Live3s Logo

LiveScore 20 Sep 2020

20/09 19:00
FT 
 Southampton
Tottenham Hotspur 
20/09 21:00
FT 
 Newcastle United
Brighton 1
20/09 23:30
FT 
1 Chelsea
Liverpool 
21/09 02:00
FT 
 Leicester City
Burnley 
20/09 22:00
FT 
 SD Huesca
Cadiz 
21/09 00:30
FT 
 Granada
Alaves 
21/09 00:30
FT 
 Real Betis
Valladolid 
21/09 03:00
FT 
 Real Sociedad
Real Madrid 
20/09 18:30
FT 
 Parma
Napoli 
20/09 21:00
FT 
 Genoa
Crotone 
21/09 00:00
FT 
 Sassuolo
Cagliari 
21/09 02:45
FT 
 Juventus
Sampdoria 
20/09 21:30
FT 
 RB Leipzig
Mainz 05 
21/09 00:00
FT 
 Wolfsburg
Bayer Leverkusen 
20/09 19:00
FT 
 Nice
Paris Saint Germain 
20/09 21:00
FT 
 Metz
Stade Reims 1
20/09 21:00
FT 
 Strasbourg
Dijon 
20/09 21:00
FT 
 Stade Brestois
Lorient 
20/09 21:00
FT 
 Montpellier
Angers SCO 
20/09 23:00
FT 
 Nantes
Saint Etienne 
21/09 03:00
FT 
 Marseille
Lille 
20/09 21:00
FT 
 Stoke City
Bristol City 
20/09 18:15
FT 
 ADO Den Haag
Groningen 
20/09 20:30
FT 
 Willem II
Heracles Almelo 
20/09 20:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Twente Enschede 
20/09 22:45
FT 
 Ajax Amsterdam
RKC Waalwijk 1
20/09 19:30
FT 
 Zulte-Waregem
Club Brugge 
20/09 22:00
FT 
 Standard Liege
Kortrijk 
21/09 00:15
FT 
 Genk
KV Mechelen 
21/09 02:45
FT 
 Royal Antwerp
AS Eupen 
20/09 23:00
FT 
 Santa Clara
Maritimo 
21/09 01:30
FT 
 Moreirense
SC Farense 1
21/09 04:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Rio Ave 
20/09 19:00
FT 
 Hibernian
Glasgow Rangers 
20/09 22:00
FT 
 Aberdeen
Motherwell 
20/09 23:00
FT 
 Padideh Mashhad
Al Hilal 
21/09 02:00
FT 
 Al Shorta
Esteghlal Tehran 
21/09 02:00
FT 
 Shabab Al Ahli Dubai
Pakhtakor Tashkent 
20/09 19:00
FT 
 Ufa
CSKA Moscow 
20/09 19:00
FT 
 Arsenal Tula
PFC Sochi 
20/09 21:30
FT 
 Rubin Kazan
Spartak Moscow 1
21/09 00:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Spartak Tambov 
21/09 07:00
FT 
1 Montreal Impact
Philadelphia Union 
20/09 17:00
FT 
 Oita Trinita
Yokohama 
20/09 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Kawasaki Frontale 
20/09 18:00
FT 
 Tokyo
Vegalta Sendai 
20/09 14:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Busan I'Park 
20/09 14:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Gwangju 
20/09 14:00
FT 
1 Pohang Steelers
Sangju Sangmu Phoenix 
20/09 14:00
FT 
 Incheon United
Ulsan Hyundai Horang-i 
20/09 14:00
FT 
 Seoul
Daegu 
20/09 14:00
FT 
 Gangwon
Suwon Samsung Bluewings 
20/09 12:30
FT 
 South Coast Wolves
Sydney Olympic 
20/09 13:00
FT 
 Sydney United
Marconi Stallions 
20/09 16:30
FT 
 Sydney FC U21
Rockdale City Suns 
20/09 14:00
FT 
 Sunshine Coast Wanderers
Moreton Bay United 
20/09 15:15
FT 
 Capalaba
Brisbane Roar Am 1
20/09 20:30
FT 
 Trenkwalder Admira
St.Polten 
20/09 20:30
FT 
1 TSV Hartberg
Wolfsberger AC 
20/09 23:00
FT 
 Austria Wien
SV Ried 
20/09 16:30
FT 
 Blau Weiss Linz
Austria Lustenau 1
20/09 16:30
FT 
1 Grossklein
Tus Rein 
20/09 22:00
FT 
 Zira
Sabah 
21/09 00:15
FT 
 Qarabag
Neftci Baku 
20/09 18:00
FT 
 Energosbyt Bsatu
Shakhter Soligorsk 2 
20/09 18:00
FT 
1 Isloch Minsk
Dinamo Minsk 
20/09 20:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
BATE Borisov 
20/09 22:00
FT 
 Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk 
21/09 02:00
Postp. 
 Westerlo
Kmsk Deinze 
20/09 17:00
FT 
 Paro
Thimphu City 
21/09 00:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Sarajevo 
21/09 03:00
FT 
 Coritiba (PR)
Vasco da Gama 
21/09 03:00
FT 
 Gremio
Palmeiras 
21/09 05:15
FT 
 Botafogo
Santos 
21/09 07:30
FT 
 Sport Recife
Fluminense 
20/09 22:00
FT 
 Avai
Sampaio Correa (MA) 
20/09 22:45
FT 
1 Etar Veliko Tarnovo
Lokomotiv Plovdiv 1
21/09 01:30
FT 
 CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad 
21/09 04:15
FT 
 Deportivo Pasto
CD Jaguares 
21/09 06:30
 
 America de Cali
Atletico Bucaramanga 
21/09 08:45
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Aguilas Doradas 
21/09 03:00
FT 
 Fortaleza
Llaneros de Guanare 
21/09 05:00
FT 
 Limon
Adr Jicaral 
21/09 05:00
FT 
 Ad San Carlos
Cartagines Deportiva SA 
21/09 01:05
FT 
 Varteks Varazdin
ZNK Osijek 
20/09 22:30
FT 
 Orijent Rijeka
Kustosija 
20/09 22:30
FT 
 Croatia Zmijavci
Radnik Sesvete 
20/09 23:30
FT 
 Omonia Nicosia
AEK Larnaca 
21/09 00:30
FT 
 E.N.Paralimni
APOEL Nicosia 
21/09 01:30
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Apollon Limassol FC 
20/09 22:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Blansko 
20/09 22:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Usti nad Labem 
20/09 16:15
FT 
 Slavicin
Tatran Vsechovice 
20/09 16:30
FT 
 Tj Sokol Lanzhot
Sk Zdirec Nad Doubravou 
20/09 16:30
FT 
 Zlin 2
Banik Ostrava 2 
20/09 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Mfk Karvina 
20/09 21:30
FT 
 Brno
SK Sigma Olomouc 
21/09 00:00
FT 
 Sparta Praha
Zlin 1
20/09 19:00
FT 
 Fremad Amager
Hvidovre IF 
20/09 21:00
FT 
 Hobro I.K.
Fredericia 
20/09 19:00
FT 
 Thisted
B93 Copenhagen 
20/09 20:00
FT 
 Naesby BK
Sydvest 1
20/09 19:00
FT 
 Avarta
Roskilde 
20/09 20:00
FT 
 Kobenhavn
Brondby 
20/09 20:00
FT 
 Odense BK
Nordsjaelland 
20/09 22:00
FT 
 Randers
Aarhus AGF 1
21/09 00:00
FT 
 Vejle
Sonderjyske 
21/09 02:30
FT 
 Univ. Catolica
Tecnico Universitario 
21/09 04:45
Postp. 
 Guayaquil City
CD El Nacional 
21/09 07:00
FT 
 Delfin
Mushuc Runa 
20/09 23:30
FT 
 El Entag Al Harby
El Gounah 1
21/09 02:00
FT 
 Arab Contractors
Ittihad Alexandria 
20/09 22:00
FT 
 Rochdale
Portsmouth 
20/09 20:00
FT 
 Levadia Tallinn
Nomme JK Kalju 
20/09 18:00
 
 Elva
Vandra Jk Vaprus 
20/09 18:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Rakvere Flora 
20/09 21:00
FT 
 B36 Torshavn
Ab Argir 
20/09 22:00
FT 
 Lahden Reipas
Kultsu 2
20/09 23:30
FT 
 Viikingit
Honka Akatemia 
20/09 19:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
P-iirot 
20/09 22:00
FT 
 Klubi 04
Atlantis 
20/09 23:30
 
 Grifk
Fc Espoo 
20/09 19:00
 
 Rops 2
Js Hercules 
20/09 22:00
FT 
 Oulun Ls
Ps Kemi 
20/09 22:00
FT 
1 JIPPO
Sc Kufu-98 
20/09 19:00
FT 
 Vpv Pallo Veikot
Narpes Kraft 1
20/09 19:00
FT 
 Njs 2
Tups 
20/09 21:00
FT 
 Tote
Nups 
20/09 21:00
FT 
 Wilpas
Sc Wolves 
20/09 18:00
FT 
 Honka
HJK Helsinki 
20/09 23:30
FT 
 RoPS Rovaniemi
KuPS 
20/09 20:00
FT 
 Sjk Akatemia
VPS Vaasa 
20/09 22:00
FT 
 Mypa
Jaro 
20/09 22:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Ac Kajaani 
20/09 23:30
FT 
 AC Oulu
Kpv 
20/09 23:30
FT 
 Gnistan
Musa 
20/09 19:00
FT 
 Ingolstadt 04
Uerdingen 
20/09 20:00
FT 
1 1. Magdeburg
Hallescher 
20/09 19:30
FT 
 Greuther Furth
VfL Osnabruck 
20/09 19:30
FT 
 Holstein Kiel
Paderborn 07 
20/09 19:30
FT 
 Heidenheim
Eintr. Braunschweig 
20/09 20:30
FT 
1 Sv Hemelingen
Osc Bremerhaven 1
20/09 20:00
 
 Havelse
VfB Oldenburg 
20/09 21:30
 
 Sv Drochtersen/assel
Heider Sv 1
20/09 22:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Hansa Luneburg 
20/09 19:30
 
 SV Babelsberg 03
Energie Cottbus 
20/09 19:30
 
 FSV Union Furstenwalde
FSV Optik Rathenow 
20/09 19:30
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Fsv Luckenwalde 
20/09 19:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Lichtenberg 47 
20/09 20:00
FT 
 VfR Aalen
Bayern Alzenau 
20/09 20:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Tsg Balingen 
20/09 20:00
 
 Dortmund(am)
RW Essen 
20/09 17:00
FT 
 Monchengladbach Womens
Werder Bremen Womens 
20/09 23:15
FT 
 Lamia
OFI Crete 
21/09 01:30
FT 
 Volos Nfc
Aris Thessaloniki 
20/09 17:15
FT 
 Volos Nps U19
Aris Thessaloniki U19 
21/09 06:00
FT 
 Csyd Sacachispas
Guastatoya 
20/09 15:00
FT 
1 Guangzhou Rf U19
Southern District 1
20/09 18:30
FT 
 Tiszaujvaros
Budapest Honved 
20/09 19:00
FT 
 Vestri
Leiknir F 
21/09 00:00
FT 
 Magni
Leiknir Reykjavik 
20/09 19:00
FT 
 Haukar Womens
Volsungur Husavik Womens 
20/09 22:00
FT 
1 Leiknir Kb U19
Thor Akureyri U19 
21/09 00:00
Postp. 
 Cork City
Dundalk 
20/09 17:00
FT 
 Atalanta U19
Juventus U19 
20/09 16:00
FT 
 Machida Zelvia
Omiya Ardija 
20/09 18:30
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Ehime 
20/09 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Ban Di Tesi Iwaki 
20/09 12:00
 
 Miyazaki
Matsue City 
20/09 14:00
 
 Nara Club
Suzuka Unlimited 
20/09 14:00
FT 
 Kochi United
Honda Lock SC 
20/09 14:00
FT 
 Nojima Stella womens
Cerezo Osaka Sakai (w) 
20/09 15:00
 
 Albirex Niigata (w)
Vegalta Sendai (w) 
20/09 16:00
FT 
 Beleza (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
20/09 12:00
 
 As Harima Albion (w)
Yamato Sylphid Womens 
20/09 17:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
Yokohama Fc Seagulls Womens 
20/09 17:00
FT 
 Astana
Shakhtyor Karagandy 
20/09 20:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Ordabasy 
20/09 22:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
Progres Niedercorn 
20/09 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Academy Pandev 
20/09 21:30
FT 
 Shkupi
Renova Cepciste 1
20/09 20:15
FT 
 Kuching Fa
Kelantan FA 
20/09 21:00
FT 
 Terengganu B
Ukm 
20/09 21:00
FT 
 Melaka FC
Misc Mifa 
20/09 21:00
FT 
1 Felda United FC
Pahang 
20/09 23:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Balzan 
20/09 23:00
FT 
1 Lija Athletic
Senglea Athletic 
21/09 03:15
FT 
 Floriana
Gzira United 
21/09 01:00
FT 
 Toluca
Santos Laguna 
21/09 08:00
FT 
 Atletico San Luis
Monterrey 1
21/09 00:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
IRT Itihad de Tanger 
21/09 02:15
FT 
 Renaissance Zmamra
Wydad Casablanca 
21/09 04:30
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Difaa Hassani Jdidi 
20/09 17:00
FT 
 Magway
Yadanabon 
20/09 17:00
FT 
 Mahar United
Southern Myanmar 
21/09 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Almere City FC 
21/09 07:00
 
 Real Madriz
Jalapa 
20/09 20:30
FT 
 Alta
Skeid Oslo 
20/09 21:30
FT 
 Tromsdalen UIL
Eidsvold TF 
21/09 02:00
FT 
 IL Hodd
Valerenga B 
20/09 20:00
FT 
1 Bryne
Levanger 
20/09 21:00
FT 
 Nardo
Asker 
21/09 00:00
FT 
 Viking
Aalesund 
21/09 00:00
FT 
 Brann
Bodo Glimt 
21/09 00:00
FT 
 Rosenborg
FK Haugesund 
21/09 00:00
FT 
 Sandefjord
Stromsgodset 
21/09 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Kristiansund BK 
21/09 02:30
FT 
 Odd Grenland
Stabaek 
21/09 05:00
FT 
 Guarani CA
Guay Leena 
21/09 07:30
FT 
 Libertad Asuncion
Cerro Porteno 
20/09 18:40
FT 
 Korona Kielce
Gornik Leczna 
20/09 21:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Cracovia Krakow 
20/09 23:30
FT 
 Lech Poznan
Warta Poznan 
20/09 18:15
FT 
 Academica Coimbra
GD Estoril-Praia 
20/09 17:30
FT 
 Luceafarul Oradea
Universitatea Craiova 
20/09 21:30
FT 
 Botosani
Clinceni 
20/09 23:45
FT 
 UTA Arad
Politehnica Iasi 
21/09 02:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Scm Argesul Pitesti 
20/09 19:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Strogino Moscow 1
20/09 19:00
FT 
 Sokol
Avangard 
20/09 22:00
FT 
 Druzhba Maykop
Mashuk-KMV 
20/09 20:00
FT 
 Zvezda Perm
Ural 2 1
20/09 18:00
FT 
1 Zenit-2 St.Petersburg
Volga Tver 1
20/09 18:00
FT 
 Znamya Truda
Luki Energiya 
20/09 20:00
FT 
 Zvezda Sint Petersburg
Dolgiye Prudy 
20/09 22:00
FT 
 Novi Pazar
Indjija 
20/09 22:00
FT 
 FK Rad Beograd
FK Javor Ivanjica 
20/09 22:00
FT 
 Spartak Subotica
Proleter Novi Sad 
21/09 01:00
FT 
 Zlatibor
Partizan Belgrade 
21/09 03:00
FT 
 Crvena Zvezda
FK Vozdovac Beograd 
20/09 16:55
FT 
 Radnicki 1923 U19
Vojvodina U19 
20/09 22:10
FT 
 Radnicki Nis U19
Partizan Belgrade U19 
21/09 00:00
FT 
 MSK Zilina
Slovan Bratislava 
21/09 01:00
FT 
1 FK Senica
DAC Dunajska Streda 
20/09 16:25
FT 
 Artmedia Petrzalka
MFK Kosice 
20/09 21:00
FT 
 Tj Tatran Oravske Vesele
Msk Fomat Martin 
20/09 22:00
FT 
 Nafta
Brezice 
20/09 22:00
FT 
 Brda
Jadran Dekani 
20/09 22:00
FT 
 Domzale
Tabor Sezana 
21/09 00:00
FT 
 NK Aluminij
NK Olimpija Ljubljana 1
21/09 02:30
FT 
 NK Mura 05
Gorica 
20/09 18:00
FT 
 CD Lugo
Leganes 
20/09 22:00
FT 
1 Espanyol
Mallorca 
21/09 00:15
FT 
1 Albacete
SD Ponferradina 
21/09 00:15
FT 
1 Futbol Club Cartagena
Sporting de Gijon 
21/09 02:30
FT 
 Las Palmas
Fuenlabrada 
20/09 20:30
FT 
 AIK Solna
Hammarby 
20/09 20:30
FT 
 Ostersunds
Djurgardens 
20/09 23:30
FT 
 IFK Goteborg
Kalmar FF 
20/09 23:30
FT 
 IFK Norrkoping
Malmo 
20/09 20:00
 
 Sollentuna United FF
IF Sylvia 
20/09 22:00
FT 
 Pitea If
Ifk Umea 
20/09 20:00
FT 
 Rappe Goif
Ifk Karlshamn 
20/09 19:00
FT 
 Ksf Prespa Birlik
Eslovs Bk 
20/09 20:30
FT 
 Akropolis IF
Halmstads 
20/09 20:30
FT 
 Dalkurd Ff
IK Brage 2
20/09 22:00
 
 St. Gallen
Sion 1
20/09 22:00
FT 
 Basel
Vaduz 
20/09 22:00
FT 
 Lausanne Sports
Servette 
20/09 16:00
FT 
 Tainan City Steel
Taicheng Lions 
20/09 16:00
FT 
 Taiwan Power Company
Ming Chuan University 
20/09 16:00
FT 
 Hang Yuen
Ntupes 
20/09 16:00
FT 
 Taichung Futuro
Tatung 
20/09 19:00
FT 
 Khujand
Kuktosh 
20/09 19:00
FT 
 Khatlon Bokhtar
Esteghlal Dushanbe 
20/09 19:00
FT 
 Chainat
Udon Thani 
20/09 19:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Phrae United 
20/09 20:00
FT 
 Khonkaen FC
Nakhon Pathom FC 
20/09 20:00
FT 
 Samut Sakhon
Khonkaen United 
20/09 19:00
FT 
 Trat
Sukhothai 
20/09 19:00
FT 
 SCG Muangthong United
Samut Prakan City 
20/09 20:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Chiangrai United 
20/09 20:00
FT 
 PT Prachuap
Chonburi Shark 
20/09 18:30
FT 
 Erzurum BB
Sivasspor 
20/09 21:00
FT 
1 Kasimpasa
Rizespor 
21/09 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Galatasaray 
21/09 00:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Karagumruk 
20/09 19:00
FT 
 Keciorengucu
Osmanlispor 
20/09 21:30
FT 
 Istanbulspor
Altay Spor Kulubu 
21/09 00:00
FT 
 Giresunspor
Menemen Belediye Spor 
20/09 19:00
FT 
 Olimpic Donetsk
Mynai 
20/09 22:00
FT 
 Zorya
Shakhtar Donetsk 
21/09 00:30
FT 
 Rukh Vynnyky
Kolos Kovalyovka 
21/09 00:00
FT 
 Danubio FC
Boston River 
21/09 02:15
FT 
 Club Atletico Progreso
Wanderers FC 
21/09 04:30
FT 
 Cerro Montevideo
Ca Rentistas 1
21/09 06:45
FT 
 Torque
Ca River Plate 
21/09 03:00
 
 Portland Thorns Fc Womens
Utah Royals Womens 
21/09 06:00
 
 Charleston Battery
Miami 
21/09 09:05
 
 Portland Timbers 2
Reno 1868 
20/09 19:00
FT 
 Hà Nội FC
Viettel FC 
20/09 22:00
 
 Indonesia U19
Qatar U19 
20/09 22:30
FT 
 Larisa
Pas Giannina 
20/09 23:30
FT 
 Panathinaikos
PAE Levadiakos 
21/09 01:15
FT 
 Cd Coria
Don Benito 
21/09 02:00
FT 
 Moralo Cp
Villanovense