Live3s Logo

LiveScore 22 Sep 2020

23/09 03:00
FT 
 Slavia Praha
Midtjylland 
23/09 03:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Red Bull Salzburg 
23/09 03:00
FT 
 Krasnodar
PAOK Saloniki 
23/09 02:30
FT 
 Hartley Wintney
Erith Belvedere 1
23/09 02:45
FT 
1 City Of Liverpool
Morpeth Town 
23/09 02:45
AET 
 Grantham Town
Rushall Olympic 1
90min [2-2], Penalty [3-1],
23/09 02:45
FT 
2 Harlow Town
Waltham Abbey 
23/09 02:45
AET 
 Hastings United
Chesham United 
90min [0-0], Penalty [6-5],
23/09 02:45
FT 
 Hednesford Town
Long Eaton Utd 
23/09 02:45
FT 
 Leek Town
Mickleover Sports 
23/09 02:45
FT 
 Leiston
Biggleswade Town 
23/09 02:45
FT 
 Margate
Hayes&Yeading 
23/09 02:45
FT 
 Marske United
Trafford 
23/09 02:45
FT 
 Mossley
Ramsbottom United 
23/09 02:45
FT 
 Nuneaton Town
Loughborough Dynamo 
23/09 02:45
FT 
 Potters Bar Town
East Thurrock United 
23/09 02:45
FT 
1 Quorn
Matlock Town 
23/09 02:45
FT 
 Radcliffe Borough
Workington 1
23/09 02:45
FT 
 Stalybridge Celtic
Bishop Auckland 
23/09 02:45
FT 
 Stamford AFC
AFC Sudbury 
23/09 02:45
FT 
 Sunderland Rca
Prescot Cables 
23/09 02:45
FT 
 Tadcaster Albion
Litherland Remyca 1
23/09 02:45
AET 
 Tamworth
Stourbridge 
90min [3-3], Penalty [5-4],
23/09 02:45
FT 
 Tividale
Nantwich Town 
23/09 02:45
AET 
 Warrington Town AFC
South Shields 
90min [0-0], Penalty [5-6],
23/09 02:45
AET 
 West Auckland Town
Runcorn Linnets 
90min [0-0], Penalty [2-3],
23/09 02:45
FT 
 Yate Town
Bristol Manor Farm 
23/09 02:45
FT 
 Barwell
Bedworth United 
23/09 02:45
FT 
 Bedfont Sports
Lewes 
23/09 02:45
FT 
 Bowers Pitsea
AFC Hornchurch 
23/09 02:45
FT 
 Bury
Brightlingsea Regent 
23/09 02:45
FT 
1 Buxton FC
Belper Town 1
23/09 02:45
AET 
 Cambridge City
Stowmarket Town 
90min [1-1], Penalty [4-2],
23/09 02:45
FT 
1 Chasetown
Basford Utd 
23/09 02:45
FT 
 Coalville
Sheffield Fc 
23/09 02:45
FT 
 Fc United Of Manchester
Pontefract Collieries 
23/09 02:45
FT 
 Frickley Athletic
Marine 
23/09 02:45
AET 
 South Park
Bognor Regis Town 
90min [2-2], Penalty [2-4],
23/09 02:45
FT 
 Whyteleafe
Binfield 
23/09 02:45
AET 
 Lancaster City
Runcorn Town 
90min [0-0], Penalty [4-3],
23/09 03:00
FT 
 Skelmersdale United
Bootle 
23/09 01:00
Postp. 
 Leyton Orient
Tottenham Hotspur 
23/09 02:00
AET 
 West Bromwich
Brentford 
90min [2-2], Penalty [4-5],
23/09 02:00
FT 
 Newport County
Watford 1
23/09 02:30
FT 
 West Ham
Hull City 
23/09 03:15
FT 
 Luton Town
Manchester United 
22/09 20:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Usd Latte Dolce 
23/09 02:30
FT 
 Ternana
Albinoleffe 
23/09 06:15
FT 
 Barcelona Sporting Club
Flamengo 
23/09 06:15
FT 
 Tigre
Bolivar 
23/09 06:15
FT 
 Estudiantes Merida
Nacional Montevideo 
23/09 08:30
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Independiente Jose Teran 
23/09 08:30
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Sao Paulo 
23/09 08:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
River Plate 
22/09 23:30
FT 
 Urartu
Noah 
22/09 18:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Blacktown Spartans U20 
23/09 01:30
FT 
 SC Weiz
Ask Elektra 1
23/09 01:00
FT 
 Gleinstatten
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 
23/09 01:00
FT 
 Union Weisskirchen
Wallern 1
23/09 01:00
FT 
 Union Gurten
SC Kalsdorf 
22/09 20:00
FT 
 Smolevichi Reserve
Minsk Reserve 
23/09 01:00
FT 
 Lommel Sk U21
St Truidense Vv U21 
23/09 02:00
FT 
 Sao Bento
Sao Bernardo 1
23/09 07:00
 
 Operario Ferroviario Pr
Cuiaba (MT) 
23/09 06:00
FT 
 CRB (AL)
Juventude Rs 
23/09 08:30
FT 
 America Mineiro
Ponte Preta 
22/09 18:00
 
 Cska Sofia U19
Lokomotiv Plovdiv U19 
22/09 15:30
FT 
 Beijing Guoan
Qingdao Huanghai 1
22/09 18:00
FT 
 Tianjin Teda
Hebei Hx Xingfu 
22/09 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Wuhan ZALL 1
22/09 20:00
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Shanghai SIPG 
23/09 08:40
 
 Cucuta
Deportivo Cali 1
23/09 04:00
FT 
 Barranquilla
Bogota 
22/09 22:30
FT 
 Chrudim
Vysocina Jihlava 
22/09 19:00
FT 
 Aalborg Bk Reserve
Silkeborg If Reserve 
22/09 21:30
FT 
 Abo Qair Semads
El Hammam 
22/09 21:30
FT 
 Al Nasr Cairo
Marekh 
22/09 21:30
FT 
 El Dakhleya
Montakhab El Suweis 
22/09 21:30
FT 
 El Mansurah
Pharco 
22/09 21:30
FT 
 Gomhoreyet Shepin
Nogoom El Mostakbal 
22/09 21:30
FT 
 Petrojet
Tersana Sc 
22/09 21:30
FT 
 Alaab Damanhour
Dekernes 
23/09 02:00
FT 
 El Zamalek
Tanta 
23/09 02:45
 
 Notts County
Harrogate Town 
23/09 00:30
FT 
 Shrewsbury Town
Newcastle U21 
23/09 01:00
FT 
 AFC Wimbledon
Brighton Hove Albion U21 
23/09 02:00
FT 
 Stevenage Borough
Southampton U21 
23/09 02:00
FT 
 Wigan Athletic
Liverpool U21 
23/09 02:45
FT 
 Oldham Athletic
Wolves U21 
22/09 21:00
FT 
 Walsall Reserve
Huddersfield Town R 
22/09 19:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Barnsley U23 
22/09 20:00
 
 Cardiff City U23
Bristol City U23 
22/09 20:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Ipswich U23 1
22/09 21:00
 
 Birmingham U23
Crewe Alexandra U23 
22/09 18:00
FT 
1 Kazakhstan (w)
Austria (w) 
22/09 21:00
FT 
 Estonia (w)
Russia (w) 
22/09 22:00
FT 
 Bosnia (w)
Italy(w) 
22/09 22:05
FT 
 Montenegro (w)
Germany (w) 
22/09 23:00
FT 
 Latvia womens
Hungary (w) 
23/09 00:00
FT 
 Norway (w)
Wales (w) 
23/09 00:00
FT 
 Ukraina (w)
Greece (w) 
23/09 00:00
FT 
 Romania (w)
Croatia (w) 
23/09 00:00
FT 
 Poland (w)
Czech (w) 
23/09 00:00
FT 
 Faroe Islands (w)
Belarus (w) 
23/09 00:30
FT 
 Malta (w)
Denmark (w) 
23/09 01:00
FT 
 Switzerland (w)
Belgium (w) 
23/09 02:00
FT 
 Iceland (w)
Sweden (w) 
23/09 03:00
FT 
 North Macedonia Womens
France (w) 
23/09 02:00
FT 
 Toftir B68
Nsi Runavik Ii 
22/09 23:30
FT 
 Jyvaskyla JK
Vaajakoski 
22/09 23:00
FT 
 Fc Futura
Tips 
22/09 20:00
FT 
 Samgurali Tskh
Metalurgi Rustavi 
22/09 20:00
FT 
 Shukura Kobuleti
Merani Martvili 
23/09 00:15
FT 
 Ir Reykjavik
Haukar 
23/09 00:30
FT 
 Dahl Vickreni Ma Gree U19
Throttur Reykjavik U19 
23/09 02:00
FT 
 Fh Hafnarfjordur U19
Fylkir/ellidi U19 
23/09 03:00
FT 
 Stjarnan Skinandiu19
Fjolnir U19 
23/09 04:00
FT 
 Haukar U19
Virgin Grid U19 
23/09 02:45
FT 
 Drogheda United
Shamrock Rovers ii 
23/09 00:00
 
1 Hapoel Petah Tikva
Maccabi Ahi Nazareth 
22/09 12:00
 
 Nagoya Oceans Futsal
Shriker Osaka Futsal 
22/09 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Gamba Osaka U23 
22/09 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Fujieda Myfc 
22/09 13:00
FT 
 Gainare Tottori
SC Sagamihara 
22/09 13:00
FT 
 Fukushima United FC
Imabari FC 
22/09 14:00
FT 
 Blaublitz Akita
Kagoshima United 
22/09 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Cerezo Osaka U23 
22/09 17:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Yokohama Scc 
22/09 17:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Kamatamare Sanuki 
22/09 17:30
FT 
 Kataller Toyama
Gifu 
22/09 23:00
FT 
 AL-Sareeh
Al Salt 
22/09 17:30
FT 
 Tobol Kostanai
Okzhetpes 
22/09 21:30
AET 
 Vardar Forino
Vardar Skopje 
90min [2-2], Penalty [6-7],
23/09 00:30
FT 
 Jahe
As Garde National 
23/09 05:50
FT 
 Asac Concorde
Asc Kedia 
23/09 06:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Tepatitlan De Morelos 
23/09 08:05
FT 
 Correcaminos Uat
Cimarrones De Sonora 
23/09 10:05
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Cancun 
22/09 21:00
FT 
 Dinamo-Auto
Cs Petrocub 
23/09 00:00
FT 
 Milsami
Dacia Buiucani 
22/09 16:00
FT 
 Athletic 220
Deren 
22/09 19:00
FT 
 Khangarid Klub
Selenge Press 
23/09 00:00
FT 
 Wydad Fes
Racing Casablanca 
23/09 00:45
FT 
 SBV Excelsior
Telstar 
23/09 03:00
FT 
 Den Bosch
MVV Maastricht 
22/09 15:30
FT 
 Coastal Spirit
Cashmere Technical 
23/09 00:00
FT 
1 Dep. San Martin
Utc Cajamarca 
23/09 02:15
FT 
 Carlos Manucci
Universitario de Deportes 
23/09 04:00
FT 
 Atletico Grau
Deportivo Municipal 1
23/09 04:30
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Sport Huancayo 
23/09 01:00
FT 
 Feirense
Casa Pia Ac 
23/09 01:00
FT 
 Vizela
Sporting Covilha 
23/09 03:00
FT 
 Varzim
Arouca 
22/09 18:00
FT 
 Gd Estoril Praia U23
Maritimo U23 1
23/09 00:00
FT 
 Belenenses U23
Portimonense U23 
23/09 00:00
FT 
 Universitaea Cluj
Unirea 2004 Slobozia 
22/09 21:30
AET 
 Sanmartin
Luceafarul Oradea 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [6-5],
22/09 21:30
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Corvinul Hunedoara 
22/09 21:30
FT 
 Otelul Galati
Csm Focsani 
22/09 21:30
FT 
 Unirea Dej
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
22/09 21:30
FT 
 SC Bacau
Ceahlaul Piatra Neamt 
22/09 21:30
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Soimii Lipova 
23/09 03:15
FT 
 Sp Cosmos
Tre Fiori 
23/09 01:00
FT 
 Skf Sered
Trencin 
22/09 22:00
FT 
 Msk Zilina U19
Dac Dunajska Streda U19 
23/09 03:00
FT 
 Antequera
Motril 
23/09 01:00
FT 
 Norrby IF
GIF Sundsvall 
22/09 23:15
FT 
 Ca Juventud
Ca Atenas 
23/09 01:30
FT 
 Ca Villa Teresa
Central Espanol 
23/09 03:45
FT 
1 Ia Sud America
Rampla Juniors 
23/09 05:00
FT 
 California Utd Strikers
New York Cosmos 
23/09 08:00
FT 
 Chattanooga
La Force 1
22/09 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
AGMK 
22/09 22:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Mashal Muborak 
22/09 17:00
 
 Phong Phu Ha Nam Womens
TNG Thai Nguyen Womens 
22/09 19:20
FT 
 Hanoi 2 womens
Hanoi womens 
22/09 19:30
FT 
 Son La Womens
Than KSVN womens 
22/09 22:00
FT 
 Sutjeska Foca
Zvi Jerzy Da 
23/09 02:00
FT 
 Algeciras
AD Ceuta 
23/09 02:30
 
 Slough Town
Aldershot Town 
23/09 02:30
FT 
 Bangor City FC
Portadown FC 
23/09 02:30
FT 
 Airdrie United
Albion Rovers 
23/09 02:30
FT 
 Hereford
Solihull Moors 
23/09 02:30
FT 
 Raith Rovers
Stenhousemuir 
23/09 02:45
FT 
 Dartford
Dover Athletic 2
23/09 02:45
FT 
 Hampton & Richmond
Sutton United 
23/09 02:45
FT 
 Alloa Athletic
Stranraer 
23/09 02:45
FT 
 Dagenham and Redbridge
Concord Rangers 
23/09 02:45
FT 
 Yeovil Town
Bath City 
23/09 02:45
FT 
 Bedford Town
Hemel Hempstead Town 
23/09 02:45
FT 
 Alfreton Town
Altrincham