
Grotta Seltjarnarnes 1
25/09 03:15
FT 
 Fylkir
Vikingur Reykjavik 
25/09 03:15
FT 
 Breidablik
Stjarnan 
25/09 02:00
FT 
 Keflavik U19
Leiknir Kb U19 
25/09 00:30
FT 
 Hapoel Raanana
Ironi Ramat Hasharon 1
25/09 00:30
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Afula 
25/09 00:30
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Katamon Jerusalem 
25/09 00:30
FT 
 Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Ramat Gan FC 1
25/09 00:30
FT 
 Kfar Kasem
Sektzia Nes Tziona 
25/09 00:30
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Akko 
25/09 00:30
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Rishon Letzion 
24/09 21:00
FT 
1 Lazio U20
Cosenza Calcio Youth 
24/09 21:00
FT 
 Torino U19
Spezia U20 
24/09 22:00
FT 
 Shabab AlOrdon
Al Aqaba Sc 
24/09 15:30
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Shakhtyor Karagandy 
24/09 17:45
FT 
 Ordabasy
Kyzylzhar Petropavlovsk 
24/09 20:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Astana 
24/09 17:00
FT 
 Seoul Amazones womens
Changnyeong Womens 
24/09 17:00
FT 
 Suwon Fcm womens
Busan Sangmu womens 
24/09 17:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels womens
Chungbuk Sportstoto womens 
24/09 17:00
FT 
 Hwacheon Kspo Womens
Gyeongju Womens 
24/09 19:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Bfc Daugavpils 
24/09 20:30
FT 
 Kauguri
Jelgava 
25/09 01:00
FT 
 As Police Ben
Nouadhibou 
25/09 06:00
FT 
 Saint Louis Athletica Womens
Cruz Azul Womens 
25/09 10:00
FT 
 Pachuca
Toluca 
25/09 06:00
 
 Estudiantes Tecos
Loros Universidad 
25/09 07:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Morelia 1
24/09 21:00
FT 
 Codru Lozova
Floresti 1
25/09 02:15
FT 
 Wydad Casablanca
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
24/09 17:00
FT 
 Yangon United
Laconi Lian 
24/09 17:00
FT 
 Shan United
Ayeyawady United 
25/09 02:00
FT 
 Sverresborg 3 U19
Vestbyen U19 
25/09 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Em Deportivo Binacional 1
24/09 23:00
FT 
 Academico Viseu
GD Estoril-Praia 
24/09 18:00
FT 
1 Dinamo Barnaul
Zenit-Izhevsk 
24/09 20:00
FT 
 Sibir M Novosibirsk
Kamaz 
24/09 16:00
FT 
 FK Chita
Dinamo Moscow 2 
24/09 18:00
FT 
 Zvezda Irkutsk
Leningradets 
25/09 01:00
FT 
 Hassleholms If
IFK Hassleholm 
25/09 01:30
FT 
 Brommapojkarna Womens
Alvsjo Aik Ff Womens 
25/09 10:00
 
 Portland Timbers 2
Tacoma Defiance 
24/09 19:00
FT 
 Zaamin
Oktepa 
24/09 23:00
FT 
 Asteras Tripolis
AS Egaleo Aigaleo Athens 
25/09 01:00
FT 
 Ud Ibiza
Ejido 1
25/09 01:00
FT 
 Lorca Deportiva FC
Murcia 
25/09 01:45
FT 
 Cd Covadonga
Cd Llanes 
25/09 02:00
FT 
 Algeciras
Cordoba