Live3s Logo

LiveScore 17 Sep 2020

17/09 20:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
APOEL Nicosia 
17/09 20:15
FT 
1 FK Ventspils
Rosenborg 
17/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
Hajduk Split 
17/09 22:00
FT 
 Astana
FK Buducnost Podgorica 
17/09 22:00
FT 
1 Teuta Durres
Granada 
17/09 22:00
AET 
1 Avan Academy
Fola Esch 1
90min [3-3], 120min [4-3],
17/09 23:00
FT 
 Lincoln City
Glasgow Rangers 
17/09 23:30
AET 
 KuPS
Slovan Bratislava 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [4-3],
17/09 23:45
FT 
 Botosani
FK Shkendija 79 1
18/09 00:00
FT 
 IFK Goteborg
Kobenhavn 
18/09 00:00
FT 
 Bodo Glimt
FK Zalgiris Vilnius 
18/09 00:00
FT 
2 Lokomotiv Plovdiv
Tottenham Hotspur 
18/09 00:00
FT 
 Neftci Baku
Galatasaray 
18/09 00:00
FT 
 Riteriai
Slovan Liberec 
18/09 00:30
AET 
 NK Olimpija Ljubljana
Zrinjski Mostar 
90min [2-2], 120min [2-3],
18/09 00:30
FT 
 Flora Tallinn
KR Reykjavik 1
18/09 01:00
FT 
 Djurgardens
College Europa 1
18/09 01:00
FT 
 OFI Crete
Apollon Limassol FC 
18/09 01:00
FT 
 Maccabi Haifa
Kairat Almaty 
18/09 01:00
FT 
 CSKA Sofia
BATE Borisov 
18/09 01:00
FT 
1 Hibernians FC
Mol Fehervar 
18/09 01:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Moscow 
18/09 01:00
FT 
1 KF Laci
Hapoel Beer Sheva 
18/09 01:00
AET 
 Sfintul Gheorghe
Partizan Belgrade 
90min [0-0], 120min [0-1],
18/09 01:00
FT 
 Connahs Quay Nomads
Dinamo Tbilisi 
18/09 01:30
FT 
 Inter Club Escaldes
Dundalk 1
18/09 02:00
FT 
 Shamrock Rovers
AC Milan 
18/09 02:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Kolos Kovalyovka 
18/09 02:00
FT 
 Piast Gliwice
TSV Hartberg 
18/09 02:00
FT 
1 Sileks
De Rita Goni Lane 
18/09 02:00
FT 
 Borac Banja Luka
Rio Ave 
18/09 02:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Wolfsburg 
18/09 02:00
FT 
 Standard Liege
Bala Town 
18/09 02:15
FT 
 NK Mura 05
Aarhus AGF 
18/09 02:30
FT 
 Viking
Aberdeen 
18/09 02:30
AET 
 Coleraine
Motherwell 1
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [0-3],
18/09 02:45
FT 
 Servette
Stade Reims 
18/09 02:45
FT 
 ZNK Osijek
Basel 
18/09 02:45
FT 
1 Linfield FC
Floriana 
18/09 02:45
AET 
 DAC Dunajska Streda
Baumit Jablonec 
90min [3-3], 120min [5-3],
18/09 03:05
FT 
 Budapest Honved
Malmo 
18/09 03:00
FT 
 Marseille
Saint Etienne 
18/09 00:30
AET 
 Burnley
Sheffield United 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-4]
18/09 02:00
FT 
 Wolves
Stoke City 
18/09 02:45
FT 
 Brighton
Portsmouth 
18/09 04:00
FT 
1 Racing Club
Nacional Montevideo 
18/09 06:00
FT 
 Sao Paulo
River Plate 
18/09 06:00
FT 
 Defensa Y Justicia
Delfin 
18/09 08:00
FT 
1 Independiente Jose Teran
Flamengo 
18/09 08:00
FT 
1 Libertad Asuncion
Boca Juniors 
18/09 10:00
FT 
 Guarani CA
Tigre 
18/09 10:00
FT 
 Barcelona Sporting Club
Atletico Junior Barranquilla 
17/09 23:00
FT 
 Padideh Mashhad
Shabab Al Ahli Dubai 
17/09 23:00
FT 
 Al Shorta
Al Ahli Jeddah(KSA) 
18/09 02:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Al Hilal 
17/09 20:00
FT 
 Znamya Noginsk
Akhmat Grozny 
17/09 20:00
FT 
 Neman Grodno Reserve
Minsk Reserve 
17/09 20:00
FT 
 Smolevichi Reserve
Rukh Brest Reserve 
18/09 03:00
FT 
 Juventude Rs
CRB (AL) 
18/09 06:00
FT 
 Botafogo
Vasco da Gama 
18/09 03:00
 
 Cd Copiapo S.a.
Cd Magallanes 
17/09 22:00
FT 
 Csd Antofagasta
Union Espanola 1
17/09 23:00
 
 Ac Colina
Independiente De Cauquenes 
18/09 04:00
FT 
 Atletico Huila
Barranquilla 
18/09 00:00
FT 
 Fredericia
Fremad Amager 
18/09 01:00
 
1 Gualaceo Sc
Manta 
18/09 00:00
FT 
 EL Masry
Talaea Ei Gaish 
17/09 22:30
FT 
 Nomme United
Tartu Jk Maag Tammeka 2 
18/09 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Kohtla Jarve Jk Jarve 
17/09 23:30
FT 
 Tabasalu Charma
Rakvere Flora 1
17/09 23:30
 
 Jk Welco Elekter
Jk Tallinna Kalev 2 
17/09 23:30
 
1 Keila Jk
Voru Jk 
18/09 00:30
 
 Nomme Jk Kalju 2
Laanemaa Haapsalu 
18/09 00:30
FT 
 Viimsi Mrjk
Paide Linnameeskond 2 
17/09 22:00
FT 
 Bosnia (w)
Denmark (w) 
18/09 00:45
FT 
 Sweden (w)
Hungary (w) 1
18/09 02:45
FT 
 Iceland (w)
Latvia womens 
17/09 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Pepo 
17/09 23:30
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Pif Parainen 
17/09 23:30
FT 
 Saaripotku
Vps Vaasa J 
17/09 23:40
FT 
 Vantaa
Fc Futura 
18/09 01:15
FT 
 Espoo 2
LPS Helsinki 
18/09 01:15
FT 
 Joki
Kuusysi 
17/09 23:30
FT 
 Lahti
TPS Turku 
17/09 19:30
FT 
 Gareji Sagarejo
Samgurali Tskh 
18/09 01:30
FT 
 Vfb Ginsheim
Turk Gucu Friedberg 
18/09 00:30
FT 
 Keflavik
Fram Reykjavik 1
18/09 00:30
FT 
1 Grindavik
Leiknir Reykjavik 
18/09 00:30
FT 
 Hafnarfjordur FH
Vikingur Reykjavik 
18/09 00:30
FT 
 IA Akranes
Valur 
18/09 01:00
FT 
 Throttur Reykjavik U19
Fylkir/ellidi U19 
18/09 04:00
FT 
 Grotta Kria U19
Slotur U19 
18/09 01:30
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Natzrat Illit 
18/09 01:30
 
 Hapoel Ramat Gan FC
Kfar Kasem 
18/09 01:30
 
 Hapoel Afula
Hapoel Umm Al Fahm 1
18/09 01:30
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Petah Tikva 
18/09 01:30
FT 
 Hapoel Akko
Beitar Tel Aviv Ramla 
18/09 01:30
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Raanana 
18/09 01:30
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Iksal 
18/09 01:55
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Kfar Shalem 
17/09 23:00
FT 
 Maan
Sahab Sc 
18/09 01:00
 
 Puebla Womens
Aguilas De Leon Womens 
18/09 05:00
 
 Club Necaxa Womens
Atlas Womens 
18/09 08:00
 
 Pachuca Womens
Unam Pumas Womens 
18/09 08:00
FT 
 Tigres Womens
Saint Louis Athletica Womens 
18/09 10:00
FT 
 Tampico Madero
Morelia 
18/09 01:30
FT 
 Sparta Sarpsborg U19
Fredrikstad U19 1
18/09 02:00
FT 
1 Utleira U19
Sverresborg 3 U19 
18/09 02:00
FT 
 Utc Cajamarca
Academia Deportiva Cantolao 1
18/09 04:30
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Sport Boys 
17/09 18:00
FT 
 Famalicao U23
Vitoria Guimaraes U23 
18/09 00:15
FT 
 Portimonense U23
Benfica U23 
18/09 01:00
FT 
 Elfsborg
Mjallby AIF 
18/09 01:00
FT 
 Falkenbergs FF
Varbergs BoIS FC 
18/09 01:00
FT 
1 Vasteras
afc eskilstuna 
18/09 01:00
FT 
 Ljungskile SK
Norrby IF 
17/09 21:00
FT 
1 Al Horiyah Aleppo
Al-Majd Damascus 
17/09 23:00
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Hirnyk Sport 
18/09 08:00
FT 
 Detroit City
Detroit United 
18/09 09:30
 
 Reno 1868
Tacoma Defiance 
17/09 20:00
FT 
 Termez Surkhon
Qizilqum Zarafshon 1
17/09 22:00
FT 
1 AGMK
Sogdiana Jizak 
17/09 15:30
FT 
 Bulgaria U17
Serbia U17 
17/09 16:35
FT 
 Persik Kediri
Gresik United 1
17/09 22:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Ravenna 
17/09 22:00
FT 
 Indonesia U19
Qatar U19 
17/09 23:00
FT 
 Triestina
Tabor Sezana 
17/09 23:00
FT 
 Arezzo
Us Pianese 
18/09 01:00
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Genk Womens 
18/09 02:00
FT 
 L'Hospitalet
Santboia 1
18/09 02:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Cordoba 
18/09 02:00
FT 
 Cd Cabecense
Xerez CD