Live3s Logo

LiveScore 13 Sep 2020

13/09 21:00
FT 
 West Bromwich
Leicester City 
13/09 23:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Everton 
13/09 20:00
FT 
 Alaves
Real Betis 
13/09 22:00
FT 
 Valladolid
Real Sociedad 
13/09 23:00
Postp. 
 Atletico Madrid
Sevilla 
14/09 00:30
FT 
 Villarreal
SD Huesca 
14/09 03:00
FT 
 Valencia
Levante 
13/09 19:00
FT 
 Lille
Metz 
13/09 21:00
FT 
 Lorient
Lens 1
13/09 21:00
FT 
 Nimes
Stade Rennais 
13/09 21:00
FT 
1 Dijon
Stade Brestois 
13/09 21:00
FT 
1 Angers SCO
Stade Reims 1
13/09 23:00
FT 
 AS Monaco
Nantes 
14/09 03:00
FT 
3 Paris Saint Germain
Marseille 2
13/09 21:25
FT 
 Sv Elversberg
St. Pauli 
13/09 21:30
Postp. 
 Schweinfurt
Schalke 04 
13/09 21:30
FT 
 Hansa Rostock
VfB Stuttgart 
13/09 21:30
FT 
 Eintracht Norderstedt
Bayer Leverkusen 
13/09 21:30
AET 
 Chemnitzer
Hoffenheim 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [2-3],
13/09 21:30
AET 
 Kaiserslautern
SSV Jahn Regensburg 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4],
13/09 21:30
FT 
 Rielasingen Arlen
Holstein Kiel 
13/09 21:30
FT 
 SC Wiedenbruck
Paderborn 07 
13/09 21:30
FT 
 Steinbach
SV Sandhausen 
14/09 00:30
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Freiburg 
14/09 00:30
AET 
 1. Magdeburg
Darmstadt 
90min [2-2], 120min [2-3],
14/09 00:30
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Heidenheim 
13/09 18:15
FT 
 Emmen
VVV Venlo 
13/09 20:30
FT 
 Sparta Rotterdam
Ajax Amsterdam 1
13/09 20:30
FT 
 Heracles Almelo
ADO Den Haag 1
13/09 22:45
FT 
 RKC Waalwijk
Vitesse Arnhem 
13/09 22:45
FT 
 Groningen
PSV Eindhoven 
13/09 19:30
FT 
 Anderlecht
Cercle Brugge 
13/09 22:00
FT 
 Sint Truidense VV
Royal Antwerp 1
14/09 00:15
FT 
 Zulte-Waregem
Sporting Charleroi 
14/09 02:45
FT 
 Kortrijk
Mouscron Peruwelz 2
13/09 21:30
FT 
2 Dinamo Moscow
Rubin Kazan 1
14/09 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Spartak Moscow 
14/09 00:00
Postp. 
 Rotor Volgograd
Krasnodar 
14/09 08:30
FT 
 Sporting Kansas City
Minnesota United 
14/09 09:30
FT 
1 Vancouver Whitecaps
Montreal Impact 1
14/09 11:00
FT 
 San Jose Earthquakes
LA Galaxy 
14/09 11:00
FT 
 Los Angeles
Portland Timbers 
13/09 12:05
FT 
 Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds 
13/09 17:00
FT 
 Yokohama
Nagoya Grampus Eight 
13/09 17:00
FT 
 Vegalta Sendai
Oita Trinita 
13/09 17:30
FT 
 Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima 
13/09 17:45
FT 
 Sagan Tosu
Kashiwa Reysol 
13/09 18:00
FT 
1 Yokohama F Marinos
Cerezo Osaka 
13/09 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Shonan Bellmare 
13/09 16:30
FT 
 Seoul
Suwon Samsung Bluewings 
13/09 18:00
FT 
 Gangwon
Pohang Steelers 
13/09 18:00
FT 
1 Busan I'Park
Incheon United 1
13/09 23:00
FT 
 Alashkert
Urartu 
13/09 13:45
 
 Tuggeranong United
Canberra Olympic 
13/09 13:00
FT 
 Sydney Olympic
APIA Leichhardt Tigers 
13/09 13:00
FT 
 Sydney United
Western Sydney Wanderers Am 
13/09 12:00
FT 
 Rockdale City Suns U20
Wollongong Wolves U20 
13/09 13:30
FT 
 Moreton Bay United
Queensland Lions SC 
13/09 15:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Sunshine Coast Wanderers 
13/09 20:30
FT 
 St.Polten
Sturm Graz 
13/09 20:30
FT 
 SV Ried
WSG Wattens 
13/09 23:00
FT 
1 Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg 
13/09 16:30
FT 
 SKU Amstetten
SK Vorwarts Steyr 1
13/09 18:30
FT 
 Liefering
Rapid Vienna Youth 
13/09 17:00
FT 
 Alberschwende
Nenzing 
13/09 23:00
FT 
1 Sabah
Gilan Gabala 
13/09 23:30
FT 
 Al-Najma
East Riffa 
13/09 23:30
FT 
 Busaiteen
Al Ahli Bhr 
13/09 21:00
FT 
 Lida
Smorgon FC 
13/09 22:00
FT 
 Volna Pinsk
Granit Mikashevichi 
13/09 23:00
FT 
 Fk Orsha
Oshmyany 
13/09 19:00
Postp. 
 Energetik Bgu Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
13/09 21:00
FT 
 Belshina Babruisk
Isloch Minsk 
13/09 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Slavia Mozyr 
13/09 20:30
FT 
 Raeren
Zelzate 
13/09 22:00
FT 
 Ganshoren
Oudenaarde 
13/09 22:00
FT 
 Royal Fc Liege
Waremme 
14/09 02:00
FT 
 Rfc Seraing
Westerlo 
14/09 02:00
 
 Sloboda Uzice Sevojno
Radnik Bijeljina 
14/09 03:00
FT 
 Brusque
Chapecoense 
13/09 21:00
 
 Sao Bernardo
Juventus Sp 1
90min [0-0], Aggregate [1-1], Penalty [6-5],
14/09 03:00
FT 
1 Fluminense
Corinthians 
14/09 03:00
FT 
1 Gremio
Fortaleza 1
14/09 05:00
FT 
 Atletico-MG
Bragantino SP 
14/09 05:00
FT 
1 Bahia
Atletico Clube Goianiense 
14/09 05:00
FT 
 Ceara
Flamengo 
14/09 05:00
FT 
1 Goias
Internacional RS 
14/09 06:45
FT 
1 Palmeiras
Sport Recife 1
14/09 07:30
FT 
 Botafogo
Vasco da Gama 
13/09 22:00
FT 
 Oeste FC
CSA Alagoas AL 
14/09 02:00
FT 
 Flamengo Womens
Cruzeiro Mg Womens 
14/09 02:00
FT 
 Kindermann Womens
Sao Paulo/sp Womens 
14/09 06:00
FT 
1 Santos Womens
Minas Icesp Df Womens 
13/09 23:45
FT 
 Cska 1948 Sofia
PFK Montana 
14/09 02:00
FT 
 Levski Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
13/09 16:30
FT 
 Asia Europe University
National Police Commissary 
13/09 22:00
FT 
1 Santiago Wanderers
Huachipato 
14/09 03:00
FT 
 Univ. Catolica
Audax Italiano 
14/09 05:30
FT 
1 O Higgins
Everton CD 
13/09 18:00
FT 
 Jiangsu Sainty
Guangzhou R&F 
13/09 20:00
FT 
1 Shandong Luneng
Guangzhou Evergrande 1
14/09 08:30
 
 Deportivo Pasto
Deportes Tolima 
14/09 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Limon 
14/09 05:00
FT 
 Ad Grecia
Guadalupe 1
14/09 08:00
FT 
 Santos De Guapiles
Alajuelense 
13/09 23:00
FT 
 Istra 1961
Varteks Varazdin 
14/09 01:05
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hnk Gorica 
13/09 23:30
FT 
 Nea Salamis
E.N.Paralimni 
14/09 00:30
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
AEK Larnaca 
14/09 01:30
FT 
 Olympiakos Nicosia
Doxa Katokopias 1
13/09 22:00
FT 
 Vrchovina
Vysocina Jihlava 
13/09 16:15
FT 
1 Sigma Olomouc 2
Hlucin 1
13/09 16:15
FT 
 Banik Ostrava 2
Slovan Rosice 
13/09 22:30
FT 
 Mfk Karvina
Sparta Praha 
13/09 22:30
FT 
 Zlin
Brno 1
14/09 01:00
FT 
 Viktoria Plzen
Mlada Boleslav 
13/09 20:00
FT 
 Fredericia
Kolding IF 
13/09 19:00
FT 
 Holstebro Bk
Brabrand IF 
13/09 19:00
FT 
 AB Kobenhavn
Naestved 
13/09 20:00
FT 
1 Horsens
Randers 
13/09 20:00
FT 
 Lyngby
Aalborg BK 1
13/09 22:00
FT 
 Brondby
Nordsjaelland 
14/09 00:00
FT 
 Odense BK
Kobenhavn 
13/09 19:55
FT 
1 Thisted Fc Womens
Brondby Womens 
14/09 02:15
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Deportivo Cuenca 
14/09 04:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Delfin 
14/09 07:00
FT 
 Barcelona Sporting Club
Univ. Catolica 
14/09 02:00
FT 
 El Zamalek
El Entag Al Harby 
13/09 19:00
FT 
 Ipswich
Wigan Athletic 
13/09 19:00
 
 Durham Wildcats Womens
Lewes Womens 
13/09 20:00
FT 
 Blackburn Rovers Womens
Charlton Athletic Womens 
13/09 20:00
FT 
 Liverpool U23
Everton U23 
13/09 18:00
FT 
 Coventry U23
Birmingham U23 
13/09 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Trans Narva 
13/09 20:00
FT 
1 Kuressaare
Levadia Tallinn 
13/09 18:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Nomme United 
13/09 20:00
FT 
1 Tammeka Tartu Womens
Lootos Polva Womens 
13/09 22:00
FT 
1 EB Streymur
Vikingur Gotu 
13/09 22:00
 
 Ab Argir
Tb Tuoroyri 
13/09 22:00
 
 Honka Akatemia
Kiffen 
13/09 20:00
 
 Pif Parainen
Kaapo[kaarinan Pojat] 
14/09 00:00
FT 
 Klubi 04
Fc Espoo 
13/09 20:00
FT 
 Rops 2
Ps Kemi 
13/09 19:00
FT 
 Fjk
Tp T 
13/09 19:00
FT 
 Sudet
Kumu Stps 
13/09 23:30
FT 
1 Ilves Tampere
HJK Helsinki 
13/09 18:45
FT 
 Bordeaux Womens
PSG Womens 
13/09 20:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
13/09 20:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Wolfsburg womens 
13/09 20:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Ffc Frankfurt Womens 
13/09 20:00
FT 
 Sc Sand (w)
Sc Freiburg (w) 
13/09 20:00
FT 
 Sv Meppen Womens
Turbine Potsdam (w) 
13/09 20:00
FT 
 Altonaer
Hamburger Sv Ii 
13/09 21:00
FT 
 Hsc Hannover
Ssv Jeddeloh 
13/09 21:00
FT 
 Vfv Borussia 06 Hildesheim
Wolfsburg Am 
13/09 23:30
FT 
1 Atromitos Athens
Volos Nfc 
14/09 01:30
FT 
 Asteras Tripolis
Panathinaikos 
14/09 03:00
 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Xelaju MC 
14/09 05:00
FT 
 Guastatoya
Cd Achuapa 1
13/09 21:00
FT 
 Ujpesti TE
Varda Se 
13/09 23:30
FT 
 MTK Hungaria FC
Zalaegerszegi TE 
14/09 02:00
FT 
 Siofok
Vasas 
14/09 03:15
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Hafnarfjordur (w) 
13/09 22:00
FT 
1 KR Reykjavik
Stjarnan 
14/09 00:00
 
1 Ka Akureyri
Fylkir 
14/09 00:30
 
 Hafnarfjordur FH
Breidablik 
14/09 03:15
 
 HK Kopavog
IA Akranes 
14/09 04:00
FT 
 Valur
Vikingur Reykjavik 
13/09 18:00
FT 
 Glenville
St Patricks Cy 
13/09 18:00
FT 
 Ucd Afc
Swords Celtic 
13/09 19:00
FT 
 Killester Donnycarne
Cherry Orchard 
14/09 00:00
FT 
 Finn Harps
Derry City 
14/09 01:30
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Ashdod MS 
14/09 02:00
 
 Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva 
13/09 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Jubilo Iwata 
13/09 17:00
FT 
 Tokyo Verdy
Thespa Kusatsu Gunma 
13/09 17:00
FT 
 Okayama
Ventforet Kofu 
13/09 17:00
FT 
 Tochigi SC
Matsumoto Yamaga 
13/09 17:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Machida Zelvia 
13/09 17:30
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Ryukyu 
13/09 18:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Albirex Niigata 
13/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Yamagata Montedio 
13/09 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Renofa Yamaguchi 
13/09 12:00
FT 
1 Vanraure Hachinohe
Gifu 
13/09 14:00
FT 
 Imabari FC
Blaublitz Akita 
13/09 14:00
FT 
 Fukushima United FC
Kagoshima United 
13/09 17:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Cerezo Osaka U23 
13/09 12:00
FT 
 Ehime (w)
Nojima Stella womens 
13/09 15:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Albirex Niigata (w) 
13/09 22:00
FT 
 Al Hussein Irbid
Maan 
13/09 15:00
FT 
 Jeju United
Daejeon Citizen 
13/09 17:30
 
 Ansan Greeners
Anyang 1
14/09 02:00
AET 
 Al-Arabi Club
Al Yarmouk 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4],
13/09 20:00
FT 
 Jdfs Alberts
Fk Auda Riga 
14/09 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Atletico San Luis 
14/09 08:00
FT 
 Queretaro
Leon 
14/09 10:06
FT 
 Club Tijuana
Cruz Azul 
14/09 05:00
 
 Celaya
Atlante 1
14/09 10:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Cocodrilos De Tabasco 
13/09 13:00
FT 
 Erchim
Deren 
13/09 16:00
FT 
1 Khangarid Klub
Athletic 220 
14/09 03:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Raja de Beni Mellal 
14/09 05:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Renaissance Sportive de Berkane 
13/09 18:15
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Psv Eindhoven Womens 
14/09 02:00
 
 Telstar
MVV Maastricht 
14/09 07:00
 
 Jalapa
Chinandega 
14/09 09:00
 
 Juventus Managua
Real Madriz 
13/09 19:00
FT 
 IF Floya
Brattvag 
13/09 21:00
FT 
 Eidsvold TF
IL Hodd 
13/09 21:00
FT 
 Floro
Senja 
13/09 23:00
FT 
 Skeid Oslo
Tromsdalen UIL 
13/09 23:00
FT 
 Asker
Arendal 
14/09 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Odd Grenland 
14/09 00:00
FT 
 Stromsgodset
Rosenborg 
14/09 00:00
FT 
 Mjondalen
Sandefjord 
14/09 00:00
FT 
 Aalesund
Sarpsborg 08 FF 
14/09 02:30
FT 
 Valerenga
Brann 
14/09 05:00
FT 
 Guay Leena
Sportivo San Lorenzo 1
13/09 18:40
Postp. 
 Gornik Leczna
Arka Gdynia 
13/09 21:00
FT 
 Pogon Szczecin
Wisla Krakow 
13/09 23:30
FT 
 Gornik Zabrze
Lechia Gdansk 
13/09 19:00
FT 
 Gornik Polkowice
Hutnik Krakow 
13/09 20:00
FT 
 Gawin Sleza Wroclaw
Mks Kluczbork 
13/09 18:15
FT 
 CD Cova Piedade
CD Mafra 
13/09 23:00
FT 
 Leixoes
Casa Pia Ac 
14/09 01:00
FT 
 SL Benfica 2
Vilafranquense 1
13/09 23:15
FT 
 Al Khor SC
Al-Ahli Doha 
14/09 01:30
FT 
1 Al-Arabi SC
Al-Gharafa 
13/09 19:30
FT 
 Gloria Buzau
Universitaea Cluj 
14/09 00:00
FT 
1 Astra Ploiesti
Sepsi 
14/09 02:30
FT 
 CFR Cluj
Hermannstadt 
13/09 22:00
FT 
 Spartak Nalchik
FK Biolog 
13/09 20:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Tom Tomsk 
13/09 21:00
FT 
 Krasnodar II
Ska Khabarovsk 
13/09 22:00
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Irtysh 1946 Omsk 
13/09 22:00
FT 
1 Volgar-Astrakhan
Chertanovo Moscow 
13/09 22:00
 
 Fakel Voronezh
Volga Olimpiets 
13/09 23:00
FT 
 Torpedo Moscow
Gazovik Orenburg 
13/09 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Spartak Moscow II 
14/09 01:00
FT 
1 Baltika
Veles 
14/09 00:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Vojvodina 
14/09 00:00
FT 
1 Proleter Novi Sad
Macva Sabac 
14/09 00:00
FT 
 Mladost Lucani
Backa Backa Palanka 
14/09 00:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Zlatibor 
13/09 16:30
FT 
 Raca Bratislava
Slovan Most Pri Bratislave 
13/09 16:30
FT 
 Slavia Tu Kosice
Spisska Nova Ves 
13/09 16:30
FT 
 Jednota Banova
Rakytovce 
13/09 22:00
FT 
1 Tabor Sezana
NK Aluminij 
14/09 00:00
FT 
 Gorica
Koper 1
14/09 02:15
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Mura 05 
13/09 18:00
FT 
1 Bravo U19
Nd Ilirija U19 
13/09 19:10
FT 
 Domzale U19
Drava Ptuj U19 
13/09 18:00
FT 
 Real Oviedo
Futbol Club Cartagena 
13/09 22:00
FT 
 Mallorca
Rayo Vallecano 
14/09 00:15
FT 
 Fuenlabrada
CD Lugo 
14/09 00:15
FT 
 CD Mirandes
Alcorcon 
14/09 03:00
 
 Sabadell
Almeria 
14/09 03:00
 
 Zaragoza
Girona 
14/09 03:00
FT 
 Tenerife
Malaga 
13/09 20:30
FT 
 Hammarby
Helsingborg IF 
13/09 20:30
FT 
 Falkenbergs FF
IFK Goteborg 
13/09 23:30
FT 
 Malmo
AIK Solna 2
13/09 23:30
FT 
 Mjallby AIF
Varbergs BoIS FC 
13/09 20:00
FT 
 Pitea If Womens
Ik Uppsala Womens 
13/09 21:00
FT 
 Djurgardens Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
13/09 21:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Eskilstuna United Df Womens 
13/09 21:00
FT 
 Linkopings Fc Womens
Vittsjo Gik Womens 
13/09 22:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Rosengard Womens 
13/09 19:00
FT 
 Tegs Sk
Orebro Syrianska If 
13/09 21:00
FT 
1 Nykopings BIS
Ifk Berga 
13/09 21:00
FT 
 Gefle IF
Brommapojkarna 
13/09 22:30
FT 
 IFK Lulea
Taby 
13/09 23:00
FT 
 Trollhattan
Lindome GIF 
13/09 19:00
FT 
 Asarums If Fk
Nosaby If 
13/09 20:00
FT 
 Ksf Prespa Birlik
Bk Olympic 
13/09 20:30
FT 
 Norrby IF
Vasteras 
13/09 19:00
FT 
 Moron Bk Womens
Alingsas Womens 
13/09 20:00
FT 
 Jitex Bk Womens
Brommapojkarna Womens 
13/09 21:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Kriens 
13/09 22:00
FT 
 Chiasso
Zurich 
13/09 22:00
FT 
 Thun
Luzern 
13/09 16:00
FT 
 Taichung Futuro
Ntupes 
13/09 16:00
FT 
 Taiwan Power Company
Tatung 
13/09 16:00
FT 
 Hang Yuen
Taicheng Lions 
13/09 16:00
FT 
 Ming Chuan University
Tainan City 
13/09 19:00
 
 Udon Thani
Khonkaen FC 1
13/09 19:00
FT 
 Uthai Thani Forest
Ranong 
13/09 20:00
 
 Lampang
Kasetsart 
13/09 20:00
FT 
 Customs Department FC
Nakhon Pathom FC 
13/09 19:00
 
 Port
BEC Tero Sasana 
13/09 19:00
FT 
 Chonburi Shark
Trat 
13/09 20:00
FT 
 Samut Prakan City
Rayong 
13/09 22:00
FT 
 Kayserispor
Kasimpasa 
13/09 22:00
FT 
 Ankaragucu
Erzurum BB 
14/09 01:00
FT 
 Antalyaspor
Genclerbirligi 
14/09 01:00
FT 
1 Trabzonspor
Besiktas 
13/09 21:30
FT 
 Bursaspor
Adana Demirspor 
14/09 00:00
FT 
 Adanaspor
Istanbulspor 
14/09 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Samsunspor 
13/09 19:00
FT 
 Mynai
PFC Oleksandria 
13/09 22:00
FT 
 Zorya
Illichivets 1
14/09 00:30
FT 
 Vorskla Poltava
Inhulets Petrove 1
13/09 21:30
FT 
 Ca River Plate
Liverpool P 
13/09 23:45
FT 
1 Boston River
Defensor 
14/09 02:00
FT 
1 Ca Rentistas
Centro Atletico Fenix 2
14/09 04:15
FT 
 Deportivo Maldonado
Cerro Montevideo 
14/09 07:15
FT 
1 Nacional Montevideo
Danubio FC 1
13/09 16:40
FT 
 Juventus
Novara 
13/09 23:00
FT 
 Udinese
Venezia 
13/09 23:00
Postp. 
 Arezzo
Viterbese 
14/09 02:30
 
 Sporting Lisbon
Napoli