Live3s Logo

LiveScore 15 Sep 2020

16/09 01:00
FT 
 Dynamo Kyiv
AZ Alkmaar 
16/09 02:00
FT 
 PAOK Saloniki
Benfica 
16/09 02:30
FT 
 Gent
Rapid Wien 
16/09 03:00
FT 
1 Montpellier
Lyon 1
16/09 01:00
FT 
 Middlesbrough
Barnsley 
16/09 01:00
AET 
 Gillingham
Coventry 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-4]
16/09 01:00
FT 
 Reading
Luton Town 
16/09 01:00
FT 
 Millwall
Cheltenham Town 
16/09 01:30
FT 
1 Derby County
Preston North End 
16/09 02:00
FT 
 Bradford AFC
Lincoln City 
16/09 02:00
AET 
 Oxford United
Watford 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[0-3]
16/09 02:00
FT 
 Newport County
Cambridge United 
16/09 02:00
FT 
 Fleetwood Town
Port Vale 
16/09 02:30
FT 
 Newcastle United
Blackburn Rovers 
16/09 02:30
FT 
 West Ham
Charlton Athletic 
16/09 02:45
AET 
 Bournemouth
Crystal Palace 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[11-10]
16/09 02:45
FT 
 Leyton Orient
Plymouth Argyle 
16/09 02:45
FT 
 Rochdale
Sheffield Wednesday 
16/09 02:45
FT 
 Morecambe
Oldham Athletic 
16/09 02:45
FT 
 Burton Albion
Aston Villa 
16/09 06:15
FT 
 Colo Colo
CA Penarol 
16/09 06:15
FT 
1 Jorge Wilstermann
Atletico Paranaense 
16/09 08:30
FT 
 Santos
Olimpia Asuncion 1
16/09 08:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Liga Dep. Universitaria Quito 
15/09 23:00
FT 
 Al Duhail Sc
Al-Sharjah 
15/09 23:00
FT 
 Al Ain
Al-Sadd 
16/09 02:00
FT 
 Persepolis
Al Taawon 
16/09 02:00
 
 Al Wehda UAE
Esteghlal Tehran 
16/09 02:00
FT 
 Sepahan
Al-Nasr Riyadh 
15/09 18:00
FT 
 Zvezda Irkutsk
Khimki 
15/09 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Ulsan Hyundai Horang-i 
15/09 19:00
FT 
 Gwangju
Sangju Sangmu Phoenix 
15/09 20:45
FT 
 Lori Vanadzor
Van 
15/09 20:00
 
 Floreat Athena U20
Ecu Joondalup U20 
15/09 20:00
 
1 Perth Glory Am
Rockingham City U20 
15/09 20:00
 
 Inglewood United U20
Perth Sc U20 
15/09 23:30
FT 
1 Esv Hitthaller St Michael
Tus Heiligenkreuz 
16/09 01:00
FT 
 Wallern
Sportunion Sankt Martin 
16/09 01:00
 
1 Sv Lebring
Sk Furstenfeld 
16/09 01:00
FT 
 Sv Ilz
Sv Frauental 
16/09 01:00
 
 Usv Mettersdorf
Sv Wildon 
16/09 01:00
FT 
 Weinland Gamlitz
Sc Liezen 
16/09 01:30
FT 
 Sv Leithaprodersdorf
SC Pinkafeld 
16/09 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
SC Mannsdorf 
16/09 01:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
Sc Neusiedl 1919 
16/09 01:00
FT 
 Vocklamarkt
SC Weiz 
16/09 01:00
FT 
1 Deutschlandsberger Sc
Tus Bad Gleichenberg 
15/09 23:30
Postp. 
 Al-Hadd
Al-hala 
16/09 08:30
 
 Sao Bento
Taubate 
90min [1-1], Aggregate [1-1], Penalty [8-7],
16/09 06:15
FT 
1 Confianca Se
Avai 
15/09 22:00
FT 
 Cska Sofia U19
Tsarsko Selo U19 
15/09 22:00
FT 
 La Serena
Universidad de Concepcion 
16/09 03:00
FT 
 Curico Unido
Coquimbo Unido 
15/09 18:00
FT 
 Wuhan ZALL
Shanghai SIPG 
15/09 20:00
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Beijing Guoan 
15/09 14:15
FT 
 Guangdong Meizhou Huijun Womens
Jiangsu Suning Womens 
15/09 16:00
FT 
 Henan Huishang Womens
Beijing Beikong Womens 
15/09 16:30
FT 
 Hebei Ticai Womens
Shanghai Rcb Womens 
15/09 22:30
FT 
 Opatija
Cibalia 
15/09 22:00
FT 
 Frydek-mistek
Blansko 
16/09 00:30
FT 
 Hvidovre IF
Elite 3000 Helsingor 
16/09 01:00
FT 
 Vendsyssel
Hobro I.K. 
15/09 23:30
FT 
 B 1913 Odense
Oks 
16/09 00:00
FT 
 Misr Elmaqasah
Masr 
16/09 02:30
FT 
 El Ismaily
Arab Contractors 
16/09 00:00
FT 
 Maardu Linnameeskond 2
JK Sillamae Kalev 
15/09 22:00
FT 
 Flora Tallinn U19
Raplamaa U19 1
15/09 22:00
FT 
 Jk Nomme United U19
Levadia Tallinn U19 
16/09 00:30
FT 
2 Jk Tabasalu U19
Tallinna Jk Legion U19 1
16/09 02:00
FT 
 Vikingur Gota 2
Ki Klaksvik 2 
16/09 02:00
 
 skala if
Ki Klaksvik 
15/09 23:00
FT 
 Tpv/2
Ps 44 Valkeakoski 
15/09 23:30
FT 
 Norrvalla Ff
Kpv/akatemia 
16/09 00:30
FT 
 Eif Academy
Pohu 
15/09 20:00
FT 
 Baia Zugdidi
WIT Georgia Tbilisi 
15/09 20:00
FT 
 Aragvi Dusheti
Sioni Bolnisi 
15/09 22:00
FT 
 Shevardeni
Metalurgi Rustavi 
16/09 01:30
FT 
 Hanau 93
Bad Vilbel 
16/09 01:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
SG Sonnenhof Grobaspach 
16/09 01:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
Ksv Hessen Kassel 
16/09 01:00
 
 Astoria Walldorf
Bayern Alzenau 
16/09 01:30
FT 
 Tsv Schott Mainz
08 Homburg 
16/09 01:00
FT 
 Alftanes
Vaengir Jupiters 
16/09 01:00
FT 
 Kfr Aegir
Reynir Sandgerdi 
16/09 02:00
FT 
 Tindastoll Sauda
Einherji 
16/09 04:00
FT 
 Kv Vesturbaer
Augnablik Kopavogur 
16/09 04:00
FT 
 Ellidi
Kf Gardabaer 
16/09 00:30
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Leiknir F 
16/09 00:30
FT 
 Vestri
Magni 
16/09 00:30
FT 
 Volsungur Husavik Womens
Ia Akranes (w) 
16/09 03:15
FT 
 Haukar Womens
Umf Afturelding (w) 
16/09 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Sapporo University 
16/09 00:00
FT 
 Stade Malien De Bamako
As Real Bamako 
16/09 01:00
FT 
 Jahe
Nouadhibou 
16/09 05:00
FT 
 Tlaxcala
Leones Univ Guadalajara 
16/09 08:05
FT 
 Tepatitlan De Morelos
Venados 1
15/09 17:00
FT 
 Yadanabon
Southern Myanmar 
15/09 17:00
FT 
 Ayeyawady United
Mahar United 
15/09 17:00
FT 
 Laconi Lian
Hantharwady United 
16/09 00:45
FT 
 Almere City FC
Oss 
16/09 03:00
FT 
 Volendam
NEC Nijmegen 
16/09 01:00
FT 
 Tromso IL
Lillestrom 
16/09 06:30
FT 
 Cerro Porteno
Nacional Asuncion 
15/09 18:00
 
1 Maritimo U23
Cova Piedade U23 
16/09 00:30
 
 Petrolul Ploiesti
Ripensia Timisoara 
16/09 01:30
FT 
 Al Tai
Al Qadasiya 1
16/09 01:30
FT 
 Hottain
Al Bukayriyah 
16/09 01:30
FT 
 Al Khaleej Club
Al Kawkab 
16/09 01:30
FT 
 Najran
Al Mojzel 
16/09 01:30
FT 
 Al Shoalah
Al Nahdha 
16/09 01:30
FT 
 Uhud
Al Jabalain 
16/09 01:30
FT 
 Al Rbeea
Al Ameade 
16/09 01:30
FT 
 Al Baten
Al taqdom 
16/09 01:30
FT 
 Al Jeel
Al Ansar 
16/09 01:30
FT 
 Al Thuqbah
Al Nojoom 
15/09 17:00
FT 
 1. Tatran Presov
1fk Svidnik 
15/09 21:30
FT 
 Nove Mesto
Nove Zamky 
15/09 22:30
FT 
 Sk Bahon
Kalinkovo 
15/09 20:30
FT 
 Sk Surany
Stk 1914 Samorin 
15/09 22:00
FT 
 Lipany
MFK Ruzomberok 
15/09 22:00
FT 
 Mladost Kalsa
Zemplin Michalovce 
15/09 22:00
FT 
 Tj Rovinka
FK Senica 
15/09 22:00
FT 
 Sk Nevidzany
Mfk Dubnica Nad Vahom 
15/09 22:00
FT 
 Slavia Staskov
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
15/09 21:00
FT 
 Tshakhuma Tm
Ajax Cape Town 
16/09 01:00
FT 
 Osters IF
Trelleborgs FF 
15/09 23:15
FT 
 Rampla Juniors
Ca Atenas 1
16/09 03:45
FT 
1 Racing Club Montevideo
Albion 1
16/09 00:00
FT 
 Chattanooga Red Wolves
Omaha 
15/09 19:15
FT 
 Neftchi Fargona
Zaamin 
15/09 19:30
FT 
 Andijon
Nasaf Qarshi 
15/09 20:15
FT 
 Xorazm Urganch
Istiklol Fergana 
15/09 21:30
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Navbahor Namangan 
15/09 17:00
FT 
 Khanh Hoa
Dak Lak 
15/09 18:00
 
 Real Madrid
Getafe 
15/09 20:00
FT 
 Torquay United
Afc Bournemouth U23 
15/09 23:00
FT 
 Inter Milan
Lugano 
15/09 23:00
FT 
 Us Pergolettese
Atalanta U19 
16/09 00:00
 
 Sevilla
Levante 
16/09 01:00
 
 Ei San Martin
Caudal 
16/09 01:30
AET 
 Figueres
UE Llagostera 
90min [1-1], Penalty [5-3],
16/09 02:00
FT 
 Sutton United
Dulwich Hamlet 
16/09 02:00
FT 
 Dorchester Town
Yeovil Town 
16/09 02:30
FT 
 Glentoran
Ards 
16/09 02:45
FT 
 Slough Town
Boreham Wood  
16/09 02:45
FT 
 St Albans City
Wealdstone 
16/09 02:45
FT 
 Dartford
Aldershot Town 
16/09 02:45
FT 
 Curzon Ashton
Altrincham 
16/09 02:45
FT 
 Dundela
Glenavon Lurgan 
16/09 02:45
FT 
 Guiseley
Stockport County 
16/09 02:45
FT 
 Witton Albion
Macclesfield Town 
16/09 02:45
FT 
 AFC Telford United
Wrexham