Live3s Logo

LiveScore 23 Sep 2020

24/09 03:00
FT 
 Molde
Ferencvarosi TC 
24/09 03:00
FT 
1 Gent
Dynamo Kyiv 
24/09 03:00
FT 
 Olympiakos Piraeus
Omonia Nicosia 
24/09 00:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Lech Poznan 
24/09 02:45
FT 
 Cray Valley Paper Mills
Burgess Hill Town 
24/09 02:45
AET 
 Highworth Town
Melksham Town 
90min [1-1], Penalty [4-5],
24/09 02:45
FT 
 Tiverton Town
Bideford Afc 
24/09 02:45
FT 
 Wingate Finchley
Folkestone 
24/09 02:45
FT 
 Worcester City
Stafford Rangers 
24/09 02:45
FT 
 Cray Wanderers
Fisher Athletic 
24/09 02:00
FT 
 Stoke City
Gillingham 
24/09 02:00
FT 
 Millwall
Burnley 
24/09 02:00
FT 
 Preston North End
Brighton 
24/09 02:00
FT 
 Fulham
Sheffield Wednesday 
24/09 02:45
FT 
 Chelsea
Barnsley 
24/09 02:45
FT 
 Leicester City
Arsenal 
24/09 02:45
FT 
1 Morecambe
Newcastle United 
24/09 02:45
FT 
 Fleetwood Town
Everton 
23/09 21:30
FT 
 Piacenza
Teramo 
23/09 22:30
FT 
 Novara
Gelbison 
23/09 22:30
FT 
 Alessandria
Sambenedettese 1
23/09 23:00
FT 
 Livorno
Pro Patria 
23/09 23:00
FT 
 Catanzaro
Virtus Francavilla 
23/09 23:00
FT 
 Carrarese
Gsd Ambrosiana 
23/09 23:00
FT 
 Pontedera
Arezzo 
23/09 23:30
FT 
 Bari
Trastevere Calcio 1
24/09 00:00
FT 
 Juve Stabia
Tritium 
24/09 00:00
FT 
 Renate Ac
Avellino 1
24/09 00:30
FT 
 Potenza
Triestina 
24/09 00:30
FT 
 Feralpisalo
Asd Pineto Calcio 1
24/09 02:00
FT 
 Ac Monopoli
Modena 
24/09 02:50
AET 
 Catania
San Nicolo 
90min [1-1], 120min [1-2],
24/09 06:15
FT 
 Atletico Paranaense
Colo Colo 
24/09 06:15
FT 
 Defensa Y Justicia
Olimpia Asuncion 1
24/09 06:15
FT 
 Caracas FC
Libertad Asuncion 
24/09 08:30
FT 
 Guarani CA
Palmeiras 
24/09 08:30
FT 
 America de Cali
Univ. Catolica 
24/09 08:30
FT 
 Internacional RS
Gremio 
24/09 08:30
FT 
 Alianza Lima
Racing Club 
23/09 23:00
FT 
 Esteghlal Tehran
Al Ahli Jeddah(KSA) 
24/09 02:00
FT 
 Padideh Mashhad
Pakhtakor Tashkent 
24/09 02:00
Postp. 
 Al Hilal
Shabab Al Ahli Dubai 
23/09 22:00
AET 
 Salyut-Energia Belgorod
Arsenal Tula 
90min [1-1], Penalty [3-4],
24/09 05:00
FT 
 New England Revolution
Montreal Impact 
24/09 07:00
FT 
 New York City
Toronto 
24/09 07:00
FT 
 Atlanta United
Dallas 
24/09 07:30
FT 
 Chicago Fire
Houston Dynamo 
24/09 07:30
FT 
 Columbus Crew
Minnesota United 
24/09 07:30
FT 
 Cincinnati
Philadelphia Union 
24/09 07:50
FT 
 Sporting Kansas City
Orlando City 
24/09 08:30
FT 
 Nashville
DC United 1
24/09 09:00
FT 
 Colorado Rapids
San Jose Earthquakes 
24/09 09:40
FT 
 Real Salt Lake
LA Galaxy 
24/09 10:10
FT 
 Portland Timbers
Seattle Sounders 
24/09 10:35
FT 
 Los Angeles
Vancouver Whitecaps 
23/09 17:30
FT 
 Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol 
23/09 18:00
FT 
 Oita Trinita
Sanfrecce Hiroshima 
23/09 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Shonan Bellmare 
23/09 18:00
FT 
 Tokyo
Cerezo Osaka 
23/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Sagan Tosu 
23/09 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Nagoya Grampus Eight 
23/09 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Yokohama 
23/09 18:30
FT 
 Yokohama F Marinos
Vegalta Sendai 
23/09 18:30
FT 
 Shimizu S-Pulse
Urawa Red Diamonds 
23/09 20:15
FT 
 Lori Vanadzor
Pyunik 1
23/09 20:15
FT 
 Gandzasar Kapan
Shirak 
23/09 17:45
FT 
 Gold Coast United
Peninsula Power 
23/09 21:00
FT 
 Smolevichy Sti
Torpedo Minsk 
24/09 01:30
FT 
 Olympic Charleroi
Lierse Kempenzonen 
24/09 04:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Sao Caetano (SP) 
23/09 21:00
FT 
1 Vasco Da Gama Youth
Macae U20 
23/09 21:00
FT 
 Madureira Youth
Flamengo Rj U20 
23/09 21:00
 
 Portuguesa Rj U20
America Rj U20 
24/09 08:30
FT 
 Sport Recife
Corinthians 
24/09 02:00
FT 
 Minas Icesp Df Womens
Sao Jose Dos Campos Womens 1
24/09 02:00
FT 
 Sao Paulo/sp Womens
Audax Sp Womens 
24/09 05:00
FT 
 Iranduba Am Womens
Corinthians Womens 
24/09 07:30
FT 
 Cruzeiro Mg Womens
Ferroviaria Sp Womens 
24/09 08:30
FT 
 Vasco da Gama
Botafogo 
24/09 08:30
FT 
 Ceara
Brusque 
24/09 02:00
 
1 Cd Magallanes
Rangers Talca 
24/09 07:00
FT 
 Real Cartagena
Tigres Zipaquira 1
24/09 09:05
FT 
 Leones
Union Magdalena 1
24/09 10:00
FT 
1 Deportivo Saprissa
Cartagines Deportiva SA 
23/09 22:30
FT 
 Orijent Rijeka
NK Junak 
23/09 22:30
FT 
 Opatija
Solin 1
24/09 00:00
Postp. 
 Aris Limassol
Ethnikos Achnas 
24/09 00:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Xylotympou 
24/09 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
Akritas Chloraka 
23/09 22:30
Postp. 
 Fotbal Trinec
Fk Graffin Vlasim 
23/09 22:30
FT 
 Velke Mezirici
Vrchovina 
23/09 17:00
 
 Pribram U19
Pardubice U19 
23/09 17:00
FT 
 Slavia Praha u19
Ceske Budejovice u19 
24/09 01:00
FT 
1 Fa 2000
Herfolge Boldklub Koge 
24/09 00:30
 
 Boldklubben Af 1893 Womens
Damso Womens 
24/09 02:00
FT 
 Masr
Al Ahly 
23/09 20:00
FT 
 Wigan Athletic U23
Hull City U23 
24/09 00:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Nomme JK Kalju 
24/09 00:30
FT 
 Levadia Tallinn
Jk Retro 
24/09 01:15
FT 
 Saue Jk Laagri
Jk Tulevik Viljandi 2 
23/09 23:30
 
 Tb Tuoroyri
NSI Runavik 
24/09 02:00
FT 
 skala if
IF Fuglafjordur 
24/09 02:00
 
 EB Streymur
HB Torshavn 
23/09 23:15
FT 
 Atlantis 2
Kirkkonummi 
23/09 23:30
FT 
 Inter Turku
Honka 
23/09 23:30
FT 
 Haka
RoPS Rovaniemi 
23/09 23:30
 
 KuPS
HIFK 
23/09 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
Ilves Tampere 
23/09 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
Lahti 
23/09 20:00
 
 Baia Zugdidi
Gagra 
23/09 20:00
FT 
 Shevardeni
Sioni Bolnisi 
23/09 21:00
FT 
 Aragvi Dusheti
WIT Georgia Tbilisi 
24/09 01:00
FT 
 Germania Egestorf
Martini Wolfsburg 
24/09 01:00
FT 
 Eilenburg
Vfc Plauen 
24/09 01:00
FT 
 Buchonia Flieden
Steinbach 
24/09 01:30
FT 
1 SF Baumberg
Bocholt 
24/09 01:30
FT 
1 Spvg Schonnebeck
Sterkrade 
24/09 01:30
FT 
 Sc Velbert
Schwarz-Weiss Essen 
24/09 01:30
FT 
 Viktoria Griesheim
Eddersheim 
24/09 02:00
FT 
 Sv Zeilsheim
Waldgirmes 
23/09 23:00
FT 
 Sv Atlas Delmenhorst
Havelse 
23/09 23:00
 
 VfB Oldenburg
Ssv Jeddeloh 
24/09 01:00
FT 
 Altonaer
Holstein Kiel 2 
24/09 01:00
 
1 Eintracht Norderstedt
Hamburger Sv Ii 
24/09 01:00
FT 
 Oberneuland
Wolfsburg Am 
24/09 01:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Sv Drochtersen/assel 
23/09 22:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Carl Zeiss Jena 
23/09 22:30
 
 Lichtenberg 47
VFB Auerbach 
24/09 01:00
 
 Bischofswerdaer FV 08
Hertha Bsc Berlin Am 
24/09 01:00
FT 
 Chemnitzer
Berliner Fc Dynamo 
24/09 01:00
FT 
 Energie Cottbus
FSV Union Furstenwalde 
24/09 01:00
FT 
1 Zfc Meuselwitz
Viktoria Berlin 1889 
24/09 01:00
 
 FSV Optik Rathenow
Lokomotive Leipzig 
24/09 01:30
FT 
 Fsv Luckenwalde
Berliner Ak 07 
24/09 01:30
FT 
 Tennis Borussia Berlin
Germania Halberstadt 
23/09 21:00
FT 
 Sc Freiburg Am
FSV Frankfurt 
23/09 20:00
 
 Koln Am
Fortuna Dusseldorf Ii 
24/09 01:30
 
 Bergisch Gladbach 09
Schalke 04 II 
24/09 01:30
FT 
 VFB Homberg
Monchengladbach Am 
24/09 01:30
 
 Sportfreunde Lotte
SV Lippstadt 
24/09 01:30
FT 
 RW Essen
Rot Weiss Ahlen 
24/09 01:30
FT 
 SV Straelen
RW Oberhausen 
24/09 01:30
FT 
 Wegberg Beeck
Sv Rodinghausen 
24/09 01:30
FT 
 SC Wiedenbruck
Dortmund(am) 
24/09 01:30
FT 
 Wuppertaler Sv
Preuben Munster 
23/09 15:00
FT 
 Southern District
Eastern A.A Football Team 
24/09 00:00
FT 
 Hamar Hveragerdi
Kh Hlidarendi 
24/09 03:00
FT 
 Kria
Ih Hafnarfjordur 
24/09 00:00
FT 
1 Kf Fjallabyggdar
Volsungur Husavik 
24/09 00:00
FT 
 Dalvik Reynir
Kari Akranes 
24/09 00:15
FT 
 Umf Vidir
Umf Njardvik 
24/09 03:15
FT 
 Kordrengir
UMF Selfoss 
24/09 00:15
FT 
 Volsungur Husavik Womens
Tindastoll Neisti Womens 
24/09 03:15
FT 
 Vikingur Reykjavik Womens
Fjolnir Womens 
24/09 04:00
FT 
 Augnablik Womens
Grotta Womens 
24/09 04:00
FT 
 Ia Akranes (w)
Umf Afturelding (w) 
23/09 17:00
 
 Lecce U20
Benevento Youth 
23/09 17:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Spal Youth 
23/09 21:00
FT 
 Bologna U20
Chievo Youth 
23/09 21:00
FT 
 Crotone Youth
Reggina U20 
23/09 21:00
FT 
 AC Milan U19
Brescia Youth 
23/09 21:00
FT 
 Sampdoria U19
Vicenza Youth 1
23/09 21:00
AET 
1 Reggiana Youth
Pescara Youth 
90min [2-2], 120min [3-2],
23/09 22:00
FT 
 Napoli U19
Ascoli Youth 
23/09 17:30
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Tochigi SC 
23/09 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Renofa Yamaguchi 
23/09 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Thespa Kusatsu Gunma 
23/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Tokushima Vortis 
23/09 18:00
FT 
 Ehime
Albirex Niigata 
23/09 18:00
FT 
 Okayama
Yamagata Montedio 
23/09 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Tokyo Verdy 
23/09 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Ryukyu 
23/09 18:00
FT 
 Machida Zelvia
V-Varen Nagasaki 
23/09 18:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Mito Hollyhock 
23/09 18:30
FT 
 Jubilo Iwata
Ventforet Kofu 
23/09 13:00
AET 
 Mitsubishi Motors Mizushima
Matsue City 
90min [0-0], 120min [1-0],
23/09 14:00
FT 
 Ban Di Tesi Iwaki
Reinmeer Aomori 
23/09 15:00
FT 
 Celeste Tokushima
Matsuyama University 1
23/09 16:00
AET 
 Fukuoka University
Institute Of Fitness 
90min [1-1], 120min [1-4],
23/09 16:00
FT 
 Niigata University
Royal Artist 
23/09 16:00
AET 
 Vonds Ichihara
Yokogawa Musashino 
90min [0-0], 120min [2-3],
23/09 17:15
FT 
 Arterivo Wakayama
Mio Biwako Shiga 
23/09 18:00
FT 
 Honda
Tokoha University Sc 
23/09 18:00
FT 
 Md Nagasaki
Verspah Oita 
23/09 18:00
AET 
 Fukui United
Toyama Shinjo 
90min [1-1], 120min [2-1],
23/09 18:00
FT 
 Tiamo Hirakata
Nara Club 
23/09 22:00
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Maan 
24/09 00:30
FT 
 Sahab Sc
Al Wihdat Amman 
23/09 17:00
FT 
 Kaspyi Aktau
Taraz 
23/09 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Seongnam Ilhwa Chunma 
23/09 18:30
AET 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Pohang Steelers 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3],
23/09 22:00
FT 
 Kf Llapi
Gjilani 
23/09 22:00
FT 
 Ballkani
Kf Feronikeli 
23/09 19:00
FT 
 Fk Dinamo Riga
Fk Valmiera 
23/09 20:30
AET 
 Grobina
Spartaks Jurmala 
90min [2-2], 120min [2-5],
23/09 20:30
FT 
 Lokomotiv Daugavpils
FK Ventspils 
23/09 23:00
FT 
 Rezekne / Bjss
Tukums-2000 
24/09 00:00
 
 Ssg Fa Siauliai Womens
Banga Womens 
24/09 02:00
FT 
 Etzella Ettelbruck
Jeunesse Esch 
24/09 02:00
FT 
 Victoria Rosport
Una Strassen 1
24/09 02:00
FT 
 Swift Hesperange
F91 Dudelange 
24/09 02:00
FT 
 Progres Niedercorn
CS Petange 
24/09 02:00
FT 
 Fola Esch
Hamm Rm Benfica 1
24/09 02:00
FT 
 Rodange 91
Wiltz 71 
23/09 21:30
AET 
 Pobeda Prilep
Makedonija Gjorce Petrov 
90min [0-0], Penalty [4-5],
23/09 21:30
FT 
 Ohrid 2004
Renova Cepciste 1
23/09 21:30
FT 
 Fk Rinija Gostivar
Tikves Kavadarci 
23/09 21:30
AET 
 Kamenica Sasa
Borec Veles 
90min [2-2], Penalty [3-1],
23/09 21:30
FT 
1 Kf Veleshta
Kozuv 1
23/09 21:30
FT 
 Pelister Bitola
Ljuboten 
23/09 21:30
FT 
 Sileks
FK Teteks Tetovo 
24/09 00:00
FT 
 Pehchevo
Olimpus Skopje Balashikha 
24/09 00:00
FT 
 Kit Go Pehcevo
Skopje 
24/09 03:55
FT 
 Asc Tidjikja
King Nouakchott 
24/09 08:05
FT 
 Venados
Tlaxcala 
24/09 10:05
 
 Celaya
Tampico Madero 
24/09 00:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Speranta Nisporeni 
23/09 16:00
FT 
 Ulaanbaatar City
Anduud City 
23/09 19:00
FT 
 Erchim
Ulaanbaatar 
23/09 22:30
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Kom Podgorica 
23/09 22:30
FT 
 Ofk Igalo
Berane 
24/09 02:15
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Renaissance Zmamra 
24/09 04:30
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Forces Armee Royales 
23/09 17:00
FT 
 Yadanabon
Hantharwady United 
23/09 17:00
FT 
 Magway
Southern Myanmar 
23/09 17:00
FT 
 Mahar United
Ispe 
24/09 09:00
FT 
1 Jalapa
Diriangen 
24/09 02:00
FT 
 Kolstad U19
Ranheim IL U19 1
24/09 02:15
FT 
 Nardo U19
Strindheim Tf U19 
23/09 23:55
FT 
 Alianza Universidad
Real Garcilaso 
24/09 04:00
FT 
 Cienciano
Melgar 
24/09 04:30
FT 
 Deportivo Llacuabamba
Sporting Cristal 
23/09 22:00
 
 Wisla Sandomierz
Podhale Nowy 
23/09 22:00
FT 
 Sokol Sieniawa
Jutrzenka Giebultow 
23/09 22:00
FT 
1 Orleta Radzyn Podlaski
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
24/09 01:40
FT 
 Stal Stalowa Wola
Podlasie Biala Podlaska 
23/09 23:00
FT 
 SL Benfica 2
Chaves 
23/09 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Academica Coimbra 
24/09 01:30
FT 
 Penafiel
Vilafranquense 1
24/09 03:00
FT 
 Leixoes
CD Mafra 
24/09 00:00
FT 
 Sporting Braga U23
Famalicao U23 
23/09 18:00
 
 Dinamo Moscow 2
Terek Groznyi Youth 
23/09 19:00
 
 Lokomotiv Moscow Youth
Rubin Kazan Youth 
23/09 19:00
FT 
1 Spartak Moscow Youth
Tambov Youth 
23/09 19:00
 
 Cska Moscow Youth
Ufa Youth 
23/09 22:00
 
 Rostov Youth
Pfc Sochi Youth 
23/09 20:30
FT 
 Krasnodar II
Gazovik Orenburg 
23/09 22:30
FT 
 Volgar-Astrakhan
Irtysh 1946 Omsk 1
23/09 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Dinamo Briansk 
23/09 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Tekstilshchik Ivanovo 
23/09 23:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Chertanovo Moscow 
24/09 00:00
FT 
 Alania
Spartak Moscow II 
24/09 00:00
FT 
1 Fakel Voronezh
Tom Tomsk 
24/09 00:00
FT 
 Veles
Ska Khabarovsk 
24/09 00:30
 
1 Torpedo Moscow
Volga Olimpiets 
24/09 01:00
FT 
 Baltika
Chayka K Sr 
23/09 22:00
FT 
 Zemun
Radnicki Sremska Mitrovica 
23/09 22:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Radnicki Pirot 
23/09 22:00
FT 
 Loznica
Sloga Kraljevo 
23/09 22:00
FT 
 Buducnost Dobanovci
Jagodina 
23/09 22:00
FT 
 Kabel Novi Sad
Dinamo Vranje 
24/09 01:00
FT 
 Trajal Krusevac
Zeleznicar Pancevo 
24/09 01:00
FT 
 Borac Cacak
Graficar Beograd 
23/09 21:30
 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Mfk Skalica 
23/09 21:30
FT 
 Partizan Bardejov
Artmedia Petrzalka 1
23/09 21:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
KFC Komarno 
23/09 21:30
FT 
 SKM Puchov
Dukla Banska Bystrica 
23/09 22:00
FT 
 Velke Lovce
Banik Lehota Pod Vtacnikom 
23/09 21:00
FT 
 Nd Beltinci
Ask Bravo Publikum 
24/09 02:30
FT 
 Arroyo Club Polideportivo
Moralo Cp 
23/09 22:00
FT 
 IFK Lulea
Orebro Syrianska If 
23/09 23:00
FT 
1 Nykopings BIS
Haninge 
24/09 00:00
 
 Vasalunds IF
Karlstad BK 
24/09 01:00
FT 
 Sandvikens IF
Brommapojkarna 
24/09 01:00
FT 
 Ifk Berga
IF Sylvia 1
24/09 01:00
 
 Gefle IF
Sollentuna United FF 
24/09 01:00
FT 
1 Tegs Sk
Taby 
24/09 02:30
FT 
1 Ik Frej Taby
Karlslunds If Hfk 
24/09 01:00
FT 
 Skovde AIK
Assyriska Turab Ik Jkp 
24/09 01:00
FT 
 Qviding FIF
Lunds BK 
24/09 01:00
FT 
 Motala AIF
IFK Varnamo 
24/09 01:00
FT 
 Tvaakers IF
Landskrona BoIS 
24/09 01:00
FT 
 Eskilsminne IF
Karlskrona 
24/09 01:00
FT 
 Fc Linkoping City
Oskarshamns AIK 
24/09 02:00
FT 
 Trollhattan
Utsiktens BK 
24/09 02:00
FT 
 Lindome GIF
Torns IF 
23/09 22:00
AET 
1 Club Sportif Sfaxien
U.s.monastir 
90min [0-0], 120min [0-1],
23/09 22:15
FT 
 Chebba
Esperance Sportive de Tunis 
24/09 00:00
 
 Rukh Vynnyky
Shakhtar Donetsk 1
24/09 06:30
FT 
 Richmond Kickers
Fort Lauderdale Strikers 
24/09 10:35
 
 Tucson
Forward Madison 
24/09 07:00
FT 
 Indy Eleven
Stlouis Lions 2
24/09 07:15
FT 
 Charlotte Independence
Miami 
24/09 07:30
FT 
 Atlanta United 2
New York Red Bulls Reserve 
23/09 16:30
FT 
 Persik Kediri
Martapura 
23/09 17:00
FT 
 Bangkok Fc
Pathum Thani United 
24/09 00:00
FT 
 UD Marbella
Linense 
24/09 00:15
FT 
 Samanod
Sestao 
24/09 01:00
FT 
 Villarrubia
Talavera De La Reina 
24/09 01:00
FT 
 Real Avila CF
Tuoer De Cilliers 
24/09 01:30
FT 
 Eldense
Hercules 
24/09 01:30
Postp. 
 Suodu Pei
Portugalete 
24/09 01:45
FT 
 CD Tropezon
SD Noja 
24/09 02:00
FT 
 Murcia
Ud Ibiza 
24/09 02:00
FT 
 Caudal
Union Langreo 
24/09 02:00
FT 
 Terrassa
Castellarano 
24/09 02:15
FT 
 Cd Santa Amalia
Extremadura 
24/09 02:30
FT 
 Albion Rovers
Dumbarton 
24/09 02:30
FT 
 Wrexham
AFC Telford United 
24/09 02:30
FT 
 Cd Miajadas
Villanovense 
24/09 02:30
 
 Glenavon Lurgan
Dollingstown 
24/09 02:30
 
 La Roda CF
Cd Cieza 
24/09 02:30
FT 
 Sant Andreu
Lleida 
24/09 02:50
FT 
 La Roda CF
Deportivo Cieza 
24/09 03:00
FT 
1 Ue Cornella
Ue Sants 
24/09 03:00
FT 
2 Marino
Atletico Victoria 2