Live3s Logo

LiveScore 12 Sep 2020

12/09 19:30
FT 
 Fulham
Arsenal 
12/09 22:00
FT 
 Crystal Palace
Southampton 
13/09 00:30
FT 
 Liverpool
Leeds United 
13/09 03:00
FT 
 West Ham
Newcastle United 
12/09 22:00
FT 
1 Eibar
Celta Vigo 
13/09 00:30
FT 
 Granada
Athletic Bilbao 
13/09 03:00
FT 
 Cadiz
Osasuna 
13/09 03:00
FT 
 Saint Etienne
Strasbourg 
12/09 19:30
FT 
 Stocksbridge Park Steels
Stalybridge Celtic 
12/09 22:00
FT 
 Sutton Coldfield Town
Belper Town 
12/09 22:00
FT 
 Carshalton Athletic
Whitstable Town 
12/09 22:00
AET 
 Northwood
Slimbridge Afc 
90min [1-1], Penalty [4-2],
12/09 22:00
FT 
 Hastings United
Herne Bay 1
12/09 22:00
FT 
 Ashton United
Squires Gate 
12/09 22:00
FT 
 Frickley Athletic
Newcastle Benfield 
12/09 22:00
FT 
 Thatcham Town
AFC Dunstable 
12/09 22:00
FT 
 Daventry Town
Bedford Town 
12/09 22:00
FT 
 Kidsgrove Athletic
Chasetown 1
12/09 22:00
FT 
 Market Drayton Town
Tividale 
12/09 22:00
FT 
 Wimborne Town
Afc Portchester 
12/09 22:00
AET 
 Coventry Sphinx
Coleshill Town 
90min [0-0], Penalty [4-3],
12/09 22:00
FT 
 Glossop North End
City Of Liverpool 1
12/09 22:00
FT 
 Ramsbottom United
Irlam 
12/09 22:00
FT 
 Colney Heath
Prescot Cables 
12/09 22:00
FT 
 Romania
Brentwood Town 
12/09 22:00
FT 
 Bowers Pitsea
Barton Rovers 
12/09 22:00
FT 
 Cray Valley Paper Mills
Vcd Athletic 
12/09 22:00
FT 
 Coggeshall Town
Tilbury 1
12/09 22:00
FT 
 Cleethorpes Town
Mansfield Town 
12/09 19:30
FT 
 Wycombe Wanderers
Rotherham United 
12/09 19:30
FT 
 Birmingham
Brentford 
12/09 22:00
FT 
 Bournemouth
Blackburn Rovers 
12/09 22:00
FT 
 Huddersfield Town
Norwich 
12/09 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Nottingham Forest 
12/09 22:00
FT 
 Bristol City
Coventry 
12/09 22:00
FT 
 Millwall
Stoke City 
12/09 22:00
FT 
 Derby County
Reading 
12/09 22:00
FT 
 Cardiff City
Sheffield Wednesday 
12/09 22:00
FT 
 Barnsley
Luton Town 
12/09 22:00
FT 
 Preston North End
Swansea City 
12/09 21:30
FT 
 Engers
Bochum 
12/09 21:30
FT 
 Oberneuland
Monchengladbach 
12/09 21:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Wolfsburg 
12/09 21:30
FT 
 Munchen 1860
Eintr. Frankfurt 
12/09 21:30
FT 
 VSG Altglienicke
Koln 
12/09 21:30
FT 
 Sv Todesfelde
VfL Osnabruck 
12/09 21:30
FT 
 Eintracht Celle
Augsburg 
12/09 21:30
FT 
 Nurnberg
RB Leipzig 
13/09 00:30
FT 
 Ssv Ulm 1846
Erzgebirge Aue 
13/09 00:30
AET 
 Karlsruher
Union Berlin 
90min [0-0], 120min [0-1],
13/09 00:30
FT 
 Ingolstadt 04
Fortuna Dusseldorf 
13/09 02:45
FT 
 Carl Zeiss Jena
Werder Bremen 
13/09 00:45
FT 
 SC Heerenveen
Willem II 
13/09 02:00
FT 
 Zwolle
Feyenoord Rotterdam 
13/09 03:00
FT 
 Twente Enschede
Fortuna Sittard 
12/09 22:15
FT 
 KV Mechelen
Oostende 
13/09 00:30
FT 
 Oud Heverlee
Standard Liege 1
13/09 02:45
FT 
 Club Brugge
Red Star Waasland-Beveren 
12/09 22:00
FT 
 Ross County
Celtic 
12/09 22:00
FT 
 Glasgow Rangers
Dundee United 
12/09 22:00
FT 
 St. Mirren
Hibernian 
12/09 22:00
FT 
 Aberdeen
Kilmarnock 
12/09 22:00
FT 
 Livingston
Hamilton 
12/09 22:00
FT 
 Motherwell
St. Johnstone 
12/09 18:45
FT 
 Spartak Tambov
Ufa 
12/09 21:30
FT 
 Ural Sr
Khimki 
13/09 00:00
FT 
 Akhmat Grozny
PFC Sochi 
13/09 04:00
FT 
 Chicago Fire
Columbus Crew 
13/09 07:00
FT 
 DC United
New York Red Bulls 
13/09 07:00
FT 
 New York City
Cincinnati 
13/09 07:30
FT 
 Philadelphia Union
New England Revolution 1
13/09 08:30
FT 
 Dallas
Houston Dynamo 
13/09 08:30
FT 
 Nashville
Atlanta United 
13/09 09:30
FT 
1 Real Salt Lake
Colorado Rapids 
12/09 17:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 
12/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Tokyo 
12/09 15:00
FT 
 Gwangju
Jeonbuk Hyundai Motors 
12/09 18:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Seongnam Ilhwa Chunma 
12/09 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Daegu 
12/09 23:45
FT 
 Pyunik
Gandzasar Kapan 
12/09 13:45
 
 Canberra
Gungahlin United 
13/09 11:30
 
 Woden Valley
Monaro Panthers 
12/09 14:00
FT 
 Marconi Stallions
Ted Reiter Mountain City Rovers 
12/09 12:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
13/09 11:00
FT 
 Sydney Olympic U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
13/09 12:00
FT 
 Rockdale City Suns U20
Wollongong Wolves U20 
12/09 14:30
FT 
1 Gold Coast United
Brisbane Olympic United FC 
12/09 15:30
FT 
 Brisbane City SC
Redlands United FC 
12/09 16:30
FT 
1 Gold Coast Knights
Brisbane Strikers 
12/09 17:00
FT 
 Eastern Suburbs
Capalaba 
12/09 12:00
 
 South Hobart
Devonport City 
12/09 14:30
FT 
 Hobart Zebras
Glenorchy Knights 
12/09 13:30
FT 
 Adelaide Panthers
Playford City Patriots 
12/09 13:30
FT 
 Adelaide Victory
Adelaide Vipers 
12/09 13:30
FT 
 Adelaide Comets
Adelaide United U21 
12/09 13:30
FT 
 Adelaide City
Adelaide Raiders SC 2
12/09 13:30
FT 
1 Para Hills Knights
Adelaide Blue Eagles 
12/09 15:30
FT 
 Cumberland United
Croydon Kings 
12/09 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Modbury Jets 
12/09 13:00
FT 
 Inglewood United U20
Perth Glory Am 
12/09 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
TSV Hartberg 
12/09 20:30
FT 
 Juniors OO
Austria Wien Youth 
13/09 02:00
FT 
 Grazer AK
Dornbirn 
12/09 23:00
FT 
 Sabail
Zira 
12/09 18:00
FT 
1 Dnepr Rogachev
Energosbyt Bsatu 
12/09 19:00
FT 
 Ruh Brest
Neman Grodno 
12/09 21:00
FT 
 BATE Borisov
Smolevichy Sti 1
12/09 23:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Vitebsk 
13/09 01:00
FT 
 Dinamo Minsk
Dinamo Brest 
13/09 02:00
FT 
 Gent Zeehaven
Vigor Wuitens Hamme 
13/09 02:45
FT 
 Kmsk Deinze
Jeunesse Molenbeek 
13/09 03:30
FT 
 Atletico Paranaense
Coritiba (PR) 1
13/09 06:00
FT 
 Santos
Sao Paulo 
12/09 22:00
FT 
 Guarani
Brasil De Pelotas Rs 
13/09 03:30
FT 
 Sampaio Correa (MA)
Operario Ferroviario Pr 
13/09 06:00
FT 
 Nautico (PE)
Botafogo Sp 
12/09 23:45
FT 
1 Cherno More Varna
CSKA Sofia 
13/09 02:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
13/09 05:30
FT 
 Union La Calera
Colo Colo 
13/09 07:00
FT 
 Deportivo Cali
Millonarios 1
13/09 06:00
FT 
 Perez Zeledon
Herediano 1
13/09 10:00
FT 
 Ad San Carlos
Sporting San Jose 
13/09 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Adr Jicaral 
12/09 23:00
FT 
 ZNK Osijek
NK Rijeka 1
13/09 01:05
FT 
 Hajduk Split
Dinamo Zagreb 
12/09 23:30
FT 
 APOEL Nicosia
AEL Limassol 
13/09 00:30
FT 
 Apollon Limassol FC
AEP Paphos 
13/09 01:30
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Omonia Nicosia 
12/09 23:00
FT 
 Prostejov
Viktoria Zizkov 
12/09 23:00
FT 
 Lisen
Sk Slovan Varnsdorf 
12/09 16:15
FT 
 Frydek-mistek
Unicov 
12/09 16:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Zlin 2 
12/09 18:30
FT 
 Sparta Praha U19
Sk Sigma Olomouc u19 
12/09 23:00
FT 
 Budejovice
Slovan Liberec 
12/09 23:00
FT 
 Teplice
Synot Slovacko 
12/09 23:00
FT 
 Marila Pribram
Opava 
12/09 23:00
FT 
 Baumit Jablonec
Banik Ostrava 
13/09 01:30
FT 
 Pardubice
Slavia Praha 
12/09 20:00
FT 
 Skive IK
Esbjerg FB 
12/09 22:00
FT 
 Fremad Amager
Vendsyssel 
12/09 19:00
FT 
 Sydvest
Vsk Arhus 1
12/09 19:00
FT 
 Vanlose If
Kfum Roskilde 1
13/09 05:00
FT 
 CD El Nacional
Tecnico Universitario 
13/09 07:30
FT 
 Olmedo Riobamba
Emelec 
13/09 00:00
FT 
 Enppi
Wadi Degla SC 
12/09 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Charlton Athletic 
12/09 22:00
FT 
 Doncaster Rovers
Milton Keynes Dons 
12/09 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Peterborough United 
12/09 22:00
FT 
 Plymouth Argyle
Blackpool 
12/09 22:00
FT 
 Gillingham
Hull City 
12/09 22:00
FT 
1 Sunderland
Bristol Rovers 
12/09 22:00
FT 
 Portsmouth
Shrewsbury Town 1
12/09 22:00
FT 
 Lincoln City
Oxford United 1
12/09 22:00
FT 
 Swindon
Rochdale 
12/09 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Burton Albion 1
12/09 22:00
FT 
 Northampton Town
AFC Wimbledon 
12/09 22:00
FT 
 Mansfield Town
Tranmere Rovers 
12/09 22:00
FT 
 Bradford AFC
Colchester United 
12/09 22:00
FT 
 Cambridge United
Carlisle 
12/09 22:00
FT 
 Port Vale
Crawley Town 
12/09 22:00
FT 
 Walsall
Grimsby Town 
12/09 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Leyton Orient 
12/09 22:00
FT 
 Salford City
Exeter City 
12/09 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Morecambe 
12/09 22:00
FT 
 Barrow
Stevenage Borough 
12/09 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Forest Green Rovers 
12/09 22:00
FT 
 Southend United
Harrogate Town 
12/09 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Newport County 
13/09 03:00
FT 
 NSI Runavik
B36 Torshavn 
12/09 20:00
FT 
 Japs
Njs Nurmijarvi 
12/09 21:00
FT 
 Eps Espoo
Viikingit 
12/09 19:00
FT 
 Tpv Tampere
Ilves Tampere 2 
12/09 20:00
FT 
 P-iirot
Jazz Pori 
12/09 22:00
FT 
 Hjs Akatemia
Salon Palloilijat Salpa 
12/09 20:00
FT 
 Vaajakoski
Sc Kufu-98 
12/09 22:00
FT 
 Js Hercules
Oulun Ls 
12/09 22:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
Honka 
12/09 22:00
FT 
 Haka
SJK Seinajoki 
12/09 20:00
FT 
 Sjk Akatemia
AC Oulu 
12/09 20:00
FT 
 Gnistan
Ac Kajaani 
12/09 21:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Kpv 
12/09 22:00
FT 
 Mypa
VPS Vaasa 
12/09 22:00
FT 
 Musa
KTP Kotka 
12/09 20:30
FT 
 Dijon Womens
Issy Ff Womens 
12/09 21:00
FT 
 Guingamp
Le Havre 
13/09 01:00
FT 
1 Rodez AF
Caen 
13/09 01:00
FT 
 Chamois Niortais
Nancy 
13/09 01:00
FT 
 Valenciennes
Chateauroux 1
13/09 01:00
FT 
 Auxerre
Clermont Foot 
13/09 01:00
FT 
 Chambly
Grenoble 
13/09 01:00
FT 
 Amiens
Paris Fc 
13/09 01:00
FT 
 ES Troyes AC
Pau 1
12/09 21:00
FT 
 Bad Vilbel
Ksv Baunatal 
12/09 20:00
FT 
 Werder Bremen Am
Sv Atlas Delmenhorst 
12/09 20:00
 
 Bahlinger SC
Tsg Hoffenheim Am 
12/09 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
Bayern Alzenau 
12/09 20:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
Tsv Schott Mainz 
12/09 20:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
Pirmasens 
12/09 20:00
 
 Giessen
Rot Weiss Koblenz 
12/09 20:25
FT 
 Astoria Walldorf
Sc Freiburg Am 1
12/09 21:00
FT 
 Mainz Am
Tsg Balingen 
12/09 20:00
FT 
 Rot Weiss Ahlen
TSV Alemannia Aachen 
12/09 20:00
 
 Monchengladbach Am
Sv Rodinghausen 
12/09 20:00
FT 
 Dortmund(am)
Koln Am 
12/09 20:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
VFB Homberg 1
12/09 20:00
FT 
 Fortuna Koln
SV Straelen 
12/09 20:00
 
 SV Lippstadt
Wuppertaler Sv 
12/09 20:00
FT 
 Preuben Munster
Bergisch Gladbach 09 
13/09 02:00
FT 
 AEK Athens
Olympiakos Piraeus 
12/09 23:00
FT 
 OFI Crete
Panaitolikos Agrinio 
12/09 17:30
 
 Aris Thessaloniki U19
Pas Lamia U19 1
13/09 03:00
FT 
 Coban Imperial
Csyd Sacachispas 
12/09 20:45
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Budafoki Mte 
12/09 23:00
FT 
2 Diosgyor
Budapest Honved 
13/09 01:30
FT 
 Mol Fehervar
Puskas Akademia 
12/09 22:00
FT 
1 Umf Afturelding
Thor Akureyri 1
12/09 22:00
FT 
1 Fram Reykjavik
Vestri 
12/09 22:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Leiknir F 
12/09 22:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Keflavik 
12/09 22:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Grindavik 1
13/09 00:45
 
 Magni
Throttur 
13/09 02:00
FT 
 Cobh Ramblers
UC Dublin UCD 
13/09 02:30
FT 
 Longford Town
Drogheda United 
12/09 21:00
FT 
 Cork City
Shamrock Rovers 
13/09 00:00
FT 
 St. Patrick's
Sligo Rovers 1
12/09 23:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Haifa 
13/09 00:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Kfar Saba 
13/09 01:30
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv 
12/09 18:00
FT 
 Ehime
JEF United Ichihara 
12/09 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Zweigen Kanazawa FC 
12/09 14:00
 
 Suzuka Unlimited
Yokogawa Musashino 
12/09 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Yokohama Scc 
12/09 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
Kamatamare Sanuki 
12/09 17:30
FT 
 Kataller Toyama
Gamba Osaka U23 
12/09 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
SC Sagamihara 
12/09 18:00
FT 
 Gainare Tottori
Azul Claro Numazu 
13/09 12:00
FT 
1 Vanraure Hachinohe
Gifu 
12/09 17:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Vegalta Sendai (w) 
13/09 12:00
FT 
 Ehime (w)
Nojima Stella womens 
12/09 13:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Orca Kamogawa Womens 
12/09 17:00
FT 
 Ordabasy
Astana 
12/09 19:00
FT 
 Tobol Kostanai
Kyzylzhar Petropavlovsk 
12/09 22:00
FT 
 Kairat Almaty
Kaisar Kyzylorda 
12/09 15:00
 
 Seoul E Land
Chungnam Asan 
12/09 17:30
 
 Chunnam Dragons
Gyeongnam 
13/09 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Kauno Zalgiris 1
12/09 21:00
FT 
 Felda United FC
Kedah 
12/09 21:00
FT 
 Pahang
PDRM 
12/09 21:00
FT 
 Misc Mifa
Sabah 
13/09 06:00
FT 
 Atlas
Mazatlan 
13/09 08:00
FT 
 Tigres UANL
Santos Laguna 1
13/09 10:00
FT 
 Club America
Toluca 
12/09 16:00
FT 
 Ulaanbaatar City
Selenge Press 
12/09 17:00
FT 
 Yangon United
Southern Myanmar 
12/09 17:00
FT 
 Ispe
Ayeyawady United 
12/09 22:30
 
 De Graafschap
Roda JC Kerkrade 
13/09 10:00
FT 
 Wairarapa United
Miramar Rangers 
12/09 22:00
 
 Kvik Halden
Moss 1
12/09 22:00
 
 Fredrikstad
Alta 
12/09 21:00
FT 
1 Baerum SK
Egersunds IK 
12/09 22:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Sotra 
12/09 22:00
FT 
 Levanger
Fram Larvik 
12/09 22:00
FT 
 Notodden FK
Vard Haugesund 
13/09 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Viking 
13/09 02:30
FT 
 Stabaek
FK Haugesund 
13/09 05:30
FT 
1 Sol De America
Guarani CA 
13/09 08:00
FT 
 General Diaz
Libertad Asuncion 
13/09 00:00
FT 
 Deportivo Llacuabamba
Universitario de Deportes 
13/09 00:30
FT 
 Sport Boys
Sport Huancayo 
13/09 04:30
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Melgar 
12/09 21:00
FT 
 Cracovia Krakow
Stal Mielec 
12/09 23:30
FT 
 Warta Poznan
Piast Gliwice 
13/09 02:00
FT 
 Slask Wroclaw
Lech Poznan 
12/09 17:00
FT 
 Unia Skierniewice
Wikielec 
12/09 19:00
FT 
1 Kp Starogard Gdanski
Unia Swarzedz 
13/09 00:00
FT 
 Vizela
UD Oliveirense 
12/09 18:00
FT 
 Sporting Braga U23
Coimbra Ec U23 
12/09 18:00
FT 
 Benfica U23
Belenenses U23 1
12/09 23:15
FT 
 Al-Khuraitiat
Al-Sailiya 
13/09 01:30
FT 
 Qatar SC
Al Rayyan 
13/09 01:30
FT 
 Al-Wakra
Umm Salal 
12/09 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Scolar Resita 
12/09 16:00
FT 
 Comuna Recea
Luceafarul Oradea 
12/09 18:00
FT 
 Css Slatina
Rapid Bucuresti 
12/09 20:30
FT 
 Clinceni
Chindia Targoviste 
12/09 23:00
FT 
 Politehnica Iasi
Gaz Metan Medias 
13/09 02:00
FT 
 Cs Voluntari
Steaua Bucuresti 
12/09 19:00
FT 
 FK Kaluga
Sakhalin 
12/09 20:00
FT 
1 Strogino Moscow
FK Zvezda Ryazan 2
12/09 18:00
FT 
1 Leningradets
Dolgiye Prudy 
12/09 23:00
FT 
 Karadjordje Topola
Radnicki Nis 
12/09 23:00
FT 
 Spartak Subotica
Novi Pazar 
12/09 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
Indjija 
12/09 23:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
FK Metalac Gornji Milanovac 
13/09 02:00
FT 
 Partizan Belgrade
FK Rad Beograd 1
13/09 00:30
FT 
 Slovan Bratislava
Spartak Trnava 
13/09 01:00
FT 
 Skf Sered
MSK Zilina 
13/09 01:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Trencin 
13/09 01:00
FT 
1 DAC Dunajska Streda
MFK Ruzomberok 1
13/09 01:00
FT 
 Nitra
FK Pohronie 
12/09 19:55
FT 
 Krsko Posavlje
Nk Radomlje 
13/09 00:00
FT 
 NK Maribor
Ask Bravo Publikum 
13/09 02:15
FT 
1 NK Publikum Celje
Domzale 
12/09 21:00
FT 
 Tshakhuma Tm
Black Leopards 
13/09 02:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
Mamelodi Sundowns 
12/09 22:00
FT 
 SD Ponferradina
CD Castellon 
13/09 00:15
FT 
 Leganes
Las Palmas 1
13/09 00:15
FT 
 Sporting de Gijon
UD Logrones 
13/09 03:00
FT 
 Espanyol
Albacete 
12/09 21:00
FT 
 Djurgardens
Elfsborg 
12/09 20:00
FT 
 Ik Frej Taby
Vasalunds IF 
12/09 22:00
 
 IF Sylvia
Sandvikens IF 
12/09 23:00
FT 
 Haninge
Sollentuna United FF 
12/09 23:00
 
 Karlstad BK
Karlslunds If Hfk 
12/09 19:00
FT 
 Tvaakers IF
IFK Varnamo 
12/09 19:30
FT 
 Qviding FIF
Landskrona BoIS 
12/09 19:30
FT 
 Lunds BK
Oskarshamns AIK 
12/09 21:00
FT 
 Utsiktens BK
Motala AIF 
12/09 21:00
FT 
 Fc Linkoping City
Eskilsminne IF 
12/09 21:00
FT 
 Skovde AIK
Torns IF 
12/09 21:00
FT 
 Karlskrona
Assyriska Turab Ik Jkp 
12/09 19:00
 
1 Stenungsunds If
Vanersborg 
12/09 20:00
FT 
 Hudiksvalls Forenade FF
Kvarnsvedens IK 
12/09 20:00
FT 
 Stockholm Internazionale
Enskede Ik 
12/09 20:00
FT 
1 Moron Bk
Taftea Ik 
12/09 20:00
FT 
 Husqvarna FF
Hassleholms If 
12/09 20:00
FT 
 Tyreso Ff
Bk Forward 
12/09 18:00
FT 
1 Vastra Frolunda
Rosengard 
12/09 20:00
FT 
 Ullared
Ifk Malmo 
12/09 21:00
FT 
 GAIS
GIF Sundsvall 
12/09 23:30
FT 
 afc eskilstuna
Halmstads 
12/09 23:30
FT 
 Degerfors IF
Jonkopings Sodra IF 
12/09 22:30
FT 
 Stade Ouchy
Grasshoppers 
13/09 00:30
AET 
 Aarau
Wil 1900 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3],
12/09 14:15
 
 Taichung Blue Whale Womens
Hualien Womens 
12/09 18:45
FT 
 Ayutthaya United
Chiangmai 
12/09 19:00
FT 
 Samut Sakhon
Phrae United 
12/09 20:00
FT 
 Chainat
Sisaket 
12/09 18:45
FT 
 Bangkok United
Trat 
12/09 19:00
FT 
 Chiangrai United
PT Prachuap 
12/09 19:00
FT 
 Suphanburi
Port 
12/09 20:00
FT 
 Suphanburi
Nakhon Ratchasima 
12/09 20:00
FT 
 Rayong
PT Prachuap 
12/09 21:00
FT 
 Sukhothai
SCG Muangthong United 
12/09 21:00
FT 
 Samut Prakan City
Ratchaburi FC 
12/09 21:00
FT 
 Buriram United
Sukhothai 
12/09 21:00
FT 
 Chiangrai United
BEC Tero Sasana 
12/09 21:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
SCG Muangthong United 
12/09 22:00
FT 
 Karagumruk
Yeni Malatyaspor 
12/09 22:00
FT 
 Sivasspor
Alanyaspor 
13/09 01:00
FT 
 Goztepe
Denizlispor 
13/09 01:00
FT 
 Galatasaray
Gazisehir Gaziantep 
12/09 21:30
FT 
 Boluspor
Keciorengucu 
12/09 21:30
FT 
 Umraniyespor
Bandirmaspor 
13/09 00:00
FT 
 Osmanlispor
Eskisehirspor 
12/09 19:00
FT 
1 Dnipro 1
Olimpic Donetsk 
12/09 22:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Lviv 
13/09 02:00
FT 
 Club Atletico Progreso
Cerro Largo 
13/09 04:15
FT 
2 Wanderers FC
Plaza Colonia 
13/09 07:15
FT 
 CA Penarol
Torque 
13/09 03:30
 
 North Carolina Womens
Houston Dash Womens 
13/09 08:00
FT 
 Fort Lauderdale Strikers
Orlando City u23 1
13/09 10:30
 
 Tucson
North Texas 
13/09 07:00
FT 
 Pittsburgh Riverhounds
Hartford Athletic 
13/09 07:30
 
 Atlanta United 2
Miami 
13/09 07:30
 
1 Birmingham Legion
Charlotte Independence 1
13/09 07:30
 
 Louisville City
Stlouis Lions 
13/09 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
Okc Energy 1
13/09 09:30
FT 
 El Paso Locomotive
San Antonio 
13/09 10:30
 
 Sacramento Republic
Reno 1868 
12/09 19:00
FT 
 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Than Quảng Ninh 
12/09 20:15
FT 
 Viettel FC
Becamex Bình Dương 
12/09 20:00
FT 
 Hallescher
Eintr. Braunschweig 
12/09 20:00
FT 
 Gateshead
South Shields 
12/09 20:00
FT 
 Hednesford Town
Basford Utd 
12/09 20:30
FT 
 Staphorst
Goes 
12/09 22:00
FT 
 Bologna
Virtus Entella 
12/09 22:00
FT 
 Salisbury City
Eastleigh 
12/09 22:30
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Vibonese 
12/09 23:00
FT 
 AC Milan
Brescia 
12/09 23:00
FT 
 Cittadella
Alto Adige/sudtirol 
12/09 23:30
FT 
 Hellas Verona
Cremonese 
12/09 23:30
FT 
 Lecce
Ac Monopoli 
13/09 00:00
FT 
 Cagliari
AS Roma 
13/09 00:00
FT 
 Fiorentina
Reggiana 
13/09 00:00
FT 
 Empoli
Lucchese 
13/09 00:00
FT 
 Frosinone
Lazio 
13/09 00:30
FT 
 Zaragoza
Getafe 
13/09 01:00
FT 
 Barcelona
Gimnastic Tarragona 
13/09 01:00
FT 
 Benevento
Reggina 
13/09 01:00
FT 
 Ud Poblense
Atletico Baleares 
13/09 01:30
FT 
 Ue Vilassar De Mar
Ce Europa 
13/09 02:00
FT 
 Cd Coria
Extremadura 
13/09 02:30
FT 
 La Roda CF
CP Villarrobledo 
13/09 02:45
FT 
 Vicenza
Ac Monza