Live3s Logo

LiveScore 11 Sep 2020

12/09 03:00
FT 
 Bordeaux
Lyon 
12/09 02:45
FT 
 Watford
Middlesbrough 
12/09 02:45
FT 
 Eintr. Braunschweig
Hertha Berlin 
12/09 02:45
FT 
 Havelse
Mainz 05 
12/09 02:45
FT 
 AS Eupen
Gent 1
11/09 20:45
FT 
 Noah
Ararat Yerevan 
11/09 23:15
FT 
 Avan Academy
Lori Vanadzor 1
11/09 16:45
FT 
1 Salisbury Inter Womens
Metropolis United Womens 
11/09 18:55
FT 
 Adelaide Comets Womens
Fulham United Womens 
11/09 18:55
FT 
 Adelaide City Womens
West Adelaide Womens 
11/09 19:10
 
 University Azzurri
Mindil Aces 
11/09 15:30
FT 
 Blacktown City U20
Sydney U20 
12/09 12:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
12/09 09:35
FT 
 West Torrens Birkalla 2
Fulham United Reserve 
12/09 12:00
 
 South Hobart
Devonport City 
11/09 18:40
 
 The Gap Bpl
Albany Creek 
11/09 18:45
 
1 West Torrens Birkalla
Fulham United 
11/09 18:00
FT 
 North Eastern Metrostars
Campbelltown City SC 
12/09 00:30
FT 
 Rapid Wien
Trenkwalder Admira 
12/09 02:30
FT 
 LASK Linz
Austria Wien 
12/09 00:30
FT 
 Kapfenberg Superfund
Wacker Innsbruck 
12/09 00:30
FT 
 Austria Lustenau
SV Horn 
12/09 00:30
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Blau Weiss Linz 
12/09 00:30
FT 
1 FAC Team Fur Wien
Lafnitz 
11/09 23:00
 
 Sv Ludmannsdorf
Sk Austria Klagenfurt Amateure 
12/09 01:30
FT 
 First Vienna
Slovan Hac 
12/09 01:30
 
 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
Sv Strass 
12/09 02:00
FT 
1 Zams
Natters 
12/09 01:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
Andelsbuch 1
12/09 01:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Sv Ried 2 
12/09 01:00
 
 SC Weiz
Santa Ana 
12/09 01:00
FT 
 Sv Spittal
Wels 1
12/09 01:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
Vocklamarkt 
11/09 23:00
FT 
1 Neftci Baku
Standard Sumqayit 
11/09 22:00
FT 
 Torpedo Minsk
Gorodeya 
11/09 18:30
FT 
 Bate Borisov Reserve
Smolevichi Reserve 
11/09 19:00
FT 
 Dinamo Minsk Reserve
Dinamo Brest Reserve 
11/09 20:00
FT 
 Shakhter Soligorsk 2
Vitebsk Reserve 
11/09 22:00
FT 
 Rukh Brest Reserve
Neman Grodno Reserve 
12/09 02:30
FT 
1 KRC Mechelen
La Louviere Centre 
12/09 02:00
FT 
1 KVSK Lommel
Lierse 
12/09 02:00
FT 
 FK Sarajevo
Borac Banja Luka 1
12/09 02:00
 
 Sao Caetano (SP)
Monte Azul Sp 
90min [0-1], Aggregate [1-1], Penalty [5-4],
12/09 06:15
FT 
 Avai
Ponte Preta 
12/09 08:30
FT 
 Cruzeiro
Vitoria Salvador BA 
12/09 02:00
FT 
 Botev Plovdiv
Tsarsko Selo 
11/09 22:00
 
 Ludogorets Razgrad U19
Pirin Blagoevgrad U19 
11/09 22:05
 
 Botev Plovdiv U19
Cherno More U19 
11/09 22:05
FT 
 Tsarsko Selo U19
Slavia Sofia U19 1
11/09 18:00
FT 
 Chongqing Lifan
Hebei Hx Xingfu 
11/09 20:00
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Wuhan ZALL 
12/09 08:00
FT 
 America de Cali
Atletico Junior Barranquilla 1
12/09 02:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
HNK Sibenik 
11/09 22:30
FT 
 Dubrava Zagreb
Zapresic 
11/09 23:00
FT 
 Blansko
Dukla Praha 
12/09 00:00
FT 
 Hradec Kralove
Chrudim 
12/09 01:00
 
 Chomutov
Louny 
12/09 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Bohemians 1905 
12/09 01:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Silkeborg IF 
12/09 01:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Hvidovre IF 
12/09 01:00
 
 HIK
Skovshoved 
12/09 01:00
FT 
 Roskilde
Bronshoj 
11/09 23:45
FT 
 Tarnby Ff
Rishoj 
12/09 00:15
 
1 Kolding Bk
Hedensted BK 
12/09 00:30
FT 
 Marienlyst
Oks 
12/09 01:00
FT 
 If Skjold Saeby
Kjellerup IF 1
12/09 01:00
FT 
 Sonderjyske
Midtjylland 
12/09 01:00
FT 
1 Cd Puerto Quito
Sociedad Deportivo Quito 1
12/09 01:00
FT 
 Cds Santa Rita
Fuerza Amarilla 
12/09 04:30
FT 
2 Mushuc Runa
Pottu Via Ho 1
12/09 08:00
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Guayaquil City 
11/09 21:30
FT 
1 Masr
Ittihad Alexandria 
12/09 02:30
FT 
 Al Ahly
El Ismaily 
11/09 19:00
FT 
 Newcastle U23
Middlesbrough U23 
11/09 22:00
FT 
 Arsenal U23
Southampton U23 1
11/09 23:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Kuressaare 2 
12/09 03:00
 
 Nsi Runavik Ii
Vikingur Gota 2 
11/09 23:30
FT 
 PK-35
Pk Keski Uusimaa Pkku 
11/09 23:00
FT 
 Atlantis
Grifk 
11/09 23:00
FT 
 Gbk Kokkola
Kiisto 
11/09 23:30
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Vifk Vaasa 
11/09 23:00
FT 
 Nups
Kapa Helsinki 1
11/09 23:00
FT 
 Herto
Poxyt 
11/09 23:10
FT 
1 Rips
Sapa 
12/09 00:00
 
 Sc Riverball
Jyvaskyla Blackbird 
12/09 00:00
FT 
 Hps
Espoo 2 
12/09 00:15
FT 
 Kontu
Nopsa 
12/09 00:30
FT 
 Aifk Turku
Vg 62 
12/09 00:30
FT 
 LPS Helsinki
Eif Academy 
12/09 00:30
FT 
 Kuusysi
Njs 2 
12/09 01:15
FT 
 Valtti
Puiu 
12/09 01:15
FT 
 Pohu
Kirkkonummi 
12/09 01:30
FT 
1 Pkku 2
Joki 
11/09 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Jaro 
12/09 01:00
FT 
 Bergerac
Avenir Sportif Beziers 
12/09 02:00
FT 
 Angouleme
Les Herbiers 
12/09 00:30
FT 
 Montpellier Hsc Womens
Guingamp Womens 
12/09 02:00
 
 US Boulogne
Le Mans 
12/09 02:00
 
 Lyon la Duchere
Creteil 
12/09 02:00
 
 Avranches
Bastia CA 
12/09 02:00
 
 Red Star 93
Villefranche 
12/09 02:30
FT 
 Bastia
Bourg Peronnas 
12/09 01:15
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
12/09 01:30
FT 
 Hertha Wiesbach
Fv Diefflen 
12/09 01:00
FT 
 BSV Rehden
Hannover 96 Am 
12/09 01:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Kickers Offenbach 
12/09 01:30
FT 
 PAOK Saloniki
Larisa 
12/09 02:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Paksi SE 1
11/09 21:00
FT 
 Budapest Honved U19
Fehervar Videoton U19 
12/09 03:30
FT 
 Kb Ice
Smari 2020 
12/09 05:25
FT 
 Hviti Riddarinn
Kria 
12/09 04:00
FT 
 Augnablik Womens
Ia Akranes (w) 
12/09 01:00
FT 
1 Selfordshack U19
Leiknir Kb U19 1
12/09 01:15
FT 
 Fylkir/ellidi U19
Virgin Grid U19 
12/09 04:15
FT 
 Stjarnan Skinandiu19
Throttur Reykjavik U19 
12/09 02:45
FT 
 Wexford Youths
Bray Wanderers 
12/09 02:45
FT 
 Cabinteely
Athlone 
12/09 02:45
FT 
 Galway United
Shamrock Rovers ii 
12/09 02:30
FT 
 Liffeys Pearse
Maynooth University Town 
12/09 02:45
FT 
 Malahide United
Newbridge Town 
12/09 03:00
FT 
1 Castleknock Celtic
Templeogue United 1
12/09 00:45
FT 
 Bohemians
Waterford United 
12/09 03:00
FT 
 Dundalk
Shelbourne 
12/09 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Yokohama Scc 
11/09 18:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Okzhetpes 
11/09 23:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Taraz 
12/09 00:00
FT 
 Taip
Suduva 
11/09 16:45
FT 
 Ukm
Kelantan United 
11/09 21:00
FT 
 Terengganu
Johor 
11/09 21:00
FT 
 Selangor PB
Melaka FC 
11/09 21:00
FT 
 Perak
UiTM 
12/09 01:00
FT 
 As Police Ben
Jahe 
12/09 05:00
FT 
1 Cruz Azul Womens
Tigres Womens 
12/09 08:30
FT 
1 Necaxa
Chivas Guadalajara 
12/09 10:30
FT 
 Juarez
Puebla 
12/09 06:30
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Tlaxcala 
11/09 21:00
 
 Flacara Falesti
Cahul 2005 
11/09 22:00
FT 
 Dinamo-Auto
Codru Lozova 
11/09 17:00
FT 
 Shan United
Magway 
11/09 17:00
FT 
 Mahar United
Hantharwady United 
11/09 17:00
FT 
 Yadanabon
Laconi Lian 
12/09 01:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Ajax Amsterdam Womens 
12/09 01:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
12/09 00:45
 
 Dordrecht 90
SBV Excelsior 
12/09 00:45
 
 Eindhoven
Helmond Sport 
12/09 00:45
FT 
 Volendam
Utrecht Am 1
12/09 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Go Ahead Eagles 
12/09 03:00
 
 NEC Nijmegen
Jong Ajax Amsterdam 
12/09 10:30
FT 
 Stop Out
Western Suburbs 
12/09 10:30
FT 
 Waterside Karori
Petone 
12/09 10:45
FT 
 Christchurch United
Selwyn United 
12/09 11:00
FT 
 Coastal Spirit
Nomads 
12/09 00:30
FT 
 Strommen U19
Lillestrom 2 U19 
12/09 05:00
FT 
 Sportivo Luqueno
12 De Octubre 
12/09 07:30
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Olimpia Asuncion 
12/09 00:00
FT 
 Alianza Universidad
Em Deportivo Binacional 
12/09 04:30
FT 
 Alianza Lima
Utc Cajamarca 
12/09 00:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Podbeskidzie 
12/09 02:30
FT 
 Wisla Plock
Legia Warszawa 
11/09 23:00
FT 
 Wigry Suwalki
Skra Czestochowa 
11/09 23:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
UTA Arad 
12/09 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Botosani 1
11/09 21:55
FT 
1 Rapid Bucuresti 2
Tunari 1
11/09 18:00
FT 
 Rodina Moskva
Znamya Truda 
11/09 18:00
 
 Zenit St.petersburg Youth
Lokomotiv Moscow Youth 1
11/09 19:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Rubin Kazan Youth 
11/09 21:00
FT 
 Tambov Youth
Pfc Sochi Youth 
12/09 01:00
FT 
 Cukaricki
Crvena Zvezda 
11/09 22:30
 
 Radnicki Pirot
Dinamo Vranje 
11/09 15:55
FT 
 Partizan Belgrade U19
Cukaricki U19 
11/09 19:05
FT 
1 Vojvodina U19
Radnicki Nis U19 
12/09 01:00
FT 
 Zlate Moravce
FK Senica 
11/09 22:00
 
 Slovan Duslo Sala
Nove Zamky 1
11/09 22:30
FT 
 Fuzinar
Nd Beltinci 
12/09 01:00
FT 
 Umea Fc Womens
Vaxjo Womens 
12/09 01:00
FT 
 Vanersborg
Tidaholms 
12/09 01:30
FT 
 Ifk Eskilstuna
Kumla 
12/09 01:00
FT 
 Akropolis IF
Osters IF 
12/09 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
IK Brage 
12/09 01:00
FT 
 Orgryte
Ljungskile SK 
12/09 01:00
FT 
 Dalkurd Ff
Umea FC 
12/09 01:30
AET 
 Schaffhausen
Lugano 
90min [1-1], 120min [1-2],
12/09 10:00
FT 
 Inter Taoyuan Womens
Kaohsiung Sunny Bank Womens 
11/09 19:00
FT 
 Lokomotiv Pamir
Kuktosh 
12/09 01:00
FT 
 Rizespor
Fenerbahce 
12/09 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Altinordu 
11/09 22:00
FT 
 Ahrobiznes Tsk Romny
Krystal 
11/09 22:05
 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Metalist Kharkiv 
11/09 23:00
 
 Obolon Kiev
Prykarpattya Ivano Frankivsk 
11/09 23:30
FT 
 Vpk Agro Magdalinovka
Volyn 
12/09 00:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Hirnyk Sport 
12/09 00:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Desna Chernihiv 
12/09 08:00
FT 
 Tormenta
Omaha 
12/09 07:30
 
 Charleston Battery
Tampa Bay Rowdies 
12/09 10:30
FT 
 Phoenix Rising
Las Vegas Lights 
11/09 20:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Mashal Muborak 
11/09 21:00
FT 
1 Buxoro
Kokand 1912 
11/09 18:00
FT 
 Ba Ria Vung Tau
Tp Hồ Chí Minh FC 
11/09 20:15
FT 
 Hà Nội FC
Cần Thơ 
11/09 18:35
FT 
 Seaem Womens
Rcd Espanyol Womens 
11/09 20:00
FT 
 Basel
Saarbrucken 
11/09 22:30
FT 
 Indonesia U19
Saudi Arabia U19 
11/09 23:00
FT 
 Pas Giannina
PAE Levadiakos 
11/09 23:00
FT 
 Feralpisalo
Lecco 
11/09 23:30
FT 
 Spal
Vis Pesaro 
12/09 00:00
FT 
 Napoli
Pescara 
12/09 00:00
FT 
 Vaduz
Te Cu Kukuh Atta Seip 
12/09 00:30
FT 
 VFB Auerbach
Fsv Zwickau 
12/09 01:00
FT 
 L Entregu
Union Langreo 
12/09 01:30
FT 
 Uhlenhorster Sc Paloma
Condor Hamburg 
12/09 02:00
FT 
 Morpeth Town
Hartlepool United FC 
12/09 02:30
 
 Newry City
Dungannon Swifts 
12/09 02:35
FT 
 Taunton Town
Yeovil Town