Live3s Logo

LiveScore 04 Sep 2020

05/09 00:00
FT 
 Lithuania
Kazakhstan 
05/09 02:45
FT 
 Netherlands
Poland 
05/09 02:45
FT 
 Norway
Austria 
05/09 02:45
FT 
 Slovakia
Czech 
05/09 02:45
FT 
 Romania
Northern Ireland 1
05/09 02:45
FT 
 Scotland
Israel 
05/09 02:45
FT 
 Belarus
Albania 
05/09 02:45
FT 
 Italy
Bosnia Herzegovina 
05/09 00:30
FT 
 Middlesbrough
Shrewsbury Town 
05/09 02:30
AET 
 Burton Albion
Accrington Stanley 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-2]
04/09 18:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Suwon Samsung Bluewings 
04/09 22:00
FT 
 Latvia U21
Serbia U21 
04/09 22:30
FT 
 Bosnia Herzegovina U21
Wales U21 
05/09 00:00
FT 
 Russia U21
Bulgaria U21 
05/09 00:00
FT 
 Finland U21
Romania U21 
05/09 00:00
FT 
 Denmark U21
Ukraine U21 
05/09 00:00
FT 
 Estonia U21
Poland U21 
05/09 00:00
FT 
1 Belarus U21
Netherlands U21 
05/09 00:00
FT 
 Cyprus U21
Portugal U21 
05/09 00:00
FT 
 Malta U21
Northern Ireland U21 
05/09 00:00
FT 
 Norway U21
Gibraltar U21 
05/09 00:30
FT 
 Austria U21
Albania U21 
05/09 00:30
FT 
 Iceland U21
Sweden U21 1
05/09 01:00
FT 
 Switzerland U21
Slovakia U21 
05/09 01:00
FT 
 Kosovo U21
England U21 
05/09 01:00
FT 
 Georgia U21
France U21 
05/09 01:30
FT 
 Turkey U21
Andorra U21 
05/09 11:30
 
 Gungahlin United
Belconnen United 
04/09 16:45
FT 
 Salisbury Inter Womens
Adelaide Comets Womens 
04/09 16:45
FT 
 West Adelaide Womens
Ffsa Ntc Girls Womens 
04/09 18:45
FT 
 Metropolis United Womens
Adelaide University Womens 
04/09 18:45
FT 
 Fulham United Womens
Adelaide City Womens 
04/09 17:30
FT 
 Manly United
APIA Leichhardt Tigers 
04/09 19:10
FT 
 Casuarina
Mindil Aces 
05/09 12:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Sydney Olympic U20 
04/09 18:00
FT 
 Campbelltown City SC
Adelaide City 
04/09 18:45
FT 
 Adelaide Raiders SC
Cumberland United 1
04/09 23:45
FT 
1 Sv Kraig
SAK Klagenfurt 
05/09 00:00
FT 
1 Sc Mannsworth
Stadlau 1
05/09 01:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
Klingenbach 
05/09 01:00
 
 ATSV Wolfsberg
Sk Maria Saal 
05/09 01:00
FT 
 Donau Linz
Micheldorf 
05/09 01:55
FT 
1 Kremser
Sc Retz 
05/09 02:00
FT 
 Sv Schwechat
Vorwarts Brigittenau 
05/09 01:30
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Andelsbuch 
05/09 00:30
FT 
 Wels
Sturm Graz Amateur 
05/09 02:00
FT 
 Monte Azul Sp
Sao Caetano (SP) 
05/09 06:15
FT 
 Figueirense (SC)
Parana 
05/09 08:30
FT 
1 Ponte Preta
Botafogo Sp 1
04/09 23:00
FT 
 Union La Calera
Cobresal 
05/09 06:30
FT 
 La Serena
O Higgins 
04/09 18:00
FT 
1 Shenzhen Jiazhaoye
ShenHua SVA FC 
04/09 20:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
Guangzhou R&F 
04/09 23:00
FT 
 Ceska Lipa
Chomutov 
05/09 00:00
FT 
 Rokycany
Sk Otava Katovice 
04/09 23:00
FT 
 Zlin 2
Sigma Olomouc 2 
04/09 23:00
FT 
 Hlucin
Velke Mezirici 
05/09 00:30
FT 
 Naestved
Hillerod Fodbold 
05/09 01:00
 
 Silkeborg KFUM
Aarhus Fremad 2 
05/09 04:00
FT 
1 Chacaritas Sc
Manta 
05/09 04:00
FT 
 Fuerza Amarilla
Club Atletico Porteno 
05/09 08:00
FT 
1 Mushuc Runa
Barcelona Sporting Club 
05/09 02:00
FT 
 Al Ahly
Wadi Degla SC 
05/09 07:00
FT 
 Seaqaqa
Savusavu 
04/09 23:00
FT 
 Nopsa
Joki 
04/09 23:15
FT 
 Poxyt
Espa 
04/09 23:30
FT 
 Kontu
Fc Futura 
04/09 23:30
FT 
1 Kapa Helsinki
Toolon Taisto 
04/09 23:30
FT 
 Puiu
Tups 
04/09 23:30
FT 
 Sapa
Malmin Palloseura Helsinki 
05/09 00:15
FT 
 Cle
Atlantis 2 
05/09 02:00
FT 
 Sete FC
Annecy 
05/09 02:00
Postp. 
 Bourg Peronnas
Red Star 93 
05/09 02:00
FT 
 Creteil
Stade Briochin 
05/09 01:15
FT 
 Wolfsburg womens
Sg Essen Schonebeck (w) 
05/09 00:15
FT 
 Arminia Ludwigshafen
TSG Pfeddersheim 1
05/09 01:00
FT 
 Fv Eppelborn
Fv Diefflen 1
05/09 01:30
FT 
 Ssvg Velbert
Spvg Schonnebeck 
05/09 02:00
FT 
 Ksv Baunatal
Steinbach 
05/09 01:30
FT 
 Hannover 96 Am
Sv Atlas Delmenhorst 
05/09 00:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Preuben Munster 
05/09 02:00
FT 
 Varda Se
Puskas Akademia 
05/09 01:30
FT 
 Golfklubbur Grindavikur
Vatnaliljur 
05/09 04:00
 
 Ymir
Ih Hafnarfjordur 
05/09 04:00
FT 
 Skautafelag Reykjavikur
Kormakur 
05/09 02:45
FT 
 Shamrock Rovers ii
Longford Town 
05/09 02:45
FT 
 Drogheda United
Cobh Ramblers 
05/09 02:45
FT 
1 Athlone
Galway United 
05/09 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Wexford Youths 
05/09 02:45
FT 
 Bray Wanderers
Cabinteely 
05/09 02:30
FT 
 Mayfield United
Bandon Afc 
05/09 02:45
Postp. 
 Derry City
Dundalk 
05/09 02:45
FT 
 Waterford United
St. Patrick's 
04/09 20:15
FT 
 Sarawak
Ukm 
04/09 21:00
FT 
 Kelantan United
Kuala Lumpur 
04/09 21:00
FT 
 Pulau Pinang
Negeri Sembilan 
04/09 20:15
FT 
 Sabah
Selangor PB 
04/09 21:00
FT 
 Johor
Perak 
04/09 21:00
FT 
 Melaka FC
Terengganu 
05/09 01:00
FT 
1 Acs Ksar
King Nouakchott 
05/09 05:00
FT 
 Cruz Azul Womens
Monterrey Womens 
05/09 08:30
FT 
1 Necaxa
Leon 
05/09 10:06
FT 
 Club Tijuana
Monterrey 
05/09 10:30
FT 
 Juarez
Santos Laguna 
04/09 15:00
FT 
 Lower Hutt City
North Wellington Afc 
05/09 08:00
FT 
1 Ferrymead Bays
Nelson Suburbs 
05/09 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Napier City Rovers 
05/09 10:45
FT 
 Nomads
Christchurch United 
05/09 11:45
FT 
 Wellington Olympic
Stop Out 
05/09 00:30
FT 
 Lyn Fotball U19
Kfum U19 
05/09 05:00
FT 
 12 De Octubre
Ca River Plate Asuncion 
05/09 07:30
FT 
 Guarani CA
Sportivo Luqueno 1
05/09 00:00
FT 
 Znicz Pruszkow
Bytovia Bytow 
04/09 23:00
FT 
 Gwardia Koszalin
Swit Skolwin 
04/09 23:15
FT 
 Al Duhail Sc
Umm Salal 
04/09 23:15
FT 
 Al-Ahli Doha
Al-Wakra 
05/09 01:30
FT 
 Al Khor SC
Al-Arabi SC 
05/09 01:35
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Hilal 
05/09 01:35
FT 
1 Al-Raed
Al Faisaly Harmah 
05/09 01:35
FT 
 Abha
Al Ahli Jeddah(KSA) 
05/09 01:35
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al-Nasr Riyadh 
05/09 01:35
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Hazm 
05/09 01:35
FT 
 Al-Fath
Al Taawon 
05/09 01:35
FT 
 Al-Ettifaq
Dhamk 
05/09 01:35
FT 
 Al Feiha
Al Adalh 
04/09 22:30
FT 
 Zeleznicar Pancevo
Zemun 
05/09 01:00
FT 
 Vaxjo Womens
Kif Orebro Duff Womens 
05/09 01:00
FT 
 Vanersborg
Ik Gauthiod 
05/09 01:00
FT 
 Hassleholms If
Rappe Goif 
05/09 01:00
FT 
 Eslovs Bk
Bunkeflo IF 
05/09 01:00
FT 
 GAIS
Trelleborgs FF 
05/09 00:15
FT 
 Alingsas Womens
Jitex Bk Womens 
05/09 04:00
FT 
 Cerro Largo
Torque 1
04/09 21:00
FT 
 Ia Sud America
Ca Atenas 
05/09 01:30
FT 
 Rampla Juniors
Rocha 
05/09 04:00
FT 
 Ca Villa Teresa
Albion 
05/09 08:00
 
 Tormenta
Greenville Triumph 
05/09 10:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Tacoma Defiance 
04/09 16:00
FT 
 Arda
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
04/09 16:05
FT 
 Sakaryaspor
Kirklarelispor 
04/09 16:30
FT 
 Slovan Liberec
Hradec Kralove 
04/09 16:30
FT 
 Baumit Jablonec
Sk Slovan Varnsdorf 
04/09 17:00
FT 
 Chrudim
Viktoria Zizkov 
04/09 17:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Chrobry Glogow 
04/09 17:00
FT 
 Westerlo
Sint Truidense VV 
04/09 17:00
FT 
 Opava
Prostejov 
04/09 17:00
FT 
 Hermannstadt
UTA Arad 
04/09 17:00
 
 Pho Hien
Hải Phòng FC 
04/09 18:00
FT 
 Horsens
Esbjerg FB 
04/09 18:00
FT 
 Real Oviedo
Athletic Bilbao 
04/09 18:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Lierse 
04/09 19:00
FT 
 Cercle Brugge
Dunkerque 
04/09 20:00
FT 
 Sparta Rotterdam
ADO Den Haag 
04/09 20:00
FT 
 Wil 1900
Austria Lustenau 
04/09 20:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Te Cu Kukuh Atta Seip 
04/09 20:00
FT 
 Bayer Leverkusen
Anderlecht 
04/09 20:00
FT 
 Feyenoord Reserve
Roda Jc Kerkrade Reserve 1
04/09 20:15
FT 
 Eintr. Braunschweig
De Graafschap 
04/09 20:30
FT 
 Groningen
NEC Nijmegen 
04/09 21:00
FT 
 Sheffield United
Preston North End 
04/09 21:00
FT 
 Aalborg BK
Odense BK 
04/09 21:00
FT 
 Angers SCO
Chateauroux 
04/09 21:00
Postp. 
 Guingamp
Chambly 
04/09 21:00
FT 
 KVSK Lommel
Patro Eisden 
04/09 22:00
FT 
 Rizespor
Trabzonspor 
04/09 22:00
FT 
 TSV Hartberg
NK Maribor 
04/09 22:00
FT 
 France U20
Paris Fc 
04/09 22:30
FT 
 Lazio
Vicenza 
04/09 22:30
FT 
 Yantra Gabrovo
Etar Veliko Tarnovo 
04/09 22:30
FT 
 Cagliari
Olbia 
04/09 23:00
FT 
 LKS Lodz
Radomiak Radom 
04/09 23:00
FT 
 Napoli
Teramo 
04/09 23:00
FT 
 St.Polten
FAC Team Fur Wien 
04/09 23:00
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Ask Bravo Publikum 
04/09 23:00
FT 
 Blansko
Fotbal Trinec 
04/09 23:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Alto Adige/sudtirol 
04/09 23:30
FT 
 Olympiakos Nicosia
Karmiotissa Pano Polemidion 
05/09 00:00
 
 Trenkwalder Admira
Austria Wien Youth 
05/09 00:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Ethnikos Achnas 
05/09 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Agia Napa 
05/09 00:00
FT 
 Alki Oroklini
Doxa Katokopias 
05/09 00:00
FT 
 SD Huesca
Sabadell 
05/09 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
SV Horn 
05/09 00:30
FT 
 Senglea Athletic
Gudja United 
05/09 00:30
FT 
 Onisilos Sotiras
Anorthosis Famagusta FC 
05/09 01:00
FT 
 Tenerife
Las Palmas 
05/09 01:00
FT 
 VVV Venlo
Monchengladbach 
05/09 01:00
FT 
 Osasuna
Eibar 
05/09 01:00
FT 
 Hallein 04
Ufc Siezenheim 
05/09 01:00
FT 
 Grossklein
Atus Barnbach 
05/09 01:00
FT 
 Sv Strass
Gleinstatten 1
05/09 01:30
FT 
 Borussia Lindenthal Hohenlind
Bonner sc 
05/09 02:00
FT 
 Besiktas
Antalyaspor 
05/09 02:30
FT 
 Taunton Town
Chippenham Town 
05/09 02:30
FT 
1 Frome Town
Yeovil Town 1
05/09 02:45
FT 
 Chichester City
Bognor Regis Town 
05/09 02:45
FT 
 Dunston Uts
Morpeth Town 
05/09 03:00
FT 
 Campinense Pb
Central Sc Pe 
05/09 03:00
FT 
 Sporting Lisbon
Valladolid 1