Live3s Logo

LiveScore 21 Sep 2020

22/09 01:00
FT 
 Aston Villa
Sheffield United 1
22/09 03:15
FT 
 Wolves
Manchester City 
22/09 02:45
FT 
 AC Milan
Bologna 1
22/09 02:45
FT 
 Beaconsfield Sycob
Harrow Borough 
22/09 02:45
FT 
1 Carshalton Athletic
Faversham Town 
22/09 02:45
FT 
 Hitchin Town
Needham Market 
22/09 02:45
FT 
 Cercle Brugge
Sint Truidense VV 
22/09 02:45
FT 
 Portimonense
Pacos Ferreira 
21/09 23:00
FT 
 Al-Sadd
Al-Nasr Riyadh 
21/09 23:00
FT 
 Persepolis
Al Duhail Sc 
22/09 02:00
FT 
 Sepahan
Al Ain 
22/09 02:00
FT 
 Al Taawon
Al-Sharjah 
22/09 00:00
FT 
 Dinamo Moscow
Akhmat Grozny 1
21/09 20:00
FT 
 Shirak Gjumri 2
Ararat Armenia 2 
21/09 20:45
FT 
 Pyunik 2
Alashkert B Martuni 1
21/09 22:30
FT 
 Urartu 2
Ararat Yerevan 2 
22/09 01:30
FT 
 Standard Liege U21
As Eupen U21 
22/09 01:30
FT 
 Zulte Waregem U21
St Gilloise U21 
22/09 01:55
 
 Westerlo U21
Kv Oostende U21 1
22/09 02:00
 
1 Kv Mechelen U21
Gent U21 
22/09 02:00
FT 
 Oud Heverlee Leuven U21
Red Star Waasland Beveren U21 
22/09 00:00
FT 
 Borac Banja Luka
Sloboda Uzice Sevojno 
22/09 07:00
FT 
 Botafogo Sp
Brasil De Pelotas Rs 
22/09 01:30
FT 
 Arda
Slavia Sofia 
21/09 22:45
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Pirin Blagoevgrad 
21/09 23:00
FT 
 Ludogorets Razgrad 2
Strumska Slava 
21/09 15:30
FT 
 Guangzhou Evergrande
HeNan JianYe 
21/09 18:00
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Shandong Luneng 
21/09 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Jiangsu Sainty 
21/09 20:00
FT 
 Guangzhou R&F
Dalian Pro 
22/09 08:40
FT 
 Deportes Quindio
Real Santander 
22/09 09:00
FT 
 CS Uruguay De Coronado
Aserri 
21/09 23:00
FT 
 Inter Zapresic U19
HNK Rijeka U19 1
21/09 23:30
 
 Banik Sous
Admira Praha 
22/09 00:00
FT 
 Mlada Boleslav
Baumit Jablonec 
21/09 19:00
FT 
 Brondby Reserve
Odense Bk Reserve 
22/09 01:00
FT 
 Aalborg BK
Horsens 
21/09 23:00
FT 
 Ledoje Smorum U21
Skovlunde U21 1
22/09 04:00
FT 
 Cd Independiente Juniors
Fuerza Amarilla 
22/09 07:00
FT 
1 Sociedad Deportivo Quito
Chacaritas Sc 2
21/09 21:00
FT 
 Enppi
El Ismaily 
21/09 23:30
FT 
 Talaea Ei Gaish
Wadi Degla SC 
21/09 23:30
FT 
 Smouha SC
EL Masry 
22/09 02:00
FT 
 Pyramids
Haras El Hedoud 
21/09 21:00
FT 
 Burnley U23
Sunderland U23 
21/09 21:00
FT 
 Crystal Palace U23
West Bromwich U23 
21/09 22:00
FT 
 Middlesbrough U23
Stoke City U23 
22/09 02:00
FT 
 Everton U23
Leicester City U23 
22/09 02:00
FT 
 Colchester United U23
Charlton Athletic U23 
22/09 02:00
FT 
 Sheffield United U23
Nottingham Forest U23 
22/09 00:00
 
 Tartu Jk Maag Tammeka 2
Parnu Linnameeskond 
22/09 00:00
Postp. 
 Parnu Jk
Flora Tallinn 2 
22/09 00:00
 
 Tabasalu Charma
Nomme Jk Kalju 2 
22/09 02:45
FT 
 Stade Lavallois MFC
Annecy 
22/09 02:45
FT 
 Auxerre
ES Troyes AC 
21/09 19:30
FT 
 Chikhura Sachkhere
Lokomotiv Tbilisi 
21/09 19:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
22/09 01:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Viktoria Koln 
22/09 02:30
FT 
 Bochum
St. Pauli 
21/09 15:00
FT 
 Leeman
Happy Valley 
22/09 00:30
FT 
 Keflavik
Throttur 
22/09 00:30
FT 
1 IBV Vestmannaeyjar
Thor Akureyri 
22/09 03:15
FT 
 Umf Afturelding
Vikingur Olafsvik 
22/09 03:15
FT 
1 Fram Reykjavik
Grindavik 1
22/09 00:30
FT 
 IA Akranes
Grotta Seltjarnarnes 
22/09 03:15
FT 
 Fylkir
Hafnarfjordur FH 
22/09 03:15
FT 
 Stjarnan
Valur 
22/09 03:15
FT 
 Breidablik
KR Reykjavik 
22/09 04:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
HK Kopavog 1
22/09 02:45
FT 
 Longford Town
UC Dublin UCD 
22/09 02:45
FT 
 Cobh Ramblers
Bray Wanderers 
22/09 02:45
FT 
 Wexford Youths
Athlone 
22/09 02:45
FT 
 Cabinteely
Galway United 1
22/09 02:00
FT 
 Shamrock Rovers
Waterford United 
22/09 00:45
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Raanana 
22/09 00:45
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Kfar Shalem 
22/09 00:00
FT 
 Ashdod MS
Maccabi Petah Tikva FC 
22/09 01:00
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Bnei Yehuda Tel Aviv 2
22/09 02:00
Postp. 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
21/09 17:00
FT 
 Torino U19
Lazio U20 
22/09 12:00
 
 Nagoya Oceans Futsal
Shriker Osaka Futsal 
22/09 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Gamba Osaka U23 
22/09 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Fujieda Myfc 
21/09 16:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Inac Kobe (w) 
21/09 18:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Kairat Almaty 
21/09 18:00
FT 
 Chungnam Asan
Suwon 
21/09 15:30
 
 Chungbuk Sportstoto womens
Suwon Fcm womens 
21/09 17:00
FT 
 Seoul Amazones womens
Hyundai Steel Redangels womens 
21/09 17:00
FT 
 Busan Sangmu womens
Gyeongju Womens 
21/09 17:00
FT 
 Changnyeong Womens
Hwacheon Kspo Womens 
21/09 21:00
FT 
 Kedah
Sabah 
21/09 23:00
FT 
 Hamrun Spartans
Sirens 1
21/09 23:00
FT 
 Atlas Womens
Club America Womens 
22/09 01:00
 
 Toluca Womens
Tijuana Womens 
22/09 05:00
 
 Queretaro Womens
Tigres Womens 
22/09 06:00
FT 
 Pachuca Womens
Puebla Womens 
22/09 08:00
 
 Santos Laguna Womens
Aguilas De Leon Womens 
22/09 09:00
FT 
 Saint Louis Athletica Womens
Juarez Womens 
22/09 10:00
FT 
 Leon
Pumas UNAM 1
22/09 02:15
FT 
1 Rcoz Oued Zem
HUSA Hassania Agadir 
22/09 04:30
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Olympique de Safi 1
22/09 00:45
FT 
1 Az Alkmaar 2
De Graafschap 
22/09 03:00
FT 
 Utrecht Am
NAC Breda 
21/09 23:00
 
 Fram Larvik
Odd Grenland B 
21/09 23:30
FT 
 Egersunds IK
Rosenborg 2 
21/09 23:00
FT 
 Asane Fotball
Oygarden 
21/09 23:00
FT 
 Grorud IL
Ranheim IL 
21/09 23:00
FT 
 KFUM Oslo
Strommen 
22/09 00:00
Postp. 
 HamKam
Jerv 
22/09 00:00
FT 
 Lillestrom
Kongsvinger 
22/09 00:00
FT 
 Sogndal
Stjordals Blink 
22/09 00:00
FT 
1 Ullensaker/Kisa IL
Raufoss 
22/09 02:00
FT 
 Sandnes Ulf
Tromso IL 
22/09 02:30
FT 
 Lillestrom 2 U19
Lorenskog U19 
22/09 07:00
FT 
 Nacional Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
22/09 04:30
FT 
1 Alianza Lima
Univ. Cesar Vallejo 
22/09 00:00
FT 
 Piast Gliwice
Jagiellonia Bialystok 
22/09 03:00
FT 
 Beira Mar
Canelas 2010 
21/09 23:00
FT 
1 Csikszereda
Petrolul Ploiesti 1
22/09 02:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Dinamo Bucuresti 
21/09 19:00
FT 
 Khimki Reserve
Znamya Noginsk 
21/09 18:00
FT 
1 Dinamo Barnaul
Kamaz 
21/09 20:00
FT 
 Sibir M Novosibirsk
Zenit-Izhevsk 
21/09 21:30
FT 
1 FK Kolomna
Dnepr Smolensk 
21/09 22:00
 
 Kazanka Moscow
Rodina Moskva 
21/09 23:30
 
 Macva Sabac
Karadjordje Topola 
21/09 21:00
FT 
 Black Leopards
Tshakhuma Tm 
22/09 01:00
FT 
 Elfsborg
Hacken 
22/09 01:00
FT 
 Mjallby AIF
Orebro 1
22/09 01:00
FT 
 IK Sirius
Falkenbergs FF 
22/09 01:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Helsingborg IF 
22/09 01:00
FT 
 GAIS
Vasteras 
22/09 01:00
FT 
 Umea FC
Degerfors IF 1
22/09 01:00
FT 
 afc eskilstuna
Ljungskile SK 
21/09 19:00
FT 
 Mwadui
Kmc 
22/09 01:00
FT 
 Fenerbahce
Hatayspor 2
22/09 00:00
FT 
 Samsunspor
Umraniyespor 
22/09 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Boluspor 
21/09 20:30
FT 
 Kastamonuspor
Bursa Niluferspor AS 1
21/09 21:00
FT 
 Veres Rivne
Prykarpattya Ivano Frankivsk 1
21/09 21:00
FT 
 Hirnyk Sport
Kremin Kremenchuk 
21/09 23:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Vpk Agro Magdalinovka 
22/09 01:30
FT 
 Tacuarembo
Albion 
22/09 03:45
FT 
1 Racing Club Montevideo
Villa Espanola 
22/09 05:00
 
 Detroit City
Michigan Stars 
21/09 19:15
FT 
 Turon Nukus
Neftchi Fargona 
21/09 20:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Kokand 1912 1
21/09 21:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Termez Surkhon 
22/09 03:10
FT 
 Lusitania Lourosa
Sc Angrense