Live3s Logo

LiveScore 06 Sep 2020

06/09 21:00
FT 
 Andorra
Faroe Islands 
06/09 21:00
FT 
 Wales
Bulgaria 
07/09 00:00
FT 
 Ireland Republic
Finland 
07/09 00:00
FT 
 Hungary
Russia 
07/09 00:00
FT 
 Slovenia
Moldova 
07/09 02:45
FT 
 Malta
Latvia 
07/09 02:45
FT 
 Spain
Ukraine 
07/09 02:45
FT 
 Switzerland
Germany 
07/09 02:45
FT 
 Kosovo
Greece 
07/09 02:45
FT 
1 Serbia
Turkey 
06/09 19:00
AET 
 Brentford
Wycombe Wanderers 1
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-2]
07/09 07:00
FT 
 New York Red Bulls
Philadelphia Union 
07/09 07:00
FT 
 DC United
New York City 
07/09 07:30
FT 
 Chicago Fire
New England Revolution 
07/09 07:30
FT 
 Columbus Crew
Cincinnati 
07/09 08:00
FT 
 Minnesota United
Real Salt Lake 
07/09 10:10
FT 
 Seattle Sounders
Portland Timbers 
07/09 10:40
FT 
 LA Galaxy
Los Angeles 1
06/09 16:30
FT 
 Gangwon
Incheon United 
06/09 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Gwangju 1
07/09 02:30
FT 
1 San Marino U21
Greece U21 
06/09 13:45
FT 
 Tuggeranong United
Monaro Panthers 
06/09 12:00
FT 
 South Hobart
Kingborough Lions 1
06/09 14:30
FT 
 Hobart Olympia Warriors
University of Tasmania 
06/09 13:00
FT 
 Rockdale City Suns
Western Sydney Wanderers Am 
06/09 13:10
FT 
 Sydney United
Sydney FC U21 
06/09 12:00
FT 
1 Brisbane Roar Am
Moreton Bay United 
06/09 15:00
FT 
 Brisbane City SC
Brisbane Olympic United FC 
06/09 16:00
FT 
 Toowong
St George Willawong 
06/09 16:30
FT 
 Annabichler Sv
Sk Austria Klagenfurt Amateure 
06/09 16:30
FT 
 SC Pinkafeld
St Margarethen 
06/09 20:00
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Arsenal Dzyarzhynsk 
06/09 21:00
FT 
 Smorgon FC
Fk Orsha 
06/09 22:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Lida 
06/09 22:00
FT 
1 Bragantino SP
Palmeiras 
07/09 03:00
FT 
 Sao Paulo
Fluminense 
07/09 03:00
FT 
 Internacional RS
Bahia 
07/09 05:00
FT 
 Vasco da Gama
Atletico Paranaense 
07/09 06:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Gremio 1
07/09 07:30
FT 
 Coritiba (PR)
Atletico-MG 
07/09 07:30
FT 
 Sport Recife
Goias 
06/09 22:00
FT 
 Chapecoense
Avai 
07/09 01:00
FT 
 Santos Womens
Sao Paulo/sp Womens 
07/09 02:00
FT 
 Ponte Preta Womens
Sao Jose Dos Campos Womens 
07/09 03:00
 
 Iranduba Am Womens
Flamengo Womens 
06/09 22:00
FT 
1 Csd Antofagasta
Audax Italiano 
07/09 01:00
FT 
 Universidad de Chile
Colo Colo 
06/09 18:00
FT 
 Tianjin Teda
Chongqing Lifan 
06/09 20:00
FT 
 Wuhan ZALL
Beijing Guoan 
07/09 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Ad San Carlos 
07/09 04:00
FT 
 Adr Jicaral
Limon 
06/09 20:00
FT 
 Synot Slovacko Womens
Horni Herspice Womens 
06/09 16:15
 
 Slavicin
Nove Sady 1
06/09 22:00
FT 
 Zdar Nad Sazavou
Sardice 
06/09 22:00
FT 
 Prerov
Brumov 
06/09 22:00
FT 
 Sk Zdirec Nad Doubravou
Polna 
06/09 22:00
 
1 Tj Sokol Lanzhot
Havlickuv Brod 
06/09 16:15
 
 Unicov
Odra Petrkovice 
06/09 19:30
 
 Holbaek
B93 Copenhagen 
06/09 19:00
 
 AB Kobenhavn
B 73 Slagelse 
06/09 19:00
FT 
 Avarta
Nykobing Falster 
07/09 02:15
FT 
 Delfin
Deportivo Cuenca 
07/09 04:30
FT 
1 Sociedad Deportiva Aucas
Guayaquil City 1
07/09 07:00
FT 
 Emelec
Independiente Jose Teran 
06/09 21:30
FT 
 El Entag Al Harby
Tanta 
07/09 00:00
FT 
 El Gounah
Pyramids 
07/09 00:00
FT 
 EL Masry
Enppi 
06/09 21:00
FT 
 Liverpool Womens
Durham Wildcats Womens 
06/09 21:00
 
 Jk Tallinna Kalev 2
Keila Jk 
06/09 23:30
FT 
 Hjk Helsinki Womens
Pk 35 Womens 
06/09 21:00
FT 
 Tote
Herto 
06/09 22:00
FT 
 Pk-37
Kings 
06/09 23:30
FT 
 Jaro
Gnistan 
06/09 21:00
FT 
 Nantes U19
Chateauroux U19 
06/09 21:00
FT 
 Tours U19
Angers Sco U19 
06/09 23:00
FT 
 Lyonnais Womens
Paris Womens 
07/09 00:00
 
 Louhans-Cuiseaux
Jura Sud Foot 
06/09 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Bayer Leverkusen (w) 
06/09 20:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Werder Bremen Womens 
06/09 20:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Sc Sand (w) 
06/09 20:00
 
 Turbine Potsdam (w)
Hoffenheim (w) 
06/09 20:00
FT 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Sv Meppen Womens 
06/09 20:00
FT 
1 Eintracht Northeim
Svg Gottingen 07 
06/09 21:00
FT 
 Eddersheim
Sg Barockstadt 
06/09 21:00
FT 
 Vfb Ginsheim
Rot Weiss Hadamar 
06/09 21:00
FT 
 Kray
Fsv Duisburg 
06/09 21:00
FT 
1 Monheim
Cronenberger Sc 
06/09 21:00
 
 Ratingen Sv
Kleve 
06/09 21:00
FT 
 Germania Egestorf
Freie Turnerschaft Braunschweig 
06/09 21:00
FT 
 Sc Spelle Venhaus
Tb Uphusen 
06/09 21:00
FT 
 Mtv Gifhorn
Sv Ramlingen Ehlershausen 
06/09 21:00
FT 
 Tus Ennepetal
Asc 09 Dortmund 
06/09 21:30
FT 
 Turu Dusseldorf
SF Baumberg 1
06/09 21:30
FT 
 Spvg Frechen 20
Sv Breinig 
06/09 21:30
FT 
 Sv Deutz 05
Borussia Freialdenhoven 
06/09 19:00
 
 Hamburger Sv Ii
Hansa Luneburg 
06/09 20:00
FT 
 Oberneuland
Havelse 
06/09 21:00
 
 VfB Oldenburg
Hsc Hannover 1
06/09 21:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Teutonia 05 
06/09 19:30
 
 Energie Cottbus
Germania Halberstadt 
06/09 19:30
 
1 Bischofswerdaer FV 08
Lokomotive Leipzig 
06/09 19:30
FT 
 Fsv Luckenwalde
Berliner Fc Dynamo 
06/09 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
SV Babelsberg 03 
06/09 19:30
FT 
 Tennis Borussia Berlin
Viktoria Berlin 1889 
06/09 22:00
FT 
 Chemnitzer
FSV Union Furstenwalde 
06/09 20:00
FT 
 Tsv Schott Mainz
Eintracht Stadtallendorf 
06/09 21:00
 
1 Rot Weiss Koblenz
Bayern Alzenau 
07/09 01:00
FT 
 CD Malacateco
Santa Lucia Cotzumalguapa 
07/09 03:00
FT 
 Deportivo Sanarate
Csyd Sacachispas 
07/09 05:00
FT 
1 Antigua Gfc
Club Comunicaciones 
07/09 06:35
FT 
 Tempete
Fica 
06/09 22:30
FT 
 Taksony Womens
Diosgyori Vtk Womens 
06/09 22:00
FT 
 Vaengir Jupiters
Einherji 
06/09 22:00
FT 
1 Alftanes
Kv Vesturbaer 
06/09 21:00
FT 
 Alafoss
Snaefell 
06/09 21:00
FT 
 Kria
Hordur Isafjordur 
06/09 22:00
FT 
 Leiknir F
Umf Afturelding 
06/09 22:00
FT 
 Throttur
Vestri 1
07/09 00:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Fram Reykjavik 
07/09 00:00
 
 Vikingur Olafsvik
Magni 
06/09 20:00
FT 
 Umf Vidir
Dalvik Reynir 
07/09 00:00
FT 
1 Ir Reykjavik
Kari Akranes 
07/09 03:15
FT 
 Kordrengir
Haukar 
07/09 00:00
FT 
 Umf Afturelding (w)
Volsungur Husavik Womens 
07/09 00:00
FT 
 Ia Akranes (w)
Keflavik Womens 
07/09 00:00
FT 
 Fjolnir Womens
Augnablik Womens 
07/09 00:00
FT 
 Tindastoll Neisti Womens
Grotta Womens 
06/09 22:00
FT 
 Valur (w)
Ibv Vestmannaeyjar (w) 
06/09 22:00
FT 
 Fylkir (w)
Thor Ka Akureyri (w) 1
06/09 22:00
FT 
 Hafnarfjordur (w)
Kr Reykjavik Womens 
06/09 22:00
FT 
 Umf Selfoss (w)
Stjarnan (w) 
07/09 03:15
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Breidablik (w) 
06/09 18:00
 
 Bangor Celtic
Killester Donnycarne 
07/09 02:45
 
 Agsm Verona Womens
Inter Milan Womens 1
06/09 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Tochigi SC 
06/09 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Ryukyu 
06/09 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Matsue City 
06/09 14:00
FT 
 Grulla Morioka
Gainare Tottori 
06/09 15:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Gifu 
06/09 16:00
FT 
 Yokohama Scc
Imabari FC 
06/09 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Kataller Toyama 1
06/09 17:00
FT 
 Blaublitz Akita
Cerezo Osaka U23 
06/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Iga Kunoichi (w) 
06/09 16:00
FT 
 Nojima Stella womens
Urawa Reds (w) 
06/09 17:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
06/09 17:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Inac Kobe (w) 
06/09 12:30
 
 Yamato Sylphid Womens
Orca Kamogawa Womens 
06/09 13:00
FT 
 B Kyoto (w)
Nagano Parceiro (w) 
06/09 16:00
FT 
 Setagaya Sfida (w)
Nippon Sport Science University (w) 
06/09 18:00
FT 
1 Suwon
Chunnam Dragons 
06/09 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Bucheon 1995 1
06/09 18:00
FT 
 Anyang
Seoul E Land 
06/09 18:00
 
 Kauno Zalgiris Womens
Banga Womens 
06/09 18:00
FT 
 Utenis Utena Womens
Mfa Zalgiris Womens 
07/09 00:00
FT 
 As Real Bamako
Stade Malien De Bamako 
07/09 01:00
FT 
 Nouadhibou
Jahe 
06/09 22:30
 
 Tigres Womens
Tijuana Womens 
07/09 01:00
FT 
 Puebla Womens
Toluca Womens 
07/09 06:00
 
 Saint Louis Athletica Womens
Pachuca Womens 
07/09 01:00
FT 
 Atlante
Leones Univ Guadalajara 
06/09 23:00
FT 
1 Bokelj Kotor
Kom Podgorica 
06/09 23:00
FT 
 Mornar
Arsenal Tivat 
06/09 23:00
FT 
 Drezga
Ofk Igalo 
06/09 18:15
FT 
 Zwolle Womens
Ado Den Haag Womens 
06/09 18:15
FT 
 Ajax Amsterdam Womens
Twente Enschede Womens 
06/09 20:30
FT 
 Excelsior Barendrecht Womens
Sc Heerenveen Womens 
06/09 18:15
FT 
 SBV Excelsior
Almere City FC 
06/09 22:45
 
 Den Bosch
Dordrecht 90 
07/09 02:00
 
 Helmond Sport
NAC Breda 
07/09 05:15
 
 Chinandega
Juventus Managua 1
07/09 07:00
 
1 Deportivo Ocotal
Jalapa 1
07/09 02:15
FT 
 Chinandega U20
Juventus Managua U20 
07/09 04:00
FT 
1 Deportivo Ocotal U20
Jalapa U20 
06/09 19:00
FT 
 Valerenga B
Floro 
06/09 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Tromsdalen UIL 
06/09 22:30
FT 
 Fredrikstad
IF Floya 
06/09 20:00
FT 
 Egersunds IK
Asker 
06/09 21:00
FT 
1 Sotra
Arendal 
06/09 22:00
FT 
 Rosenborg 2
Odd Grenland B 
06/09 22:00
FT 
 Kolbotn Womens
Lyn Womens 
07/09 05:00
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Sol De America 
07/09 07:30
FT 
 General Diaz
Cerro Porteno 
06/09 21:30
FT 
 Gornik Ii Zabrze
Lechia Zielona Gora 
06/09 22:00
FT 
2 Hetman Zamosc
Stal Stalowa Wola 1
06/09 22:00
 
 Ks Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 
06/09 22:00
FT 
 Rks Radomsko
Olimpia Zambrow 
06/09 23:00
FT 
 Elana Torun
Ks Polonia Sroda Wlkp 
06/09 23:00
 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Unia Skierniewice 
06/09 18:00
 
 Scolar Resita
Petrolul Ploiesti 
06/09 23:30
FT 
1 CS Mioveni
Gloria Buzau 
06/09 16:00
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Piros Security Womens 
06/09 19:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Znamya Noginsk 1
06/09 19:00
FT 
 Krasny Smolensk
Strogino Moscow 
06/09 22:00
FT 
 Avangard
Sakhalin 
06/09 22:00
FT 
 Metallurg Lipetsk
Saturn 
06/09 22:00
FT 
 FK Zvezda Ryazan
Salyut-Energia Belgorod 
06/09 19:00
FT 
 Orenburg 2
Zenit-Izhevsk 
06/09 19:00
FT 
 Lada Togliatti
Volga Ulyanovsk 
06/09 21:00
 
 Nosta Novotroitsk
Kamaz 
06/09 18:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Kazanka Moscow 1
06/09 20:00
FT 
 Rodina Moskva
FK Kolomna 
06/09 21:00
FT 
 Volga Tver
Leningradets 
06/09 21:00
 
 Zvezda Sint Petersburg
Murom 
06/09 22:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Dolgiye Prudy 
06/09 23:00
 
 Kubanochka Krasnodar Womens
Cska Moscow Womens 
06/09 23:30
FT 
 Al Thuqbah
Al Ameade 
06/09 23:35
FT 
 Al Nojoom
Al Jabalain 
06/09 23:50
FT 
 Al Baten
Al Jeel 
07/09 00:05
 
 Al Tai
Al Ansar 
06/09 22:30
FT 
1 Sloga Kraljevo
Zarkovo 
06/09 22:30
FT 
 Dinamo Vranje
Trajal Krusevac 
06/09 17:00
FT 
 Mladost Lucani U19
Napredak U19 1
06/09 17:00
FT 
 Radnicki Nis U19
Radnicki 1923 U19 
06/09 22:55
FT 
 Spartak Subotica U19
Brodarac U19 
06/09 16:30
 
 Artmedia Petrzalka
SKM Puchov 
06/09 16:30
FT 
 Slavia Tu Kosice
1. Tatran Presov 
06/09 21:30
FT 
 Mfk Sobrance
Pokrok Sez Krompachy 
06/09 21:30
FT 
1 Mfk Lokomotiva Zvolen
Liptovska Stiavnica 
06/09 21:30
FT 
 Skm Liptovsky Hradok
Tj Banik Kalinovo 
06/09 21:30
 
 Tesla Stropkov
Mfk Vranov Nad Topou 
06/09 21:30
 
 Sk Milenium
1fk Svidnik 
06/09 22:00
FT 
 Galanta
Tj Imel 
06/09 22:30
FT 
1 Mfk Rusovce
Sfm Senec 
06/09 16:00
FT 
 Mfk Vranov Nad Toplou U19
Kosicka Nova Ves U19 
06/09 22:30
FT 
 Nk Smartno
Brda 
06/09 22:30
FT 
1 Jadran Dekani
Nk Radomlje 
06/09 21:00
FT 
 Ajax Cape Town
Tshakhuma Tm 
06/09 18:30
FT 
 Pitea If Womens
Kristianstads Dff Womens 
06/09 22:00
FT 
 Rosengard Womens
Djurgardens Womens 
06/09 20:00
FT 
 Taby
Nykopings BIS 
06/09 20:00
 
 Sollentuna United FF
Karlstad BK 
06/09 20:00
FT 
 Ifk Berga
Tegs Sk 
06/09 20:00
FT 
 Sandvikens IF
IFK Lulea 
06/09 21:00
Postp. 
 Gefle IF
Ik Frej Taby 
06/09 21:30
 
 Vasalunds IF
IF Sylvia 
06/09 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Brommapojkarna 
06/09 19:00
FT 
 Lindome GIF
Skovde AIK 
06/09 20:00
FT 
 Motala AIF
Lunds BK 
06/09 20:00
FT 
 Eskilsminne IF
Qviding FIF 
06/09 20:00
FT 
1 Oskarshamns AIK
Utsiktens BK 1
06/09 21:00
FT 
 Landskrona BoIS
Trollhattan 1
06/09 21:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Fc Linkoping City 
06/09 23:00
FT 
 IFK Varnamo
Karlskrona 
06/09 20:00
FT 
 Osterlen Ff
Ifk Karlshamn 
06/09 21:00
FT 
 Kristianstads FF
Husqvarna FF 
06/09 23:00
FT 
 Assyriska FF
Tyreso Ff 
06/09 22:00
FT 
 Vinbergs If
Ullared 
06/09 20:30
FT 
 Umea FC
IK Brage 
06/09 23:30
FT 
 Vasteras
Dalkurd Ff 
06/09 19:00
FT 
 Namungo
Coastal Union 
07/09 00:00
FT 
 Young Africans
Tanzania Prisons 1
06/09 23:00
FT 
 Stade Tunisien
Club Sportif Sfaxien 
06/09 23:30
FT 
 Boston River
Centro Atletico Fenix 
07/09 02:00
FT 
 Danubio FC
Defensor 
07/09 04:15
FT 
 Deportivo Maldonado
Club Atletico Progreso 
07/09 07:15
FT 
 Nacional Montevideo
Cerro Montevideo 
07/09 08:00
FT 
 Omaha
Orlando City u23 
06/09 23:00
FT 
 Ukraine Beach Soccer
France Beach Soccer 
06/09 17:00
FT 
 SCG Muangthong United
Chonburi Shark 
06/09 20:00
FT 
 St. Pauli
Sonderjyske 
06/09 20:00
FT 
 Freiburg
Gornik Zabrze 
06/09 20:30
FT 
 Groningen
Arminia Bielefeld 
06/09 23:00
FT 
 Triestina
Koper 
06/09 23:30
FT 
 Spal
Pontedera 
06/09 23:30
FT 
 Parma
Empoli 
06/09 23:30
FT 
 Lamia
Ionikos 1
06/09 23:30
FT 
 Hellas Verona
Gorica 
07/09 00:00
FT 
 Vis Pesaro
Ascoli 
07/09 00:30
FT 
 EC Granollers
AE Prat 
07/09 01:00
FT 
 UD Logrones
CD Mirandes 
07/09 01:00
FT 
1 L'Hospitalet
Andorra 
07/09 01:30
FT 
 Fiorentina
Lucchese 
07/09 01:30
FT 
 CD Castellon
Levante 
07/09 02:30
FT 
 Derthona
Sampdoria