Live3s Logo

LiveScore 05 Sep 2020

05/09 21:00
FT 
 Macedonia
Armenia 
05/09 21:00
FT 
 Gibraltar
San Marino 
06/09 00:00
FT 
1 Iceland
England 1
06/09 00:00
FT 
1 Azerbaijan
Luxembourg 
06/09 00:00
FT 
 Estonia
Georgia 
06/09 00:00
FT 
 Cyprus
Montenegro 
06/09 02:45
FT 
 Denmark
Belgium 
06/09 02:45
FT 
 Sweden
France 
06/09 02:45
FT 
 Portugal
Croatia 
05/09 19:00
AET 
 Derby County
Barrow 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-2]
05/09 19:30
FT 
 Plymouth Argyle
Queens Park Rangers 
05/09 20:00
FT 
 Crawley Town
Millwall 
05/09 20:00
FT 
1 Gillingham
Southend United 
05/09 21:00
FT 
 Bristol City
Exeter City 
05/09 21:15
AET 
 Walsall
Sheffield Wednesday 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[2-4]
05/09 22:00
FT 
 Swindon
Charlton Athletic 
05/09 22:00
FT 
 Luton Town
Norwich 
05/09 22:00
FT 
 Barnsley
Nottingham Forest 
05/09 22:00
AET 
 Salford City
Rotherham United 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-2]
05/09 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Coventry 1
05/09 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Wigan Athletic 
05/09 22:00
FT 
 Northampton Town
Cardiff City 
05/09 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Bradford AFC 
05/09 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Port Vale 
05/09 22:00
FT 
 Reading
Colchester United 
05/09 22:00
AET 
 Sunderland
Hull City 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-5]
05/09 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Carlisle 
05/09 22:00
FT 
 Birmingham
Cambridge United 
05/09 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Lincoln City 
05/09 22:00
FT 
 Ipswich
Bristol Rovers 
05/09 22:00
FT 
 Newport County
Swansea City 
05/09 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Leyton Orient 
05/09 22:00
FT 
 Peterborough United
Cheltenham Town 
05/09 22:00
AET 
 Grimsby Town
Morecambe 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
05/09 22:00
AET 
 Tranmere Rovers
Harrogate Town 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[7-8]
05/09 22:00
AET 
 Oxford United
AFC Wimbledon 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-3]
05/09 22:00
FT 
 Huddersfield Town
Rochdale 
06/09 08:15
FT 
 Houston Dynamo
Sporting Kansas City 
06/09 08:25
FT 
 Orlando City
Atlanta United 
06/09 09:30
FT 
 Vancouver Whitecaps
Toronto 
06/09 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
Colorado Rapids 
05/09 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Sanfrecce Hiroshima 
05/09 17:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Kashima Antlers 
05/09 17:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol 
05/09 17:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Kawasaki Frontale 
05/09 17:30
FT 
 Oita Trinita
Tokyo 
05/09 17:30
FT 
 Shonan Bellmare
Vissel Kobe 
05/09 17:30
FT 
 Vegalta Sendai
Gamba Osaka 
05/09 17:45
FT 
 Sagan Tosu
Yokohama 
05/09 18:30
FT 
 Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds 
05/09 16:30
FT 
1 Seongnam Ilhwa Chunma
Jeonbuk Hyundai Motors 
05/09 18:00
FT 
 Seoul
Busan I'Park 
05/09 19:00
FT 
 Pohang Steelers
Daegu 
06/09 11:35
FT 
 Canberra Olympic
Woden Valley 
05/09 12:10
FT 
 Taroona
Glenorchy Knights 
05/09 14:30
FT 
 Hobart United
Launceston City 
06/09 12:00
FT 
 South Hobart
Kingborough Lions 1
05/09 14:00
 
 Marconi Stallions
Sydney Olympic 
05/09 12:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Sydney Olympic U20 
05/09 14:00
FT 
 Bonnyrigg White Eagles U20
Blacktown Spartans U20 
05/09 15:00
FT 
 Manly United U20
Apia Leichhardt Tigers U20 1
05/09 15:00
FT 
 Mt Druitt Town Rangers U20
North Shore Mariners U20 
05/09 15:00
 
 St George Saints U20
Northern Tigers U20 
06/09 10:30
FT 
 Wollongong Wolves U20
Blacktown City U20 
05/09 14:30
FT 
 Gold Coast United
Sunshine Coast Wanderers 
05/09 16:30
FT 
 Brisbane Strikers
Eastern Suburbs 
05/09 16:45
FT 
 Capalaba
Gold Coast Knights 
05/09 17:00
FT 
 Queensland Lions SC
Peninsula Power 
06/09 12:00
FT 
1 Brisbane Roar Am
Moreton Bay United 
05/09 16:00
 
 Albany Creek
Caboolture 
05/09 17:00
FT 
 North Star
The Gap Bpl 
05/09 13:30
FT 
 Western Strikers SC
Adelaide Hills 
05/09 13:30
FT 
 West Adelaide
Adelaide Victory 
05/09 13:30
FT 
 Adelaide Panthers
West Torrens Birkalla 
05/09 13:00
FT 
 Croydon Kings
Adelaide Olympic 
05/09 13:30
FT 
 Adelaide United U21
North Eastern Metrostars 
05/09 13:30
FT 
1 Adelaide Blue Eagles
Modbury Jets 
05/09 13:40
FT 
 Adelaide Comets
Para Hills Knights 
05/09 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Balcatta U20 
05/09 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Floreat Athena U20 
05/09 13:00
FT 
 Perth Glory Am
Inglewood United U20 
05/09 13:00
FT 
 Perth Sc U20
Sorrento U20 
05/09 13:00
FT 
 Gwelup Croatia U20
Rockingham City U20 
05/09 15:00
FT 
 Cockburn City
Armadale 1
05/09 15:00
FT 
1 Bayswater City
Floreat Athena 1
05/09 15:00
FT 
 Perth Glory Am
Inglewood United 
05/09 15:00
FT 
 Perth SC
Sorrento 
05/09 15:00
FT 
 ECU Joondalup
Balcatta 
05/09 15:00
FT 
 Willip
Rocking Ham City 
05/09 19:00
 
 FC Berg
Sv Burmoos 
06/09 01:00
FT 
 Sv Strasswalchen
Usc Eugendorf 
05/09 22:30
FT 
 Sv Leobendorf
Team Wiener Linien 
06/09 00:30
FT 
 SV Allerheiligen
Wolfsberger Ac Amateur 
06/09 01:00
FT 
 Santa Ana
Sv Spittal 
06/09 00:00
FT 
 Manama Club
Al Ahli Bhr 
05/09 18:00
FT 
1 Osipovichy
Polotsk 
05/09 19:00
FT 
 Fc Molodechno
Fc Baranovichi 
06/09 02:00
FT 
 Rfc Meux
Kfc De Kempen 
06/09 02:00
FT 
 KRC Mechelen
Kfc Lille 
06/09 02:00
AET 
 Ksc City Pirates
Rc Lebbeke 
90min [1-1], Penalty [5-4],
06/09 02:00
FT 
 Gent Zeehaven
Saint Josse 1
06/09 04:00
FT 
 Flamengo
Fortaleza 
06/09 06:00
FT 
 Corinthians
Botafogo 
06/09 08:00
FT 
2 Ceara
Santos 2
05/09 22:00
FT 
 Oeste FC
Juventude Rs 
06/09 03:30
FT 
1 Vitoria Salvador BA
Cuiaba (MT) 2
06/09 03:30
FT 
1 CSA Alagoas AL
Confianca Se 
06/09 06:00
 
 Operario Ferroviario Pr
Guarani 
06/09 06:00
FT 
 Sampaio Correa (MA)
America Mineiro 
06/09 08:00
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Nautico (PE) 
06/09 02:00
FT 
 Audax Sp Womens
Minas Icesp Df Womens 
06/09 04:00
FT 
 Ferroviaria Sp Womens
Gremio Womens 
05/09 23:00
FT 
 Deportes Iquique
Huachipato 
06/09 02:30
FT 
 Univ. Catolica
Coquimbo Unido 
06/09 06:30
FT 
 Santiago Wanderers
Curico Unido 
05/09 18:00
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Shanghai SIPG 
05/09 20:00
FT 
 Qingdao Huanghai
Shijiazhuang Ever Bright 
05/09 16:00
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Shanghai Rcb Womens 
06/09 05:00
 
 Ad Grecia
Alajuelense 
06/09 05:00
FT 
 Guadalupe
Herediano 
06/09 10:00
FT 
1 Perez Zeledon
Santos De Guapiles 
05/09 17:00
FT 
 Banik Ostrava u19
Viktoria Plzen U19 
05/09 19:00
FT 
 Opava U19
Mlada Boleslav U19 
05/09 19:00
FT 
 Sydvest
BK Frem 1
05/09 19:30
FT 
 Vsk Arhus
Dalum 
05/09 20:00
FT 
 Aarhus Fremad
Holstebro Bk 
05/09 20:00
FT 
 Brabrand IF
Thisted 
05/09 20:00
FT 
 Middelfart
Jammerbugt 
05/09 19:00
FT 
 Vanlose If
Roskilde 1
05/09 19:30
FT 
 Kfum Roskilde
HIK 
05/09 20:00
FT 
 Ab Tarnby
Bronshoj 
05/09 18:00
FT 
 B 1908
Herlev IF 
05/09 18:00
FT 
 Valby Bk
Union Santa Fe 
06/09 03:00
FT 
 Univ. Catolica
Olmedo Riobamba 1
06/09 05:30
FT 
 Pottu Via Ho
Liga Dep. Universitaria Quito 
06/09 08:00
FT 
1 Macara
CD El Nacional 
06/09 00:00
FT 
2 Aswan
Smouha SC 
05/09 19:00
FT 
 Suure Jaani United Womens
Flora Tallinn Womens 
05/09 19:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Womens
Jk Parnu Womens 
05/09 19:00
FT 
 Lootos Polva Womens
Nomme Jk Kalju Womens 
05/09 18:00
FT 
 Ac Oulu Akatemia
Roi United 
05/09 18:00
FT 
 Koips
Valtti 
05/09 19:00
FT 
 Ropo
Haupa 
05/09 19:00
FT 
 Tips
Ponnistajat 
05/09 21:30
FT 
 VPS Vaasa
Ekenas IF Fotboll 
05/09 22:00
 
 AC Oulu
Mypa 
05/09 22:00
FT 
 Kpv
Mp Mikkeli 
05/09 22:00
FT 
 Ac Kajaani
Musa 
06/09 00:00
FT 
1 Blois
Fleury Merogis U.S. 
06/09 00:00
FT 
 Chateaubriant
Vannes OC 
06/09 00:00
 
 Granville
Plabennec 
06/09 00:00
FT 
1 Rouen
St Pryve St Hilaire 
06/09 00:00
FT 
 Epinal
St Maur Lusitanos 
06/09 00:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Bobigny Ac 
06/09 00:00
FT 
 Bourges
Colomiers 
06/09 00:00
FT 
 Les Herbiers
Bergerac 
06/09 00:30
FT 
 PSG Womens
Guingamp Womens 
06/09 00:00
FT 
 Graces
Martigues 
05/09 19:00
FT 
 Blaus Weiss 90 Berlin
Sv Tasmania Berlin 
05/09 20:00
FT 
 Eintracht Trier
Sportfreunde Eisbachtal 
05/09 20:00
FT 
 Vfb 1921 Krieschow
An Der Fahner Hohe 1
05/09 19:30
 
 Etsv Weiche Flensburg
Eintracht Norderstedt 
05/09 21:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
Vfv Borussia 06 Hildesheim 
05/09 19:30
FT 
 VSG Altglienicke
VFB Auerbach 2
05/09 19:30
FT 
 Lichtenberg 47
Zfc Meuselwitz 
05/09 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Hertha Bsc Berlin Am 1
05/09 22:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Berliner Ak 07 
05/09 20:00
FT 
 Tsg Balingen
VfR Aalen 
05/09 20:00
FT 
1 Giessen
08 Homburg 
05/09 20:00
 
 Tsg Hoffenheim Am
Mainz Am 
05/09 20:00
 
 Kickers Offenbach
Bahlinger SC 
05/09 20:00
FT 
 Pirmasens
SG Sonnenhof Grobaspach 
05/09 20:00
FT 
 Steinbach
Astoria Walldorf 
05/09 20:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Sv Elversberg 1
05/09 20:00
 
 TSV Alemannia Aachen
Dortmund(am) 
05/09 20:00
FT 
 Bergisch Gladbach 09
Fortuna Koln 
05/09 20:00
FT 
1 VFB Homberg
SV Lippstadt 
05/09 20:00
FT 
 RW Essen
SC Wiedenbruck 
05/09 20:00
FT 
 SV Straelen
Fortuna Dusseldorf Ii 1
05/09 20:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Rot Weiss Ahlen 
06/09 01:00
FT 
 Cd Achuapa
Coban Imperial 
05/09 20:00
FT 
1 Stokkseyri
Kfr Hvolsvollur 
05/09 21:00
FT 
 Fjolnir
Breidablik 
05/09 21:00
FT 
 Shamrock Rovers
Bohemians 
06/09 00:00
FT 
 Shelbourne
Cork City 
05/09 23:45
 
 Ac Milan Womens
Bari Womens 
06/09 02:45
FT 
 Sassuolo Womens
Napoli Womens 
05/09 17:00
FT 
 Albirex Niigata
Jubilo Iwata 
05/09 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Yamagata Montedio 
05/09 17:00
FT 
 Tokyo Verdy
Ehime 
05/09 17:30
FT 
 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 
05/09 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Thespa Kusatsu Gunma 
05/09 18:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Ventforet Kofu 
05/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Okayama 
05/09 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
V-Varen Nagasaki 
05/09 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Renofa Yamaguchi 
05/09 14:00
 
 Suzuka Unlimited
Honda 
06/09 11:00
FT 
 Kochi United
Maruyasu Industries 
06/09 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Matsue City 
05/09 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Fukushima United FC 
05/09 17:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Fujieda Myfc 
05/09 14:30
FT 
 Ehime (w)
Beleza (w) 
06/09 12:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Iga Kunoichi (w) 
05/09 17:00
FT 
 Gyeongnam
Jeju United 
05/09 18:00
FT 
 Chungnam Asan
Ansan Greeners 
05/09 21:00
FT 
 UiTM
Pahang 
05/09 21:00
FT 
 Kedah
Misc Mifa 
05/09 21:00
FT 
 PDRM
Felda United FC 
06/09 01:00
 
 Queretaro Womens
Unam Pumas Womens 
06/09 06:00
FT 
 Pumas UNAM
Puebla 
06/09 08:00
FT 
 Atlas
Cruz Azul 
06/09 10:00
FT 
1 Tigres UANL
Chivas Guadalajara 1
05/09 22:30
FT 
 Eindhoven
Telstar 
06/09 00:45
FT 
 MVV Maastricht
Cambuur Leeuwarden 
06/09 03:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Oss 
06/09 10:40
FT 
 Western Suburbs
Waterside Karori 1
05/09 19:30
FT 
1 Kvik Halden
Senja 
05/09 20:00
FT 
 IL Hodd
Alta 
05/09 22:00
FT 
 Moss
Skeid Oslo 
05/09 22:30
FT 
 Brattvag
Eidsvold TF 
05/09 22:00
FT 
 Bryne
Notodden FK 
05/09 22:00
 
 Baerum SK
Fram Larvik 
05/09 22:00
FT 
 Vard Haugesund
Nardo 
05/09 23:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Levanger 
06/09 05:30
FT 
 Libertad Asuncion
Guay Leena 
06/09 08:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Nacional Asuncion 
05/09 18:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Hutnik Krakow 1
05/09 19:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Wigry Suwalki 
05/09 19:00
FT 
 Unia Swarzedz
Gryf Wejherowo 
05/09 16:00
FT 
 Concordia Chiajna
Unirea 2004 Slobozia 
05/09 16:00
FT 
 Voin Tate Numa Glenn
Metaloglobus 1
05/09 16:00
FT 
 Dunarea Calarasi
Comuna Recea 
05/09 19:00
 
1 Farul Constanta
Cs Aerostar Bacau 
06/09 01:00
FT 
 Csikszereda
Universitatea Craiova 
05/09 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Torpedo Moscow 
05/09 18:00
FT 
 Tom Tomsk
Alania 
05/09 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Chayka K Sr 1
05/09 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Tekstilshchik Ivanovo 
05/09 21:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Volga Olimpiets 
05/09 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Gazovik Orenburg 
05/09 22:00
Postp. 
 Dinamo Briansk
Spartak Moscow II 
05/09 22:30
FT 
1 Volgar-Astrakhan
Yenisey Krasnoyarsk 
05/09 23:00
FT 
 Krasnodar II
Baltika 
05/09 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Irtysh 1946 Omsk 
06/09 01:00
FT 
1 Mfk Skalica
Sport Podbrezova 
05/09 16:30
FT 
 Slovan Most Pri Bratislave
Psc Pezinok 
06/09 01:00
FT 
 Brezice
NK Triglav Kranj 1
05/09 21:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Supersport United 
05/09 21:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Black Leopards 
05/09 21:30
FT 
 Chippa United FC
Lamontville Golden Arrows 
05/09 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Maritzburg United 1
05/09 21:30
FT 
 Baroka
Kaizer Chiefs FC 
05/09 21:30
FT 
1 Bidvest Wits
Polokwane City 
05/09 21:30
FT 
 Orlando Pirates
Stellenbosch 
05/09 21:30
FT 
 AmaZulu
Highlands Park 
05/09 20:00
FT 
 Linkopings Fc Womens
Umea Fc Womens 
05/09 21:00
FT 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Eskilstuna United Df Womens 
05/09 21:00
FT 
 Ik Uppsala Womens
Vittsjo Gik Womens 
05/09 19:00
FT 
 Orebro Syrianska If
Haninge 
05/09 21:00
FT 
 Torns IF
Tvaakers IF 
05/09 19:00
FT 
 Vargarda Ik
Stenungsunds If 
05/09 19:00
FT 
 Ahlafors If
Lidkopings 
05/09 20:00
FT 
1 Enkoping
Hudiksvalls Forenade FF 
05/09 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Gamla Upsala 
05/09 20:00
FT 
1 Kungsangens If
Stockholm Internazionale 
05/09 20:00
FT 
 Ifk Umea
Gottne If 
05/09 20:00
FT 
 Almeboda/linneryd
Dalstorps If 1
05/09 20:00
FT 
 Bk Forward
Varmbols Fc 
05/09 20:00
FT 
 Kumla
Assyriska If I Norrkoping 
05/09 20:00
FT 
 Newroz
Trosa Vagnhärad Sk 
05/09 19:00
FT 
 Rosengard
IS Halmia 
05/09 19:00
FT 
 Assyriska Bk
Angelholms FF 
05/09 20:00
FT 
 Bk Olympic
Vastra Frolunda 
05/09 21:00
FT 
 Ljungskile SK
Akropolis IF 1
05/09 23:30
FT 
 GIF Sundsvall
Osters IF 
05/09 23:30
FT 
 Orgryte
Norrby IF 
05/09 23:30
FT 
 Jonkopings Sodra IF
afc eskilstuna 1
05/09 23:00
FT 
 Etoile Metlaoui
C. A. Bizertin 
05/09 23:00
FT 
1 J.s. Kairouanaise
Us Tataouine 1
05/09 23:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
Es Du Sahel 
06/09 01:30
FT 
 Club Africain
Us Ben Guerdane 
05/09 23:30
FT 
 Ca Rentistas
Plaza Colonia 
06/09 02:00
FT 
 Wanderers FC
Ca River Plate 
06/09 04:30
FT 
 CA Penarol
Liverpool P 
06/09 08:00
FT 
 Fort Lauderdale Strikers
Chattanooga Red Wolves 
06/09 05:00
 
 New York Red Bulls Reserve
Pittsburgh Riverhounds 
06/09 07:00
FT 
 Indy Eleven
Louisville City 
06/09 07:00
 
 Charlotte Independence
North Carolina 
06/09 07:30
FT 
 Miami
Charleston Battery 
06/09 08:00
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Okc Energy 1
06/09 08:00
 
1 Memphis 901
Birmingham Legion 
06/09 09:05
 
 San Antonio
Rio Grande Valley 
06/09 09:35
FT 
 Austin Bold
Tulsa Roughnecks 
06/09 10:30
 
 Las Vegas Lights
Phoenix Rising 
05/09 16:00
FT 
 Espanyol
Almeria 
05/09 16:00
FT 
 Malaga
Alcorcon 
05/09 16:30
FT 
 Viborg
Skive IK 
05/09 17:30
FT 
 Alaves
Real Sociedad 
05/09 18:00
FT 
 Stal Mielec
Wisla Krakow 
05/09 18:30
FT 
 Buriram United
Khonkaen United 
05/09 19:00
FT 
 Werder Bremen
Hannover 96 
05/09 19:00
FT 
 Kettering Town
Solihull Moors 
05/09 19:30
FT 
 Vitesse Arnhem
Darmstadt 
05/09 19:30
FT 
 Kaiserslautern
SV Sandhausen 
05/09 19:30
FT 
 Aarhus AGF
Nordsjaelland 
05/09 19:30
FT 
 Sc Verl
VfL Osnabruck 
05/09 20:00
FT 
 Leicester City
Blackburn Rovers 
05/09 20:00
FT 
 Colney Heath
Stockport County 
05/09 20:00
FT 
 SC Heerenveen
Zwolle 
05/09 20:00
FT 
 Chasetown
Hednesford Town 
05/09 20:00
FT 
 Coalville
Corby Town 
05/09 20:30
FT 
 Kapfenberg Superfund
Sturm Graz 
05/09 21:00
FT 
 Heidenheim
St. Gallen 
05/09 21:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Paderborn 07 
05/09 21:00
FT 
 Royston Town
Kings Lynn 
05/09 21:00
FT 
 Tiverton Town
Bideford Afc 
05/09 21:00
 
 Czech U21
Slovakia U21 
05/09 21:30
FT 
 Schalke 04
Bochum 
05/09 21:30
Postp. 
 Eintr. Bamberg
Mainz 05 
05/09 21:30
FT 
 Bologna
Feralpisalo 
05/09 21:30
FT 
 Croatia U19
Saudi Arabia U19 
05/09 22:00
FT 
 Watford
Tottenham Hotspur 
05/09 22:00
FT 
 Everton
Preston North End 
05/09 22:00
FT 
 West Ham
Bournemouth 
05/09 22:00
FT 
 VfB Stuttgart
Strasbourg 
05/09 22:00
FT 
 Crystal Palace
Brondby 
05/09 22:00
 
 Blau Weiss Linz
SV Ried 
05/09 22:00
FT 
 Liverpool
Blackpool 
05/09 22:00
FT 
 Witton Albion
Bala Town 
05/09 22:00
FT 
 Banbury United
Brackley Town 
05/09 22:00
FT 
 Needham Market
AFC Sudbury 
05/09 22:00
FT 
 Tamworth
Matlock Town 
05/09 22:00
FT 
 Clitheroe
Curzon Ashton 
05/09 22:00
FT 
 Swindon Supermarine
Stratford Town 
05/09 22:00
FT 
 Fc United Of Manchester
City Of Liverpool 
05/09 22:00
FT 
 Brentwood Town
Cray Valley Paper Mills 
05/09 22:30
Postp. 
 Padova
Chievo 
05/09 23:00
FT 
 Hamburger
Hertha Berlin 
05/09 23:00
FT 
 CD Lugo
Mallorca 
05/09 23:00
FT 
 Bulgaria U19
Indonesia U19 
05/09 23:30
FT 
 Salernitana
Ternana 
05/09 23:30
FT 
 AS Roma
Sambenedettese 
06/09 00:00
FT 
 Panathinaikos
PAOK Saloniki 
06/09 00:00
FT 
 Torino
Pro Vercelli 
06/09 00:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Volos Nfc 
06/09 00:30
FT 
 Celta Vigo
Sporting de Gijon 
06/09 01:00
FT 
 Twente Enschede
Emmen 
06/09 01:00
FT 
 Albacete
Leganes 
06/09 01:00
FT 
 OFI Crete
Ergotelis 
06/09 01:00
FT 
 Atromitos Athens
Olympiakos Piraeus 
06/09 01:00
FT 
 Ue Sants
Ce Europa 
06/09 01:30
FT 
 SD Ponferradina
Real Oviedo 
06/09 01:30
FT 
 Real Betis
Granada 
06/09 02:00
FT 
 Fenerbahce
Sivasspor 
06/09 02:00
FT 
 Benfica
Stade Rennais 
06/09 02:30
FT 
 Villarreal
Levante 
06/09 02:45
FT 
 AC Milan
Ac Monza 
06/09 03:00
FT 
 Alessandria
Sampdoria