Live3s Logo

LiveScore 18 Sep 2020

18/09 15:00
FT 
 Riga
Tre Fiori 
19/09 02:30
FT 
 Bayern Munich
Schalke 04 
19/09 03:00
FT 
 Lyon
Nimes 
19/09 02:45
FT 
 Coventry
Queens Park Rangers 
19/09 02:00
FT 
 VVV Venlo
Utrecht 
19/09 02:45
FT 
 Sporting Charleroi
KFCO wilrijk 
19/09 02:00
FT 
 Famalicao
Benfica 
19/09 04:15
FT 
 Vitoria Guimaraes
Belenenses 
18/09 23:00
FT 
 Al-Sadd
Al Ain 
18/09 23:00
FT 
 Al-Sharjah
Al Duhail Sc 1
19/09 02:00
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Sepahan 
19/09 02:00
FT 
 Al Taawon
Persepolis 
19/09 01:00
FT 
 Krasnodar
Khimki 
19/09 10:00
FT 
 Seattle Sounders
Los Angeles 
18/09 20:30
FT 
 West Armenia
Gandzasar Kapan 
18/09 23:30
FT 
 Urartu
Pyunik 
19/09 11:30
 
 Gungahlin United
Cooma Tigers 
18/09 17:00
FT 
 APIA Leichhardt Tigers
Ted Reiter Mountain City Rovers 
18/09 17:30
 
 Manly United
Blacktown City Demons 
18/09 18:45
FT 
 Adelaide Raiders SC
North Eastern Metrostars 
19/09 00:30
FT 
1 Wacker Innsbruck
FAC Team Fur Wien 
19/09 00:30
FT 
1 Rapid Vienna Youth
Juniors OO 2
19/09 00:30
FT 
1 Austria Wien Youth
Grazer AK 
19/09 00:30
FT 
 Dornbirn
SG Austria Klagenfurt 
19/09 00:30
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Kapfenberg Superfund 
19/09 02:25
FT 
 Lafnitz
SKU Amstetten 
19/09 00:00
FT 
 Sc Mannsworth
Waf Brigittenau 
19/09 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Vst Volkermarkt 
19/09 01:00
FT 
 Sv Wildon
Esv Hitthaller St Michael 
19/09 01:00
FT 
 Union Edelweiss
Askoe Oedt 1
19/09 01:30
FT 
 Sv Ruden
Sk Austria Klagenfurt Amateure 
19/09 02:00
FT 
 Sv Schwechat
Ask Elektra 
19/09 01:30
FT 
 Andelsbuch
Team Wiener Linien 
19/09 01:30
FT 
 Fcm Traiskirchen
Wiener Viktoria 
19/09 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
SC Wiener Neustadt 
19/09 01:00
FT 
1 SV Allerheiligen
SC Kalsdorf 
19/09 01:00
 
1 Deutschlandsberger Sc
Wsc Hertha Wels 
19/09 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Sv Spittal 
19/09 01:00
FT 
 Vocklamarkt
Wolfsberger Ac Amateur 
19/09 01:00
FT 
1 Wels
SC Weiz 
18/09 21:30
FT 
1 Smolevichy Sti
Ruh Brest 
18/09 23:30
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Minsk 
18/09 19:00
FT 
 Vitebsk Reserve
Belshina Babruisk Reserve 
18/09 20:00
FT 
 Gorodeya Reserve
Torpedo Zhodino Reserve 
18/09 21:00
FT 
 Dinamo Brest Reserve
Energetik Bgu Minsk Reserve 
19/09 02:00
FT 
 Jeunesse Molenbeek
KVSK Lommel 
19/09 06:15
FT 
 Confianca Se
Guarani 
19/09 08:30
FT 
 Nautico (PE)
Chapecoense 
18/09 23:45
FT 
 Tsarsko Selo
Botev Vratsa 
19/09 02:00
FT 
 PFK Montana
Botev Plovdiv 1
18/09 15:30
FT 
 Jiangsu Sainty
Shenzhen Jiazhaoye 1
18/09 18:00
AET 
 ShenHua SVA FC
Guangzhou R&F 
90min [1-1], Penalty [3-5],
18/09 19:35
 
 Guangzhou Evergrande
HeNan JianYe 
18/09 20:00
FT 
 Shandong Luneng
Dalian Pro 
18/09 14:15
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Beijing Beikong Womens 
18/09 16:30
FT 
 Guangdong Meizhou Huijun Womens
Wuhan Jianghan Womens 
19/09 07:00
FT 
1 La Equidad
Boyaca Chico 
19/09 10:00
FT 
 Alajuelense
Ad Grecia 1
19/09 00:00
FT 
 HNK Sibenik
NK Lokomotiva Zagreb 
19/09 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
Olympiakos Nicosia 
19/09 00:00
 
 Aris Limassol
Anagenisis Dherina 
19/09 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Lisen 
19/09 00:30
 
 Sk Batov
Velke Karlovice 
19/09 00:00
FT 
 Hlucin
Viktoria Otrokovice 
18/09 17:00
 
 Pribram U19
Sparta Praha U19 
90min [3-3], Penalty [1-3],
18/09 17:00
FT 
 Opava U19
Brno U19 
19/09 02:00
FT 
 Slavia Praha
Teplice 1
19/09 01:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Vendsyssel 
19/09 00:30
FT 
 Naestved
HIK 
19/09 01:00
FT 
 Silkeborg KFUM
Djursland 
19/09 05:30
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Cd Independiente Juniors 
19/09 08:00
FT 
 Pottu Via Ho
Olmedo Riobamba 
19/09 00:00
FT 
 Haras El Hedoud
Enppi 1
19/09 02:00
FT 
 Aswan
El Zamalek 
18/09 19:00
FT 
1 Tottenham Hotspur U23
West Ham United U23 
18/09 20:00
FT 
 Reading U23
Fulham U23 
18/09 21:00
FT 
 Leeds United U23
Wolves U23 
19/09 02:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Manchester City U23 1
19/09 02:00
FT 
 Brighton U23
Arsenal U23 
19/09 02:00
FT 
 Derby County U23
Liverpool U23 
19/09 02:00
FT 
1 Southampton U23
Chelsea U23 
19/09 02:00
FT 
 Aston Villa U23
Norwich City U23 
19/09 01:00
FT 
 Jk Piraaja Tallinn
Joker Raasiku 
18/09 22:00
FT 
 Russia (w)
Netherlands (w) 
18/09 23:30
FT 
 Belgium (w)
Romania (w) 1
18/09 23:30
FT 
 Croatia (w)
Switzerland (w) 
19/09 00:00
FT 
 Faroe Islands (w)
Northern Ireland (w) 
19/09 01:00
FT 
 Kosovo Womens
Estonia (w) 
19/09 02:00
FT 
 Montenegro (w)
Ukraina (w) 
19/09 02:00
FT 
 Slovenia (w)
Turkey (w) 
19/09 03:00
FT 
 Serbia (w)
France (w) 
19/09 02:15
FT 
 Vikingur Gota 2
B71 Sandur 1
19/09 03:00
 
 Ki Klaksvik 2
07 Vestur Sorvagur 
18/09 23:30
FT 
 Jazz Pori
Ilves Tampere 2 1
18/09 23:30
FT 
 Tpv Tampere
Hjs Akatemia 
18/09 23:15
FT 
 Poxyt
Toolon Taisto 
19/09 00:15
FT 
 Sapa
Ponnistajat 
19/09 00:15
FT 
 Cle
Herto 
19/09 00:30
FT 
 Kapa Helsinki
Hps 
19/09 00:30
FT 
 Jäps/47
Valtti 
19/09 00:45
FT 
 Ace
Fjk 
19/09 01:15
FT 
 Tikka
Espa 
19/09 02:00
 
1 Creteil
Cholet So 1
19/09 02:00
FT 
 Avranches
Stade Briochin 
19/09 02:00
Postp. 
 Sete FC
Red Star 93 
19/09 02:00
FT 
1 Bastia CA
Le Mans 
19/09 02:00
FT 
 Villefranche
Bastia 
19/09 02:00
FT 
 Orleans US 45
Lyon la Duchere 1
19/09 02:00
 
 Bourg Peronnas
US Boulogne 1
18/09 23:45
FT 
 Kaiserslautern
Dynamo Dresden 1
19/09 00:30
FT 
 Hamburger
Fortuna Dusseldorf 1
19/09 00:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Nurnberg 
18/09 23:30
FT 
 Astoria Walldorf U19
Sv Darmstadt U19 
19/09 01:00
FT 
 Bramfelder Sv
Vfl Lohbrugge 1
19/09 01:30
FT 
1 SC Victoria Hamburg
Sv Curslack Neuengamme 
19/09 01:30
FT 
 International Leipzig
Grimma 
19/09 01:30
FT 
 Hamm United
Sv Rugenbergen 
19/09 02:00
FT 
 Sc Spelle Venhaus
Tus Bersenbruck 
19/09 02:00
FT 
 Ssvg Velbert
Sc Union Nettetal 1
19/09 00:30
 
 BSV Rehden
Werder Bremen Am 
19/09 01:00
 
1 Wolfsburg Am
Hsc Hannover 
19/09 01:00
FT 
 Zfc Meuselwitz
Bsg Chemie Leipzig 
19/09 00:00
FT 
 PAOK Saloniki
Atromitos Athens 
19/09 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis 
19/09 00:45
FT 
 Umf Njardvik
Ir Reykjavik 
19/09 02:00
FT 
 Haukar
Kf Fjallabyggdar 
19/09 03:15
FT 
 Vikingur Reykjavik Womens
Augnablik Womens 
19/09 04:15
FT 
 Grotta Womens
Keflavik Womens 
19/09 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Drogheda United 
19/09 02:45
FT 
 Bray Wanderers
Longford Town 
19/09 02:45
FT 
 Galway United
Wexford Youths 
19/09 02:45
FT 
 Athlone
Cobh Ramblers 
19/09 02:45
FT 
 Shamrock Rovers ii
Cabinteely 
19/09 02:30
FT 
 Mayfield United
Leeside Afc 
19/09 00:45
FT 
 Derry City
St. Patrick's 
19/09 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Bohemians 
18/09 23:00
FT 
 Ascoli Youth
AS Roma U19 
18/09 18:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Kataller Toyama 
18/09 22:05
FT 
 Al Salt
Al-Jazeera (Jordan) 
19/09 00:30
 
 Al Ahly
AL-Sareeh 
18/09 20:15
FT 
 Sarawak
Kelantan United 
19/09 05:00
 
 Club America Womens
Santos Laguna Womens 
19/09 08:30
FT 
 Necaxa
Puebla 
19/09 10:05
Postp. 
 Club Tijuana
Juarez 
19/09 10:30
FT 
 Mazatlan
Cruz Azul 
18/09 21:00
FT 
1 Floresti
Dinamo-Auto 
19/09 00:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Sheriff 
19/09 00:00
FT 
 Chabab Atlas Khenifra
SCCM Chabab Mohamedia 
19/09 00:00
FT 
 Olympique Dcheira
Union Sportive Sidi Kacem 
19/09 00:00
FT 
 Maghreb Fez
Tas De Casablanca 1
19/09 00:45
FT 
 Helmond Sport
Volendam 
19/09 00:45
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Eindhoven 
19/09 03:00
FT 
1 Roda JC Kerkrade
Dordrecht 90 
19/09 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Jong Ajax Amsterdam 1
19/09 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Waterside Karori 
19/09 10:30
FT 
 North Wellington Afc
Wairarapa United 
19/09 10:45
FT 
 Western AFC
Ferrymead Bays 
19/09 07:00
FT 
 12 De Octubre
Sol De America 
19/09 02:00
FT 
 Em Deportivo Binacional
Deportivo Llacuabamba 1
19/09 04:30
FT 
 Melgar
Dep. San Martin 
19/09 07:00
FT 
 Universitario de Deportes
Inti Gas Deportes 
18/09 23:40
FT 
 Arka Gdynia
Miedz Legnica 
19/09 00:00
FT 
 Podbeskidzie
Rakow Czestochowa 
19/09 02:30
FT 
 Wisla Krakow
Wisla Plock 
18/09 23:00
FT 
 UD Oliveirense
Penafiel 
19/09 00:00
FT 
 Chaves
Varzim 
19/09 01:00
FT 
 Vilafranquense
Feirense 
18/09 23:00
FT 
 Chindia Targoviste
Hermannstadt 
19/09 02:00
FT 
 Astra Ploiesti
CFR Cluj 
18/09 22:00
FT 
 Becicherecu Mic
Ghiroda Si Giarmata Vii 
18/09 22:00
FT 
 Acs Vedita Colonesti Ms
Fcm Alexandria 
18/09 22:00
FT 
 Sportul Chiscani
Csm Ramnicu Sarat 
18/09 22:00
 
1 Unirea Bascov
Csm Flacara Moreni 
18/09 22:00
FT 
 Sr Brasov
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
18/09 22:00
FT 
1 Dacia Unirea Braila
Viitorul Ianca 
19/09 00:00
FT 
 Vojvodina
Radnik Surdulica 
18/09 22:00
FT 
 Radnicki Sremska Mitrovica
Borac Cacak 
18/09 22:00
FT 
 Graficar Beograd
Zarkovo 
18/09 21:00
FT 
 Ajax Cape Town
Black Leopards 
19/09 01:00
 
 Gefle IF
Sandvikens IF 
19/09 01:00
FT 
 Taby
Haninge 
19/09 01:00
FT 
 Vanersborg
Grebbestads If 
19/09 01:00
FT 
 Moron Bk
Skelleftea Ff 
19/09 01:00
FT 
 Assyriska Bk
Varbergs Gif 
19/09 01:00
FT 
 Thun
Stade Ouchy 
19/09 02:00
 
 Grasshoppers
Winterthur 
19/09 10:00
FT 
 Taichung Blue Whale Womens
Hang Yuan Womens 
18/09 19:00
 
 Polisi Tanzania
Jkt Tanzania 
19/09 01:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Goztepe 
19/09 00:00
FT 
 Eskisehirspor
Adanaspor 
19/09 00:00
FT 
 Dnipro 1
Illichivets 1
18/09 18:00
 
 Dynamo Kyiv U21
Lviv U21 
18/09 21:00
 
1 Albion
Cs Cerrito 
19/09 01:30
FT 
1 Ca Atenas
Ca Villa Teresa 
19/09 03:45
FT 
 Rocha
Racing Club Montevideo 1
19/09 06:00
FT 
 Tacuarembo
Ia Sud America 
19/09 08:15
FT 
 Salus
Basanez 
19/09 10:00
 
 Orange County Blues Fc
Las Vegas Lights 2
18/09 20:00
FT 
 Shurtan Guzor
Dinamo Samarkand 
18/09 22:05
FT 
 Vicenza
Alto Adige/sudtirol 
18/09 23:00
FT 
 Ac Monza
Alessandria 
18/09 23:05
FT 
 Cittadella
Mantova 
18/09 23:30
FT 
 Sevilla
Athletic Bilbao 
19/09 00:30
FT 
 Cd Rota
Atletico Sanluqueno 
19/09 01:45
FT 
 Cd Covadonga
Ud Llanera 
19/09 02:00
FT 
 Eldense
Yeclano Deportivo 
19/09 02:00
FT 
 CD Tropezon
Selaya 
19/09 02:30
 
 Moralo Cp
Trujillo