Live3s Logo

LiveScore 19 Sep 2020

19/09 19:30
FT 
 Everton
West Bromwich 1
19/09 22:00
FT 
 Leeds United
Fulham 
20/09 00:30
FT 
 Manchester United
Crystal Palace 
20/09 03:00
FT 
 Arsenal
West Ham 
19/09 22:00
FT 
 Villarreal
Eibar 
20/09 00:30
FT 
 Getafe
Osasuna 
20/09 03:00
FT 
 Celta Vigo
Valencia 
20/09 00:00
FT 
 Fiorentina
Torino 
20/09 02:45
FT 
 Hellas Verona
AS Roma 
19/09 21:30
FT 
 Werder Bremen
Hertha Berlin 
19/09 21:30
FT 
 VfB Stuttgart
Freiburg 
19/09 21:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Arminia Bielefeld 
19/09 21:30
FT 
 Koln
Hoffenheim 
19/09 21:30
FT 
 Union Berlin
Augsburg 
20/09 00:30
FT 
 Borussia Dortmund
Monchengladbach 
19/09 23:00
FT 
 Lens
Bordeaux 1
20/09 03:00
FT 
 Stade Rennais
AS Monaco 
19/09 19:30
FT 
 Nottingham Forest
Cardiff City 
19/09 22:00
FT 
 Middlesbrough
Bournemouth 
19/09 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Wycombe Wanderers 1
19/09 22:00
FT 
 Norwich
Preston North End 
19/09 22:00
FT 
 Rotherham United
Millwall 
19/09 22:00
FT 
 Reading
Barnsley 2
19/09 22:00
FT 
 Sheffield Wednesday
Watford 
19/09 22:00
FT 
 Brentford
Huddersfield Town 
19/09 22:00
FT 
 Luton Town
Derby County 
19/09 22:00
FT 
 Swansea City
Birmingham 
19/09 22:30
FT 
1 AZ Alkmaar
Zwolle 1
20/09 00:45
FT 
 Vitesse Arnhem
Sparta Rotterdam 1
20/09 02:00
FT 
 PSV Eindhoven
Emmen 
20/09 03:00
FT 
 Fortuna Sittard
SC Heerenveen 
19/09 22:15
FT 
 Oostende
Oud Heverlee 
20/09 00:30
FT 
 Mouscron Peruwelz
Gent 
20/09 02:45
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Anderlecht 
19/09 23:00
FT 
 CD Nacional
Boavista 
20/09 01:30
Postp. 
 Sporting Lisbon
Gil Vicente 
20/09 04:00
FT 
 Porto
Sporting Braga 
19/09 22:00
FT 
 Celtic
Livingston 
19/09 22:00
FT 
 Dundee United
St. Mirren 1
19/09 22:00
FT 
1 Kilmarnock
Hamilton 
19/09 22:00
FT 
 St. Johnstone
Ross County 
19/09 21:30
FT 
 Ural Sr
Zenit St Petersburg 
20/09 03:55
FT 
 Sporting Kansas City
Dallas 1
20/09 04:30
FT 
 New England Revolution
New York City 
20/09 07:00
FT 
 New York Red Bulls
Cincinnati 
20/09 07:30
FT 
 DC United
Toronto 
20/09 07:30
FT 
 Columbus Crew
Nashville 
20/09 07:30
FT 
 Orlando City
Chicago Fire 
20/09 08:00
FT 
 Houston Dynamo
Minnesota United 1
20/09 09:40
FT 
1 Real Salt Lake
Vancouver Whitecaps 
20/09 10:30
FT 
1 LA Galaxy
Colorado Rapids 
20/09 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
Portland Timbers 
19/09 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Gamba Osaka 
19/09 15:00
FT 
 Sagan Tosu
Yokohama F Marinos 
19/09 16:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Vissel Kobe 
19/09 17:00
FT 
 Cerezo Osaka
Kashima Antlers 
19/09 17:30
FT 
 Shonan Bellmare
Shimizu S-Pulse 
19/09 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima 
19/09 20:30
FT 
 Shirak
Alashkert 
19/09 20:30
FT 
 Bkma
Lori Vanadzor 
19/09 23:30
FT 
 Ararat Yerevan
Junior Sevan 
19/09 18:30
FT 
 Casuarina
Port Darwin 
20/09 11:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Marconi Stallions U20 
19/09 16:00
FT 
 Queensland Lions SC
Redlands United FC 
19/09 16:30
FT 
 Peninsula Power
Brisbane City SC 
19/09 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Gold Coast United 
19/09 17:15
FT 
1 Eastern Suburbs
Brisbane Olympic United FC 
20/09 11:15
FT 
 Modbury Jets Reserve
Cumberland United Reserve 
19/09 12:15
FT 
 Devonport City
Riverside Olympic 
19/09 14:30
FT 
 Launceston City
South Hobart 
19/09 14:30
FT 
 Glenorchy Knights
Kingborough Lions 1
19/09 13:00
FT 
 Croydon Kings
Adelaide City 
19/09 13:30
 
 Campbelltown City SC
Adelaide Comets 
19/09 13:30
FT 
1 Modbury Jets
Cumberland United 1
19/09 15:30
FT 
 Adelaide United U21
Para Hills Knights 
19/09 17:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide Blue Eagles 
19/09 23:00
FT 
1 Red Bull Salzburg
Rheindorf Altach 
19/09 23:00
FT 
 Sturm Graz
Rapid Wien 
19/09 23:00
FT 
 WSG Wattens
LASK Linz 
20/09 02:30
FT 
 SV Horn
Liefering 
19/09 21:30
FT 
1 ATUS Ferach
Sv Kraig 1
19/09 22:00
FT 
 Horitschon
St Margarethen 1
19/09 22:00
FT 
 Egg
Admira Dornbirn 
19/09 22:00
FT 
 Sv Ried 2
Union Gurten 
20/09 00:00
FT 
1 Atsv Stadl Paura
Sturm Graz Amateur 1
19/09 21:00
FT 
1 Gilan Gabala
FK Inter Baku 
19/09 23:15
FT 
 Standard Sumqayit
Sabail 
19/09 19:00
FT 
 Vitebsk
Belshina Babruisk 
19/09 21:00
FT 
 Dinamo Brest
Energetik Bgu Minsk 
19/09 23:00
FT 
 Gorodeya
Torpedo Zhodino 
20/09 02:45
FT 
 St Gilloise
Rfc Seraing 
19/09 17:00
FT 
 Ugyen Academy
Transport United 
20/09 06:00
FT 
 Fortaleza
Internacional RS 
20/09 06:00
FT 
 Bragantino SP
Ceara 
20/09 08:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Atletico-MG 
20/09 03:30
FT 
 America Mineiro
Figueirense (SC) 
20/09 06:00
FT 
 Ponte Preta
Operario Ferroviario Pr 
20/09 08:00
 
 Cuiaba (MT)
Oeste FC 
20/09 08:00
FT 
1 CSA Alagoas AL
Cruzeiro 
19/09 23:45
FT 
 Beroe
Cherno More Varna 1
20/09 02:00
FT 
 Levski Sofia
Cska 1948 Sofia 
19/09 15:30
FT 
 Tianjin Teda
Shijiazhuang Ever Bright 
19/09 18:00
AET 
 Wuhan ZALL
Hebei Hx Xingfu 
90min [1-1], Penalty [4-3],
19/09 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Qingdao Huanghai 1
19/09 20:00
FT 
 Shanghai SIPG
Chongqing Lifan 
20/09 03:00
FT 
 Patriotas
Envigado 1
20/09 05:00
FT 
 Deportivo Pereira
Santa Fe 
20/09 07:05
FT 
 Alianza Petrolera
Dep.Independiente Medellin 
20/09 09:10
FT 
 Millonarios
Deportiva Once Caldas 
20/09 00:00
FT 
 Bogota
Union Magdalena 
20/09 04:00
FT 
 Leones
Valledupar 
20/09 04:00
FT 
 Real Cartagena
Orsomarso 1
20/09 05:00
FT 
 Sporting San Jose
Deportivo Saprissa 
20/09 08:00
FT 
 Santos De Guapiles
Perez Zeledon 
20/09 10:00
FT 
1 Herediano
Guadalupe 
19/09 23:00
FT 
1 Hnk Gorica
Istra 1961 
20/09 01:05
FT 
 Dinamo Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 1
19/09 23:30
FT 
 AEP Paphos
Ethnikos Achnas 
20/09 01:30
FT 
 AEL Limassol
Karmiotissa Pano Polemidion 
19/09 21:30
FT 
2 Thoi Lakatamias
PAEEK Keryneias 
19/09 21:30
FT 
 Ahironas Liopetriou
Agia Napa 
19/09 21:30
FT 
 Othellos Athienou
Akritas Chloraka 
19/09 22:30
FT 
 Viktoria Zizkov
Hradec Kralove 
19/09 22:30
FT 
 Dukla Praha
Fotbal Trinec 
19/09 16:15
FT 
 Novy Jicin
Bohumin 
19/09 22:00
FT 
 Clu Beroun
Klatovy 1
19/09 20:30
FT 
 Dolni Benesov
Slavia Kromeriz 
19/09 21:30
FT 
 Vrchovina
Sigma Olomouc 2 
19/09 21:30
FT 
 Slovan Rosice
Odra Petrkovice 
19/09 18:00
FT 
 Zlin U19
Meteor Praha U19 1
19/09 22:30
FT 
 Opava
Budejovice 
19/09 22:30
FT 
 Banik Ostrava
Pardubice 1
20/09 01:00
FT 
 Bohemians 1905
Viktoria Plzen 
19/09 19:00
FT 
 Kolding IF
Herfolge Boldklub Koge 
19/09 19:30
FT 
1 Silkeborg IF
Esbjerg FB 
19/09 20:00
FT 
 Viborg
Skive IK 
19/09 20:00
FT 
 Aarhus Fremad
Vsk Arhus 
19/09 20:00
FT 
 Brabrand IF
Middelfart 
19/09 20:00
FT 
1 Jammerbugt
Dalum 
19/09 21:00
FT 
 BK Frem
Holstebro Bk 
19/09 19:30
FT 
 Kfum Roskilde
AB Kobenhavn 
19/09 20:00
FT 
1 Ab Tarnby
Nykobing Falster 
19/09 21:00
FT 
1 Bronshoj
Fa 2000 
19/09 22:00
FT 
 Horsens Freja
Marienlyst 
19/09 21:30
FT 
 Midtjylland
Lyngby 
20/09 04:30
FT 
1 Orense Sc
Sociedad Deportiva Aucas 
20/09 07:00
FT 
1 Emelec
Liga Dep. Universitaria Quito 
19/09 23:30
FT 
1 Tanta
Masr 
20/09 02:00
FT 
 Al Ahly
Misr Elmaqasah 1
19/09 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Doncaster Rovers 
19/09 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Gillingham 
19/09 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Lincoln City 
19/09 22:00
FT 
 Peterborough United
Fleetwood Town 
19/09 22:00
FT 
 Blackpool
Swindon 
19/09 22:00
FT 
 Hull City
Crewe Alexandra 
19/09 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Ipswich 
19/09 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Northampton Town 
19/09 22:00
FT 
 Oxford United
Sunderland 
19/09 22:00
FT 
 Burton Albion
Accrington Stanley 
19/09 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Plymouth Argyle 
19/09 20:00
FT 
 Carlisle
Southend United 
19/09 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Cheltenham Town 
19/09 22:00
FT 
 Colchester United
Bolton Wanderers 
19/09 22:00
FT 
 Crawley Town
Scunthorpe United 
19/09 22:00
FT 
1 Grimsby Town
Salford City 
19/09 22:00
FT 
 Leyton Orient
Mansfield Town 
19/09 22:00
FT 
 Exeter City
Port Vale 
19/09 22:00
FT 
 Morecambe
Cambridge United 
19/09 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Oldham Athletic 
19/09 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Bradford AFC 2
19/09 22:00
FT 
 Harrogate Town
Walsall 1
19/09 22:00
FT 
 Newport County
Barrow 
19/09 20:00
FT 
 Germany (w)
Ireland (w) 
20/09 01:00
FT 
 Moldova (w)
Spain (w) 
19/09 20:00
FT 
 Kiffen
Eps Espoo 
19/09 20:00
 
 PK-35
Japs 
19/09 21:00
 
1 Njs Nurmijarvi
Pk Keski Uusimaa Pkku 
19/09 20:00
FT 
 Vifk Vaasa
Kiisto 2
19/09 21:00
 
 Gbk Kokkola
Jakobstads Bollklubb 
19/09 19:00
FT 
 Ouhu
Roi United 
19/09 21:00
FT 
 Haupa
Kajha 
19/09 21:00
FT 
1 Ropo
Ac Oulu Akatemia 1
19/09 21:15
FT 
 Finnkurd
Atlantis 2 
20/09 00:00
FT 
 Tampere
Fc Ilves-kissat 
19/09 22:00
FT 
 Inter Turku
SJK Seinajoki 
19/09 22:00
FT 
 Ilves Tampere
Haka 
19/09 22:00
FT 
 HIFK
IFK Mariehamn 
19/09 21:00
FT 
1 Clermont Foot
Toulouse 1
20/09 01:00
FT 
1 Caen
Chambly 
20/09 01:00
FT 
 Sochaux
Rodez AF 
20/09 01:00
FT 
1 Chateauroux
Amiens 
20/09 01:00
FT 
1 Le Havre
Chamois Niortais 
20/09 01:00
FT 
 Grenoble
Ajaccio 
20/09 01:00
FT 
 Paris Fc
Nancy 
20/09 01:00
FT 
 Pau
Guingamp 
20/09 01:00
FT 
 Dunkerque
Valenciennes 
19/09 20:00
FT 
 Hansa Rostock
MSV Duisburg 
19/09 20:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Te Cu Kukuh Atta Seip 
19/09 20:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Sc Verl 
19/09 20:00
FT 
 VfB Lubeck
Saarbrucken 
19/09 20:00
FT 
1 Sv Meppen
Munchen 1860 
19/09 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
SpVgg Unterhaching 
19/09 19:00
FT 
 Hannover 96
Karlsruher 
19/09 19:00
FT 
 SV Sandhausen
Darmstadt 
19/09 19:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Erzgebirge Aue 
19/09 21:30
FT 
 TSG Pfeddersheim
Hertha Wiesbach 1
19/09 22:00
FT 
 Tv Jahn Hiesfeld
Sc Dusseldorf West 
19/09 23:00
FT 
 Freie Turnerschaft Braunschweig
Martini Wolfsburg 
19/09 19:00
FT 
 Hamburger Sv Ii
Teutonia 05 
19/09 19:00
FT 
 Hannover 96 Am
Vfv Borussia 06 Hildesheim 1
19/09 21:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
Oberneuland 
19/09 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Tennis Borussia Berlin 1
19/09 19:30
FT 
 Berliner Ak 07
Carl Zeiss Jena 
19/09 19:30
 
 Berliner Fc Dynamo
Bischofswerdaer FV 08 
19/09 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
VSG Altglienicke 
19/09 20:05
FT 
 Lokomotive Leipzig
Chemnitzer 
19/09 20:00
FT 
 Bahlinger SC
Steinbach 
19/09 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Tsv Schott Mainz 
19/09 20:00
FT 
 08 Homburg
Eintracht Stadtallendorf 
19/09 20:00
FT 
1 FSV Frankfurt
Giessen 
19/09 20:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
Pirmasens 
19/09 20:00
FT 
 Mainz Am
Sc Freiburg Am 
19/09 20:00
FT 
 Kickers Offenbach
Tsg Hoffenheim Am 
19/09 20:00
FT 
 Astoria Walldorf
Ssv Ulm 1846 
19/09 20:00
FT 
 Rot Weiss Ahlen
Sportfreunde Lotte 
19/09 20:00
FT 
 Monchengladbach Am
SV Straelen 
19/09 20:00
FT 
 Bonner sc
Wegberg Beeck 
19/09 20:00
FT 
 SV Lippstadt
Koln Am 
19/09 20:00
 
 RW Oberhausen
Bergisch Gladbach 09 
19/09 20:00
FT 
 Preuben Munster
VFB Homberg 
19/09 20:15
FT 
 Fortuna Koln
Wuppertaler Sv 
19/09 21:30
 
 Schalke 04 II
Sv Rodinghausen 1
20/09 01:30
FT 
 Panaitolikos Agrinio
AEK Athens 
20/09 05:30
 
 Coban Imperial
Deportivo Sanarate 1
19/09 15:00
 
 Eastern A.A Football Team
Kitchee 
19/09 21:00
FT 
 Bkv Elore
Szentlorinc Se 
19/09 21:00
FT 
 Mte Mosonmagyarovar
Siofok 
20/09 00:00
FT 
 Duna Tisza
Debreceni VSC 
19/09 21:00
FT 
 Volsungur Husavik
Kordrengir 
19/09 22:00
FT 
 Dalvik Reynir
Fjardabyggd 
19/09 22:00
FT 
 UMF Selfoss
Throttur Vogur 
20/09 01:00
FT 
 Umf Afturelding (w)
Fjolnir Womens 
19/09 22:00
FT 
 Fjolnir
Ka Akureyri 1
19/09 23:00
FT 
 Virgin Grid U19
Ka Dahl Victor U19 
19/09 22:00
FT 
 Leeds Afc Cork
Castleview 
20/09 02:30
FT 
1 Shelbourne
Finn Harps 
19/09 17:00
FT 
 Cagliari U19
AC Milan U19 
19/09 21:00
FT 
2 Fiorentina U20
Bologna U20 
19/09 21:00
FT 
 Genoa U20
Spal Youth 1
19/09 23:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Empoli U20 
19/09 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Tokushima Vortis 
19/09 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Kyoto Purple Sanga 
19/09 14:00
FT 
1 Matsumoto Yamaga
V-Varen Nagasaki 
19/09 17:00
FT 
 Yamagata Montedio
Giravanz Kitakyushu 
19/09 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Tochigi SC 
19/09 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Okayama 
19/09 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Avispa Fukuoka 
19/09 18:00
FT 
 Ryukyu
Mito Hollyhock 
19/09 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy 1
20/09 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Ban Di Tesi Iwaki 
20/09 12:00
 
 Miyazaki
Matsue City 
19/09 12:30
FT 
 Kamatamare Sanuki
Grulla Morioka 
19/09 14:00
FT 
 Blaublitz Akita
Gainare Tottori 
19/09 14:00
FT 
 Fujieda Myfc
Roasso Kumamoto 1
19/09 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Fukushima United FC 
19/09 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Imabari FC 1
19/09 17:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Vanraure Hachinohe 
19/09 18:00
FT 
 Gifu
AC Nagano Parceiro 
19/09 18:00
FT 
 Kagoshima United
Yokohama Scc 
19/09 13:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Ehime (w) 
20/09 12:00
 
 As Harima Albion (w)
Yamato Sylphid Womens 
19/09 22:00
FT 
 Al Wihdat Amman
Al Hussein Irbid 1
20/09 00:30
FT 
 Ramtha SC
Shabab AlOrdon 
19/09 18:00
FT 
 Taraz
Zhetysu Taldykorgan 
19/09 15:00
 
 Daejeon Citizen
Seoul E Land 
19/09 15:00
FT 
 Bucheon 1995
Jeju United 
19/09 17:30
 
 Gyeongnam
Ansan Greeners 
19/09 17:30
 
 Anyang
Chunnam Dragons 
19/09 21:00
FT 
 Pknp
Negeri Sembilan 
19/09 21:00
FT 
 Pulau Pinang
Kuala Lumpur 
19/09 21:00
FT 
1 Johor
Selangor PB 
19/09 21:00
FT 
1 UiTM
Terengganu 
20/09 03:15
 
 Mosta
Gudja United 
20/09 06:00
FT 
1 Atlas
Pachuca 
20/09 08:00
FT 
 Tigres UANL
Queretaro 1
20/09 10:00
FT 
 Club America
Chivas Guadalajara 
20/09 01:00
 
 Atlante
Venados 
20/09 02:15
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Renaissance Sportive de Berkane 
19/09 22:30
FT 
 Oss
Cambuur Leeuwarden 
20/09 00:00
FT 
 Valerenga
Molde 1
20/09 02:30
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Mjondalen 
20/09 05:00
FT 
 Sportivo San Lorenzo
General Diaz 
20/09 07:30
FT 
 Olimpia Asuncion
Sportivo Luqueno 
20/09 00:00
FT 
1 Deportivo Municipal
Carlos Manucci 
20/09 02:15
FT 
1 Sport Huancayo
Alianza Lima 1
20/09 04:30
FT 
 Real Garcilaso
Cienciano 
20/09 07:00
FT 
 Sporting Cristal
Alianza Universidad 1
19/09 18:40
FT 
 Widzew lodz
Olsztyn OKS 1945 
19/09 21:00
FT 
 Lechia Gdansk
Stal Mielec 
19/09 22:30
FT 
 Sandecja
Odra Opole 
19/09 23:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
LKS Lodz 
19/09 23:30
FT 
 Pogon Szczecin
Slask Wroclaw 
20/09 00:00
FT 
 Belchatow
GKS Tychy 
20/09 00:00
FT 
 Chrobry Glogow
Gks Jastrzebie 
20/09 02:00
FT 
 Legia Warszawa
Gornik Zabrze 
20/09 02:00
FT 
 LKS Nieciecza
Resovia Rzeszow 
19/09 18:00
FT 
 Casa Pia Ac
SL Benfica 2 
19/09 22:30
FT 
 CD Mafra
Academico Viseu 
19/09 22:30
FT 
 Arouca
Leixoes 
20/09 01:00
FT 
1 Sporting Covilha
CD Cova Piedade 
20/09 03:45
FT 
 Leixoes U23
Rio Ave U23 
19/09 16:00
FT 
 Farul Constanta
Gloria Buzau 1
19/09 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Pandurii 1
19/09 16:00
FT 
 Scolar Resita
Politehnica Timisoara 
19/09 16:00
FT 
 Css Slatina
Comuna Recea 
19/09 19:30
 
 Rapid Bucuresti
Voin Tate Numa Glenn 1
19/09 23:45
FT 
 Sepsi
Viitorul Constanta 
20/09 02:45
FT 
 Universitatea Craiova
Cs Voluntari 
19/09 19:00
FT 
 Sr Brasov
Odorheiu Secuiesc 
19/09 22:30
FT 
1 Ariesu Turda
Avantul Reghin 
19/09 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Baltika 
19/09 18:00
FT 
1 Tom Tomsk
Volgar-Astrakhan 
19/09 20:00
FT 
 Spartak Moscow II
Veles 
19/09 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Fakel Voronezh 
19/09 21:00
FT 
 Volga Olimpiets
Shinnik Yaroslavl 
19/09 22:00
FT 
 Dinamo Briansk
Tekstilshchik Ivanovo 
19/09 22:30
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Krylya Sovetov Samara 
19/09 23:00
FT 
1 Neftekhimik Nizhnekamsk
Alania 
19/09 23:00
FT 
 Chayka K Sr
Krasnodar II 
19/09 22:00
FT 
 Radnicki Nis
Cukaricki 
19/09 22:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Mladost Lucani 
19/09 22:00
FT 
1 Backa Backa Palanka
FK Napredak Krusevac 
19/09 22:00
FT 
 Radnicki Pirot
Kabel Novi Sad 
19/09 22:00
FT 
1 Dinamo Vranje
Buducnost Dobanovci 
19/09 22:00
FT 
 Sloga Kraljevo
Zemun 1
19/09 22:00
FT 
 Zeleznicar Pancevo
Kolubara 
20/09 01:00
FT 
 Jagodina
Trajal Krusevac 
19/09 22:05
FT 
1 Crvena Zvezda U19
Brodarac U19 1
20/09 01:00
FT 
 Spartak Trnava
Zlate Moravce 
20/09 01:00
FT 
 Trencin
Nitra 
20/09 01:00
FT 
 FK Pohronie
Skf Sered 
20/09 02:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Zemplin Michalovce 
19/09 21:30
FT 
 Dukla Banska Bystrica
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
19/09 21:30
FT 
 Slavoj Trebisov
Stk 1914 Samorin 
19/09 21:30
FT 
 KFC Komarno
Partizan Bardejov 
20/09 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Poprad 
19/09 22:00
FT 
 NK Ptuj Drava
Nk Roltek Dob 
19/09 22:00
FT 
 NK Primorje
Nk Smartno 
19/09 22:00
FT 
 Krsko Posavlje
NK Rudar Velenje 
19/09 22:00
FT 
 Fuzinar
Bilje 
19/09 22:00
FT 
 Nd Beltinci
NK Krka 1
19/09 21:45
FT 
 Ask Bravo Publikum
Koper 
20/09 00:00
 
 NK Maribor
NK Publikum Celje 
19/09 22:00
FT 
 CD Mirandes
Real Oviedo 
20/09 00:15
FT 
 CD Castellon
Malaga 
20/09 00:15
FT 
 Alcorcon
Tenerife 
20/09 03:00
FT 
 Rayo Vallecano
Sabadell 
19/09 20:00
FT 
 Brommapojkarna
IFK Lulea 
19/09 21:00
 
 Nykopings BIS
Karlslunds If Hfk 
19/09 22:00
FT 
 Karlstad BK
Ifk Berga 
20/09 00:30
 
 Vasalunds IF
Tegs Sk 
19/09 19:00
FT 
 Lindome GIF
Karlskrona 
19/09 19:00
FT 
 Eskilsminne IF
Lunds BK 
19/09 21:00
FT 
 IFK Varnamo
Skovde AIK 
19/09 21:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Tvaakers IF 
19/09 21:00
FT 
 Torns IF
Fc Linkoping City 
19/09 21:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Qviding FIF 
19/09 22:00
FT 
 Motala AIF
Trollhattan 
19/09 23:00
FT 
 Landskrona BoIS
Utsiktens BK 
19/09 20:00
FT 
 Ik Gauthiod
Karlstad Bk 2 
19/09 20:00
FT 
 Ifk Amal
Vargarda Ik 
19/09 21:00
FT 
 IK Oddevold
Ahlafors If 1
19/09 21:00
FT 
 Nordvarmland Ff
Savedalens IF 
19/09 20:00
FT 
 Stockholm Internazionale
Enkoping 1
19/09 20:30
FT 
 Ifk Stocksund
Kungsangens If 
19/09 22:00
FT 
 Ifk Osterakers
Kvarnsvedens IK 1
19/09 22:00
FT 
 Gamla Upsala
Skiljebo SK 
19/09 22:00
FT 
 Hudiksvalls Forenade FF
Fagersta Sodra Ik 
19/09 22:00
FT 
 Fanna Bk
Karlbergs BK 
19/09 22:30
FT 
 Ifk Lidingo
Enskede Ik 
19/09 19:30
FT 
 Umea Academy
Notvikens Ik 
19/09 20:00
FT 
 Gottne If
Taftea Ik 
19/09 20:00
FT 
 Ytterhogdal Ik
Stöde If 
19/09 21:00
FT 
 Sandviks Ik
Bodens BK 
19/09 22:00
FT 
 IFK Ostersund
Friska Viljor 
19/09 20:00
FT 
1 Husqvarna FF
Osterlen Ff 
19/09 20:00
FT 
 Ifo Bromolla If
Nosaby If 
19/09 20:00
FT 
 Ik Tord
Kristianstads FF 
19/09 20:00
FT 
1 Asarums If Fk
Hassleholms If 
19/09 20:00
FT 
 IFK Hassleholm
Almeboda/linneryd 
19/09 20:00
FT 
 Bunkeflo IF
Ifk Malmo 
19/09 20:00
FT 
 Onsala Bk
Bk Olympic 
19/09 22:00
FT 
 Angelholms FF
Rosengard 
19/09 23:30
FT 
 Trelleborgs FF
Orgryte 
19/09 23:30
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Osters IF 1
19/09 23:30
FT 
 Schaffhausen
Chiasso 1
19/09 23:30
FT 
 Kriens
Neuchatel Xamax 
20/09 00:30
FT 
 Aarau
Wil 1900 
20/09 01:00
FT 
1 Young Boys
Zurich 1
20/09 01:00
FT 
1 Lugano
Luzern 
19/09 19:00
FT 
 Navy
Uthai Thani Forest 
19/09 20:00
FT 
 Ranong
Chiangmai 
19/09 20:00
FT 
 Customs Department FC
Kasetsart 
19/09 21:00
FT 
 Ayutthaya United
Lampang 
19/09 18:45
FT 
 BEC Tero Sasana
Ratchaburi FC 
19/09 20:00
FT 
 Port
Bangkok Glass 
19/09 21:00
FT 
 Bangkok United
Suphanburi 
19/09 18:30
FT 
 Genclerbirligi
Konyaspor 
19/09 21:00
FT 
1 Denizlispor
Trabzonspor 
20/09 00:00
FT 
 Besiktas
Antalyaspor 
20/09 00:00
FT 
 Alanyaspor
Kayserispor 
19/09 19:00
FT 
 Bandirmaspor
Akhisar Bld.Geng 1
19/09 19:00
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Balikesirspor 
20/09 00:00
FT 
 Altinordu
Bursaspor 
19/09 19:00
FT 
 PFC Oleksandria
Vorskla Poltava 
19/09 22:00
FT 
 Inhulets Petrove
Desna Chernihiv 
20/09 00:30
FT 
 Dynamo Kyiv
Lviv 1
20/09 02:00
FT 
 Plaza Colonia
CA Penarol 
20/09 04:30
FT 
 Cerro Largo
Centro Atletico Fenix 
20/09 06:45
FT 
 Defensor
Deportivo Maldonado 
19/09 21:00
FT 
 Central Espanol
Rampla Juniors 
19/09 23:15
FT 
 Sportivo Huracan
Mar De Fondo 
19/09 20:00
FT 
 Defensor Sporting U19
River Plate U19 
19/09 20:00
FT 
 Fenix U19
Rentistas U19 
20/09 01:00
FT 
 Chattanooga Red Wolves
Greenville Triumph 
20/09 08:00
FT 
 Fort Lauderdale Strikers
Tormenta 1
20/09 06:30
 
1 Loudoun United
Pittsburgh Riverhounds 
20/09 07:00
FT 
1 North Carolina
Charlotte Independence 1
20/09 07:30
FT 
 Louisville City
Memphis 901 
20/09 09:00
 
 San Antonio
Okc Energy 
20/09 09:30
 
 El Paso Locomotive
Real Monarchs Slc 
19/09 19:00
FT 
 Alfreton Town
Chesterfield 
19/09 19:00
FT 
 Cff Caceres Womens
CD Parquesol Womens 
19/09 21:00
FT 
 Udinese
Spal 
19/09 22:00
FT 
 Portadown FC
Ards 
19/09 22:00
FT 
 Crusaders FC
Queens University 
19/09 22:00
FT 
 Larne
Annagh United 
19/09 23:30
FT 
 Numancia
SD Logrones 
19/09 23:30
FT 
 Empoli
Vis Pesaro 
20/09 00:00
FT 
 Inter Milan
Pisa 
20/09 00:00
FT 
 Lazio
Benevento 
20/09 00:00
FT 
 Lorca Deportiva FC
UCAM Murcia 
20/09 00:00
FT 
 Cd Lealtad
Racing de Santander 
20/09 00:00
FT 
 Orihuela CF
Intercity 
20/09 01:00
FT 
 Barcelona
Elche 
20/09 01:00
FT 
 Zaragoza
Girona 
20/09 02:00
FT 
 Eldense
Villarreal C 
20/09 02:30
FT 
 La Roda CF
Elche Cf Ilicitano 
20/09 05:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Caxias Rs