Live3s Logo

LiveScore 09 Sep 2020

10/09 01:00
FT 
 Maccabi Haifa
FK Zeljeznicar 
10/09 08:00
FT 
 Montreal Impact
Toronto 
10/09 08:00
FT 
1 Minnesota United
Dallas 
10/09 09:00
FT 
 Colorado Rapids
Houston Dynamo 
10/09 09:30
FT 
 Real Salt Lake
Los Angeles 
09/09 17:30
FT 
 Kawasaki Frontale
Vissel Kobe 
09/09 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse 
09/09 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Gamba Osaka 
09/09 18:00
FT 
 Oita Trinita
Shonan Bellmare 
09/09 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Vegalta Sendai 
09/09 18:00
FT 
 Tokyo
Yokohama 
09/09 18:30
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Yokohama F Marinos 
09/09 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Sagan Tosu 
09/09 18:30
FT 
 Cerezo Osaka
Consadole Sapporo 
09/09 17:30
FT 
 Queensland Lions SC
Brisbane Strikers 
09/09 17:30
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Redlands United FC 
09/09 17:30
FT 
 Capalaba
Gold Coast United 
09/09 17:30
FT 
 Brisbane City SC
Brisbane Roar Am 
09/09 17:30
FT 
 Peninsula Power
Moreton Bay United 
09/09 17:45
FT 
 Adelaide United U21
Adelaide City 
10/09 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
St Jakob/rosental 
10/09 02:25
FT 
 Sc Bregenz
Red Bull Salzburg 
10/09 00:00
FT 
 Sv Lochau
Egg 
10/09 00:00
FT 
 Manama Club
Busaiteen 
10/09 00:00
FT 
 Al-Najma
Al Ahli Bhr 
09/09 21:00
FT 
 Dnepr Mogilev Womens
Dinamo Bgufk Minsk Womens 
09/09 23:00
FT 
 Abff U19 Womens
Bobruichanka Bobruisk Womens 
10/09 08:30
FT 
 Chapecoense
Brusque 
09/09 21:00
FT 
 Portuguesa Rj U20
Macae U20 
09/09 21:00
FT 
 Fluminense Rj Youth
Botafogo Rj Youth 
09/09 21:00
FT 
 Nova Iguacu U20
Cr Flamengo Rj Youth 
10/09 02:00
 
 Volta Redonda U20
Bangu U20 1
10/09 02:00
FT 
 Friburguense Rj U20
America Rj U20 
10/09 02:00
 
 Vasco Da Gama Youth
Cabofriense U20 
10/09 04:30
FT 
 Atletico Paranaense
Botafogo 
10/09 05:00
FT 
1 Goias
Coritiba (PR) 1
10/09 05:00
FT 
 Fortaleza
Sport Recife 
10/09 06:15
FT 
 Sao Paulo
Bragantino SP 
10/09 08:30
FT 
 Fluminense
Flamengo 
10/09 08:30
FT 
 Santos
Atletico-MG 1
10/09 06:15
 
 Parana
America Mineiro 
10/09 02:00
 
 Flamengo Womens
Ferroviaria Sp Womens 
10/09 02:00
FT 
1 Gremio Womens
Iranduba Am Womens 
10/09 02:00
FT 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Santos Womens 
10/09 04:00
FT 
 Sao Paulo/sp Womens
Ponte Preta Womens 
10/09 04:00
FT 
 Csyd Barnechea
San Marcos De Arica 
10/09 05:30
 
 Rangers Talca
San Luis Quillota 
09/09 22:00
FT 
 Huachipato
Univ. Catolica 
10/09 00:30
FT 
 Cobresal
Curico Unido 1
10/09 03:00
FT 
 Colo Colo
O Higgins 
10/09 05:30
FT 
 Coquimbo Unido
Palestino 
09/09 18:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
Shenzhen Jiazhaoye 
09/09 20:00
FT 
 ShenHua SVA FC
Shandong Luneng 
10/09 10:00
FT 
 Santa Ana
Ad Cofutpa 
10/09 05:00
FT 
 Sporting San Jose
Cartagines Deportiva SA 
09/09 22:30
FT 
 NK Junak
Hrvatski Dragovoljac 
09/09 22:00
FT 
 Granicar
Slavonija Pozega 
09/09 22:00
FT 
 Pazinka
Crikvenica 
09/09 22:00
FT 
 Mladost Zdralovi
Mladost Petrinja 
09/09 22:00
FT 
 Gardiska
Radnik Sesvete 
09/09 23:00
AET 
 Rudar Labin
Primorac 
90min [0-0], 120min [2-0],
10/09 00:00
FT 
 Hnk Gorica
Belisce 
09/09 23:00
FT 
 Sk Kosmonosy
Sk Polaban Nymburk 
09/09 21:00
 
 Banik Ostrava 2
Sigma Olomouc 2 
09/09 23:00
FT 
1 Frydek-mistek
Slavia Kromeriz 
09/09 23:00
 
1 Zlin 2
Vyskov 
09/09 23:00
FT 
 Odra Petrkovice
Velke Mezirici 
09/09 23:00
FT 
 Hlucin
Vrchovina 
09/09 23:00
FT 
 Slovan Rosice
Dolni Benesov 
10/09 00:00
 
 SC Znojmo
Viktoria Otrokovice 
10/09 05:30
FT 
 Deportivo Cuenca
Independiente Jose Teran 
10/09 08:00
FT 
 Macara
Barcelona Sporting Club 
10/09 02:45
FT 
 Salford City
Manchester United U21 
10/09 00:00
 
 Jk Tallinna Kalev 2
Rakvere Flora 
10/09 00:30
FT 
1 Jk Trans Narva 2
Jogeva Wolves 
10/09 01:30
FT 
 Tallinna Jk Legion 2
Lootus Kohtla Jarve 2 1
09/09 23:30
 
1 Jyvaskyla JK
JIPPO 
09/09 23:00
FT 
1 Tups
Jäps/47 
09/09 23:15
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Finnkurd 
09/09 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
Inter Turku 
09/09 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
Lahti 
09/09 23:30
FT 
 TPS Turku
Haka 
09/09 23:30
FT 
 KuPS
RoPS Rovaniemi 
09/09 23:30
FT 
 Honka
Ilves Tampere 
10/09 01:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
10/09 01:00
FT 
 Sportfreunde Eisbachtal
TuS Koblenz 
10/09 01:30
FT 
 Kaiserslautern Am
Gonsenheim 
09/09 22:30
FT 
 Esmtk
Szekszard Ufc 
09/09 22:30
FT 
 Rco Agde
Papai Perutz 
10/09 01:15
FT 
 Kfb
Skallagrimur 
10/09 03:00
FT 
 Isbjorninn
Berserkir Reykjavik 1
10/09 03:20
 
 Km Reykjavik
Samherjar 1
10/09 04:00
FT 
 Ka Asvellir
Hamar Hveragerdi 
10/09 04:00
FT 
1 Kh Hlidarendi
Arborg 
10/09 01:00
FT 
 Dalvik Reynir
Volsungur Husavik 2
10/09 01:00
FT 
 Kf Fjallabyggdar
Kordrengir 
10/09 01:15
FT 
 Ir Reykjavik
Throttur Vogur 
10/09 01:15
FT 
 Umf Njardvik
Fjardabyggd 
10/09 01:15
FT 
 Umf Vidir
UMF Selfoss 
10/09 04:00
FT 
 Kari Akranes
Haukar 
10/09 01:00
FT 
 Umf Selfoss (w)
Valur (w) 
10/09 01:00
FT 
 Kr Reykjavik Womens
Ibv Vestmannaeyjar (w) 
10/09 01:00
FT 
 Hafnarfjordur (w)
Fylkir (w) 
10/09 02:00
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Thor Ka Akureyri (w) 
10/09 03:15
FT 
 Breidablik (w)
Stjarnan (w) 
10/09 02:45
FT 
 Newbridge Town
Crumlin United 
10/09 02:45
FT 
 Mochtas
Edenderry Town 
10/09 02:45
FT 
 Castleknock Celtic
Broadford Rovers 
09/09 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Albirex Niigata 
09/09 18:00
FT 
 Okayama
Tokyo Verdy 
09/09 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Avispa Fukuoka 
09/09 18:00
FT 
 Ryukyu
Omiya Ardija 
09/09 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Kyoto Purple Sanga 
09/09 18:00
FT 
 Tochigi SC
Tokushima Vortis 
09/09 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Matsumoto Yamaga 
09/09 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Machida Zelvia 
09/09 18:00
FT 
 Ehime
Giravanz Kitakyushu 
09/09 18:30
FT 
 Jubilo Iwata
Mito Hollyhock 
09/09 18:45
FT 
 Ventforet Kofu
V-Varen Nagasaki 
09/09 13:00
 
 Fukushima United FC
Gifu 
09/09 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
AC Nagano Parceiro 
09/09 23:30
FT 
1 Al Gela
Al Yarmouk 
10/09 02:00
FT 
 Al-Arabi Club
Burgan Sc 
10/09 00:00
FT 
 Yeelen
Stade Malien De Bamako 
10/09 06:00
FT 
 Leon
Tigres UANL 1
10/09 08:00
FT 
 Cruz Azul
Pachuca 
10/09 10:00
FT 
1 Mazatlan
Club Tijuana 1
10/09 10:06
FT 
 Santos Laguna
Pumas UNAM 
10/09 08:00
 
 Venados
Csyd Dorados De Sinaloa 
10/09 10:05
FT 
 Correcaminos Uat
Tepatitlan De Morelos 1
09/09 16:00
FT 
 Ulaanbaatar
Anduud City 
09/09 19:00
FT 
 Athletic 220
Erchim 1
10/09 00:00
FT 
 Forces Armee Royales
Wydad Casablanca 
10/09 04:00
FT 
 Unan Managua
Jalapa 
10/09 09:30
 
 Diriangen
Real Esteli 
10/09 10:00
FT 
 Managua
Chinandega 
10/09 02:00
FT 
 Stjordals Blink U19
Belsen U19 
10/09 02:00
FT 
 Kolstad U19
Strindheim Tf U19 
10/09 02:00
FT 
 Sporting Cristal
Dep. San Martin 1
10/09 04:30
FT 
 Atletico Grau
Inti Gas Deportes 
09/09 22:00
FT 
 Avia Swidnik
Korona Ii Kielce 
09/09 22:00
FT 
 Sokol Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg 
09/09 22:00
FT 
 Cracovia 2
Wisloka Debica 
09/09 22:00
FT 
 Kszo Ostrowiec
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
09/09 22:00
FT 
 Stal Krasnik
Podhale Nowy 
09/09 22:30
FT 
 Lks Goczalkowice Zdroj
Gawin Sleza Wroclaw 
09/09 23:00
FT 
 Wisla Pulawy
Wisla Sandomierz 1
10/09 01:40
FT 
 Stal Stalowa Wola
Chelmianka Chelm 
10/09 00:30
FT 
1 U Craiova 1948 Sa
Ripensia Timisoara 
09/09 21:30
AET 
 ACS Poli Timisoara
Gloria Lunca Teuz Cermei 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [2-4],
09/09 21:30
FT 
 Csm Ramnicu Sarat
Afc Metalul Buzau 
09/09 21:00
FT 
 Dnepr Smolensk
Zvezda Irkutsk 
09/09 22:00
FT 
 Luki Energiya
FK Chita 
09/09 17:30
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Alania 
09/09 19:30
FT 
 Tom Tomsk
Tekstilshchik Ivanovo 
09/09 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Baltika 
09/09 22:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Shinnik Yaroslavl 
09/09 23:00
FT 
 Chayka K Sr
Torpedo Moscow 
10/09 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Krylya Sovetov Samara 
10/09 00:00
FT 
 Volga Olimpiets
Volgar-Astrakhan 
10/09 00:00
FT 
 Veles
Krasnodar II 1
10/09 00:00
FT 
 Fakel Voronezh
Yenisey Krasnoyarsk 
10/09 01:35
FT 
 Al Adalh
Al Ittihad Ksa 
10/09 01:35
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al-Ettifaq 
10/09 01:35
FT 
 Al Faisaly Harmah
Abha 
10/09 01:35
FT 
 Al Hazm
Al Wehda Mecca 
10/09 01:35
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al-Raed 
10/09 01:35
FT 
 Al Taawon
Al Feiha 1
10/09 01:35
FT 
 Dhamk
Al-Fath 
10/09 01:35
FT 
 Al Hilal
Al Shabab Ksa 
09/09 22:00
FT 
 Nitra U19
Dac Dunajska Streda U19 
09/09 22:30
FT 
 Olimpija Ljubljana U19
Maribor U19 
09/09 22:30
FT 
 Nd Ilirija U19
Koper U19 
09/09 22:30
FT 
 Triglav Kranj U19
Aluminij U19 2
09/09 22:30
FT 
 Nd Gorica U19
Publikum Celje U19 
09/09 22:40
FT 
 Drava Ptuj U19
Bravo U19 
09/09 21:00
FT 
 Black Leopards
Ajax Cape Town 
10/09 01:00
FT 
 Helsingborg IF
Kalmar FF 
10/09 00:00
FT 
1 Ahlafors If
Ik Gauthiod 
09/09 23:30
FT 
 Tranas Ff Womens
Ifk Kalmar Womens 
10/09 01:30
FT 
 Qviding Fif Womens
Jitex Bk Womens 
10/09 02:00
FT 
 Gamla Upsala Sk Womens
Aik Solna Womens 
10/09 02:15
FT 
 Ifk Taby Fk Womens
Bollstanas Sk Womens 
09/09 23:00
AET 
1 Metalurh Zaporizhya
Fk Avanhard Kramatorsk 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3],
09/09 21:00
FT 
 Plaza Colonia
Cerro Largo 
09/09 23:15
FT 
 Club Atletico Progreso
Ca Rentistas 
10/09 02:15
FT 
 Ca River Plate
CA Penarol 
10/09 04:30
FT 
 Torque
Wanderers FC 1
10/09 10:00
 
 Real Monarchs Slc
Colorado Springs Switchbacks 
10/09 10:30
FT 
1 Sacramento Republic
Orange County Blues Fc 
09/09 19:30
FT 
 Istiklol Fergana
Neftchi Fargona 
09/09 16:00
FT 
 Burgos CF
Talavera De La Reina 
09/09 16:00
FT 
 Sabadell
CF Badalona 
09/09 21:00
FT 
 Genoa
Carpi 
09/09 22:10
FT 
 Cittadella
Usd Virtus Verona 
09/09 22:10
FT 
 Imt Novi Belgrade
Buducnost Dobanovci 
09/09 22:30
FT 
 Novara
Juventus U19 
09/09 23:00
FT 
 AC Milan
Vicenza 
10/09 00:00
FT 
 Frosinone
AS Roma 
10/09 00:00
FT 
1 UCAM Murcia
Hercules 
10/09 00:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Sv Blau Weiss Zorbau 
10/09 00:00
FT 
 Racing de Santander
Real Sociedad B 
10/09 01:00
FT 
 G Segoviana
Cd Guijuelo 
10/09 01:00
FT 
 Villarrubia
Cf Rayo Majadahonda 
10/09 01:15
FT 
 Sc Staaken
Sc Charlottenburg 
10/09 01:30
FT 
 Cadiz
Almeria 
10/09 02:00
FT 
 Atletico Astorga
Cultural Leonesa 
10/09 02:00
FT 
 Maidenhead United
Afc Bournemouth U23 
10/09 02:10
FT 
 Fuenlabrada
Getafe 
10/09 02:30
FT 
 Piacenza
Sampdoria 
10/09 02:30
FT 
 Barwell
Gloucester City 
10/09 03:15
FT 
 Vitoria Guimaraes
Moreirense