Live3s Logo

LiveScore 14 Sep 2020

15/09 01:00
FT 
 Sheffield United
Wolves 
15/09 03:15
FT 
 Brighton
Chelsea 
15/09 02:45
AET 
 Basingstoke Town
Chichester City 1
90min [2-2], Penalty [1-3],
15/09 00:30
FT 
 RW Essen
Arminia Bielefeld 
15/09 00:30
FT 
 Dynamo Dresden
Hamburger 
15/09 00:30
FT 
 Wurzburger Kickers
Hannover 96 
15/09 02:45
FT 
1 MSV Duisburg
Borussia Dortmund 
15/09 02:45
FT 
 KFCO wilrijk
Genk 2
14/09 23:00
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Shorta 1
14/09 23:00
FT 
 Shabab Al Ahli Dubai
Padideh Mashhad 
15/09 02:00
FT 
 Al Hilal
Pakhtakor Tashkent 1
14/09 23:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Arsenal Tula 
15/09 01:30
FT 
 FK Rostov
Lokomotiv Moscow 
14/09 23:30
FT 
 Al-Riffa
Al-Muharraq 
14/09 23:30
FT 
 Al-shabbab
Manama Club 
15/09 01:30
FT 
 Red Star Waasland Beveren U21
Kv Mechelen U21 
15/09 01:30
FT 
 St Truidense Vv U21
Westerlo U21 
15/09 01:30
FT 
 As Eupen U21
Oud Heverlee Leuven U21 1
15/09 02:00
 
 St Gilloise U21
Lommel Sk U21 
15/09 07:00
FT 
 Juventude Rs
Vitoria Salvador BA 
15/09 07:00
FT 
 Parana
CRB (AL) 
15/09 00:30
FT 
 Slavia Sofia
Beroe 
14/09 22:00
FT 
 Septemvri Simitli
Minyor Pernik 
15/09 00:30
 
 Nublense
Deportes Santa Cruz 1
15/09 03:00
FT 
 Universidad de Chile
Cobresal 
14/09 18:00
FT 
 HeNan JianYe
Shenzhen Jiazhaoye 
14/09 20:00
FT 
 Dalian Pro
ShenHua SVA FC 
15/09 09:00
FT 
1 Ad Escazucena
Santa Ana 1
15/09 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Ermis Aradippou 
14/09 19:00
FT 
1 Horsens Reserve
Aalborg Bk Reserve 
14/09 19:30
 
 Nordsjaelland Reserve
Lyngby Reserve 
15/09 01:00
FT 
 Aarhus AGF
Vejle 
15/09 04:30
FT 
 Orense Sc
Macara 
15/09 00:00
FT 
 Aswan
Tanta 
15/09 02:30
FT 
 Ittihad Alexandria
Al Ahly 1
14/09 20:00
FT 
 West Bromwich U23
Aston Villa U23 
14/09 20:10
FT 
 Chelsea U23
West Ham United U23 
15/09 02:00
FT 
 Norwich City U23
Reading U23 
15/09 02:00
FT 
 Stoke City U23
Leeds United U23 
15/09 02:00
FT 
 Manchester United U23
Leicester City U23 
14/09 18:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Barnsley U23 
14/09 20:00
FT 
 Swansea City U23
Cardiff City U23 
14/09 21:00
FT 
 Watford U23
Colchester United U23 
15/09 02:00
FT 
 Hull City U23
Sheffield United U23 
14/09 23:00
FT 
 TPS Turku
IFK Mariehamn 
14/09 23:30
FT 
 HIFK
Inter Turku 
14/09 23:30
FT 
 Lahti
KuPS 
15/09 00:45
Postp. 
 Quevilly
Sete FC 
15/09 02:45
FT 
 Toulouse
Sochaux 
15/09 03:15
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Fjolnir 
15/09 00:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Rishon Letzion 
15/09 00:00
FT 
 Kfar Kasem
Maccabi Ahi Nazareth 1
15/09 00:45
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Afula 
15/09 01:00
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Bnei Sakhnin FC 1
15/09 01:30
Postp. 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Hadera 
14/09 22:00
FT 
 Shabab AlOrdon
Al Wihdat Amman 
15/09 00:30
 
 Al Aqaba Sc
Ramtha SC 
14/09 18:30
FT 
 Suwon
Bucheon 1995 1
14/09 17:00
FT 
 Hwacheon Kspo Womens
Seoul Amazones womens 
14/09 17:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels womens
Suwon Fcm womens 
14/09 17:00
FT 
 Gyeongju Womens
Chungbuk Sportstoto womens 
14/09 17:00
FT 
 Busan Sangmu womens
Changnyeong Womens 
14/09 23:00
FT 
 Juarez Womens
Club Necaxa Womens 
14/09 23:30
FT 
 Monterrey Womens
Saint Louis Athletica Womens 
15/09 06:00
FT 
 Aguilas De Leon Womens
Club America Womens 
15/09 08:00
 
 Santos Laguna Womens
Chivas Guadalajara Womens 
15/09 10:00
FT 
1 Pachuca
Monterrey 1
15/09 00:45
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Jong PSV Eindhoven 1
15/09 02:00
FT 
 NAC Breda
Den Bosch 
15/09 03:00
FT 
1 Utrecht Am
Az Alkmaar 2 
15/09 01:00
FT 
 Valerenga B
Kjelsas IL 
14/09 21:00
FT 
 Odd Grenland B
Bryne 
15/09 02:00
FT 
 Rosenborg 2
Nardo 
14/09 23:00
FT 
 Strommen
HamKam 
15/09 00:00
FT 
 Jerv
Sogndal 
15/09 00:00
FT 
 Kongsvinger
Asane Fotball 
15/09 00:00
FT 
 Ranheim IL
Ullensaker/Kisa IL 
15/09 00:00
FT 
 Stjordals Blink
Sandnes Ulf 
15/09 00:00
FT 
 Raufoss
Grorud IL 1
15/09 00:00
FT 
 Oygarden
KFUM Oslo 
15/09 00:00
FT 
1 Dep. San Martin
Real Garcilaso 
15/09 02:15
FT 
 Inti Gas Deportes
Deportivo Municipal 1
15/09 04:30
FT 
 Carlos Manucci
Atletico Grau 1
15/09 07:00
FT 
1 Cienciano
Sporting Cristal 1
15/09 00:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Zaglebie Lubin 
15/09 02:45
FT 
 Penafiel
Sporting Covilha 
15/09 02:00
FT 
1 Viitorul Constanta
Universitatea Craiova 
14/09 23:00
FT 
 Kolubara
Jagodina 1
15/09 01:00
FT 
 Trajal Krusevac
Buducnost Dobanovci 
15/09 01:00
FT 
 Ostersunds
Orebro 
15/09 01:00
FT 
 Kalmar FF
IFK Norrkoping 
15/09 01:00
FT 
 Hacken
IK Sirius 
15/09 01:30
FT 
 IK Oddevold
Karlstad Bk 2 
14/09 21:00
FT 
 Namungo
Polisi Tanzania 
15/09 01:00
FT 
 Hatayspor
Istanbul Basaksehir 
15/09 00:00
FT 
 Balikesirspor
Giresunspor 
15/09 00:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Tuzlaspor Kulubu 
15/09 01:30
FT 
 Ca Juventud
Rocha 
14/09 20:00
FT 
 Dinamo Samarkand
Turon Nukus 
15/09 08:00
AET 
 Moto Club Sao Luis Ma
Sao Jose Ma 
90min [2-2], Aggregate [2-2], Penalty [4-2],